Šodien tavu prātu regulēs Saule, kas nozīmē – centies tvert un ieelpot visu, ko dzīve tev sniedz. Nebaidies apšaubīt kādus no saviem iepriekšējiem pieņēmumiem. Mēģini apzināties, ko iepriekš saņemtā informācija varētu tev nozīmēt.

 

 

Auns

Kad tu atgriezīsies pie saviem labākajiem apstākļiem, Auns? Pēdējā laikā, iespējams, nācies zaudēt daudz ko un/vai izjust daudz stresa, tāpēc ir pienācis laiku atkal atrast sevi. Dari to, bet pacenties būt laipns pret apkārtējiem. Mēģini saredzēt, kuri svešinieki nāk pie tevis ar prieku, bet kuri kādu savtīgu nolūku vadīti.

 

 

Vērsis

Vērsi, šodien pacenties rūpīgi domāt par katru soli, ko veic, jo, ja nedomāsi, vari sāpināt kādu, ko ļoti mīli. Ar pavisam nelielu kļūdu tu vari izdarīt lielu „ievainojumu” kādam, kurš ir patiesi nozīmīgs tev tāpat kā tu viņam. Esi laipns un atsaucīgs. Tava krāsa šodien būs oranžā.

 

 

Dvīņi

Ja tev būtu viss tas, ko tu vēlies – ko tu ar to iesāktu? Vai tu atkal praktizētu vecos ieradumus, vai tomēr mācītos no pagātnes kļūdām? Smelies gudrības grāmatās un dziesmās, ieklausies vārdos. Esi godīgs pret sevi un pret citiem, atbildot uz kādu sarežģītu jautājumu.

 

 

Vēzis

Lai cik interesanti tas arī nešķistu, šodien tev jāmācās no bērnu gudrības. Gūsti mierinājumu viņu nevainīgajos un patiesajos smieklos un izsmejies līdzi ar viņiem. Dažas tikšanās var ietekmēt tavu nākotni un lēmumu pieņemšanu. Lieliska diena, lai apdomātu nākotnes būvniecības projektus.

 

 

Lauva

Pašlaik tavā galvā ir pārāk daudz visa kā – tur valda haoss. Padomā – kā tu varētu izvairīties no vecajām kļūdām? Velti laiku tam, lai veidotu dialogu starp pagātnes sevi un nākotnes sevi. Mēģini izdarīt kādus secinājumus. Motivējošas grāmatas šodien var tev ļoti līdzēt. Cipars trīs šodien varētu tev palīdzēt koncentrēt enerģiju uz pareizajām lietām.

 

 

Jaunava

Mēs visi esam tikuši sāpināti, bet pēdējā laikā tu to izjūti daudz izteiktāk. Kas ir noticis? Jaunava, dzīve ir kas daudz vairāk nekā tikai izdzīvošana. Ir pienācis laiks padomāt par to, ko vari darīt savā labā, lai justos labāg ne tikai garīgi, bet arī fiziski. Pavadi laiku virtuvē un ļauj labam ;edienam pabarot gan ķermeni, gan dvēseli. Ar tevi viss būs kārtībā!

 

 

Svari

Iedomība daudz ko var sabojāt, Svari! Ir laiks tomēr atzīt savas kļūdas un kāpt uz pareizā ceļa, lai sakārtotu savu dzīvi un attiecības. Nejautā nevienam, ko tev vajadzētu darīt, tu pats lieliski zini, kas jādara. Šodien ir lielisks laiks, lai atbrīvotos no iekrātā negatīvā un sāktu jaunus ieradumus.

 

 

Skorpions

Lieliska diena, lai tu būtu atklāts un labs pret sevi. Salīdzini savus plānus ar savām iespējām un izdari secinājumus, nemelojot sev. Kuram vajadzēs – tas pamanīs tavus darbus un centienus. Aprunāšana mūsdienās var radīt īpaši lielas problēmas, tāpēc pārliecinies, ka tu neiesaisties šādās situācijās, neraisi intrigas. Lai uzlabotu garastāvokli, dodies garākā pastaigā.

 

 

Strēlnieks

Neļauj nevienam sev ierobežot, Strēlniek. Atver savu prātu ikdienišķajam skaistumam, piemēram, putnam, kurš lido debesīs. Tavu brīvību neviens tev neatņems, ja vien tu pats to nedarīsi. Tava šīs dienas iedvesma būs mūzika. Klausies mūziku no savas bērnības, jaunības vai kādu dziesmu, ko nekad iepriekš neesi dzirdējis. Melnie pipari šodien būs tava spēka garšviela.

 

 

Mežāzis

Laiks pēdējā laikā daudz ko salicis pa plauktiņiem, bet neizturies pret to nevīžīgi – pievērs tam uzmanību. Iespējams, pasaule šobrīd uz taviem pleciem uzliek daudz, taču tev netraucē haoss, kas šobrīd radies un, visticamāk, tuvākajā laikā arī netraucēs. Taču atpūta ir nozīmīga – meklē mieru, kur vien vari. Ir pienācis laiks rīkoties pašam, nevis peldēt pa straumi.

 

 

Ūdensvīrs

Atceries teicienu – ja tev ir durvis, pa kurām nevari iekļūt, vienmēr ir logs, pa kuru ielēkt. Nepalaid garām ideālas iespējas, tāpēc koncentrējies un izmanto savas stratēģijas un idejas, lai atrastu savu perfekto mirkli. Tas tevi jau gaida! Ko tu vari no tā mācīties? Ko vari iegūt tieši šodien? Iedomājies, ka nav nekā cita, tikai šodiena. Dienas beigās atskaties un paveikto un piefiksē visu pozitīvo. Tava enerģijas un spēka krāsa šodien būs pelēka.

 

 

Zivis

Iepūt vēju savās burās pats! Pievērs uzmanību kādas nesen dzirdētas dziesmas vārdiem, ļauj, lai tā palīdz tev dažādu lēmumu pieņemšanā. Tā nokļūsi mierīgākos ūdeņos un varēsi ļauties notikumiem un smaidīt.

 

 

Veiksmi!

Sabiedrība

Foto:Pexels.com/CC

Ļoti bēdīgi trešdien beidzies kāda BMW stūrētāja izbrauciens

  "Esot saslīdējis Mūkusalas aplī, atdūries pret ceļa apmali un nolauzis ratu," vēsta paraksts pie attēla...
Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...

Traģēdija Imantā: Vēža nomocīts rīdzinieks sauc palīgā, bet sadeg dzīvs

  Trešdienas agrā rīta stundā Rīgā, Imantas mikrorajonā, Zentenes ielā, kādas daudzdzīvokļu nama 3. stāva miteklī...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. decembris

  Šodien var būt grūtāk kontrolēt emocijas. Iespējams kāds negaidīts pārsteigums no apkārtējiem, uzplaukt kādas senas...
wallpapersten.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. decembris

  Dienas pirmajā pusē vari piedzīvot pretrunīgas izjūtas. Centies izvairīties no konfliktiem ar ģimeni un cilvēkiem,...
Foto:Flickr.com/Joe Cleere/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. decembris

  Šodien vari sajust slinkumu vai vēlmi nodoties vājībām. Palielināsies tādas īpašības kā izšķērdība, objektivitātes trūkums...

Mājai un Dārzam

Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...
Foto:Pexels.com/CC

Izskan jauna prognoze par līdz Jaunajam gadam gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis atklāj jaunākās prognozes par atlikušajām nepilnām trim nedēļām šajā gadā. "Tuvākajā nedēļā kļūs...

Brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 11.12.2018. arī vakarā...