Auns

Savāc sevi rokās, lai spētu koncentrēties uz būtisko. Šodien saskarsies ar daudz un dažādiem traucēkļiem, kas var tevi viegli izsist no sliedēm, tādēļ ir būtiski saglabāt spēcīgu mugurkaulu un nelokāmu nostāju. Īpaši piesardzīgs esi komunikācijā ar Svaru zīmes pārstāvjiem.

 

 

Vērsis

Šodien ieteicams pievērst uzmanību apkārtējo cilvēku emocionālajam stāvoklim. Viens vai vairāki no viņiem šobrīd cenšas tikt galā ar dažādiem dzīves sarežģījumiem. Atrodi veidu, kā viņus atbalstīt un, kā viņiem palīdzēt. Tiesa gan, nevajadzētu aizmirst pašam par sevi, tādēļ sabalansē laiku tā, lai tas pietiktu gan citiem, gan tev pašam. 

 

 

Dvīņi

Lieliska diena, lai izpētītu savas un partnera dažādās, atšķirīgās personības šķautnes. Apzinoties, ka katrs esat individuāla personība, iegūsiet lielāku sapratni viens pret otru un kopēju izaugsmi. Tas var nebūt romantiskais partneris, kuram šajā dienā nepieciešama tava uzmanība. Tas var būt arī kāds ģimenes loceklis vai tuvs draugs. Esi gatavs pieņemt jaunus izaicinājumus izglītībā un finanšu jomā.

 

 

Vēzis

Tev priekšā ir lieliska diena, ja vien būsi atvērts pret kāda sava pielūdzēja vēlmi tev palīdzēt un darīt labu. Nesasteidz šīs attiecības. Jums abiem būs jātiek pāri vairākiem sarežģījumiem, lai izveidotu abpusēju saikni. Uzdrošinies uzvilkt to, ko līdz šim esi tikai turējis skapī, it īpaši, ja konkrētais apģērbs ir sarkanos toņos.  

 

 

Lauva

Lai gan pilnmēness vēl nav iestājies, šodien šķitīs, ka tas jau spīd pilnbriedā. Paātrini savas sirds pulsu, nodarbojoties ar fiziskajām aktivitātēm vai, dodoties aizraujošā piedzīvojumā! Labvēlīga diena jaunu valodu apguvei – sāc kaut tikai ar pāris vārdu iemācīšanos. Tu nekad nevari zināt, kā un cik ļoti šīs šķietami nelielās zināšanas nākotnē var tev noderēt.

 

 

Jaunava

Izvēlies labākās no šīs dienas piedāvātajām iespējām! Jā, iespējams, tās pilnībā neattaisno tavas gaidas un cerības, taču tas nebūt nenozīmē,ka viss ir slikti. Tev joprojām ir iespēja izvēlēties labāko no ne tik labā un drīz vien sapratīsi, cik liela vērtība ir šīm lietām, cilvēkiem vai notikumiem.

 

 

Svari

Šodien būsi visai nebēdnīgā noskaņojumā. Centies pārvērst kāri pēc dažādu noteikumu pārkāpšanas produktīvā darbā. Apkārtējie uz tevi raudzīsies visai skeptiski un nevēlēsies paciest tavu uzvedību. Ir vērts ieviest kādas pārmaiņas savā dzīvē – tas pavisam noteikti nākotnē atmaksāsies. Tava dienas krāsa – zaļā.

 

 

Skorpions

Tavs sūrais darbs beidzot sāks nest ilgi pelnītos, sūros augļus. Iespējams, piedosi kādam senu pāridarījumu vai atvainosies pats par pagātnē pieļautajām kļūdām. Atceries, ka vispirms tev jāpiedod ir pašam sev. Rūpīgi izvērtē katru dzīves dāvāto iespēju. Pārdomā, kādas dzīves mācības līdz šim esi guvis un raugi, lai nesanāktu uzkāpt vairākas reizes uz viena un tā paša grābekļa. Romantiskā dzīve šajā dienā paliks otrajā plānā.

 

 

Strēlnieks

Šodien liela nozīme būs sirsnībai. Esi atklāts komunikācijā ar citiem un pasniedz savas idejas un viedokli tā, lai tas rezultētos izpratnē un izaugsmē. Neieciklējies uz savas taisnības uzspiešanu, taču esi gatavs pastāvēt par sevi. Romantiskā dzīve plauks un zels. Ļaujies kaislībām! Tava spēka krāsa šajā dienā – dzeltenā.

 

 

Mežāzis

Pagatavo ko gardu šajā dienā! Kaut ko, kas ir ne tikai baudāms, bet arī veselīgs. Palūkojies, varbūt arī citās dzīves jomās maziem solīšiem vari savus netikumus aizstāt ar ko labāku, veselīgāku. Pat ar nelielām pārmaiņām tu savu dzīvi vari apgriezt kājām gaisā. Iespējams, saņemsi negaidītu piedāvājumu no kāda Svaru zīmes pārstāvja. Neesi pārsteidzīgs un rūpīgi to izvērtē, pirms pieņem.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien gaidāma visai mierīga un klusa diena. Izmanto to, lai uzlādētu savas baterijas un sagatavotos rītdienai, kad sāks valdīt pilnmēness. Vai ir kas tāds, ko pēdējā laikā esi tendēts padarīt ātrāk, pat sasteigt? Atceries, ka vislabākos rezultātus sasniegt spēsi, ja būsi pacietīgs un rīkosies apdomīgi.

 

 

Zivis

Esi gatavs saņemt kādus iepriecinošus jaunumus! Iespējams, pateicoties tiem lidināsies mākoņos pat vislietainākajā dienā. Pievērs uzmanību tam, kur, kā un, cik daudz tērē naudu. Neliels noguldījums bankā nākotnē būs krietni vērtīgāks, nekā jauns pāris apavu.

 

 

Lielisku dienu!

Sabiedrība

Foto:Pexels.com/CC

Ļoti bēdīgi trešdien beidzies kāda BMW stūrētāja izbrauciens

  "Esot saslīdējis Mūkusalas aplī, atdūries pret ceļa apmali un nolauzis ratu," vēsta paraksts pie attēla...
Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...

Traģēdija Imantā: Vēža nomocīts rīdzinieks sauc palīgā, bet sadeg dzīvs

  Trešdienas agrā rīta stundā Rīgā, Imantas mikrorajonā, Zentenes ielā, kādas daudzdzīvokļu nama 3. stāva miteklī...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. decembris

  Šodien var būt grūtāk kontrolēt emocijas. Iespējams kāds negaidīts pārsteigums no apkārtējiem, uzplaukt kādas senas...
wallpapersten.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. decembris

  Dienas pirmajā pusē vari piedzīvot pretrunīgas izjūtas. Centies izvairīties no konfliktiem ar ģimeni un cilvēkiem,...
Foto:Flickr.com/Joe Cleere/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. decembris

  Šodien vari sajust slinkumu vai vēlmi nodoties vājībām. Palielināsies tādas īpašības kā izšķērdība, objektivitātes trūkums...

Mājai un Dārzam

Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...
Foto:Pexels.com/CC

Izskan jauna prognoze par līdz Jaunajam gadam gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis atklāj jaunākās prognozes par atlikušajām nepilnām trim nedēļām šajā gadā. "Tuvākajā nedēļā kļūs...

Brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 11.12.2018. arī vakarā...