Autovadītāju, kurš pagājušajā gadā kādā Thurles pilsētiņas “dziļi piesnigušajā” laukumā veica bīstamus manevrus – apļoja un slidināja savu auto, tiesa sodījusi ar trīs mēnešiem cietumā, ziņo baltic-ireland.ie, atsaucoties uz tipperarylive.ie.

Incidents, ko pamanījuši vietējie gardas, noticis 2018.gada 2.martā, apmēram četros no rīta.

Auto vadītājs Eduards Jakubovskis, kurš dzīvo Waterford, jau iepriekš bijis labi zināms likumsargiem. Minētajā naktī Jakubovskis tika arestēts, nogādāts Gardas ieciknī, bet tur viņš atteicās veikt alkohola testu. Vīrietis tika apsūdzēts par bīstamu braukšanu, par auto vadīšanu bez tiesībām, kā arī par atteikšanos sniegt izelpas paraugu alkohola testa veikšanai. Jakubovskim ir 24 iepriekšējas sodāmības, tostarp, par uzbrukumu, par braukšanu dzērumā un satiksmes noteikumu pārkāpšanu.

Laikā, kad notika aprakstītais pārkāpums, vīrietim jau bija atņemtas auto vadīšanas tiesības, kā arī viņam bija piespriests nosacīts sods.

Advokāte Anne Fitzpatrick informēja tiesu, ka viņas klients ir 31 gadu vecs latvietis, kurš jau 10 gadus dzīvo Īrijā, un viņam ir astoņus gadus veca meita. Aizstāve norādīja, ka Jakubovskim ir ļoti raiba auto vadīšanas vēsture un incidenta vakarā viņš bija lietojis alkoholu, kas pamudināja viņu rīkoties muļķīgi.

Pārkāpējs skaidroja, ka, lai arī viņa attiecības ar partneri ir izjukušas, viņš turpina vadāt viņu uz un no Waterford ar savu auto. Advokāte norādīja, ka apsūdzētais ir palicis dzīvot Waterford tāpēc, ka tur dzīvo viņa meita.

Tiesa Eduardam Jakubovskim atņēma autovadīšanas tiesības uz diviem termiņiem, katrs no tiem – četrus gadus ilgs un piesprieda soda naudu 400€ apmērā. Tiesnesis norādīja, ka apsūdzētais, zinot, ka viņam ir atņemtas auto vadīšanas tiesības, ir rīkojies pārāk muļķīgi, sēžoties pie stūres un vadājot savus radiniekus. Viņš norādīja, ka iepriekš tiesa ir izrādījusi Jakubovskim pretimnākšanu, bet šoreiz tas nav iespējams, tāpēc pārkāpējam nāksies trīs mēnešus pavadīt cietumā.

Sabiedrība

AP

Latvietim par nežēlīgu tautieša slepkavību Īrijā piespriests bargākais soda mērs

  Latvijas valstspiederīgais Andrejs Krauze, kurš tika notiesāts par sava tautieša Jura Bula noslepkavošanu pirms vairāk...

Rīgā pie CSDD nepatīkams negadījums, iesaistīts “Rīgas satiksmes” autobuss – VIDEO

  Piektdien Rīgā pie CSDD ēkas Bauskas ielā noticis negadījums, kurā "Rīgas satiksmes" pasažieru autobuss sadūries...

Šodien jāvēro laiks – varēs pateikt, kāds tas būs turpmāk!

  Latvijā atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs sociālajā tīklā "Twitter" publicējis kārtējos norādījumus par...

Horoskopi un Testi

Foto: Tambako The Jaguar/Flickr.com/cc

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. marts

  Šīs dienas galvenais mērķis – pievērst uzmanību būtiskākajam un izvairīties no nevajadzīgiem traucēkļiem. Tas var...
desktopaper.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. marts

  Šīs dienas pirmajā pusē tevi sagaida dažādi pārsteigumi, tev ir jābūt gatavam teju uz visu....
Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. marts

  Šī diena solās būt daudzu izmaiņu un daudzsološu perspektīvu pilna. Iemācies atpazīt labas iespējas un...

Mājai un Dārzam

Šodien jāvēro laiks – varēs pateikt, kāds tas būs turpmāk!

  Latvijā atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs sociālajā tīklā "Twitter" publicējis kārtējos norādījumus par...
Foto:Unsplash.com/Annie Spratt/CC

Tuvākajās dienās pavasarīgais laiks mainīsies; sinoptiķi atklāj prognozes marta beigām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par laiku nedēļas nogalē un nākamnedēļ. Piektdien anticiklons...
Foto:E.standard.net

“Laika vecis” Bricis sarūgtina: Jau drīz pavasari nomainīs pavisam citi laika apstākļi

  Lai arī šīs nedēļas otrā puse ir diezgan pavasarīga, turklāt iestājies arī astronomiskais pavasaris, jau...