Gluži kā dziesmā dzied: “Gadi skrien kā stirnas un nenāk atpakaļ.” Klāt jau 2022. gads. Kāds tas “zvaigznēs ieskicēts” katram no mums, to skaties gada horoskopā!

 

AUNS

auns

MĪLESTĪBA: lai gan kopumā 2022. gads solās būt “laipns” pret tevi, iezīmējas arī dažas iespējamas grūtības. Daži pirmie jaunā gada mēneši tev sagādās pārbaudījumus attiecību jomā. Tas būs arī piemērots laiks, lai tu nodibinātu jaunas saistības, ja esi no attiecībām brīvs vai labvēlīgs brīdis, kad spēcināt jau esošās attiecības. Šis ir laiks, kad jums ir jāatgriežas pie attiecību pamatiem, padarot daudz emocionālāku jūsu mīlestības dzīvi. Lai ko tu izlemtu, vispirms visu rūpīgi apsver un tikai tad rīkojies.

KARJERA/NAUDA: līdzīgi kā mīlestībā, kur viss iekrāsosies gaišos, pozitīvos toņos, arī šī sfēra tev nesīs veiksmi. 2022. gads būs ļoti piemērots, lai meklētu partnerus uzņēmējdarbībā, pat, ja šī iemesla dēļ tiktu pārbaudītas tavas partnerattiecības. Tevi negaida pamatīgi panākumu augstumi, bet šis būs laiks, kad veidot tik nepieciešamās saites un dažādus noderīgus kontaktus, kas visnotaļ noderēs nākotnē. Esi gatavs smagam darbam, taču tiksi apbalvots ar veiksmi, labklājību, atzinību un respektu. Zvaigznes paredz, ka tu šogad vari iegūt materiālus labumus, tomēr tā, visticamāk, notiks pateicoties tavam smagajam darbam. Tu vēlēsies nopelnīt vairāk, taču vai spēsi pieņemt to, ka arī jāstrādā būs smagāk? Ieguldījumi atmaksāsies, tomēr esi ļoti apdomīgs.

VESELĪBA: zvaigznes paredz, ka šajā gadā tu vari justies vairāk noguris nekā ierasts. Neaizmirsti par sabalansētu uzturu un fiziskajām aktivitātēm, lai saglabātu savu enerģiju pietiekami augstā līmenī. Ja pērn esi ignorējis kādas veselības problēmas, dodies pie ārsta, lai neielaistu kādu kaiti. Mazini stresu ar meditāciju un sportu. Šis tev solās būt lielisks gads, tāpēc dari visu, lai būtu gan emocionāli, gan fiziski līmenī! Ja tev šogad radīsies kādas veselības problēmas, tas, visticamāk, var būt kāju un ceļgalu zonā. Tāpat zvaigznes norāda, ka tev nevajadzētu atstāt novārtā savu mutes dobuma veselību, jo tā tieši ietekmē labsajūtu kopumā.

 

VĒRSIS versis

MĪLESTĪBA: 2022. gads paredz tev nelielas izmaiņas šajā dzīves sfērā. Ja esi no attiecībām brīvs, nemaini savus attiecību veidošanas kritērijus, lai tikai būtu kopā ar kādu, turpini meklēt to īpašo, intensīvo dzirksteli, ko tu tā alksti personīgajā dzīvē. Tici pats sev, tieši tas ir visbūtiskākais un tieši tad tu spēsi būt laimīgs attiecībās. Ja tev jau ir saistības, jūs, visticamāk, kļūsiet vēl vienotāki, uzlabosies jūsu komunikācija, kas stiprinās jūsu saikni. Zvaigznes brīdina, lai neļauj vaļu savai privātīpašnieciskajai dabai. Nezaudē saikni ar ģimeni un draugiem, jo 2022. gads pareģo, ka tev būs nepieciešams viņu atbalsts. Jauna draudzība sniegs negaidītus piedzīvojumus. Lai gan socializēšanās gandrīz vienmēr ir laba tavai mentālajai veselībai, neaizmirsti relaksēties un atvilkt telpu.

KARJERA/NAUDA: zvaigznes brīdina, ka tu šajā gadā nedrīksti ļaut vaļu bailēm un nemieram, turpini plānot savas finanses un arī saskatīt tās sfēras, kurās vari ietaupīt un nav šaubas – tevi sagaidīs veiksme. Aprīlī un maijā tu, visticamāk, atklāsi, ka tavs budžets būs nedaudz nepietiekams, jo Saturns atradīsies tavā vērtību sektorā, tomēr tērējot naudu gudri un plānojot savus izdevumus, viegli pārvarēsi šo finansiāli ne tik drošo gada periodu. Ļoti ticams, ka kāds vasarā iesākt projekts, kas ilgs līdz 2022. gada augustam būs visai ienesīgs un sniegs tev tādu dzīvi, kādu vienmēr esi vēlējies. Finansiālā atbildība vienmēr ir bijusi viena no spēcīgākajām Vērsi raksturojošajām iezīmēm. Ja spodrināsi prasmes, tikai palielināsi savu labklājību. Materiālā labsajūta allaž ir bijusi tava prioritāte un tā tas būs arī šogad. Zvaigznes brīdina, lai neinvestē projektā, ja tas tev rada bažas un aizdomas, ka nav pienācis īstais brīdis tam, neraugoties uz to, ka citi steidzinās tevi – neļaujies tam!

VESELĪBA: 2022. gads tev paredz vērša spēku un izturību! Tomēr tas nenozīmē, ka vari atmest veselīga uztura paradumus un vingrojumu programmu, lai uzturētu savu ķermeni un garu lieliskā kondīcijā. Tevi sagaida daudz pārmaiņu šajā gadā, tāpēc īpaši jādomā par savu garīgo veselību. Atrodi laiku sev! Ja tevī ir kādi pagātnes aizvainojumi, atlaid tos, tikai tā spēsi pilnvērtīgi ļauties notiekošajam tavā dzīvē, skatīties – nākotnē. Ja domājat par ģimenes pieaugumu, varat saskarties ar zināmām grūtībām, taču viss nokārtosies. Ja rodas kādas veselības problēmas, apmeklē ārstu nevilcinoties.

 

DVĪŅI

dvini

MĪLESTĪBA: ja jau ilgstoši esi attiecībās, atsvaidziniet jūsu saistības ar nelieliem romantikas pilniem mirkļiem, negaidītiem pārsteigumiem mīļotajam cilvēkam. Zvaigznes paredz, ka šajā gadā tev ir jāsniedz savam partnerim kvalitatīvs laiks kopā, izrunājieties atklāti un no sirds, iespējams, šādi atklāsiet kādas nelielās nianse, kas jāuzlabo, lai jūs saprastos vēl labāk, pretējā gadījumā attiecības var pasliktināties. Ja vēl tikai meklē īsto un vienīgo, tev ir jābūt pacietīgam. Šis cilvēks var būt tuvāk nekā tu domāji un parādīsies no negaidītas tavas dzīves puses. 2022. gads solās būt veiksmīgs tiem, kuri ir nolēmuši kļūt par vecākiem un paplašināt savu ģimeni.

KARJERA/NAUDA: šajās jomās 2022. gads paredz, ka tev ir jāturpina pērn iesāktie darbi, tavs smagais darbs un nebeidzamās pūles šogad noteikti atmaksāsies vairākos veidos. Īpaši daudzsološs tev paredzama pavasara nogale, iespējams, saņemsi sen kāroto algas paaugstinājumu. Tomēr, izlasot šo, neuzskati to par pašsaprotamu – turpini darboties ierastajā ritmā. Zvaigznes mudina pievērsties izglītības jautājumiem, iespējams, jau pats esi domājis par kādiem kursiem vai redzesloka paplašināšanu. Atrodi kādu uzticības personu un ieklausies šī cilvēka domās. Šogad noteikti turpini fokusēties uz saviem mērķiem, neļauj citiem novirzīt sevi no tiem! Ļoti ticams, ka uzlabosies tavs materiālais stāvoklis.

VESELĪBA: šis gads tev nesīs stabilitāti veselības jomā, tomēr ieklausies sevī, savā ķermenī un, ja nepieciešams – dodies pie ārsta. Īpaši zvaigznes iezīmē nepieciešamību neaizmirst par zobārsta apmeklējumu. 2022. gadā tu jutīsies enerģijas pārpilns un jaunāks, nekā esi patiesībā. Ja tomēr radīsies kādas veselības problēmas, tās, visticamāk, skars redzi un deguna blakusdobuma zonu, īpaši uzmani tās. Ja tev raksturīgas sezonālās alerģijas, laikus sagatavojies tam. Zvaigznes iesaka turpināt ievērot sabalansētu diētu un pievērsties fiziskajiem vingrinājumiem. Neaizmirsti par garīgo veselību!

 

VĒZIS vezis

MĪLESTĪBA: 2022. gads paredz, ka būsi pārliecināts par sevi dažādās savas dzīves jomās, mīlestība nav izņēmums. Tava iekšējā labsajūta piesaistīs citus, palielinot tavas izredzes satikt to īsto un vienīgo. Pat ja tu biji izvēlējies būt viens līdz šim, potenciāla lieliska saderība ar kādu jau ir tavā ceļā – pavisam tuvā nākotnē. Ja Vēžu sieviete šobrīd ir bērniņa gaidībās, nepieciešams jo īpaši rūpēties par sevi. Tev jāatrod balanss starp pašpārliecinātību un pazemību, tad tev labi veiksies. Tavas attiecības šogad būs stabilas un spēcīgas.

KARJERA/NAUDA: šis gads tev paredz, ka tiks atzīts tavs biznesa un dažādu darbību talants. Tu spēsi sasniegt virsotnes daudzās jomās, tam tikai nepieciešams smags darbs un apņēmība. Uzticies saviem talantiem un tavs atalgojums neliks vilties! Neļauj citiem novirzīt sevi no uzsāktajiem mērķiem, fokusējies uz saviem darbiem, ne citu domām par tavas rīcības pareizajiem vai aplamajiem iemesliem. Šis būs gads, lai veiktu gudras investīcijas kādā projektā, par ko jau sen esi domājis, taču neuzdrošinājies. Ja vari raksturot sev kā intravertu personību, ir īstais laiks, lai izkļūtu no savas komforta zonas!

VESELĪBA: 2022. gads tev neparedz kādus nopietnus veselības traucējumus, tomēr esi piesardzīgs! Pārskati savus ieradumus, visticamāk, vari izskaust kaut ko neveselīgu. Sāc ēst sabalansētāk un atrodi laiku kādai regulārai fiziskai aktivitātei. Visticamāk, atklāsi, ka tevi ieinteresēs kas tāds, par ko agrāk nemaz neaizdomājies. Vai esi izmēģinājis jogu, vai kādu meditācijas praksi? Uz priekšu! Dari jebko, kas tev ļaus atbrīvot savu pārblīvēto prātu un domas, kas rada šķēršļus daudzās dzīves sfērās. Radi ķermeņa un prāta balansu!

 

LAUVAlauva

MĪLESTĪBA: zvaigznes paredz, ka, ja ir kāda persona, kuru esi apbrīnojis no attāluma jau krietnu laiku, šis būs gads kad beidzot atklāt savas jūtas. Šis īpašais cilvēks, pret kuru nav vienaldzīga tava sirsniņa, visticamāk, jau ir novērojis tavas rūpes, siltos skatienus un, iespējams, ir patīkami pārsteigts. Vai nav pienācis īstais laiks atklāt to, ko jūti? Zvaigznes mudina rīkoties! Tu neuzzināsi, ja nesāksi runāt. Ja tev jau ir attiecības, esi saprotošs un iejūtīgs, runājiet skaidru valodu un viss būs lieliski. Ja jūs plānojat ģimenes pieaugumu, šis ir īpaši piemērots laiks, lai ieņemtu mazuli.

KARJERA/NAUDA: tu, visticamāk, ilgstoši esi smagi, teju pāri saviem spēkiem strādājis, lai noturētos “virs ūdens”.  Viss nebija veltīgi! Tavas pūles tiks apbalvotas pavasara beigās. Ne tikai tev pašai liktenis piedāvās jaunas iespējas, arī uzņēmums, kurā tu stādā, visticamāk, ir ļoti daudzsološs. Zvaigznes paredz, ka šajā gadā uzlabosies tavs materiālais stāvoklis. Tomēr nekļūsti vieglprātīgs, pietaupi nedaudz arī brīžiem, kad kāds mākonis aizklās tavas veiksmes debesis. 2022. gadā apkārtējie var lūgt tev finansiālo palīdzību, rūpīgi apdomā, kuram no viņiem tiešām ir nepieciešams tavs atbalsts un kurš – tikai vēlas izmantot tavu labvēlību.

VESELĪBA: šis gads kopumā paredz, ka tava veselība būs laba. Mācies uzveikt stresu un neuztraucies par sīkumiem, tas vispārīgi nāks par labu tavai veselībai. Ja jūti, ka nemiers pārņem tavu prātu un sirdi, izmēģini jogu vai meditācijas praksi. Turpini ēst veselīgi un nodarbojies ar fiziskajām aktivitātēm. Saglabā optimistisku skatījumu uz dzīvi, centies saprast un pieņemt visas izmaiņas tavā ikdienā. Esi pacietīgs

 

JAUNAVA jaunava

MĪLESTĪBA: 2022. gads paredz, ka mīlestības jautājumos tu iegūsi visu, ko tava sirds kāro, bet ne bez dažiem asumiem. Esi pacietīgs un būsi laimīgs, ka nesastrēbi karstu. Ja plānojat kļūt pat vecākiem, 2022. gada vidus būs īpaši labvēlīgs laiks, lai ieņemtu bērniņu. Ja tavs partneris ir Strēlnieks, jūsu mīlas dzīve būs īpaši saskanīga.

KARJERA/NAUDA: tu šogad vēlēsies palielināt savu materiālo labklājību. Visticamāk, pavasara sākumā tevi sagaida paaugstinājums darbā vai algas pielikums. Esi pacietīgs un viss izdosies! Nedaudz samazini savas rīcības intensitāti, pasper solīti sāņus un novērtē situāciju objektīvi, iespējams, ieraudzīsi nianses, ko esi palaidis garām.

VESELĪBA: 2022. gads paredz, ka tava fiziskā veselība būs laba. Liec lietā savas zināšanas un iemaņas, lai uzturētu sevi tonusā un labā noskaņojumā. Zvaigznes mudina, lai pievērs uzmanību savam asinsspiedienam. Tomēr nepārcenties, tavs garīgais spēks nebūs tik izteikts šajā gadā, līdz ar to, ja tev nebūs stingra rīcības modeļa, var rasties problēmas ar pašsajūtu. Zvaigznes norāda, ka tev ir jāsāk vairāk attīstīt pacietības sajūtu un jāliek lietā savas saprāta spējas. Ja tomēr radīsies kādas veselības likstas, visticamāk, tās skars kuņģa un zarnu traktu, tāpēc jo īpaši pievērs uzmanību veselīgam uzturam un pēc iespējas mazini stresu savā ikdienā.

 

SVARI svari

MĪLESTĪBA: tu esi līdzjūtīga, jutīga, mieru mīloša personība! Kamēr šīs visas, protams, ir lieliskas kvalitātes, lai palīdzētu atrast mīlošu otru pusīti, noteikti necenties vienmēr piekāpties un uzņemties vainu jebkurā konfliktā, lai tikai nogludinātu situāciju, esi godīgs visupirms pret sevi! Lai gan sākotnēji tas var šķist neērti, jo esi pieradis rīkoties tieši šādi, domā par sevi! Tu jutīsies daudz labāk, nav šaubu, pretējā gadījumā tieši tu pats sagrozi jūsu attiecību pamatus. 2022. gads paredz, ja tu meklē to īpašo un vienīgo, tev ir jābūt pacietīgam. Negaidīti, kā svaiga, spirdzinoša vēja brāzma, tavā ceļā būs romantisks notikums vasaras nogalē. Iespējams, sākotnēju tev viss nešķitīs tik spīdošo un daudzsološi, tomēr dod jums iespēju! Šī cilvēka spēcīgā personība kļūs par lielu vērtību, kā enkurs – tavu dzīves krīžu pārvarēšanā. Ja esi precējies, jūsu ģimeniskās saites šogad kļūs jo īpaši ciešas. Gada sākums ir piemērots laiks, lai ieņemtu bērniņu.

KARJERA/NAUDA: šis gads solās būt labs laiks, lai gūtu panākumus karjerā un uzņēmējdarbībā. Ziemas izskaņā Jupiters pieprasīs strādāt smagi un mērķtiecīgi. Šādi rīkojoties, tu pierādīsi savas spējas, atklājot citiem kādas ir tavas patiesās darbaspējas. Visticamāk, saņemsi paaugstinājumu, algas pielikumu vai izlemsi meklēt jaunus izaicinājumus citā darba vietā. Šis būs arī labs laiks, lai apsvērtu iespēju turpināt vai atsākt mācības, lai paplašinātu savu redzesloku, iegūstot jaunas zināšanas, kas lieti noderēs profesionālajā darbībā. Tava karjera paaugstināsies – uzlabosies finansiālais stāvoklis. Naudas jautājumos šis gads tev ļaus uzelpot nedaudz vieglāk. Investē savā veselībā.

VESELĪBA: visticamāk, šis gads neradīs tev kādus būtiskus veselības sarežģījumus. Tomēr neuztver to par pašsaprotamu, neesi nolaidīga pret sevi un veic ikgadējās veselības pārbaudes. Tava garīgā veselība necietīs, ja ļausi notikumiem plūst savu gaitu, jo neko jau tāpat vairums gadījumu nav iespējams mainīt. Paliec uzticīgs savam domāšanas veidam un pārliecībām. Esi godīgs, taču stingrs. Mazini stresu un ļauj visam ritēt savu gaitu, dažkārt mums vienkārši ir jāpieņem spēles noteikumi!

 

SKORPIONSskorpions

MĪLESTĪBA: zvaigznes paredz, ka dažas no tavām ciešajām attiecībām šogad šķitīs drīzāk kā amerikāņu kalniņi, ne līgans brauciens pa mierpilnu upi. Veic pašanalīzi un, iespējams, saredzēsi, kas ir uzlabojams. Izmantojiet laiku, lai apsēstos un izrunātos par savām sajutām un domām. Kāda atbilde var patiesi pārsteigt tevi. Attiecības noteikti uzlabosies pēc šādām sirds siltām sarunām. Ja tu vēl tikai meklē to īsto un vienīgo, esi uzmanīgs un piesardzīgs, lai randiņu periodā nešķistu pārlieku privātīpašniecisks un greizsirdīgs. Pēc tavām domām esi vienkārši kaislīgs cilvēks, taču otram cilvēkamnoteikti šķitīs, ka esi visai nestabils. Dod savai potenciālajai otrajai pusītei laiku un telpu! Savukārt, ja esat nolēmis paplašināt savu ģimeni, tev ir jābūt ļoti piesardzīgam un īpaši jārūpējas par savu labsajūtu. Zvaigznes iezīmē, ka 2022. gads ir īpaši piemērots, lai tu iesaistītu savu mīļoti cilvēku kādā no saviem hobijiem, vai pamēģinātu, ko tādu, ar ko aizrāvies ir tieši šis cilvēks. Tas būs tā vērts!

KARJERA/NAUDA: zvaigznes iezīmē, ka šajā gadā, visticamāk, tavā ceļā beidzot būs tā lielā iespēja, ko tik sen jau gaidīji! Turi savas acis plaši vaļā, jo tas ļoti ticams, ka nenotiks tā, kā biji iztēlojusies. Tavs darbs un pūles tiks atzinīgi novērtēti. Izbaudi sava triumfa mirkli, pagozējies slavas saulītē! Tu to esi pelnījusi, taču nekļūsti augstprātīga. Zvaigznes brīdina, lai īpaši uzmani savus tēriņus sākot ar pavasara vidu un vasaras periodā! Atturies no impulsīviem pirkumiem, labāk investē sadzīves remontdarbos.

VESELĪBA: tev noteikti šajā gadā ir jāpārliecinās, ka uzkrāj dažādas vērtīgas vielas savam organismam gan no veselīgas, sabalansētas pārtikas, gan uztura bagātinātājiem un vitamīniem, kas palīdzēs īpaši gripas sezonas laikā. Zvaigznes iezīmē, ka tieši novembrī tu vairāk nekā citkārt vari būt pakļauts šādai saslimšanai. 2022. gadā tev ir ieteicams atpūsties daudz biežāk, jo būs nepieciešama enerģija, spēks un laba veselība, lai tiktu galā ar ikdienas slodzi. Zvaigznes brīdina, lai neļauj vaļu savam temperamentam! Tu, visticamāk, esi kaislīga un emocionāla būtne, bet tev ir jāprot dažkārt valdīt pār savā sakāpinātajām emocijām. Dziļi ieelpo un skaiti līdz 10, kaut līdz 100, tā vietā, lai reaģētu uz kādu situāciju, jā, – neadekvāti! Pat, ja tava pacietība, šķiet, tiek pārbaudīta. Nodarbojies ar jogu un meditē, ļaujies dažādām fiziskajām aktivitātēm, kas palīdzēs saglābāt lielisku formu un emocionālo balansu. 2022. gads noteikti nav īstais, kad atstāt novārtā – prāta un ķermeņa saikni!

 

STRĒLNIEKSstrelnieks

MĪLESTĪBA: tu esi jautra un sociāla būtne, tomēr visai neatkarīga. Lai gan nav viegli piesaistīt tavu uzmanību un esi tendēts uz drīzu garlaikošanos, tas nebūt nenozīmē, ka nealksti pēc dziļām un jēgpilnām attiecībām, vai ne? 2022. gads tev paredz, ka emocionālajās saistībās būs grūtāk atrast nepieciešamo balansu, jutīsies vīlies un zaudējis drosmi. Tomēr tevi sagaida gaiša nākotne jūtu jomā! Tev tikai jātur savas acis un sirds plaši vaļā, jo šis gads solās būt gana aizraujošs mīlestības sfērā. 2022. gadā potenciālā partnerība tev šķitīsi pievilcīgāka nekā iepriekš. Tomēr tu vēlēsies nezaudēt kontroli pār partneri, neļaujot viņam pašam teju jebkādā veidā ierobežot tevi pašu. Jums ir jāmāk atrast delikātu balansu attiecībās, cieņa un uzticība – pareizajās devās! Neļaujies garlaicībai attiecībās, tikai jūsu pašu spēkos ir ko mainīt!

KARJERA/NAUDA: Jupiters vasaras nogalē ienāks tavā karjeras jomā, padarot tieši nākamā gada otru pusi par īpaši labvēlīgu lieliskām iespējām karjeras un uzņēmējdarbības jomā. Neierobežo sevi un noteikti izmēģini ko jaunu, ko jau kādu laiku, visticamāk, esi apsvēris. 2022. gads paredz, ka finansiālais stāvoklis sagādās daudz mazāk problēmu, nekās tas, visticamāk, ir bijis pēdējos gados. Tomēr tev tāpat kā līdz šim ir rūpīgi jāpārdomā savi tēriņi. Iespējams, pienācis laiks likt lietā ietaupījumus un iegādāties, ko patiešām nozīmīgu un vitāli nepieciešamu. Zvaigznes mudina apsvērt izglītošanās jautājumus un ieguldīt materiālos līdzekļus tajā, kas visnotaļ atnesīs personīgo brīvību. Tevi sagaida dažas interesantas un vilinošas biznesa idejas. Mācies būt pašpietiekams!  

VESELĪBA: neraugoties uz pamatīgo, ieilgušo stresu, ko tev, visticamāk, ir nācies pēdējā laikā pārciest, tu tāpat esi pietiekami veselīgs. Zvaigznes mudina, lai esi gudrs un neizkaisi savu enerģiju vējā. Ja apzinies, ka esi atstājis savu veselību novārtā, atsāc (vai uzsāc!) fiziskās aktivitātes un neaizmirsti par veselīgu, sabalansētu uzturu, šis ir īstais laiks, kad to darīt! Nodrošini sev tik nepieciešamo atpūtu un relaksāciju. Zvaigznes iezīmē, ka tev ir īpaši jāuzmana mutes dobuma veselība. Tiek lēsts, ka 2022. gadā tu kļūsi daudz nosvērtāks un mierpilnāks. Līdzsvaro emocionālo un fizisko pasauli.

 

MEŽĀZISmezazis

MĪLESTĪBA: pār tavu zvaigznāju valdošā planēta – Saturns nodrošinās, ka šis gads nesīs patīkamas vēsmas mīlestībā. Ievērojami uzlabosies seksuālā saderība starp tevi un mīļoto cilvēku. Šis ir lielisks gads, lai ieņemtu bērniņu. Tu atkāsi, ka šajā gadā vairakkārt izkāpsi no savas komforta zonas, riskēsi, lai izveidotu tādu jūtu pasauli, kādu to vēlies tieši tu. Iespējams, daļa tavas sirds piederēs uzreiz vairākām personām, tev būs grūti pieņemt pareizo lēmumu. Centies fokusēties uz tiem, kuri patiešām ir to pelnījuši!

KARJERA/NAUDA: zvaigznes paredz, ka tev nav iemesla uztraukumiem šajā dzīves jomā, jo, visticamāk, kāpsi pa karjeras kāpnēm. Tev veiksies uzņēmējdarbībā. Relaksējies un turpini fokusēties uz saviem mērķiem. Daži no taviem darba kolēģiem var izjust konkurenci, esi gudrs un mēģini uzturēt draudzīgas attiecības ar visiem. Zvaigznes mudina apsvērt iespēju turpināt izglītoties. Iespējams, ka jau sen esi domājis par kādu prasmju attīstīšanu profesionālajā līmenī un ļoti ticams, ka tas tev ļaus pakāpties pa karjeras kāpnēm un algas pielikums neizpaliks. Tomēr zvaigznes norāda, ka tu dažkārt mēdz pārlieku plātīties ar sevi, labāk pierādi to ar darbiem, ne vārdiem!

VESELĪBA: tāpat kā citi, arī tu ik pa laikam izjūti pamatīgu stresu. Taču tev īpaši raksturīgs tas, ka tu raizējies par raizēm, streso par stresu. Šis paradums negatīvi saasina dažādas problēmas. 2022. gads paredz, ka tev ir jāpārtrauc uztraukties par lietām, ko tu nespēj kontrolēt, labāk kļūsti pārliecinātāks par tām dzīves sfērām, kurās tu labi orientējies. Tas mazinās nevajadzīgo spriedzi un uzlabos pašsajūtu kopumā. Galvassāpes un nepatīkamas sajūtas kakla zonā var īpaši uzglūnēt tev šajā gadā. Ieguldi līdzekļus masāžā un citās lieliskās stresa samazināšanas nodarbēs, nenožēlosi to! Ja galva sāp bieži un bez šķietama iemesla, neatstāj to bez ievērības un dodies pie speciālista. Diena SPA centrā šad tad – palīdzēs atslābināties un atjaunot savus spēkus. Pavadi laiku kopā ar sev tīkamiem cilvēkiem.

 

ŪDENSVĪRS udensvirs

MĪLESTĪBA: 2022. gads paredz, ka tavi vistuvākie ir gluži izslāpuši pēc tavas uzmanības. Sniedz viņiem kvalitatīvu laiku kopā. Ja tev jau ir pastāvīgas attiecības, tev ir nepieciešams atjaunot saikni ar mīļoto cilvēku. Nesenas nesaskaņas var viegli nokārtot, piemēram, ar sirsnīgām sarunām ar otru pusīti. Ja gaidi bērniņu, neļauj attiecību likstām ietekmēt savu veselību. Ja esi no attiecībām brīvs, Kupidons, visticamāk, iepazīstina tevi ar mīlestību citādākos veidos. Ļaujies šim mirklim un nekoncentrējies uz lietām, ko pašlaik nevari mainīt, sliktākais kas var notikt – tavs iecerētais var kļūt par draugu, ne mīļoto cilvēku. Kāds no taviem radiniekiem īpaši atbalstīs tevi rudens sākumā.

KARJERA/NAUDA: planēta Urāns, kas atbildīga par ekstrēmām pārmaiņām uzjundīs jaunumus tavā nākamajā gadā, īpaši pārmainot tavu ierasto dienas kārtību. Tas ir lieliski, jo tava karjera ievirzīsies pavisam jaunā, daudz veiksmīgākā gultnē. Spēsi izmantot savas priekšrocības, kā arī laika un vietas piešķirtās balvas. Tu ne tikai pakāpsies pa savas karjeras kāpnēm, bet iegūsi arī savu kolēģu cieņu un, jā, arī – apbrīnu. Vasaras nogale būs labākais laiks, lai investētu kādā biznesa darījumā, par ko, iespējams, domā jau kādu laiku. Ja tev radīsies problēmas materiālajā jomā, būs kāds, kurš ar prieku palīdzēs ne tik spožos finansiālos mirkļos, novērtē to!

VESELĪBA: zvaigznes iezīmē, ka tavs vispārīgās veselības stāvoklis nākamajā gadā būs stabils. Visas kaites jāārstē ar visaptverošu pieeju, pirms pievērsties tradicionālajai medicīnai, zvaigznes mudina izmēģināt kādu citu paņēmienu. Tev noteikti jāpievērš uzmanība muguras saspringumam, plecu un kakla zonai, tās mēģina pateikt, ka tev ir nepieciešama atpūta un relaksācija. Dodies uz masāžu. 2022. gads iezīmē, ka tev ieteicams izmēģināt kādu jogas vai meditācijas praksi, lai izstieptu muskuļus un – prātu. Zvaigznes uzsver, ka tev ir nepieciešams attīstīt savu radošumu, tieši šādi tu jutīsies daudz saistītāks ar pasauli, jo šīs izpausmes ir labas kā tavam prātam un ķermenim, tā arī dvēselei.

 

ZIVIS zivis

MĪLESTĪBA: Kupidons 2022. gadam tev sarūpējis jaunas mīlestības interesi. Tavs garīgums un atvērtais prāts būs īpaši pievilcīgs potenciālajam partnerim. Atver savu sirdi un esi gatavs visam, ko sniedz jaunas attiecības. Ja jau esi pastāvīgās saistībās, turpini izteikt savu pateicību par mīļotā klātbūtni un atbalstu, par to, cik nozīmīgs viņš ir tavā dzīvē. 2022. gads paredz dažas nelielas nesaskaņas, taču tava spēja rast kompromisus palīdzēs visu ātri nokārtot. Iedrošini partneri izteikt vārdos savas jūtas, un tas saglabās starp jums lielisku saikni. Šis ir lielisks gads, kad ieņemt bērniņu, ja plānojat ģimenes pieaugumu.

KARJERA/NAUDA: zvaigznes norāda, ka tava karjera 2022. gadā iezīmējas gaišās nokrāsās. Šis būs veiksmīgs gads! Smagā darba stundas un raizes beidzot atmaksāsies, visticamāk, pavasara nogalē. Izbaudi mirkli un nosvini to! Tāpat šis ir lielisks gads, lai attīstītu savu māksliniecisko pusi, ļauj radošajam garam palīdzēt arī karjerā. Iespējams, iegūsi vairākus padomdevējus, kuri atbalstīs tevi profesionālajā jomā. Izmanto to! Arī finansiālais stāvoklis rādās iepriecinošs!

VESELĪBA: 2022. gads iezīmē, ka šajā, visticamāk, nesaskarsies ar nopietnām veselības ligām. Tomēr pastāv iespēja, ka var rasties kādas nelielas problēmas ar pēdām. Paredzams, ka tavs enerģijas līmenis būs augsts un tu jutīsies teju neapturams. Arī tava mentālā veselība būs laba. Tu būsi mundrs, fokusējies un pārliecināts par sevi. Nav šaubu, ka spēsi uzveikt jebkādu stresa izraisītāju. Tomēr zvaigznes norāda, lai ieklausies savā ķermenī, rūpējies par to pienācīgi, neraugoties uz to, ka viss šķietami ir kārtībā. Atpūties un relaksējies, kad vien jūti nepieciešamību pēc tā. Tu esi pelnījis jaukas brīvdienas lieliskā kompānijā, visvēlamākais – gada beigās.

 

Lai izdevies, veiksmīgs un veselīgs Jaunais gads!

Sabiedrība

Ar emocionālu ziņu klajā nākusi dziedātāja Aija Andrejeva

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 6. augustā, Ogres novada Lielvārdes parkā – blakus vēsturiskajām pilsdrupām Daugavas krastā...

Tikšanās ar bijušo Magonei neizvēršas gluži kā plānots – VIDEO

  STV šova "Slavenības. Bez filtra"zvaigzne Magone kopā ar dēlu Raimondu ieradusies pie Venta Vītola, lai...

Sēru vēsts: Mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis

  2022. gada 9. augustā pēc cīņas ar smagu slimību mūžībā devies bijušais Valsts policijas priekšnieks...

Zināms, kur ceturtdien par baltu velti varēs apmeklēt leģendārās grupas EOLIKA koncertu

  Augusta turpinājumā rīdziniekiem un pilsētas viesiem sarūpētas bezmaksas kultūras norises dažādās apkaimēs, prieka mirkļu parkos...

Aizkraukles pusē vakarā pamana aizdomīgu BMW – tālākie notikumi risinās kā trillerī – VIDEO

  Sestdien, 6. augustā, Aizkraukles novadā automašīnas „BMW 728” vadītājs nepakļāvās atkārtotām un vairākkārtējām policijas darbinieku prasībām...
Foto:Pexels.com/George Becker/CC

Diemžēl otrdienas rītā saņemta traģiska vēsts

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 120 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 12 personas un viena gājusi...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. augusts

Šī diena būs piepildīta ar dažādiem negaidītiem notikumiem. Iespējams, viss attīstīsies pretēji tam, kā biji...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. augusts

Laba diena, lai izvēlētos sabiedrotos. Šodien tev būs paaugstinātas analītiskās spējas un intuīcija būs īpaši...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. augusts

  Labs laiks problēmu risināšanai un lēmumu pieņemšanai, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Centieni un darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. augusts

  Augusts sācies pilnā sparā, arī jauna darba nedēļa klāt - aplūko, ko šonedēļ gaidīt, bet...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. augusts

  Šodien ievērojami palielināsies tava intuīcija. Tava iekšējā balss šodien būs skaļāka un precīzāka nekā pēdējā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. augusts

  Šodien var nākties sastapties ar daudziem šķēršļiem un problēmām. Tie var rasties kā sekas dažādu...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Brīdina par laiku šorīt Rīgā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs otrdienas rītā izplatījis brīdinājumu par stipru lietu Rīgā. 09.08.2022. no...

Sinoptiķim Bricim ir ziņa kārtīgas vasaras faniem – pavisam jauna prognoze šai nedēļai

  Eiropas rietumos daudzviet ilgstoši valda karstums, Francijā un Lielbritānijā ierobežo ūdens izmantošanu, izsīkst upes un...

Parādās pilnīgi jaunas ziņas par laiku šonedēļ

Nedēļas nogalē Latviju no rietumiem šķērsoja aukstā atmosfēras fronte, kas atnesa nokrišņus un aukstāku gaisu....