Attiecību veidošana ir sarežģīta māksla. Noskaidro 17 signālus, kas liecina, ka jums, visticamāk, nav kopīgas nākotnes…

JŪS NEKAD NERUNĀJAT PAR NĀKOTNI: ir lieliski dzīvot šeit, šajā konkrētajā brīdī, tomēr, ja jums nav plānu nākotnei, kopīgas vīzijas turpmākajiem notikumiem, šādas attiecības var palikt tikai kā īstermiņā kopā pavadīti mirkļi. Nākotnes mērķu un plānu pārrunāšana un apsvēršana ir veselīgu attiecību neiztrūkstoša sastāvdaļa, rādītājs tam, ka jums ir nopietni nolūki vienam pret otru.

 

TU VAI VIŅŠ APGALVO, KA NEESAT RADĪTI LAULĪBĀM: šis ir acīmredzams šķērslis nopietnām attiecībām, tomēr tieši daudzas sievietes ignorē šādus izteikumus no saviem mīļotajiem, uzskatot, ka to ir/būs iespējams mainīt. Uztver to nopietni! Ir jāpieņem patiesība, nevis jāizliekas, ka šādas problēmas nepastāv, tā aiztaupīsi lieku laika un enerģijas tērēšanu.  

 

KĀDAM NO JUMS IR B un C ATTIECĪBU VARIANTI: tas nozīmē, ka jums nav pārliecības, ka esat īstie viens otram, tāpēc kādam no jums vai abiem ir vēl citas simpātijas, kā rezerves varianti, ja nu starp jums nekas neizdosies. Par ko tas liecina? Nenopietnām attiecībām, kuras nepārprotami virzās nekurienē… Kādi šeit var būt jautājumi par savstarpēju uzticēšanos un cieņu pret partneri! Vai arī kāds no jums nevēlas apzināties, ka dzīve nav tikai nemitīga rotaļa, ir bail no dziļākas intimitātes.

STARP JUMS IR TIKAI SEKSS: ja vienīgais, kas jūs saista ir notiekošais guļamistabā, ir skaidrs, ka jūsu attiecību pamatā ir seksuālā, ne emocionālā saikne un maz ticams, ka jūsu saistības spēj pāraugt citā, daudz nopietnākā līmenī. Lai gan tuvība ir ļoti nozīmīga attiecību daļa, tomēr tā nav visa stūrakmens, lai līdzsvarotu partnerību.

 

JUMS IR DAUDZ KĀ KOPĪGA, TAČU NESASKAN SEKSUĀLAJĀ DZĪVE: šis ir otrs grāvis, tikpat bīstams un aizaudzis! Ja jums trūkst, izpaliek šīs būtiskās attiecību sastāvdaļas, visticamāk, arī šajā gadījumā nākamā partnerattiecību līmeņa nebūs. Tev taču nav nepieciešams vēl viens draugs vai dzīvokļa kaimiņš, vai ne? Jebkuras veselīgas saistības ietver terminus – labākie draugi un mīļākie.

 

JŪS DZĪVOJAT KOPĀ, BET…: ja jau šobrīd daliet kopīgu dzīvojamo vidi gluži kā laulāts pāris bez formālām saistībām, jums var nebūt motivācijas ko būtiski mainīt, proti, salaulāties. Šeit jāpiemin teiciens – kāpēc jāpērk govs, ja var pienu saņemt bez maksas! Pārrunājiet notiekošo, lai neiestrēgtu ērtā rutīnā.

VIŅA VECĀKI IR ŠĶĪRUŠIES: lai cik tas neizklausītos savādi, ir vērts šo uzlūkot kā brīdinošu pazīmi, ko ir vērts paturēt prātā. Dažkārt vecāki var nodot mums negatīvu priekšstatu par attiecībām un laulību dzīvi, uzticības jautājumiem un rīcību dažādās problēmsituācijās. Jo nereti tieši mūsu uzvedības modeļi ir aizgūti no bērnības, no redzētā starp mums vistuvākajiem cilvēkiem. Tomēr, protams, ne vienmēr pagātnē piedzīvotais būs galvenais vadmotīvs, iespējams, tieši pretēji – paraugs, kā nevajadzētu rīkoties!

 

NEVIENS NO VIŅA DRAUGIEM NAV PRECĒJIES: ja viņa čomiem nav nopietnu attiecību, visticamāk, ka arī tavs partneris būs mazāk motivēts nostabilizēties attiecībās. Šie cilvēki, iespējams, liek tavai otrai pusītei apdomāt, kam viņam ir nepieciešamas šādas važas. Patiesība ir vien tajā, ka cilvēki, kuri ir mums apkārt, spēj ietekmēt un skaidrot mūsu uzvedību.

 

JŪS ABI UZVEDATIES KĀ NO ATTIECĪBĀM BRĪVI CILVĒKI: ja neraugoties uz to, ka esat pāris, nerēķinieties viens ar otru, rīkojaties kā brīvi cilvēki, vairāk kontaktējoties ar draugiem, nevis esot kopā, kas jūs vieno?  Ja vēlies daudz nopietnākas attiecības, jums abiem ir jāizvērtē attiecību kvalitāte un kādas tās vēlaties JŪS, ne TU! Ja citu kompānija tev ir patīkamāka nekā divvientulību ar partneri, iespējams, intuitīvi jūti, ka jūsu attiecības nav tik nozīmīgas un ilgnoturīgas.

TU NEVELTI LAIKU ATTIECĪBĀM: šī ir joma, kurā tāpat kā jebkurā citā, ir nepieciešams ieguldīt – laiku, enerģiju, pūles! Ja tev vai mīļotajam prioritāte ir darbs, ģimene, draugi vai jebkas cits tikai ne attiecības, ir laiks to pārvērtēt, ja vēlaties būt kopā. Ja partnerība nav tev visbūtiskākais, tad, visticamāk, tai nav pietiekamas augsnes, kas var vainagoties ar aizvainojumiem un distancēšanos.

 

TU ĪSTI NEZINI, KO VĒLIES: ja partnerim nav skaidrs, kā tu jūties, iespējams, viņam nav skaidrs, kā rīkoties, kas tev ir būtiski un otrādi! Izrunājiet šīs lietas! Dzīvot neziņā taču ir grūti, vai ne? Iespējams, kādam no jums jau sen ir sakrājušās lietas, kas neļauj justies laimīgiem šeit un tagad! Neizniekojiet savu laiku un vispirms esiet godīgi paši pret sevi!

 

JŪS NECEĻOJAT KOPĀ: skan savādi? Bet tu taču noteikti esi dzirdējusi, ka kopīgi ceļojumi spēj lieliski pārbaudīt attiecību kvalitāti! Tā ir atrašanās jaunā, iepriekš nezināmā, neierastā teritorijā, situācijās, kas jums atklās daudz ko jaunu par savstarpējo saikni. Tas var būt būtisks solis, lai iepazītu vienam otru un pārliecinātos vai maz spējat un vēlaties būt kopā. Tā ir sava veida terapija – pašanalīze, izzinot arī partnera paradumus un rakstura nianses, ko normālos apstākļos, iespējams, palaistu garām!

TEV NAV PAŠAI SAVAS DZĪVES: ja viņš ir tavas dzīves sastāvdaļa, bez kuras nespēj būt tu pati, skaidrs ir viens, ka esi izplūdusišajā cilvēkā un, iespējams, tev nemaz viņš nav nepieciešams vien šī sajūta, ka otra puse papildina tevi. Esi tu pati – neatkarīga personība, individualitāte!

 

JŪSU ATTIECĪBAS PASTĀV TIKAI VIRTUĀLĀ VIDĒ: mūsdienās iepazīšanās interneta vidē nav nekāds jaunums, tomēr, ja jūs nesperat nākamo soli un netiekaties arī reālajā pasaulē, viss nav tik gludi. Ja ne reizi neesat tikušies aci pret aci, kā jūs varat zināt, ka tas, ko esat veidojuši sarakstoties maz ir reāli? Ielūkoties otra acīs un redzēt patiesu smaidu, taču ir būtiski, vai ne?

 

TU NEIELAID VIŅU SAVĀ DZĪVĒ: ja neesi iepazīstinājusi viņu (vai arī otrādi – tu nepazīsti viņa tuvākos cilvēkus) ar savu ģimeni vai draugiem, vai kautrējies no viņa un/.vai jūsu attiecībām? Iespējams, jūtat, ka nebūsiet viens otra nākotnes dzīves daļa! Aizdomājies, ja jau vismaz pusgadu esat pāris, kaut kas tiešām nav kārtībā! Iespējams, tas ir neapzināts signāls, ka starp jums nav nekā ilgnoturīga!

TU IZVAIRIES NO STRĪDIEM: ne visas nesaskaņas ir tikai graujošas un negatīvas! Ja tu nekad neizpaud savas patiesās emocijas vai neizsaki satraucošos attiecību momentus, neizrunājiet problēmas, jūsu attiecības vienmēr būs rezervētas un neīstas. Diskusijas un dažādu problēmu apspriešana ir normāla attiecību daļa, tas tūdaļ nenozīmē, ka jums jāsaplēš visi trauki virtuvē. Diplomātijā un sadarbība – atslēgas vārdi, lai viss izdotos! Nedzīvojiet ziepju burbulī, baidoties pārdurt to, lai tikai neradītu liekus satraukumus.

 

VIŅŠ NAV FINANSIĀLI STABILS: ikvienam dzīvē var gadīties posms, kad materiālajā ziņā neklājas tik spīdoši, kā gribētos, bet, ja šī situācija ir ieilgusi un vīrietis neko nevēlas mainīt, vai tevi apmierina šādas attiecības? Vai tu vēlies būt mūžīgais vilcējs? Jums ir jābūt vienlīdzīgiem partneriem, kuri stāv uz vienota – viena ceļa, kas ved – nākotnē.

 

Lai jums veicas!

Sabiedrība

Marta pēdējā pilnajā nedēļā laiks jūtami mainīsies – prognozes 7 dienām!

Jaunā nedēļa iesāksies ar salīdzinoši mierīgiem laika apstākļiem – palaikam līs, dominēs lēns vējš un...

Jauni pavērsieni kādreiz tik populārās Kombuļu Ineses dzīvē

  Pēc noslēgtas dzīves vairāku gadu garumā leģendārā un skandalozā Kombuļu Inese jeb Inese Saulīte (43)...

Skatuves leģenda Jakovļevs neslēpj – radušās grūtības

  Latvijas Nacionālā teātra leģenda Ģirts Jakovļevs (82) intervijā jaunākajam žurnāla "Patiesā dzīve" numuram atzīst -...
Māris Bartulāns, publicitātes foto

“Man nevienam nav jātaisnojas!” Skatuves leģendu Paukštello sarūgtina izskanējušās runas

  Leģendāro aktieri Jāni Paukštello un viņa sievu Elīnu sarūgtinājušas ziņas par viņu it kā atsvešināšanos,...

Vaikule atklāj, kā Galkinam un Pugačovai patiesībā klājas Izraēlā

  Izdevuma "Privātā dzīve" 7.-13. marta numurā pazīstamā latviešu dziedātāja Laima Vaikule stāsta par koncertiem Izraēlā...

“Viņš pat nav mačo, puišelis!” Pārējie puiši nav sajūsmā par dziedošā policista Puzikova ierašanos šovā – VIDEO

  Šovā "Mīla kemperī" ieradies dziedošais policists Nikolajs Puzikovs, kurš katrai meitenei pasniedz pa rozei, bet...

Horoskopi un Testi

globe-views.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. marts

  Šodien nevajadzētu ļauties, lai dažādi sīkumi izraisa lielas nesaskaņas ar apkārtējiem cilvēkiem. Vajadzētu jau pašā...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 20.-26. marts

  Šonedēļ, kad laiks kļuvis vēl pavasarīgāks, atpūties un pavadi laiku ar saviem mīļajiem! Savukārt nedēļas...
Foto:Unsplash.com/Adrian/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. marts

  Šī diena ir piemērota, lai pievērstos personīgas dabas jautājumiem. Nebaidies uzrunāt personu, kuras atgriešanos savā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. marts

  Šī diena sniegs tev jaunas iespējas personīgajās attiecībās. Iespējams, jūtas atjaunosies un/vai kļūs stiprākas pret...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. marts

  Izbaudi dienu un drosmīgi raugies nākotnē!   Auns Neraugoties uz to, ka Auni mīl savu neatkarību, viņi šodien...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. marts

  Šī diena var radīt jaunas perspektīvas. Tavs prāts būs atvērts, tādēļ tu spēsi lietas saredzēt...

Mājai un Dārzam

Marta pēdējā pilnajā nedēļā laiks jūtami mainīsies – prognozes 7 dienām!

Jaunā nedēļa iesāksies ar salīdzinoši mierīgiem laika apstākļiem – palaikam līs, dominēs lēns vējš un...

Sinoptiķi brīdina par apstākļiem tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par apstākļiem tuvākajās dienās. Kurzemē,...

Izskan jaunas un patīkamas laika prognozes 7 dienām

Svētdien, 18. martā, diena ar nakti būs vienāda garuma, bet 20. martā sāksies astronomiskais pavasaris,...