Šodien būs jauna motivācija meklēt stabilitāti savā dzīvē. Atrodi to smaguma centru, kas ļaus tev ērti justies savā ādā. Ja sapratīsi savas iespējas, citu cilvēku viedokļi šodien būs mazsvarīgi.

 

 

Auns

Liec pamatu turpmākām diskusijām. Pēdējā laikā esi darījis daudz dažādu lietu. Neaizmirsti veco biznesu vai darba vietu un dod sev kādu laiku, lai mācītos to, kas nepieciešams. Kāds, ar kuru nesen runāji, palīdzēs tev, sniedzot jaunu informāciju līdz šim neatrisinātā situācijā. Šodien cipars trīs tev būs nozīmīgs.

 

 

Vērsis

Lieliska diena, lai tu būtu elastīgs. Meklē jaunus veidus un iespējas, kā paraudzīties uz vecajām problēmām. Tavas prasmes, ko spēj izdarīt ar rokām, šodien var lieliski atmaksāties. Atver acis un, iespējams, kā no jauna saredzēsi kādu, kurš jau labu laiku ir tev blakus. Lieliski piemērota diena, lai vilktu mugurā ko tumši zaļu.

 

 

Dvīņi

Vairs neturi savus sapņus zem pūra. Tev ir savas idejas, plāni un tagad ir īstais laiks, lai tos sāktu īstenot. Taču, pirms dodies lielākā nākamajā savas dzīves posmā, apzinies savu tuvinieku atbalstu. Karjeras izredzes uzlabosies, taču tas var prasīt kādu laiku, līdz viss būs tā, kā esi iecerējis. Viss notiek tā, kā tam ir jānotiek. Šodien būs solījumiem pilna diena.

 

 

Vēzis

Šodien centies līdzsvarot praktisko un iespējamo. Viss ir kārtībā, ja tu sapņo, taču pārliecinies, ka tas tevi neaizved projām no realitātes. Iespējams, kas jauns notiks arī tavā romantiskajā dzīvē. Šodien vari veikt zvanu, ko kādu laiku esi atlicis. Šodien savu enerģiju un spēju koncentrēties spēsi rast ar zaļās tējas palīdzību.

 

 

Lauva

Piestrādā pie savas brīvības –tev tā ir nepieciešama. Pieredze tev parādīs un liks saprast, kā pareizāk rīkoties kādā neērtā situācijā. Nekad neaizej no drauga, kurš tev sniedz palīdzīgu roku. Lieliska diena, lai savā dzīvē ieviestu jaunu ieradumu, kas uzlabos tavu labsajūtu un garīgo veselību.

 

 

Jaunava

Izbeidz konfliktu, kas kādu laiku jau traucē tavu ikdienu, liek domāt un analizēt. Kādam ir jāpiekāpjas un kāpēc gan šoreiz to nevarētu izdarīt tu? Neļauj perfektajam kļūt par ienaidnieku labajam. Iespējams, kāds solījums kļūs par ko daudz vairāk.

 

 

Svari

Ar tavu māju viss ir kārtībā pat tad, ja tavi augstie standarti liek domāt citādāk. Var gadīties, ka kāds pievērsīs tavu uzmanību detaļām. Labvēlīga diena, lai pabeigtu kādu ziņojumu, atskaiti vai citu rakstu darbu. Tava spēka garšviela šodien būs kanēlis, meklē iespējas, kā to pievienot saviem ēdieniem.

 

 

Skorpions

Šodien iespējams satraukums par kādu notikumu vai lēmumu, kas gaidāms. Padziļināti pievērs uzmanību un novērtē to, kas tev ir. Ieelpo, izelpo –velti laiku procesiem, kas nomierina. Un mēģini saprast, ka tu stāvi pāri teju jebkurai problēmai, taču tev ir jāapzinās, ka tas tā ir.

 

 

Strēlnieks

Šodien tev vajadzētu būt pragmatiskam. Pārstāj tikai sapņot, labāk padomā, kā savus sapņus pārvērst realitātē. Pievērsies reālajai situācijai un reāli darāmajiem darbiem, kas tev ir šobrīd. Izmanto iespēju pabeigt iesāktas lietas, un, iespējams, ko tādu, ko iepriekš esi noraidījis kā sev nevajadzīgu, nederīgu.

 

 

Mežāzis

Sagatavojies jaunam sākumam. Iespējams, ilgu laiku jau ir bijušas lietas, kas tev likušas daudz domāt, ir pienācis laiks to nokārtot. Nebaidies un rīkojies. Meklē to, kas prasa tavu uzmanību, jo, iespējams, ir kāds vai kaut kas, ko dažādu iemeslu dēļ esi pametis novārtā. Esi rūpīgs un uzmanīgs!

 

 

Ūdensvīrs

Šodien tu vari atļauties būt vājš, jo pēdējā laikā esi darījis ļoti daudz. Pie horizonta var parādīties dažādas spēcīgas emocijas. Mēģini rast risinājumu kādai pašreizējai situācijai, kas rada problēmas. Šodien spēku varēsi atrast tumšas krāsas akmeņos vai dārglietās.

 

 

Zivis

Turpini vizualizēt lietas, kas, iespējams, varētu notikt. Lieliska diena, lai izstrādātu reālu darbu sarakstu ar lietām, kas jāpadara tuvākajā laikā. Paplašini savs mērķus, iekļaujot lietas, kas stiprinās tavu garīgo veselību. Nebaidies paļauties uz kādu tuvu cilvēku. Laba diena, lai vilktu mugurā kaut ko baltu.

 

 

Skaistu dienu!

Sabiedrība

Foto:Pexels.com/CC

Ļoti bēdīgi trešdien beidzies kāda BMW stūrētāja izbrauciens

  "Esot saslīdējis Mūkusalas aplī, atdūries pret ceļa apmali un nolauzis ratu," vēsta paraksts pie attēla...
Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...

Traģēdija Imantā: Vēža nomocīts rīdzinieks sauc palīgā, bet sadeg dzīvs

  Trešdienas agrā rīta stundā Rīgā, Imantas mikrorajonā, Zentenes ielā, kādas daudzdzīvokļu nama 3. stāva miteklī...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. decembris

  Šodien var būt grūtāk kontrolēt emocijas. Iespējams kāds negaidīts pārsteigums no apkārtējiem, uzplaukt kādas senas...
wallpapersten.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. decembris

  Dienas pirmajā pusē vari piedzīvot pretrunīgas izjūtas. Centies izvairīties no konfliktiem ar ģimeni un cilvēkiem,...
Foto:Flickr.com/Joe Cleere/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. decembris

  Šodien vari sajust slinkumu vai vēlmi nodoties vājībām. Palielināsies tādas īpašības kā izšķērdība, objektivitātes trūkums...

Mājai un Dārzam

Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...
Foto:Pexels.com/CC

Izskan jauna prognoze par līdz Jaunajam gadam gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis atklāj jaunākās prognozes par atlikušajām nepilnām trim nedēļām šajā gadā. "Tuvākajā nedēļā kļūs...

Brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 11.12.2018. arī vakarā...