‘X-faktora’ zvaigzne Edgars Kreilis raujas trijos darbos, lai uzturētu ģimeni

18/11/17 15:41 | Raksta autors : Brivbridis.lv

TV3/Toms Norde
TV3/Toms Norde

 

Kā zināms, pagājušās svētdienas šova “X-faktors” tiešraidē tika izbalsots jelgavnieks Edgars Kreilis. Sarunā ar portālu “BrīBrīdis.lv” romantiskais izpildītājs atklāja gan šova aizkulises, gan stāstīja par savu ikdienu, kurā laiks jāatrod arī ģimenei – sievai un trim meitiņām.

 

‘X-faktora’ favorītu Arturu pirms tiešraides piemeklējusi ķibele

 

“Savā ikdienā es raujos pa trīs darbiem. Līdz ar to, arī pirms un pēc šova man nav bijis īsti daudz laika ģimenei. Visbiežāk mani var sastapt Ozolnieku Ledus hallē, kur strādāju ‘’Hokejam.lv’’ par veikala vadītāju. Dienas pirmajā pusē es strādāju ‘’Iecēnu Delikatesēs’’ par pārdevēju un šiem visiem darbiem pa vidu, es tīru hokeja laukumu ar ledus mašīnu. Pēc visiem darbiem man ir arī hokeja treniņi, kurā esmu ņēmis dalību kā komandas asistents un ģenerālmenedžeris. Dienās, kad vajag sarakstīt dziesmas vai sagatavoties koncertiem, es braucu meža biezoknī un taisu sev akustiskos mēģinājumus automašīnā, jo parasti pēc plkst. 21.00 mājās jau visi guļ. Tagad, pēc šova, es apsveru domu vēl nopietnāk pievērsties mūzikai, lai varētu uzturēt ģimeni darot darbu, kas manai sirdij ir tuvāks,” stāstīja Edgars.

 

“Ja labi grib, tad visu var! Tas ir tas, ko parasti cilvēkiem atbildu, kad saņemu jautājumu: ’’Kā tev izdodas visu apvienot?’’ Esmu pārliecināts, ka lietas, kas mūs nenogalina, padara tikai stiprākus, un šis šovs ir tikai ievads tam uz ko es patiesībā tiecos. Tā kā ģimene man ir lielākais atbalsts, tad patiesībā nekādu uzupurēšanos es nejūtu. Vienīgi, ir reizes, kad emocionālais vairs netur, jo pietrūkst ģimenes kopā būšanas, apskāvieni un smaidi. Vispār ir smagi, bet nedrīkst apstāties, jo tad sapnis var arī nekad nepiepildīties.”

 

‘X-faktora’ mēģinājumā ‘saķērušies’ Intars Busulis un Līga Rīdere

 

Visu sarunu ar Edgaru Kreili LASI ŠEIT

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: