Ziņa par iespaidīgu laimestu kundzei no Rīgas neļauj gulēt visu nakti

12/04/18 10:39 | Raksta autors : Brivbridis.lv

http://myadoftheday.com/
http://myadoftheday.com/

 

4. aprīļa Vikinglotto izlozē kāds spēlētājs uzminējis piecus skaitļus un Vikingskaitli (5+1) un laimējis 14 851,84 eiro. Laimīgā kvīts iegādāta SIA “Narvesen Baltija”, Rīgā, Stacija Imanta. Spēlētājs bija spēlējis Vikinglotto ar vienu variantu un samaksājis par pirkumu 0,80 eiro, vēsta Latvijas loto.

 

Laimīgā ieguvēja ir kāda rīdziniece, kura atklāj, ka skaitļu izlozēs piedalās diezgan regulāri. Veiksmīgajā dienā liela nozīme bijusi intuīcijai – tā mudinājusi todien nopirkt izlozes kvīti un interesanti arī, ka parasti sieviete spēlē ar vienu un to pašu skaitļu kombināciju, bet šoreiz jutusi, ka jāspēlē “ātrspēle” un tā vairāk nekā 14 tūkstošu eiro lielais laimests laimēts! Prieka pilnais pārsteigums nav ļāvis gulēt visu nakti.

 

Šajā izlozē 6+1 (seši skaitļi un Vikingskaitlis) netika uzminēti, bet 6 skaitļus uzminēja 3 spēlētāji – 1 no Dānijas un 2 no Norvēģijas. Laimests katram – 189 516.60 eiro.

 

Uzkrājuma prognoze par 6+1 uzminētiem skaitļiem – 33 miljoni eiro, laimesta prognoze par sešiem skaitļiem – 270 000 eiro! Nākamā izloze jau 11. aprīlī.

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: