Pasaule ir pilna nelabvēļu un dažkārt nākas atzīt, ka vislielākie ir uzlikušu draugu maskas un patiesībā, esot tepat – pavisam tuvu līdzas, cenšas iedurt mums nazi ribās. Uzzini, kādas pazīmes var liecināt, ka tu savā azotē turi čūsku!

 

IZRĀDA ĪPAŠU UZMANĪBU VIŅAM

Attiecību modeļi mēdz būt dažādi, ir draugi, kuri ir ļoti tuvi mūsu otrajām pusītēm, viņiem ir izveidojušās teju māsas – brāļa attiecības un tas ir forši, bet… tas tā ir tikai tiktāl, cik tu to uzskati par labu, tiktāl, cik tu domā, ka nav pārkāptas robežas! Pievērs uzmanību, vai šī gādīgā, ļoti delikātā rūpju izrādīšana nekļūst par mēģinājumu parādīt, ka viņa ir daudz maigāka, gādīgāka un iejūtīgāka par tevi. Uztver to par brīdinājuma zīmi, ja tava draudzene nespēj nekādi palīdzēt tavam mīļotajam, bet vienmēr ir klāt, vēlas sniegt savu palīdzīgo roku un visādi izpelnās viņa uzmanību.

 

 

TIEKOTIES AR VIŅU – FLIRTĒ UN VĒLAS FIZISKI PIESKARTIES

Sena patiesība vēsta – nesauc lietas par jaukām, ja tās tevi pamazām nogalina. Lai gan tas ir saprotams, ka dažiem cilvēkiem ir daudz nozīmīgāks fiziskais kontakts un tas nebūt neapzīmē flirtēšanu, bet tas tomēr ir tavs vīrietis un viņam nav jākļūst par medījumu!

 

 

SNIEDZ TEV VERBĀLUS BRĪDINĀJUMUS

Ieklausies! ‘’Mīļā, tu labāk pieskati savu vīrieti, kamēr es neesmu tev viņu nocēlusi…’’ dažkārt šādi šķietami nevainīga frāze, jociņš patiesībā nozīmē skaidru un gaišu brīdinājumu, ka tava draudzene izjūt simpātijas pret tavu mīļoto un izaicina tevi! Un, ja viņa skaidri un gaiši pasaka, ka izjūt simpātijas pret tavu otru pusīti, ka viņš kā vīrietis šķiet ļoti pievilcīgs un ir iepaticies, vai nepieciešams vēl acīmredzamāks briesmu signāls?!

 

 

IZMISĪGI CENŠAS PALIKT AR VIŅU DIVVIENTULĪBĀ

Šis nu ir visnepārprotamākais sarkanais karogs! Galu galā, kāpēc tavai draudzenei būtu nepieciešams pavadīt laiku vienatnē kopā ar tavu vīrieti? Ja vien tas nav slepens plāns, piemēram, draudzīga palīdzība sarīkojot tev pārsteiguma ballīti vai viņa ir noskaidrojusi izmēru saderināšanās gredzenam, jebkurā citā gadījumā – šīs personas nodomi, visticamāk, ir netīri?!

 

NEKUR NEDODAS AR TEVI, JA VIEN VIŅŠ NENĀK LĪDZI

Tas ir savādi un nu ļoti aizdomīgi, ja viņa allaž ir aizņemta vai pēkšņi atceļ jūsu tikšanos, ja bija sarunāts kaut kur doties divatā, bet vienmēr var izbrīvēt laiku vai pārplānot pienākumus, ja jums līdzi dodas arī tavs mīļotas cilvēks. Ja vien viņš nav kompānijas dvēsele, bez kuras garlaicīgi ir arī tev pašai, esi piesardzīga – vai tas neizveidojas par radiņu ar divām sievietēm, kurām abām ir vienādi nolūki?!

 

VIŅA KLĀTBŪTNĒ STĀSTA DAŽĀDAS TRAKULĪGAS SAVAS DZĪVES EPIZODES

Daudz kam būtu jāpaliek starp jums – divām draudzenēm, taču, ja tu konstatē, ka viņa sāk pārkāpt robežas un dažādas savas privātās, seksuālās dzīves detaļas sāk pasniegt arī viņam, iespējams, tas ir mēģinājums radīt interesi par sevi ne tikai kā par mīļotās draudzeni, bet – potenciālu seksuālo partneri! Ļoti ticams, ka šādi viņa cenšas piesaistīt tavas otras pusītes uzmanību. Esi īpaši piesardzīga, ja viņa teju lielās par to, uz ko ir spējīga, ko prot intimitātes brīžos.

 

VIENMĒR NOSTĀJAS VIŅA PUSĒ

Ja teju ikvienā situācijā, tava draudzene aizstāv mīļoto, nostājas viņa pusē, ļoti ticams, ka viņa vēlas paust neapšaubāmu lojalitāti viņam, grib parādīt tavam vīrietim, ka saprot un izprot viņu labāk nekā tu, ka ir uz vienu roku ar viņu.

 

PASTĀVĪGI SAZINĀS AR VIŅU

Kādu iemeslu dēļ, lai TAVA draudzene sūtītu īsziņas vai vairākas reizes dienā sazinātos ar TAVU vīrieti? Padomā labi, kas slēpjas zem tā!

 

NONIECINA TEVI – VIŅA ACĪS

Pasaule ir pilna nelabvēļu un dažkārt nākas atzīt, ka vislielākie ir uzlikušu draugu maskas un patiesībā, esot tepat – pavisam tuvu līdzas, cenšas iedurt mums nazi ribās. Ja tu apzinies, ka viņa neskaitāmas reizes izsakās nievājoši par tevi, tavu izskatu vai jebko citu –  mīļotā cilvēka klātbūtnē, ļoti iespējams, ka viņa cenšas uz tava fona šķist labāka, skaistāka, iekārojamāka – LABĀKA VIŅAM! Nepieļauj šādu situāciju! Attiecību speciālisti norāda, ka tikpat bīstama ir tendence, ja tava draudzene nemitīgi noniecina tavu mīļoto, cenšas pazemināt viņa novērtējumu un nozīmību tavās acīs, mēģinot iestāstīt to kā patiesībā nemaz nav!

 

VIŅA RAIDA SMALKUS MĀJIENUS

Ķermeņa valoda ir ļoti spēcīgs līdzeklis, jo dažreiz cilvēkiem nebūt nav nepieciešams atvērt muti, lai atklātu savus patiesos nodomus. Turi acis plaši vaļā un pavēro, kā tava draudzene uzvedas tava mīļotā klātbūtnē, ko signalizē viņas apģērbs, ķermeņa pozas, seja – acu skatiens, vai viņa ar šiem neverbālās komunikācijas līdzekļiem patiesībā atklāti un jau ilgstoši nekoķetē ar viņu, turklāt – darot to tavā acu priekšā!

 

DEDZĪGI VĒLAS UZZINĀT PAR VIŅU VISU

Iepazīt otru, īpaši draudzenes puisi ir labi, taču, ja tā izvēršas par nemitīgu anketēšanu, cenšoties izzināt ikvienu viņa dzīves niansi, tas ir skaidrs signāls, ka šai sievietei pret tavu mīļoto ir citi nolūki, ne draudzīga interese par dažām viņa privātās dzīves jomām. Ja ikreiz, kad jūs tiekaties, draudzene (ielāgo – viņa, nevis tu!) vēlas runāt tikai par tavu partneri, viņas motīvi kļūst skaidrāki par skaidru!

 

VIŅAS INTERESI SASKATA ARĪ CITI

Ja arī kāds cits draugs vai ģimenes loceklis pamana, ka draudzene pret tavu mīļoto izturas ar paspirinātu, aizdomīgi savādu interesi, iespējams, ir īstais brīdis, lai aprunātos par šo tēmu! Lai gan daudzas daiļā dzimuma pārstāves ir ļoti viltīgas, tas nenozīmē, ka viņas var apmānīt visus. Ieklausies šādā brīdinājumā, neuztver vien kā neveiksmīgu joku vai muļķošanos. Padomā, kas šo cilvēku darīja bažīgu, kas viņam likās savādi?!

 

 

VIŅA IZRĀDA GREIZSIRDĪBU

Ja draudzenei patiešām ir jūtas pret tavu mīļoto, tad, visticamāk, kādā viņas uzvedības niansē vai izteikumā saskatīsi greizsirdības noti. Ja viņa jūt pret viņu teju to pašu, ko tu, visticamāk, nevēlēsies kļūt par trešo riteni starp jums, bet gan – līdzvērtīgu sāncensi. Romantisku jūtu apslēpšana vienkārši prasa pārāk lielu fizisko un emocionālo diskomfortu, ka agrāk vai vēlāk tas nāks gaismā.

 

PĀRLIECINĀTĀ UN PAŠPIETIEKAMĀ BŪTNE – TAVA MĪĻOTĀ PRIEKŠĀ KĻŪST PAR NELAIMES ČUPIŅU

Attiecību speciālisti norāda, ka šādas rīcības iemesls ir teju acīmredzams – viņa izmet āķi tam, lai šis vīrietis pažēlotu, iedrošinātu un parūpētos par viņu, tiešā un nepārprotamā veidā uzprasoties uz komplimentiem un uzmanības izrādīšanu!

 

NO VIŅA SAGAIDA TĀDU PAŠU ATTIEKSMI KĀ PRET TEVI

Ja kādreiz jūs dodaties kaut kur kopā un tavs mīļotais pret viņu izturas kā džentelmenis, tas nenozīmē, ka tā tam ir jābūt vienmēr. Aprunājies ar savu partneri par skaidrām robežām, kad tev tas vairs nav pieņemami. Tava draudzene neesi tu un viņa var prasīt šādu attieksmi tikai tad, ja iekšēji, klusībā alkst, ka viņš pret viņu izjutīs to pašu, kas vieno jūs…

 

 

 

Turi acis plaši vaļā!

Sabiedrība

Pirmdien miruši 23 Covid-19 slimnieki, tostarp divi četrdesmitgadnieki; teju 2000 jaunu gadījumu

  Otrdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 1853 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, bet miruši vēl...

Diemžēl otrdienas rīts sācies ar ziņu par lielu nelaimi

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 18. oktobra plkst. 06.30 līdz 19. oktobra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Kādēļ “lokdauns” neglābs no strauja saslimstības pieauguma vēl vairākas nedēļas?

  Situācija ar Covid izplatību ir sliktāka, nekā gaidīts. To šodien apstiprināja arī apkopotā saslimstības statistika....

Līdz 15. novembrim stingrs “lokdauns” un komandantstunda; pagarinās skolēnu brīvlaiku

  Krīzes vadības padome pirmdien, 18. oktobrī, uzklausot veselības un citu nozaru speciālistus, lēma, ka ir...
Foto:Flickr.com/Michel Filion/CC

Bezvēsts pazudušo Zemgales iedzīvotāju pēc 2 mēnešiem atrod mirušu

  Valsts policija pārtrauc meklēt 1994. gadā dzimušo Ģirtu Lorencu. Vīrietis diemžēl tika atrasts bez dzīvības...

Ivo Fomins beidzot komentē incidentu Tukuma koncertā

  Šī gada 16. oktobrī Tukuma kultūras namā notika dziedātāja Ivo Fomina un viņa grupas albuma “Cilvēks” turnejas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. oktobris

  Dienas pirmajā pusē gatavojies jaukam pārsteigumam. Radošā darbā sekmes un pašizpausmes iespējas būs teicamas. Tu...
Foto:Australiaentertains.com.au

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. oktobris

  Planētu stāvokļa dēļ palielināsies enerģijas krājumi, taču reizē kļūsim emocionālāki, būs grūti savaldīt jūtas. Un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. oktobris

Šī diena izvērtīsies labvēlīga mērķtiecīgam darbam. Viegli spēsi kontrolēt savas emocijas, nebūs viegli novirzīt tevi...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 18. – 24. oktobris

  Jau oktobris aizsoļojis pāri pusei un zelta rudeni sola nomainīt kailie koki, lielāks drēgnums un,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. oktobris

Šodien būs iespējams uz dažādām lietām un problēmām paraudzīties no cita skata punkta. Iespējams, varēsi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. oktobris

Planētu mijiedarbības dēļ šodien var būt nedaudz apgrūtināta loģiskā domāšana, savu ideju un domu izskaidrošana...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķim Bricim visai dažādas ziņas par šonedēļ gaidāmo laiku – VIDEO

  Iepriekšējās dienās ziņās jau izskanējušas prognozes, ka šonedēļ Latvijā gaidāms pirmais sniegs, tāpat iespējamas rudens...

Sinoptiķi nāk klajā ar pavisam jaunām ziņām par laiku turpmākajās dienās

Šajā nedēļā laika apstākļi būs mainīgi - gaidāmas gan pāris siltas dienas, kad termometra stabiņš...
Foto:Flickr.com/Robert Couse-Baker/CC

Šonedēļ laiks būtiski mainīsies, brīdina par nakti uz otrdienu

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā ieskicējis to, kāds laiks būs šonedēļ, īpaši izceļot nakti...