Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. novembris

02/11/17 20:40 | Raksta autors : Brivbridis.lv

Foto:Wallpaperbeta.com
Foto:Wallpaperbeta.com

 

Auns

Šodien pārdomāsi savus peļņas gūšanas avotus un, iespējams, vēlēsies izrauties no ierastās rutīnas, lai izmēģinātu savus spēkus jaunā darba vietā. Centies neizlemt par labu pārmaiņām tikai ķeksīša pēc. Apdomā šo soli un ļaujies tikai kam tādam, kas bez šaubām palīdzēs uzmirdzēt tavai individualitātei, vienlaikus nodrošinot tev nepieciešamo materiālo vajadzību apmierināšanu.

 

 

Vērsis

Laba diena, lai spertu nākamo soli savu attiecību attīstībā, it īpaši, ja esi par to domājis jau ilgāku laiku. Lai gan viss nenoritēs tik gludi, kā vēlētos, izaicinājumi, ar kuriem saskarsieties, stiprinās jūsu abpusējo saikni un palīdzēs justies droši vienam ar otru. Padomā, kādi ir tavi dzīves mērķi, kas ir tas, ko vēlies sasniegt un, ko nepieciešams darīt, lai to izdarītu.

 

 

 

Dvīņi

Šodien apkārt valdīs emociju piesātināta enerģija, kurā jutīsies ne pārāk komfortabli. Atrodi laiku atpūtas brīdim, atjauno saikni pats ar sevi, savu zemapziņu, intuīciju un emocijām. Iespējams, šādi atklāsi priekš sevis ko pavisam jaunu, kas lieti noderēs kārtējā ikdienas skrējienā.

 

 

 

Vēzis

Visā visumā tev priekšā ir pozitīvas emocijas raisoša diena. Centies pavadīt vairāk laika ar tuvākajiem draugiem un citiem sev mīļiem cilvēkiem. Draugi nereti kļūst par daļu no mūsu ģimenes – izmanto šo dienu, lai stiprinātu jūsu attiecības. Izbaudi laisku atpūtu un sarunas!

 

 

Lauva

Šajā dienā prožektoru gaismā atradīsies tava karjera. Iespējams, sāksi apšaubīt vēlmi strādāt pašreizējā darba vietā vai jomā. Ļaujies notikumu straumei un klausi savai intuīcijai, pat, ja nejūties pilnībā drošs, ka tā tevi aizvedīs pareizajā virzienā. Palaid grožus vaļīgāk un ļauj Visumam tevi vadīt cauri šai dienai.

 

 

Jaunava

Šodien paplašināsi savu redzesloku, apgūstot jaunas prasmes, zināšanas vai dodoties ceļojumā. Lai kurp arī tevi aizvestu šī diena, ļauj līdz šim iegūtajām zināšanām tevi vadīt. Pievērs uzmanību gan savai, gan apkārtējo ķermeņa valodai, kā arī videi, kurā mēs visi dzīvojam. Sajūti Zemi, kura nemitīgi griežas tev zem kājām!

 

 

Svari

Planētas būs sastājušās tev labvēlīgā pozīcijā un to dāvāto enerģiju šodien ieteicams izmantot savu romantisko attiecību stiprināšanai. Pārrunā ar partneri visas rūpes un raizes, kuras rada tevī nemieru. Esiet atklāti viens pret otru! Atceries, ka drošības sajūtu mums sniedz ne tikai materiālā stabilitāt, bet arī emocionālais atbalsts.

 

 

Skorpions

Tev priekšā ir pozitīvu emociju piepildīta diena, ko īpaši izjutīsi attiecībās ar mīļoto cilvēku. Būsiet atklātāki viens pret otru, nekā ierasts. Centies gan izvairīties no nopietnām, smagām sarunu tēmām, kurās neiztikt bez drāmas un atrodi laiku un veidu, kā sagādāt prieku gan sev, gan partnerim. Dodieties vakariņās ārpus mājas vai pastaigā pa mežu.

 

 

Strēlnieks

Šodien tev uzsmaidīs veiksme un to piedzīvot vari gan darbā, gan attiecībās ar saviem tuviniekiem. Lai kā arī būtu, nenovērtē par zemu šo šķietami pelēko ikdienu – tā var atnest tev vairāk dāvanu, kā jebkad esi spējis iedomāties. Sāc rīkoties un dari visu, kas nepieciešams, lai pārvērstu savus sapņus realitātē! Ieklausies ne tikai savā prātā, bet arī ķermenī.

 

 

 

Mežāzis

Šodien gaisā virmos romantika, līdz ar to var gadīties, ka uzdzirkstīs arī jauna mīlas uguns pret cilvēku, kuru varētu saukt par savu dvēseles radinieku. Nesasteidz neko, ļauj visam attīstīties lēnām, bet pamatīgi – pastāv liela iespēja, ka šī saikne būs ilgnoturīga. Labvēlīgs laiks dažādiem praktiskiem un radošiem darbiem.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien būsi tendēts ievest nelielas pārmaiņas pašreizējā dzīvesvietā. Iespējams, dosies jaunas mājvietas meklējumos, kurā sākt aizraujošus piedzīvojumus vai, gluži otrādi, piezemēties. Labvēlīgs laiks dzīvesvietas maiņai un jauno māju iekārtošanai. Atrodi vietu, kur jūties vienlaikus gan mierpilni un harmoniski, gan iedvesmojoši!

 

 

 

Zivis

Piemērota diena savu garīgo, radošo un dziedinošo prasmju praktizēšanai. Iespējams, vēlēsies nodot šīs zināšanas tālāk un vadīsi kādu grupu apmācību šajā sakarā. Pievērs vienlīdz lielu uzmanību kā intuīcijai, tā intelektuālajām spējām.

 

 

 

Lai jauka diena!

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: