Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 84 ceļu satiksmes negadījumi (47 no tiem Rīgas reģionā), kuros cietuši 15 satiksmes dalībnieki (11 Rīgas reģionā) un viens gājis bojā, liecina Valsts policijas apkopotā informācija.
Kā informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē, otrdien ap plkst.15.20, Cēsu novadā, Vaives pagastā uz autoceļa Cēsis- Rāmuļi-Bānūži vīrietis, vadot traktoru sakabē ar piekabi, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Negadījumā bojā gāja 1959.gadā dzimis vīrietis.
Kopumā ceļu satiksmes jomā sastādīti 533 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 230 par ātruma pārsniegšanu, septiņi par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā un viens – narkotisko vielu iespaidā.