Auns

Šodien būsi noraizējies par kāda sava kolēģa liktenis. Viņš paziņos, ka dēļ biežajiem konfliktiem ar priekšniecību ir nolēmis pamest darbu. Tu centīsies viņu atturēt no šī soļa speršanas, taču viņš atteiksies uzklausīt jebkuru tavu argumentu. Rezultātā tu atgriezīsies mājās ar sajūtu, ka viena nodaļa tava darba dzīvē ir noslēgusies – nodaļa, kurā ar tevi kopā bija profesionāls, atbildīgs un vienkārši jauks cilvēks.

 

 

Vērsis

Šodien apciemosi kādu gleznainu vietu, uz kuru dosies pēc augstāk stāvošu cilvēku norādījumiem. Kad doto uzdevumu būsi pabeidzis, varēsi nodoties šīs vietas iemūžināšanai fotogrāfijās. Bilžu ievietošana sociālajos tīklos izraisīs entuziasmu tavos sekotājos. Diena noslēgsies uz vēl pozitīvākas nots. Pie tevis atnāks kāds cilvēks ar savu biznesa ideju, pateicoties kurai nākotnē vari kļūt bagāts.

 

Dvīņi

Šodien uzvedīsies kā miera vēstnesis. Vispirms uzņemsies kāda ļoti sarežģīta konflikta risināšanu, kurš izcēlies starp taviem kolēģiem. Vakarā nolemsi piezvanīt labākajam draugam, taču ievērosi, ka viņš ir siktā noskaņojumā, kam par iemeslu kalpo nesaskaņas romantiskajās attiecībās. Ilgi nevilcinoties, dosies talkā risināt radušos situāciju. Nāksies krietni papūlēties, taču tev šīs attiecības izdosies saglābt.

 

 

Vēzis

Šodien tevi aizkaitinās kāds svešinieks, kurš bez mitas proklamēs savu profesionalitāti kādā šaurākā jomā – ārstniecībā, kosmetoloģijā utml. Viss nonāks līdz tam, ka aizmirsīsi par savu labo dabu un darīsi visu, lai šo cinisko personu noliktu pie vietas. Rezultāts šim konfliktam būs pavisam citādāks, nekā biji gaidījis. Tu un šis pretējā dzimuma pārstāvis kļūsiet ieinteresēti viens otrā.

 

 

Lauva

Šodien būsi ne pārāk spēcīgs savā runas prasmē. Ja gaidāmas svarīgas sarunas un diskusijas – raugi, lai būtu labi sagatavojies. Palasi dzeju spoguļa priekšā vai izstāsti kādu stāstu mīļotajam cilvēkam. Tava publiskā uzstāšanās noritēs veiksmīgi, ja pārlieku nesatrauksies un neapšaubīsi savas spējas. Neaizmirsti likt lietā savu pašpārliecinātību un žilbinošo smaidu.

 

 

Jaunava

Šodien atradīsi kādu vērtīgu, citam cilvēkam piederošu priekšmetu, kas raisīs tevī dilemmu – paturēt to sevi vai tomēr atdot īpašniekam. Rezultātā klausīsi savai sirdsapziņai un ievietosi sludinājumu ar savu atradumu. Konkrētās lietas īpašnieks ar tevi sazināsies un būs bezgala pateicīgs. Papildus pelnītajam paldies saņemsi arī kādu jauku dāvanu.

 

 

Svari

Šī diena vēsturē neiezīmēsies ne ar ko sensacionālu. Tava dzīve noritēs pavisam ikdienišķi, virzot tevi cauri mūžīgajam „mājas – darbs – mājas” ciklam. Ilgosies pēc savas trakulīgās jaunības. Neviens tev neaizliedz atgriesties vecajos laikos! Noorganizē atmiņu vakaru kopā ar draugiem. Starp citu, arī viņi būs tikai priecīgi par iespēju uz mirkli aizmirst savu nopietno un pelēko ikdienu.

 

 

Skorpions

Šodien ieviesīsi radikālas izmaiņas savā personīgajā dzīvē. Ja esi sirdī brīvs, šodien satiksi kādu, kuru būsi gatavs apprecēt jau pēc pirmajām pāris sarunu minūtēm. Ja esi attiecībās, šāda veida tikšanās liks tev daudz ko pārdomāt. Ja patiesi novērtē pašreizējās attiecības, uzlej aukstu ūdeni uzplaiksnījušajai dzirkstelei. Taču, ja tavs romantiskais stāsts kļuvis pagalam pelēks, iespējams, ir pienācis laiks pāršķirt jaunu lappusi savā mīlas dzīvē.

