Auns

Pastāv risks izcelties konfliktam mājās, kura pamatā būs nespēja pilnībā izpaust savas individuālās vajadzības. Tā vietā, lai izdarītu pārsteidzīgus secinājumus, centies izprast otra cilvēka sajūtas, kā arī pilnībā izpaud savējās – bez konfrontācijām. Skaļa bļaušana nav labākais veids, kā iegūt to, ko vēlies.

 

 

Vērsis

Šodien grūtības var sagādāt savu domu un sajūtu izpaušana. Pareizie vārdi būs pašā mēles galā, taču tos nebūs iespējams dabūt ārā. Liec lietā savu intuīciju un instinktīvi paļaujies uz ķermeņa gudrību, lai atrastu pareizāko veidu, kā komunicēt. Esi pacietīgs gan attiecībā pret sevi, gan citiem.

 

 

Dvīņi

Šodien par to, kā tavi peļņas avoti saskan ar tavām personīgajām vērtībām un vajadzībām. Atceries, ka intelektuālai izaugsmei ir svarīgāka par materiālajiem labumiem, tādēļ, ja esi neapmierināts ar pašreizējo darba vietu un ieņemamo amatu, atrodi iespēju šajā jomā izmēģināt ko jaunu un ļaujies pārmaiņām.

 

 

Vēzis

Mēness Vēža zīmē padarīs tevi īpaši jūtīgu šajā dienā. Ja saproti, ka esi pārlieku daudz emocionāls, centies lieku reizi pārliecināties, vai tās patiešām ir tevis paša emocijas un, vai neesi uzsūcis sevī par daudz apkārtējos cilvēkos valdošo noskaņojumu.

 

 

Lauva

Lai gan šodien būsi ārpus uzmanības centra un vairāk kā jebkad atradīsies otrajā plānā, tev aizvien būs iespējas spozmei un izaugsmei. Iespējams, nodibināsi sev nozīmīgus kontaktus, kuri palīdzēs piepildīt kādu sapni, sasniegt kādu mērķi. Esi gatavs izkāpt ārpus savas komforta zonas un ļaujies notikumu gaitai.
 

 

Jaunava

Ja šodien plāno pavadīt vairāk laika draugu lokā vai strādāt komandā, var nākties saskarties ar grūtībām izpaust sevi, kā rezultātā jutīsies nesaprasts no apkārtējo cilvēku puses. Tā pamatā var būt tev piemītošā tendence visam vienmēr pieiet no praktiskās puses un maz runāt par savām sajūtām. Centies būt empātisks attiecībā pret apkārtējo vajadzībām un bez liekas vajadzības nenododies to kritizēšanai.

 

 

Svari

Šodien var būt nepieciešams kļūt par individuālistu un aizstāvēt savu viedokli darbā, ne tik daudz palīdzēt apkārtējiem, kā esi to radis darīt. Nebaidies izmantot visas prasmes un dari to, ko uzskati par pareizu, nevis to, kas vairāk palīdzētu nodrošināt harmoniju darba vietā.

 

 

Skorpions

Labvēlīga diena izglītības un jaunu prasmju apgūšanai, tai skaitā dažādiem interesantiem, oriģināliem pētījumiem. Būsi ļoti fokusēts uz savu mērķi un spēsi raksts iespējami dziļi, lai atrastu apslēptās, vērtīgās zināšanas un izceltu tās gaismā. Atrodi tēmu, kas tevi patiesi aizrauj un fascinē vai arī mistēriju, kuru vēlies atrisināt un velti tai savu uzmanību šajā dienā.

 

 

Strēlnieks

Šodien savu uzmanību veltīsi attiecībām ar mīļoto cilvēku, kurās gan iespējams piedzīvot neveiklu situāciju. Pastāv iespēja, ka partneris vēlas ar tevi pavadīt iespējami daudz laika kopā, savukārt tu alksti brīvības, līdz ar to izturies visai vēsi attiecībā pret emocionālo un fizisko tuvību.  Centies saprast, kādēļ jūties nedroši un vēlies norobežoties, lai kopā ar partneri varētu rast situācijai abpusēji pieņemamu kompromisu.

 

 

Mežāzis

Tavas attiecības tev liks nedaudz aizbēgt no reālās pasaules šajā dienā un atnesīs iespējas dziļām pārmaiņām un transformācijai. Lai gan tas var izsviest tevi ārpus komforta zonas, centies būt atvērts un dalīties savās sajūtās – pat tajās, kuras mēdz pats no sevis slēpt vai noliegt. Tas palīdzēs atgūt emocionālo drošību un stiprinās saikni ar mīļoto cilvēku.

 

Ūdensvīrs

Šodien būsi jūtīgs un viegli aizkaitināms bez redzama iemesla. Pievērs uzmanību savam veselības stāvoklim, gan emocionālajam, gan fiziskajam un ievies izmaiņas ikdienas paradumos, ja tas nepieciešams. Atrodi laiku, ko pavadīt divvientulībā ar sevi, lai izprastu savas emocijas.

 

Zivis

Apkārtējie slīks tev raksturīgajā sensitivitātē un gaisā virmos arī pa kādai romantiskai stīgai. Pirms steidz ļauties sevī iemiesoties dzejniekam, pārliecinies, vai viss ir tiešām tā, kā izskatās. Ārēji viss vienmēr izskatās rožaināk, nekā ir patiesībā un mēs bieži vien neredzam realitāti, jo dodam priekšroku iespējai saskatīt ideālo.

 

Lai lieliska diena!

 

Sabiedrība

Foto:Pexels.com/CC

Ļoti bēdīgi trešdien beidzies kāda BMW stūrētāja izbrauciens

  "Esot saslīdējis Mūkusalas aplī, atdūries pret ceļa apmali un nolauzis ratu," vēsta paraksts pie attēla...
Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...

Traģēdija Imantā: Vēža nomocīts rīdzinieks sauc palīgā, bet sadeg dzīvs

  Trešdienas agrā rīta stundā Rīgā, Imantas mikrorajonā, Zentenes ielā, kādas daudzdzīvokļu nama 3. stāva miteklī...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. decembris

  Šodien var būt grūtāk kontrolēt emocijas. Iespējams kāds negaidīts pārsteigums no apkārtējiem, uzplaukt kādas senas...
wallpapersten.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. decembris

  Dienas pirmajā pusē vari piedzīvot pretrunīgas izjūtas. Centies izvairīties no konfliktiem ar ģimeni un cilvēkiem,...
Foto:Flickr.com/Joe Cleere/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. decembris

  Šodien vari sajust slinkumu vai vēlmi nodoties vājībām. Palielināsies tādas īpašības kā izšķērdība, objektivitātes trūkums...

Mājai un Dārzam

Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...
Foto:Pexels.com/CC

Izskan jauna prognoze par līdz Jaunajam gadam gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis atklāj jaunākās prognozes par atlikušajām nepilnām trim nedēļām šajā gadā. "Tuvākajā nedēļā kļūs...

Brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 11.12.2018. arī vakarā...