Vai atceries šo kādreiz populāro seriālu, kura varoņiem aktīvi juta līdzi daudzi miljoni fanu? BrīvBrīdis.lv piedāvā tev ieskatīties kā mainījušies astoņi tā galvenie aktieri, kāda izvērtusies viņu dzīve pēc dalības populārajā TV projektā.

DŽEISONS PRĪSTLIJS (Jason Priestley). Seriālā – Brendons Volšs.

brend

Vecums: 44 gadi.

 

Nodarbošanās: aktieris un režisors.

 

Ģimenes stāvoklis: precējies ar make-up meistari Naomi Lovdu. Laulātajiem ir meita Ava Veronika (5 gadi) un dēls Dašiels Orsons(3 gadi).

 

Fakti par seriālu, aktiera karjeras attīstība un šī brīža nodarbošanās: Prīstlijs ir 19  Beverlihilzas 90210  sēriju režisors. Aktieris piedalījies tajā līdz 1998. gadam, taču, lai gan pats vairs nefilmējās šajā TV projektā, turpināja būt tā galvenais producents, līdz pat seriāla pārtraukšanai.

 

Ir labi draugi ar Luku Periju (seriālā: Dilans Makkejs).

 

Šobrīd aktieris aktīvi filmējas un ir režisors dažādiem TV projektiem. Pēdējās kinofilmas, ar viņa piedalīšanos ir Hot Tamale unMade in Brooklyn. Televīzijas projektā – 2012. gadā seriālā Psych.

 

Prīstlija lielākā aizraušanās ir autosports. Aktieris ir gan intervējis un komentējis IndyCar sacīkstes, gan pats piedalījies rallijā – 1999. gadā pirmajā Gumball 3000 rallijā ar Lotus Esprit V – 8 automašīnu. Auto entuziasts 2002. gadā guva nopietnus savainojumus, tomēr tas nepielika punktu hobijam un 2008. gadā aktieris kļuva par jaunās IndyCar sērijas komandas līdzīpašnieku.

 

ŠENONA DOHERTIJA (Shannen Doherty) Seriālā – Brenda Volša.

mas

 

Vecums: 42 gadi.

 

Nodarbošanās: aktrise, producente, televīzijas projektu autore un režisore.

 

Ģimenes stāvoklis: ir trīs reizes precējusies: ar aktiera Džordža Hamiltona dēlu Ešliju (1993. – 1994. gadam), ar filmu producentu Riku Salomonu (2002. – 2003. gadam). Šobrīd no 2011. gada ir precējusies ar fotogrāfu Kurtu Isvarienko.

 

Fakti par seriālu, aktrises karjeras attīstība un šī brīža nodarbošanās: Piedalījusies Beverlihilza 90210 no 1990. – 1994. gadam un tā blakus projektos 2008. gadā. Aktrise pameta seriālu 1994. gadā, jo nespēja pārvarēt domstarpības ar seriāla kolēģiem un tā veidotāju Āronu Spelingu.

 

Pēc Beverlihilza 90210 Dohertija centās saglabāt savu popularitāti, kas veiksmīgi izdevās un 1998. gadā aktrise sāka piedalīties seriālā Amulets (Charmed), kas arī Latvijā piesaistījis daudzus interesentus. Aktrise šajā seriālā atveidoja vecāko no māsām raganām – Prū Halivelu. Aktrise ir arī dažu šī seriāla sēriju režisore.

 

2001. gadā Dohertija pameta Amuletu, jo nespēja sastrādāties ar kolēģi Alisiju Milano (Fēbi Halivelu).

 

2001. gadā aktrise tiesāta par braukšanu reibumā.

 

Šenona ir vairākas reizes kaila fotografējusies Playboy žurnālam.

 

2009. gadā bijusi Pasadena Magazine mākslas redaktore.

 

Līdz pat šim brīdim aktrise aktīvi filmējas neskaitāmos kino projektos, pēdējā kinofilma – Witchslayer Gretl.

 

 

DŽENIJA GĒRTA (Jennie Garth) Seriālā – Kellija Teilore.

geert

 

Vecums: 41 gads.

 

Nodarbošanās: aktrise un režisore.

 

Ģimenes stāvoklis: No 1994. – 1996. gadam bija precējusies ar Danielu Klārku. Līdz 2012. gadam 11. gadus bija precējusies ar aktieri Pīteru Facinelli – ārsta, vampīra Kārlaila Kalena lomas atveidotāju populārajās Twilight filmās. Ar Pīteru ir trīs meitas – Luka Bella (15 gadi), Lola Reja (10 gadi) un Fiona Eva (6 gadi).

 

Fakti par seriālu, aktrises karjeras attīstība un šī brīža nodarbošanās: Tā kā Kellijas loma seriālā ietvēra ļoti romantiskus, kā arī emocionāli sarežģītus pavērsienus, viņa kļuva par vienu no iecienītākajiem TV projekta personāžiem. Gērta bija pirmā sieviešu lomas atveidotāja, kura palīdzēja seriāla režijas darbā.

 

Pateicoties seriāla panākumiem, viņas karjera veiksmīgi turpinājās daudzos jaunos projektos, nodrošinot aktrisei tajos galvenās lomas.

 

2000. gadā aktrise ierindota 59. vietā izdevuma FHM 100 seksīgāko sieviešu topā, savukārt 2001. gadā – 93. vietā.

 

2007. gadā Dženija piedalījās piektajā Dancing with the Stars sezonā, iekļūstot šova pusfinālā.

 

2008. gadā aktrise atkal iejutās Kellijas Teilores lomā seriāla turpinājumā, kļūstot par Rietumbeverlihilzas skolas mācību daļas pārzini. Seriāla turpinājumā Kellijai ir četrgadīgs dēls no bijušā puiša Dilana Makkeja.

 

Šajā pašā gadā piedalījās ASV spēlē Are You Smartet Than a 5th Grader?, (Vai esi gudrāks par piektklasnieku?), kurā laimēja 100,000 dolārus (gandrīz 52 tūkstošus latu) labdarības mērķiem.

 

2012. gadā aktrise izveidoja savu realitātes šovu Jennie Garth: A Little Bit Country on CMT.

 

Pēdējā pilnmetrāžas filma ar viņas piedalīšanos ir 1998. gada Telling You. TV projekts – 2012. gada filma The Eleventh Victim.Gērta turpina atveidot interesantus personāžus dažādos TV un kino projektos.

 

 

ĪANS ZĪRINGS (Ian Ziering) Seriālā – Stīvs Sanders.

tt

 

Vecums: 49 gadi.

 

Nodarbošanās: aktieris.

 

Ģimenes stāvoklis: No 1997. – 2002. gadam bija precējies ar modeli un aktrisi Nikiju Šīlleri. 2010. gadā apprecējās ar medmāsu Erinu Ludvigu. Laulātajiem ir meita Mia Lorēna (1 gads).

 

Fakti par seriālu un aktiera karjeras attīstība un šī brīža nodarbošanās: Sākotnēji Īanam bija paredzēta Dilana Makkeja loma.

 

Aktieris ir piedalījies ASV Dancing with the Stars 4. sezonā un iekļuva šova pusfinālā.

 

Līdz par šim brīdim aktīvi filmējas dažādos kino projektos. Pēdējie – That’s My Boy un McKenna Shoots for the Stars.

 

Ierunājis Vinnija balsi multfilmā Motopeles no Marsa.

 

GABRIELA KARTERISA (Gabrielle Carteris) Seriālā – Andrea Cukermane.

haha

 

Vecums: 52 gadi.

 

Nodarbošanās: aktrise.

 

Ģimenes stāvoklis: Kopš 1992. gada ir precējusies ar brokeri Čārlzu Īzaku. Pārim ir divas meitas Kelsija Roze (18 gadi) un Mollija Elizabete (13 gadi).

 

Fakti par seriālu, aktrises karjeras attīstība un šī brīža nodarbošanās: Skolas laikraksta redaktores Andreas loma Beverlihilza 902010 tiek uzskatīta par viņas atpazīstamāko lomu. Viņa atveidoja 16 gadīgu pusaudzi, lai gan patiesībā aktrisei bija jau 29 gadi. Klīst baumas, ka atrise seriāla veidotājiem meloja par savu patieso vecumu, lai tiktu pie kārotās lomas.

 

1995. gadā Karterisa pameta seriālu, lai veidotu pati savu TV sarunu šovu Gabrielle , taču tas pastāvēja tikai vienu sezonu. Tomēr viņas aktrises karjera nebeidzās, Gabriela turpināja piedalīties dažādos kino un TV projektos. Pēdējais no tiem ir 2011. gada TV filma 12 Wishes of Christmas.

 

Aktrise bieži ierunā dažādus ierakstus, tostarp videospēles. Tāpat Karterisa aktīvi iesaistās labdarības projektos.

 

2006. gadā, filmējoties Kanādā, viņa cieta negadījumā, pēc kura aktrisei sešus mēnešus bija daļēji paralizēta seja un traucētas runas spējas.

 

2011. gadā viņu ievēlēja par Amerikas Televīzijas un Radio darbinieku federācijas prezidenti. 2012. gadā, apvienojot šo federāciju un Filmu aktieru ģildi, Gabriela kļuva par jaunizveidotās organizācijas nacionālo viceprezidenti.

 

LUKS PERIJS (Luke Perry) Seriālā – Dilans Makkejs.

dilans

Vecums: 48 gadi.

 

Nodarbošanās: aktieris.

 

Ģimenes stāvoklis: No 1993. – 2003. gadam bija precējies ar modeli Minniju Šarpu. Abiem ir dēls – Džeks (15 gadu) un meita Sofija (12 gadi).

 

Fakti par seriālu, aktiera karjeras attīstība un šī brīža nodarbošanās: Perijs seriālā Beverlihilza 90210 filmējās no 1990. – 1995. gadam un no 1998. – 2000. gadam, atveidojot miljonāra dēlu, lai gan patiesībā devās uz noklausīšanos Ījana Zīringa atveidotā Stīva Sandersa lomai. Abi aktieri apmainījās tēliem.

 

Aktieris uz laiku pameta seriālu, lai atveidotu nobriedušākus varoņus, viņš piedalījās dažādos projektos, tostarp nelielā lomā – Luka Besona 1997. gada fantastikas filmā The Fifth Element (Piektais elements ar Milu Javoviču un Brūsu Vilisu galvenajās lomās:aut.piez.) Taču finansiālu apsvērumu dēļ Perijs nolēma atgriezties Beverlihilza 90210.

 

Par Dilana tēlu viņš ir teicis, ka tas būs saistīts ar viņu līdz pat aktiera nāvei, taču tas esot labi, jo viņš radīja šo personāžu.

 

Kamēr viņš filmējās Beverlihilza 90210, Perijs ieguva galveno lomu seriāla Buffy The Vampir Slayer oriģinālversijas pilnmetrāžas filmā.

 

Jaunākais aktiera veikums no 2012. – 2013. gadam ir dalība 15 TV seriālā Malibu Stacy epizodēs.

 

 

BRAIENS OSTINS GRĪNS (Brian Austin Green) Seriālā – Deivids Silvers.

grins

 

Vecums: 40 gadi

 

Nodarbošanās: aktieris.

 

Ģimenes stāvoklis: 2010. gadā apprecējās ar aktrisi Meganu Foksu – pārim ir dēls Noa Šenons (3 mēneši). Braienam ir dēls Kasiuss Lijahs (10 gadi) no aktrises Vanesas Marsilas.

 

Fakti par seriālu, aktiera karjeras attīstība un šī brīža nodarbošanās: Grīns piedalījies seriālā visa projekta pastāvēšanas laikā. Producents Ārons Spelings norādījis, ka tieši Ostinam piešķirta šī loma, jo aktiera personība ir līdzīga Deivida tēlam, tādam, kā tas tika paredzēts, tāpēc kopā ar aktieri bieži tika pieslīpētas viņa tēla nianses.

 

Līdzīgi kā tas tika atspoguļots seriālā, arī Braiens eksperimentēja hip hopa stilā un darbojās kā dīdžejs. Aktieris pat mēģināja izveidot repera karjeru, ierakstot albumu One Stop Carneval.

 

Deviņdesmitajos gados aktieris ir piedalījies daudzos populāros pusaudžu seriālos un projektos, tostarp – Melrose Place unFantastic Four u.c.

 

Grīns piedalījies filmā Terminator: The Sarah Connor Chronicles (Terminators: Sāras Konoras hronikas), kā arī populārajā seriālāDesperate Housewives (Bīstamās mājsaimnieces) septītajā sezonā, atveidojot Brī Van de Kempas kavalieri.

 

Kopš 2012. gada filmējas komēdiju seriālā Wedding Band.

 

TORIJA SPELINGA (Tori Spelling) Seriālā – Donna Martina.

donaa

 

Vecums: 40 gadi.

 

Nodarbošanās: aktrise un grāmatu autore.

 

Ģimenes stāvoklis: No 2004. – 2006. gadam bijusi precējusies ar dramaturgu Čārliju Šanianu. Kopš 2006. gada ir precējusies ar aktieri Dīnu Makderotu, pārim ir četri bērni – Liams Arons (5 gadi), Stella Dorīna (4 gadi), Hatija Margareta (1,2 gadi) un Fins Deiveijs (4 mēneši).

 

Fakti par seriālu, aktrises karjeras attīstība un šī brīža nodarbošanās: Donnas loma Beverlihilza, 902010 ir aktrises pirmā loma. Viņas tēvs ir šī seriāla galvenais producents – Arons Spelings. Torijai bija 17 gadu, kad viņa sāka piedalīties šajā seriālā un aktrise atveidoja meiteni, kura saglabāja savu jaunavību līdz dienai, kad viņa piedzīvoja uzbrukumu un izvarošanu, pēc kā krita atkarību gūstā.

 

Pēc seriāla viņas aktrises karjera turpinājās. 2006. gadā Spelinga atveidojusi pati sevi situāciju komēdijā So NoTORIous, kurā parodēja savu publisko tēlu.

 

2007. gadā pirmizrādi piedzīvoja aktrises un viņas otrā vīra realitātes šovs Tori&Dean:Inn Love, kas trešajā tā sezonā tika pārdēvēts par Tori&Dean: Home Sweet Hollywood

 

Aktrise ir arī veiksmīga rakstniece, 2009. gadā viņas autobiogrāfija Stori Telling iekļuva Ņujorkas dižpārdokļu sarakstā kā labākais slavenību dzīves apraksts. 2009. gadā aktrise izdeva savu otru grāmatu Mommywood. Trešo uncharted terriTORI – 2010. gadā. Šajā pašā gadā izdota aktrises pirmā zīmējumu grāmata Tallulah. Visbeidzot 2012. gadā aktrise pabeidza darbu pie savas nu jau piektās grāmatas CelebraTORI, kurā aprakstīja viesību plānošanu.

 

2011. gadā pirmizrādi piedzīvoja realitātes šovs Tori&Dean:sTORIbook Weddings. Aktrise turpina piedalīties dažādos TV raidījumos un šovos.

 

Viņa tāpat izveidojusi savu modes un aksesuāri līniju, prezentējot to amerikāņu iepirkšanās kanālā – Home Shopping Network.

 

 

Kurš bija tavs mīļākais Beverlihilza 90210 tēls?

Sabiedrība

Sekas varēja būt vieglākas – atklājas jauni fakti par Allažu pusē grāvī iegāzušos autobusu – VIDEO

  Šorīt Allažu pusē starppilsētu autobuss tā sauktā melnā ledus dēļ iebrauca grāvī. Cietuši seši no...

Iedzīvotāji naktī pamana dīvainas darbības atpūtas vietā Vecrīgā; policija rīkojas zibenīgi

  Valsts policija aizvien turpina seko līdzi tam, lai iedzīvotāji ievēro valstī noteiktās ārkārtējās situācijas ierobežojumus, tiek...

Izplatīts brīdinājums par apstākļiem tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra speciālisti izplatījuši dzelteno brīdinājumu par iespējamu zemāko vietu applūšanu. Februāra...

Izskan nepatīkami jaunumi par Covid-19 izplatību Latvijā

  Covid-19 saslimstības 14 dienu kumulatīvais rādītājs uz 100 tūkstošiem iedzīvotāju Latvijā samazinās lēni un šobrīd ir...
pixabay.com

“Ir daudz vajadzību…” Rīdziniecei tieši laikā nāk iespaidīga naudas summa

  Trešdien, 24. februārī pie 10 000 eiro laimesta Simtgades loterijā tika kāda rīdziniece, kas strādā IT sektorā finanšu...

Izplatīta svarīga ziņa visiem populārā “SuperBingo” spēlētājiem

  Lai pretendētu uz dalību dažādās SuperBingo spēlēs, sākot ar 26. februāra plkst. 14:00 stājas spēkā jaunas...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Snowshoe Photography/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. februāris

  Ikvienā horoskopa zīmē dzimušajiem šodien vajadzētu apsvērt reto iespēju – būt patiešām pašiem.   Auns Auni ir drosmīgi...
Foto:Flickr.com/Bousure/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. februāris

    Auns Pielūko, lai pastāvot par savu taisnību, tu nepalaid garām kādus vērtīgus padomus un norādījumus no...
flickr.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. februāris

  Šī kopumā būs diezgan pasīva diena. Labākais, ko vari darīt, pilnvērtīgi atpūsties un/vai doties pastaigā...
Photo by Postmans from Pexels

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. februāris

  Izvairies no pārlieku lielas būšanas uzmanības centrā. Ko vēl zvaigznes sola otrdienai, 23. februārim? Auns Auni...
Foto:Wallpaperbeta.com;Meteo.lv

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. februāris

  Esi piesardzīgs, tomēr neļauj bailēm ņemt virsroku un traucēt tevi ceļā uz mērķi. Ko vēl...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. februāris

Šī diena būs piemērota dažādiem svarīgiem notikumiem un lietām, kas kaut kādu iemeslu dēļ vairākkārt...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par apstākļiem tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra speciālisti izplatījuši dzelteno brīdinājumu par iespējamu zemāko vietu applūšanu. Februāra...
wallpapersten.com

Parādās jauna informācija par laiku marta sākumā

Mēneša izskaņā saglabāsies pavasarīgi laika apstākļi – dienas gaišajās stundās gaisa temperatūrā saglabāsies pozitīva - daudzviet...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku trešdien. 24.02.2021. nakts otrajā pusē un...