 

Strēlnieks

Šo dienu ieteicams pavadīt svaigā gaisā. Izbaudi pavasari, taču neaizmirsti par neizpildīto solījumu kādam no saviem gados vecākajiem tuviniekiem. Varbūt vari uzaicināt viņu uz kopīgu pastaigu? Klausīšanās viņa dzīves stāstā raisīs tevī dažādas pārdomas. Tāpat pastāv iespēja, ka viņš aizmirsīs tevis doto solījumu, kuru solīji izpildīt, taču neizpildīji.

 

 

Mežāzis

Šo dienu pavadīsi konfliktā ar kādu no saviem kolēģiem. Jums abiem tiks uzticēts kopīgs, ļoti sarežģīts projekts. Pirms darba uzsākšanas, tu nolemsi izveidot plānu, kurā aprakstīts, ko un kā darīt – soli pa solim. Protams, tavs partneris uzstās uz pretējo un šo plānu uzskatīs par lieku. Strīds ieilgs stundām  ilgi, kā rezultātā zaudēsiet tik ļoti vērtīgo laiku.
 

 

Ūdensvīrs

Šodien ļausies vieglprātīgam flirtam ar kādu nesen iepazītu cilvēku. Tavs esošais partneris to pamanīs un sacels pamatīgu scēnu, pēc kuras atteiksies ar tevi komunicēt. Rezultātā viesi, kuri būs atnākuši pie jums ciemos, paliks sēžam saspringtā atmosfērā un klusumā, līdz nolems doties prom. Visas nesaskaņas izdosies veiksmīgi atrisināt, ja vien atvainosies un atzīsi, ka pārkāpi robežas un par daudz aizrāvies.

 

Zivis

Šodien ieteicams nespēlēties ar citu cilvēku jūtām. Pirms jebkāda veida maldinošām vai krāpnieciskām darbībām, padomā par sekām. Paraugies uz situāciju no otras personas skatu punkta. Tas tev palīdzēs saprast, cik ļaunprātīgi var izvērsties tava rīcība. Krāpties nav labi, pat tad, ja plānots kas šķietami nenozīmīgs, piemēram nepatīkamas patiesības noklusēšana vai it kā nevainīgi meli.

 

Lai jauka tev šī diena!

 

Sabiedrība

AP

Latvietim par nežēlīgu tautieša slepkavību Īrijā piespriests bargākais soda mērs

  Latvijas valstspiederīgais Andrejs Krauze, kurš tika notiesāts par sava tautieša Jura Bula noslepkavošanu pirms vairāk...

Rīgā pie CSDD nepatīkams negadījums, iesaistīts “Rīgas satiksmes” autobuss – VIDEO

  Piektdien Rīgā pie CSDD ēkas Bauskas ielā noticis negadījums, kurā "Rīgas satiksmes" pasažieru autobuss sadūries...

Šodien jāvēro laiks – varēs pateikt, kāds tas būs turpmāk!

  Latvijā atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs sociālajā tīklā "Twitter" publicējis kārtējos norādījumus par...

Horoskopi un Testi

Foto: Tambako The Jaguar/Flickr.com/cc

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. marts

  Šīs dienas galvenais mērķis – pievērst uzmanību būtiskākajam un izvairīties no nevajadzīgiem traucēkļiem. Tas var...
desktopaper.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. marts

  Šīs dienas pirmajā pusē tevi sagaida dažādi pārsteigumi, tev ir jābūt gatavam teju uz visu....
Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. marts

  Šī diena solās būt daudzu izmaiņu un daudzsološu perspektīvu pilna. Iemācies atpazīt labas iespējas un...

Mājai un Dārzam

Šodien jāvēro laiks – varēs pateikt, kāds tas būs turpmāk!

  Latvijā atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs sociālajā tīklā "Twitter" publicējis kārtējos norādījumus par...
Foto:Unsplash.com/Annie Spratt/CC

Tuvākajās dienās pavasarīgais laiks mainīsies; sinoptiķi atklāj prognozes marta beigām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par laiku nedēļas nogalē un nākamnedēļ. Piektdien anticiklons...
Foto:E.standard.net

“Laika vecis” Bricis sarūgtina: Jau drīz pavasari nomainīs pavisam citi laika apstākļi

  Lai arī šīs nedēļas otrā puse ir diezgan pavasarīga, turklāt iestājies arī astronomiskais pavasaris, jau...