Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. janvāris

29/12/16 19:01 | Raksta autors : Brivbridis.lv

flickr.com/Julie Falk/cc 2.0
flickr.com/Julie Falk/cc 2.0

 

Ko zvaigznes tev sola 2017. gada pirmajai dienai? Uzzini horoskopā!

 

auns-mil-horAuns

Auna neatņemama sastāvdaļa ir enerģija, spēcīga pārliecība un vēlme gūt panākumus jebkurā lietā. Šodien esi uzmanīgs, apspriežot savus mērķus un vēlmes ar citiem. Rēķinies, ka būs nepieciešams laiks, lai pārliecinātu citus par savu ideju pareizību.

 

 

versis-mil-horVērsis

Neskatoties uz to, kādi notikumi risinās tev apkārt, tu esi godīgs, uzticams un smagi strādā, lai gūtu panākumus. Šodien pamaini kādas mazas lietiņas, padomā par jauniem risinājumiem, kas palīdzētu tev izcelties pūlī un gūt vēl nebijušus panākumus.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Kā ierasts, pasaule griezīsies ap tevi. Tu esi komunikabls un vienmēr lietas kursā par to, kas notiek ar apkārtējiem. Šodien tu darbosies arī kā zibensnovedējs, tomēr uzmanies, lai nenokļūtu kāda pārlieku asa konflikta epicentrā.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Tu varētu justies nedaudz uzvilkts vai pat dusmīgs, jo apkārtējo viedokļi šodien būs diezgan spēcīgi. Pavadi maksimāli daudz laika mājās ar savējiem. Noteikti nesāc gadu ar lieliem tēriņiem. Kā iesāksi 2017., tāds tas arī būs!

 

 

lauva-mil-horLauva

Tu esi atvērts cilvēks, tomēr saziņā ar citām zīmēm nevajag būt pārlieku uzstājīgam, tas var radīt nepareizu priekšstatu. Tu jau zini, kurš saprot tevi vislabāk, tādēļ sāc piedāvāt savas idejas šiem cilvēkiem. Tie, kuri tev uzskata par tukšu muldētāju, tāpat domās arī šodien, bet citiem tu esi līderis.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Tu parasti neesi pārāk ekstraverts cilvēks, tomēr šodien noteikti ir vērts neierauties savā čaulā. Izvēlies mazliet atšķirīgus ceļus mērķa piepildīšanai. Tava reputācija runās tavā vietā, atvieglojot ceļu uz panākumiem.

 

 

 

svari-mil-horSvari 

Šodien centies būt mierīgs un par katru cenu neuzņemties līdera lomu ikvienā aktivitātē. Iespējams, emocijas sitīs augstu vilni, būs diskusijas un daudz argumentu, tomēr patiesībā būs kaut kur pa vidu. Vislabāk, ja to vari noskaidrot pats saviem spēkiem.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien paturi dzeloņus pie sevis, tā vietā ļaujot runāt savai reputācijai. Šī diena nebūs piemērota strīdiem un asām vārdu kaujām, tā vietā runā mierīgi un panāc visu ar diplomātiju.

 

 


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Varbūt ne pati inteliģentākā zīme, toties ar lielu potenciālu. Apsver ieviest pamatīgas pārmaiņas savas darba vietas un mājokļa iekārtojumā. Tas galvenais mērķis ir komforts, bet tu vēlies, lai arī citiem ļoti patiktu tevis paveiktais.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Tev ir aptuvena nojausma, kādas pārmaiņas tu vēlētos realizēt Jaunajā gadā, tomēr tikai no tevis paša atkarīgs, vai uzsāksi kādu no tām realizēt. Pārvari bailes, apdomā ideju kārtīgi – un ienirsti piedzīvojumā!

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs 

Iespējams, šodien apkārtējie redzēs tavu mežonīgāko un skarbāko, bet tādēļ ne sliktāko pusi. Mēness iedarbosies arī uz pārējiem, tādēļ tavas trakās idejas beigu beigās nevienam vairs nešķitīs tik trakas. Dari visu kopā ar tuviniekiem un draugiem, tad diena izdosies vienkārši lieliska!

 

 

zivis-mil-horZivis

Zivtiņas šodien būs tendētas uz vides un paradumu maiņu, jo noteikti ko apņēmušās Jaunajā gadā. Tev ir skaidra izpratne un viedoklis par ļaudīm tev apkārt, tādēļ viss, ko tu ierosināsi, būs citiem vajadzīgs un tiks uzņemts ar atzinību.

 

Lai izdevusies 2017. gada pirmā diena!

 

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: