Auns

Šodien būsi noraizējies par kāda sava kolēģa liktenis. Viņš paziņos, ka dēļ biežajiem konfliktiem ar priekšniecību ir nolēmis pamest darbu. Tu centīsies viņu atturēt no šī soļa speršanas, taču viņš atteiksies uzklausīt jebkuru tavu argumentu. Rezultātā tu atgriezīsies mājās ar sajūtu, ka viena nodaļa tava darba dzīvē ir noslēgusies – nodaļa, kurā ar tevi kopā bija profesionāls, atbildīgs un vienkārši jauks cilvēks.

 

 

Vērsis

Šodien apciemosi kādu gleznainu vietu, uz kuru dosies pēc augstāk stāvošu cilvēku norādījumiem. Kad doto uzdevumu būsi pabeidzis, varēsi nodoties šīs vietas iemūžināšanai fotogrāfijās. Bilžu ievietošana sociālajos tīklos izraisīs entuziasmu tavos sekotājos. Diena noslēgsies uz vēl pozitīvākas nots. Pie tevis atnāks kāds cilvēks ar savu biznesa ideju, pateicoties kurai nākotnē vari kļūt bagāts.

 

Dvīņi

Šodien uzvedīsies kā miera vēstnesis. Vispirms uzņemsies kāda ļoti sarežģīta konflikta risināšanu, kurš izcēlies starp taviem kolēģiem. Vakarā nolemsi piezvanīt labākajam draugam, taču ievērosi, ka viņš ir siktā noskaņojumā, kam par iemeslu kalpo nesaskaņas romantiskajās attiecībās. Ilgi nevilcinoties, dosies talkā risināt radušos situāciju. Nāksies krietni papūlēties, taču tev šīs attiecības izdosies saglābt.

 

 

Vēzis

Šodien tevi aizkaitinās kāds svešinieks, kurš bez mitas proklamēs savu profesionalitāti kādā šaurākā jomā – ārstniecībā, kosmetoloģijā utml. Viss nonāks līdz tam, ka aizmirsīsi par savu labo dabu un darīsi visu, lai šo cinisko personu noliktu pie vietas. Rezultāts šim konfliktam būs pavisam citādāks, nekā biji gaidījis. Tu un šis pretējā dzimuma pārstāvis kļūsiet ieinteresēti viens otrā.

 

 

Lauva

Šodien būsi ne pārāk spēcīgs savā runas prasmē. Ja gaidāmas svarīgas sarunas un diskusijas – raugi, lai būtu labi sagatavojies. Palasi dzeju spoguļa priekšā vai izstāsti kādu stāstu mīļotajam cilvēkam. Tava publiskā uzstāšanās noritēs veiksmīgi, ja pārlieku nesatrauksies un neapšaubīsi savas spējas. Neaizmirsti likt lietā savu pašpārliecinātību un žilbinošo smaidu.

 

 

Jaunava

Šodien atradīsi kādu vērtīgu, citam cilvēkam piederošu priekšmetu, kas raisīs tevī dilemmu – paturēt to sevi vai tomēr atdot īpašniekam. Rezultātā klausīsi savai sirdsapziņai un ievietosi sludinājumu ar savu atradumu. Konkrētās lietas īpašnieks ar tevi sazināsies un būs bezgala pateicīgs. Papildus pelnītajam paldies saņemsi arī kādu jauku dāvanu.

 

 

Svari

Šī diena vēsturē neiezīmēsies ne ar ko sensacionālu. Tava dzīve noritēs pavisam ikdienišķi, virzot tevi cauri mūžīgajam „mājas – darbs – mājas” ciklam. Ilgosies pēc savas trakulīgās jaunības. Neviens tev neaizliedz atgriesties vecajos laikos! Noorganizē atmiņu vakaru kopā ar draugiem. Starp citu, arī viņi būs tikai priecīgi par iespēju uz mirkli aizmirst savu nopietno un pelēko ikdienu.

 

 

Skorpions

Šodien ieviesīsi radikālas izmaiņas savā personīgajā dzīvē. Ja esi sirdī brīvs, šodien satiksi kādu, kuru būsi gatavs apprecēt jau pēc pirmajām pāris sarunu minūtēm. Ja esi attiecībās, šāda veida tikšanās liks tev daudz ko pārdomāt. Ja patiesi novērtē pašreizējās attiecības, uzlej aukstu ūdeni uzplaiksnījušajai dzirkstelei. Taču, ja tavs romantiskais stāsts kļuvis pagalam pelēks, iespējams, ir pienācis laiks pāršķirt jaunu lappusi savā mīlas dzīvē.

 

Strēlnieks

Šo dienu ieteicams pavadīt svaigā gaisā. Izbaudi pavasari, taču neaizmirsti par neizpildīto solījumu kādam no saviem gados vecākajiem tuviniekiem. Varbūt vari uzaicināt viņu uz kopīgu pastaigu? Klausīšanās viņa dzīves stāstā raisīs tevī dažādas pārdomas. Tāpat pastāv iespēja, ka viņš aizmirsīs tevis doto solījumu, kuru solīji izpildīt, taču neizpildīji.

 

 

Mežāzis

Šo dienu pavadīsi konfliktā ar kādu no saviem kolēģiem. Jums abiem tiks uzticēts kopīgs, ļoti sarežģīts projekts. Pirms darba uzsākšanas, tu nolemsi izveidot plānu, kurā aprakstīts, ko un kā darīt – soli pa solim. Protams, tavs partneris uzstās uz pretējo un šo plānu uzskatīs par lieku. Strīds ieilgs stundām  ilgi, kā rezultātā zaudēsiet tik ļoti vērtīgo laiku.
 

 

Ūdensvīrs

Šodien ļausies vieglprātīgam flirtam ar kādu nesen iepazītu cilvēku. Tavs esošais partneris to pamanīs un sacels pamatīgu scēnu, pēc kuras atteiksies ar tevi komunicēt. Rezultātā viesi, kuri būs atnākuši pie jums ciemos, paliks sēžam saspringtā atmosfērā un klusumā, līdz nolems doties prom. Visas nesaskaņas izdosies veiksmīgi atrisināt, ja vien atvainosies un atzīsi, ka pārkāpi robežas un par daudz aizrāvies.

 

Zivis

Šodien ieteicams nespēlēties ar citu cilvēku jūtām. Pirms jebkāda veida maldinošām vai krāpnieciskām darbībām, padomā par sekām. Paraugies uz situāciju no otras personas skatu punkta. Tas tev palīdzēs saprast, cik ļaunprātīgi var izvērsties tava rīcība. Krāpties nav labi, pat tad, ja plānots kas šķietami nenozīmīgs, piemēram nepatīkamas patiesības noklusēšana vai it kā nevainīgi meli.

 

Lai jauka tev šī diena!

 

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/JLS Photography - Alaska/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 17. – 23. decembris

  Jauna decembra nedēļa ir klāt un aizvien straujāk tuvojas Ziemassvētki. Nāc, uzzini, kādus notikumus pavērsienus...

“Vecāki zina manu atrašanās vietu” – pazudusī Vanesa komentē ziņu, ar kuru dalījušies tūkstoši

  Jau vēstīts par 17 gadus veco Vanesu no Kandavas, kura pazudusi kopš novembra beigām -...
Live Nation

Uzzināt diagnozi Annai bija īpaši smags trieciens – lūdz glābt ar vēzi slimu medmāsu

  Annai no Rīgas ir 62 gadi. Sievietei šī gada vasarā tika atklāta ļaundabīga slimība –...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/JLS Photography - Alaska/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 17. – 23. decembris

  Jauna decembra nedēļa ir klāt un aizvien straujāk tuvojas Ziemassvētki. Nāc, uzzini, kādus notikumus pavērsienus...
Foto:Flickr.com/Tundra Ice/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. decembris

  Dienas pirmā puse izrādīsies visai saspringta. Pārmērīgas emocijas solās traucēt jebkurai normālai darbībai. Šodien tās...
coolwallpapers.org

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. decembris

  Šodien varēsi objektīvi izvērtēt savu dzīvi un to, kas noris tev apkārt. Diemžēl, ne visi...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Rich Herrmann/CC

Dabas vērotāja prognoze atlikušajam decembrim un turpmākajai ziemai

  Latvijas atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas stāsta par laiku turpmākajā decembrī...
Foto:Flickr.com/Bert Kaufmann/CC

Nogalē bez izmaiņām, bet nākamnedēļ laiks pamatīgi mainīsies

  Nedēļas nogale gaidāma bez būtiskām laika apstākļu izmaiņām, bet nākamā nedēļa sāksies ar snigšanu, un...
Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...