Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. decembris

27/12/16 21:37 | Raksta autors : Brivbridis.lv

Foto:Flickr.com/DM/CC
Foto:Flickr.com/DM/CC

 

Zvaigznes iezīmē, ka šodien valdošajam Strēlniekam ir maza ietekme uz šīs dienas notikumiem. Tas dos iespēju ikvienam zvaigznāja pārstāvim parādīt tās rakstura īpašības, kas parasti visvairāk saistītas ar viņiem.

 

auns-mil-horAuns
Tev šodien ir jābūt uzmanīgam, lai nesasteigtu kādu lietu norisi. Tavs pārliekais entuziasms bieži vien var novest pie maldiem, jo īpaši, ja nebūs laiku, lai pienācīgi novērtētu visas iespējas. Tava drosme un kaislība var padarīt šo situāciju īpaši grūtu. Nebūs nemaz tik viegli paspert soli atpakaļ, tomēr tavas spējas var īstenoties daudz labāk, ja ļausi kādam citam novērtēt šo norisi no malas.

 

 

 

versis-mil-horVērsis

Vērši ir zināmi kā uzcītīgi darba ņēmēji, bet tavus motīvus var interpretēt atšķirīgi kā draugi, tā ienaidnieki. Tevi bieži citi sauc par lojālu vai spītīgu personību, taču tas visbiežāk attiecas brīžos, kad vēlies būt uzticīgs un gūt labumu vienīgi sev. Būsi vislaimīgākais un visproduktīvākais, ja šajā dienā ignorēsi tos, kuri cenšas izteikt savu viedokli – tavā vietā.

 

dvini-mil-horDvīņi
Tu esi interesants cilvēks, kuru ļoti saista apkārt esošās personas. Bieži tev piedēvē pļāpāšanu un klačošanās, jo tev patiesi interesē citu labklājība. Lielākā daļa šajā zvaigznājā dzimušo ir arī apķērīgi indivīdi, kuriem ir būtiski, lai reputācijai biežāk piedēvētu arī aizrautību un asprātību. Šodien tu darīsi visu, lai īstenotu šo vēlmi.

 

vezis-mil-horVēzis

Vēžiem patīk piedalīties dažādās norisēs, esot pēc iespējas tuvāk to pirmavotam. Zvaigznes norāda, ka esi jutīgs cilvēks, kurš visērtāk jūtas  pats savās mājās. Ir vērts šajā dienā īpaši piedomāt un ieguldīt pūles tajā,  lai tev būtu daudz tuvu draugu, lai kur tu ietu, kā arī, lai radītu pēc iespējas ērtākus, konfortablākus  apstākļus. Tu nevari mainīt zvaigznes, taču tavos spēkos ir mainīt savu apkārtni.

 

 

lauva-mil-horLauva

Tu esi labs līderis, kuram daudzreiz rodas nesaskaņas ar daudz klusākām personībām. Visticamāk, tas ir arī tā iemesla dēļ, ka apkārtējie uzskata, ka tev vienīgi interesē tas, ko citi domā par tavu personību. Diemžēl ļoti bieži aiz tavas muguras paliek tie, kuri tev ir visvairāk nepieciešami. Mēģini runāt klusāk, kamēr citi iepazīst tavu patieso būtību, apzinās, ka tev ir tikai labākie nodomi, pat, ja tu tos vēlies nodot, aktīvi paužot savu viedokli.  

 

jaunava-mil-horJaunava

Tu esi noslēpumains un rūpīgs cilvēks. Tavas prasmes bieži ir vislabāk piemērotas, lai īstenotu savas privātās vēlmes. Tomēr, ja tavās nākotnes interesēs ir mēģināt iegūt priekšnieka labvēlību, raugi, lai pareizi pārvaldi savu laiku, īstenojot dažādas profesionālos izaicinājumus. Tomēr rēķinies, ka vislabāk būs, ja tas neprasīs pārlieku daudz pūļu. Liec lietā prasmi ievērot detaļas, ko citi nepamana.

 

 

svari-mil-horSvari 

Tu esi sabiedrisks cilvēks, kurš ir īpaši apdāvināts ar komunikācijas prasmēm. Citi tevi, visticamāk, uzskata un uzlūko kā egocentrisku personu, jo tu nereti sarunās ar citiem, centies iegūt kādu labumu savām personīgajām interesēm, rast atbildi uz kādu jautājumu. Tevi tāpat saista ar mieru, jo dažādi traucēkļi rada tevī nervozitāti, tomēr tava lielākā vājība ir nespēja sajust, kad citi cilvēki ir jāliek mierā, lai viņi pašrocīgi tiktu galā ar kādiem jautājumiem.

 

skorpions-mil-horSkorpions
Tevi reti kāds uzlūko kā maigu un kaislīgu cilvēku, kāds tu neapšaubāmi arī esi, jo tu, visticamāk, mēdz ļoti asi reaģēt uz lietām, kas tevi ietekmē. Zvaigznes norāda, lai mēģini nedaudz apslāpēt savu temperamentu, un tas neprasīs ilgu laiku, kad cilvēki sāks pamanīt tavu skaisto un jutīgo būtību.

 


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Strēlnieki – vairāk nekā jebkuri citi zina, ko vēlas, un tas, visticamāk, ietver piedzīvojumus vai zināšanas. Daudziem šajā zvaigznājā dzimušajiem vislielākās grūtības sagādā koncentrēšanās saglabāšana brīdī, kad dzīve kļūst pārlieku ikdienišķa. Tu vari pārvarēt šo problēmu, veicot darbus, kas ietver ceļošanu vai dažādus izaicinājumus.

 

mezazis-mil-horMežāzis
Tu esi uzcītīgs darbinieks, kura pārliekā piesardzība izpaužas tikai tad, kad izjūti slāpes pēc panākumiem. Šī iemesla dēļ tu savā profesijā bieži virzies uz priekšu lēnām, taču tāpēc pieļauj mazāk kļūdu nekā citi. Nesteidzies, kad  plāno kādas norises savā biznesā.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs 
Tu esi pārliecināts cilvēks ar unikālu skatu punktu uz norisēm, kas nebūt nav viegli aptveramas taviem draugiem. Sabiedroto iegūšana ir ļoti vērtīga tavu mērķu sasniegšanai. Tāpēc ir īpaši ieteicams būt pēc iespējas  maigākam un galantākam, kad izsaki savas vēlmes un idejas, kas bieži vien tev apkārt esošajiem cilvēkiem ir grūti sagremojamas.

 

zivis-mil-horZivis 

Tu esi tēlains cilvēks, kuriem ir daudz labu ideju, taču ir grūti saglabāt uzmanību uz konkrētu uzdevumu. Tev vajadzētu pievienoties komandai, kuru dalībniekiem būtu noderīga tava palīdzība. Tomēr apzinies, ka tu pats spēj lieliski pieņemt lēmumus, it īpaši, ja tie ir saistīti jau ar kāda procesa sākuma  stadiju.

 

 

Veiksmīgu nedēļas trešo dienu!

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: