Auns

Šodien būsi izsists no sliedēm. Grūtības sagādās koncentrēšanās uz darāmo, vienlaikus saglabāsies risks izdegt. Centies atrast vienu konkrētu lietu, kurai veltīt savu uzmanību. Tas var būt gan kāds arguments, kurā vēlies uzvarēt, gan vienkārši kaut kas, kas tevi patiesi aizrauj. Šādi tu spēsi veltīt savu enerģiju konkrēta mērķa izpildīšanai, kā arī novērsīsi uzmanību no dažādām nebūšanām.

 

 

Vērsis

Šodien ieteicams izbaudīt interesantas sarunas, dalīties viedoklī ar citiem un stiprināt saikni ar sev mīļiem, tuviem cilvēkiem. Diena nebūs no aizņemtākajām, taču tā būs produktīva. Spēsi izpaust savus mākslinieciskos talantus, kā rezultātā jutīsies emocionāli drošs.

 

 

Dvīņi

Šodien būsi savā elementā. Daudz iesaistīsies sarunās ar apkārtējiem, iepazīsies ar jauniem cilvēkiem, kā arī dažādām cilvēku grupām parādīsi, cik daudz kopīga tiem patiesībā ir savā starpā. Komunikācija ritēs raiti un jutīsies gan radoši, gan intelektuāli iedvesmots.

 

 

 

Vēzis

Šīs dienas enerģija būs visai spraiga, kā rezultātā tavs noskaņojums mainīsies minūšu laikā. Ļaušanās straumei var palīdzēt tev atklāt savu iekšējo būtību. Iespējams, piedzīvosi vairākus aizkustinošus momentus, kuri saistīti ar tavu pagātni. Pievērs tam īpašu uzmanību, ja grasies veikt izmaiņas karjeras jomā.

 

 

Lauva

Šodien daudz domāsi par un ap savu nodarbošanos un to, cik lielu vai mazu piepildījumu sagādā tava karjera. Ja izjūti spēcīgu vēlmi pēc pārmaiņām šajā jomā, šīs dienas enerģija būs labvēlīga to īstenošanai. Izvērtē, kas ir tās lietas, kas tev visvairāk nozīmē un paturi tās prātā, pieņemot dažāda veida lēmumus.

 

 

 

Jaunava

Ja pēdējā laikā nācies saskarties ar nebūšanām romantiskajās attiecībās, šodien beidzot spēsi tās atrisināt, liekot liekā garu, plašu sarunu. Tu un tavs partneris uzklausīsiet viens otra vajadzības un kopīgiem spēkiem atradīsiet kompromisu konkrētajā situācijā. Pēc tam atliks vien izbaudīt attiecībās atgriezušos harmoniju.

 

 

 

Svari

Šodien var izcelties konflikts attiecībās ar kādu tuvu cilvēku, kurš izteikts savu neapmierinātību, izmantojot argumentus un konfrontācijas. Pirms mīļā miera labad piekāpies, paraugies pats uz savām vērtībām un vajadzībām. Bieži vien mūsu tuviniekos atspoguļojas mūsu pašu sajūtas un emocijas.

 

 

 

Skorpions

Šodien sapratīsi, ka dalīties ar savām emocijām, it īpaši ar sev tuviem cilvēkiem, ir vieglāk, nekā līdz šim domāji. Atklātas sarunas ir veselīgas un palīdzēs atjaunot tavu emocionālo drošību. Tāpat gan tu, gan tavi mīļie viens otram variet atgādināt katrs par savām stiprajām pusēm.

 

 

 

Strēlnieks

Šodien jutīsies pašpārliecināts un tavā iekšējā uguns degs ar spožu liesmu. Spēsi veiksmīgi prezentēt citiem savas sajūtas un idejas, kā arī pats pretī saņemsi krietnu devu radošas iedvesmas. Lieliska diena radošiem darbiem un jaunu prasmju, zināšanu apguvei.

 

 

 

Mežāzis

Šodien vēlēsies vairāk laika pavadīt mājās, kopā ar savu ģimeni – vietā un kompānijā, kurā jūties visdrošāk. Kamēr vien spēsi izvairīties no sev raksturīgās vēlmes visu kontrolēt, diena solās būt produktīva. Atrodi laiku, ko veltīt dažādu mājsaimniecības darbu izpildīšanai, kuri jau ilgāku laiku stāv darāmo darbu sarakstā.

 

 

 

Ūdensvīrs

Tavas intelektuālās prasmes būs tavs galvenais šīs dienas trumpis. Ievāc informāciju un iemācies, kā to izmantot savā labā, taču nepaļaujies pilnībā tikai un vienīgi uz to. Ieteicams attīstīt sevī arī empātijas sajūtu pret citiem – tā palīdzēs ieviest tiešām vērtīgas pārmaiņas tā vietā, lai sekotu abstraktiem ideāliem.
 

 

 

Zivis

Tavi dziednieka un padomdevēja talanti šodien būs īpaši vērtīgi. Pat, ja tu neesi specifiski trenējies šajās jomās, ar šo prasmju palīdzību spēsi parūpēties par savu draugu un citu mīļu cilvēku labsajūtu. Varbūt ir veids, kā ar šiem talantiem uzsākt arī pelnīt naudu?

 

 

Lielisku dienu!

 

Sabiedrība

Ādažu pusē skaļi skan TV un saimniece durvis neatver: Piepildās kaimiņu ļaunākās aizdomas

  Vēlā vakara stundā dzīvoklī ļoti skaļi strādā televizors, bet uz zvaniem un klauvējieniem saimniece neatbild...
Foto:Flickr.com/Spiros Vathis/CC

Nepatīkami jaunumi gaida “Elektrum” klientus

  Nepatīkami jaunumi gaida “Latvenergo” zīmola “Elektrum” klientus. No jaunā gada mājsaimniecībām būs rēķinu pieaugums. Uzņēmumā...

Bez mammas paliek 5 bērnu ģimene pierobežā: “Palīdzēsim viens otram” brīvprātīgajiem mājās paveras negaidīts skats

  Labdarības organizācija "Palīdzēsim viens otram" regulāri apciemo nelaimē nonākušas ģimenes visā Latvijā, sniedzot praktisku palīdzību....

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/IVAN 63 /CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. novembris

  Pirmajā dienas pusē var vairoties tava aktivitāte un optimisms. Esi pacietīgs un klausi savai sirds...
texturepalace.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. novembris

  Lielākā daļa cilvēku šodien būs ziņkārīgi un sabiedriski, tieši tāpēc būs vieglāk atrast kopīgu valodu...
Foto:Wallpapermania.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. novembris

  Šodien planētu stāvoklis var radīt nereālas cerības un gaidas. Iespējams, būs grūti noteikt svarīgākās prioritātes,...

Mājai un Dārzam

hdwallpapers.cat

Simtgades svētkos neliels lietus, bet nākamajā nedēļā daudzviet jau -5 grādi

  Tuvākajās dienās debesis brīžiem skaidrosies, taču valsts simtgades svētkos tās būs lielākoties apmākušās un daudzviet...
Foto:Pexels.com/CC

Jau zināms, kad Latviju sasniegs ziema – sniegs un sals

  Sals Latvijā varētu iestāties uzreiz pēc valsts simtgades svinībām 18. novembrī, iepriekš prognozēja sinoptiķi. Jaunākā...
Vilis Bukšs

Dabas laika zīmju vērotājs Bukšs pirms Latvijas simtgades piedzīvojis lielu sarūgtinājumu

  Latvijā atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā interneta blogā neslēpj sarūgtinājumu par kādu...