Izdevums “Vakara Ziņas” 1. novembra numurā publicējis sarunu ar pirms gada mirušā mūziķa Valtera Frīdenberga tēvu Māri Frīdenbergu. Diemžēl gaismā nākuši nepatīkami fakti.

Valtera tētis norāda – ir tā, ka šobrīd viņam neesot vietas, kur pieminēt dēlu. Valtera pelni pēc kremēšanas aizvesti uz viņa un draudzenes Kristīnes pēdējo kopīgo dzīvesvietu Pārdaugavā. To tālākais liktenis neesot zināms, tādēļ tēvs un Valtera brālis Marsels vērsušies policijā. Šo faktu Kristīne jau medijiem izstāstījusi iepriekš.

Valtera ģimene un draugi viņu peiminot pie vecmāmiņas atdusas vietas Rīgas 1. Meža kapos, kur uzstādīts arī piemiņas koka trijstūris.

Māris pilnībā noliedz iepriekš dzeltenajā presē izskanējušo informāciju, ka Valtera ģimene un draudzene Kristīne cīnītos par mantojumu. Tēvs apgalvo, ka mantojums ir sadalīts un izpildīts tas, ko Valters rakstījis testamentā. Kristīne un citi piederīgie saņēmuši to, ko Valters viņiem novēlējis. Cīņa esot par to, lai piederīgajiem arī būtu vieta, kur miršanas datumā pieminēt Valteru.

Māris stāsta, ka versija par to, ka Valters vēlējies, lai viņa pelnus izkaisa Portugālē okeānā, esot muļķības. Tēvs apgalvo, ka to izdomājusi Kristīne, bet dēls pats neko tādu nav teicis. Tomēr pārsteidzošākais vēl tikai seko. Aptuveni divus mēnešus pirms nāves Mārim bijusi saruna ar dēlu, kurā viņš jautājis, vai Valters grasās Kristīni precēt. “Kas, tu muļķis, tēti?” atteicis dēls. Māris nenoliedz, ka meitene kopā ar Valteru bijusi līdz pēdējam brīdim, tomēr nespēj samierināties ar to, ka nezina, kur atrodas dēla pelni.

Plašāk izdevumā “Vakara Ziņas!”

Sabiedrība

Sinoptiķi brīdina par tuvākajām dienām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par ugunsdrošību mežā tuvākajās dienās. Latvijas centrālajos...

Covid-19 upuru skaits Baltijas valstīs sasniedzis 161

  Igaunijā uz sestdienu reģistrēti 67 nāves gadījumi ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19, savukārt apstiprināto...

Pirmās saules peldes – vai tiešām veselīgas? Skaidro farmaceits

  Pēc aukstākā maija mēneša pēdējo desmit gadu laikā, Latvijas iedzīvotāji ir noilgojušies pēc saules un...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 1. – 7. jūnijs

Ar pilnu sparu vasarā - aidā! Jūnijs - pirmais īstais vasaras mēnesis - ir sācies....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 31. maijs

Šī var izrādīties klusa un diezgan ikdienišķa diena. Tā ļaus pilnībā koncentrēties uz taviem tiešajiem...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. maijs

Apstājies un ieelpo dzīves smaržu! Neraugoties uz to, ka ir jaunas nedēļas sākums, un šī...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķi brīdina par tuvākajām dienām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par ugunsdrošību mežā tuvākajās dienās. Latvijas centrālajos...
pixshark.com

Ar kādu laiku sāksies skolēnu brīvlaiks? Jaunākā prognoze 7 dienām!

  Maija pēdējās un jūnija pirmajās dienās Latvijā valdīs galvenokārt anticiklons. Līdz ar to visā teritorijā...

Vai aukstums neatgriezīsies? Vai ziemas drēbes var nolikt pavisam? Stāsta Toms Bricis

  Aizvadītajās brīvdienās bija gan saule un siltums, gan arī nomācies un lietains laiks. Maija nogali...