Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. janvāris

10/01/17 18:58 | Raksta autors : Brivbridis.lv

Foto:Flickr.com/photogramma1/CC
Foto:Flickr.com/photogramma1/CC

 

Vienpadsmitajā janvārī Mēness ieiet Vēža zīmē. Tā ir jūtīga zīme, kam ļoti svarīga ģimene. Kamēr dažos zvaigznājos dzimušie var sagaidīt nelielas izmaiņas savā dzīvē, citiem vajadzētu gūt mācību no šīs dienas notikumiem un sazināties ar cilvēkiem, par kuru esamību, iespējams, bija aizmirsuši.

 

auns-mil-horAuns

Parasti tu neesi viegli ievainojams, tomēr šodien var nākties tikt sāpinātam. Ļoti iespējams, ka tas būs no kāda ģimenes locekļa puses. Lai gan zvaigznes sola, ka no tevis netiks prasīts vairāk, nekā spēj panest, centies izvairīties no tādu projektu uzsākšanas, par kuriem nav pārliecības, ka gribēsi ar tiem nodarboties ilgtermiņā.
versis-mil-horVērsis

Vērši ir gana biezādaini cilvēki un viņus sevišķi neskars šobrīd valdošā Vēža jūtīgums. Apsver iespēju izmantot šai zīmei raksturīgo ģimenisko un draudzīgo dabu, lai atrisinātu kādas ieilgušas problēmas mājās, kuras tev kādu laiku jau neliek mieru.

 

dvini-mil-horDvīņi

Mēness Vēža zīmē var sagādāt zināmus pārbaudījumus. Dienas gaitā tev vajadzētu uzmanīties, lai nekļūtu pārlieku pakļāvīgs un ievainojams. Tiesa gan, zvaigznes neprognozē nekādus pārdzīvojumus, kas varētu izbojāt tavu dienu. Ja nu tomēr nāksies tikt sāpinātam, tas viss tik ātri aizmirsts.
vezis-mil-horVēzis

Tavās interesēs būs pavadīt laiku tā, kā tu vēlies un izbaudīt lietas no visas sirds. Lai gan apkārtējie Vēža zīmē dzimušos redz kā uz ģimeni orientētus cilvēkus, tavā gadījumā šis vārds saistās ar ko vairāk. Iespējams, ka pavadīsi laiku nevis kopā ar ģimeni, kurā tu piedzimi, bet  ar cilvēkiem, kurus tu kā sev ļoti tuvus un īpašus esi izvēlējies pats.
lauva-mil-horLauva

Ieteicams atrast laiku kādai kopīgai nodarbei ar jaunākajiem ģimenes locekļiem, bērniem. Jutīsi enerģijas pieplūdumu, kas tevī modinās lielu darba sparu. Neaizraujies un daļu enerģijas velti arī saviem vistuvākajiem.

 

jaunava-mil-horJaunava

Tev vajadzētu izmantot laiku, lai sazinātos ar ģimeni un tuvākajiem draugiem. Pat, ja šī komunikācija nespēs nest tūlītēju labumu, kontaktu uzturēšana ar šiem cilvēkiem nāks tev tikai par labu. Attīsti savu komunikabilitāti.
 svari-mil-horSvari

Atliec malā ikdienišķos pienākumus un pavadi šo dienu kopā ar savu ģimeni. Tu noteikti atradīsi vismaz vienu vai divus iemeslus, lai pavadītu laiku kopā ar sev tuvākajiem cilvēkiem.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Var gadīties izkāpt no gultas ar kreiso kāju un dienu pavadīt kašķīgā noskaņojumā. Jutīsies ievainots, kā rezultātā būsi tendēts sāpināt arī citus. Iespējams, tas palīdzēs neiekrist kādās citu izvietotajās lamatās. Tomēr centies nenodarīt pāri saviem tuviniekiem.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Tu izvēlēsies šo dienu veltīt atpūtai, esot kopā ar pašiem tuvākajiem ģimenes locekļiem. Vēlams šo kopā būšanas laiku izbaudīt brīvā dabā, piemēram, dodoties pastaigāties svaigā gaisā.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Tev radīsies iespēja atjaunot kontaktus ar kādu, kuru, kāpjot pa karjeras kāpnēm un tiecoties sasniegt virsotnes, esi atstājis novārtā.  Mežāžiem, kuri savu mērķu sasniegšanai izmantojuši savas ģimenes, vajadzētu apsvērt iespēju tās apciemot, lai pavadītu vairāk laika kopā.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Tev vajadzētu būt īpaši uzmanīgam, lai neizprovocētu vai nepamudinātu citus spert kādu neapdomīgu soli, tādejādi sāpinot kādu. Ja nāksies aizvainot Skorpionu, esi gatavs saņemt triecienu pretī.

 

zivis-mil-horZivis

Klausi savai intuīcijai! Tā šodien būs savos uzdevumu augstumos. Apsver iespēju atbrīvoties no cilvēkiem savā dzīvē, kuri konstanti liek tev apšaubīt sevi un savas spējas. Var gadīties, ka tas nozīmēs attiecību pārtraukšanu ar kādu no ģimenes locekļiem.

 

 

 

Lielisku nedēļas trešo dienu! 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: