Iepazīsties ar katrai horoskopa zīmei piemērotāko atpūtu. Lai dzīvo atvaļinājums!

 

 

AUNS (21.03. – 19.04.)

auns-kruiizs

Šīs zīmes pārstāvjiem nepieciešamas brīvdienas, kuru laikā var aizbēgt no viņu hiperaktīvā prāta. Tev patīk padižoties ar naudu, tāpēc labprāt izvēlies gala mērķi, kurā par visu jau iepriekš ir samaksāts un tev ir nodrošināti maksimāli komfortabli apstākļi, piemēram, kādu ekskluzīvu SPA kūrortu. Tev patīk pludmales, kā jau uguns stihijas pārstāvei – dievini karstu laiku un gozēšanos saulītē. Iespējams, tu neatteiktos no ceļojuma ar kruīzu kuģi, taču tev noteikti ir jājūtas droši uz tā. Laiska atpūta pie baseina un eksotisku kokteiļu baudīšana ir tavā garā! Tomēr daudzi šīs zīmes pārstāvji neatteiksies arī ekstrēmākiem piedzīvojumiem. Labāk neceļo ar svešiniekiem – tūristu grupās, jo tevi kaitina pakļaušanās kāda vēlmēm. Jaunās vietās tu vari uzvesties visai paranoiski, taču palēnām būsi gatava atvaļinājuma piedzīvojumiem!

 

 

VĒRSIS (20.04. – 20.05.)

Neraugoties uz to, ka esi zemes stihijas pārstāve, tevī mīt patiesa dīva un tu vislabprātāk izvēlējies luksusa atvaļinājumu. Tu dod priekšroku relaksējošām brīvdienām, jo vēlies laiskoties un tikt apkalpota, lai pašai nekas nebūtu jādara. Tev pa prātam ir kruīzs, ekskluzīvs kūrorts un vislabāk – pieczvaigžņu viesnīca! Šajā zīmē dzimušie ceļos uz jebkuru valsti un, iespējams, vēlēsies kādam palielīties par piedzīvoto. Tomēr tevi saista arī mūzika, māksla un kino, tāpēc uzzini par dažādiem kultūras un mākslas objektiem tevis izvēlētajā galamērķī. Aplūko Kalifornijas piekrasti vai dodies uz Eiropas vīna dārziem. Atšķirībā no citu zīmju pārstāvjiem, tu nelabprāt apmeklētu vietu ar vēsāku klimatu, tomēr kāpēc gan kādreiz neizbaudīt  kontrastu, piemēram, aplūkojot Islandi? Tu esi skaistumu mīlošas zīmes pārstāve, vēršus vilina krāšņi dabas skati, jo tie nomierina tavu dvēseli. Gaumīgas guļbaļķu mājas, vēsturiskas lauku ainavas, tirgi un seni antikvariāti ir vietas, kuras noteikti vēlies aplūkot. Tāpat šajā zīmē dzimušajiem patīk labi paēst, tāpēc vietējo delikatešu nobaudīšana ir neatņemama tavu ceļojumu sastāvdaļa.

 

 

DVĪŅI (21.05. – 20.06.)

Foto:Travelguide.com

Tev patīk ceļot un vari pārvērst jebkuru notikumu piedzīvojumā. Dvīņu vēlamā atpūta ietver aktivitātes, socializēšanos un devu spontanitātes. Tu alksti iepazīt cilvēkus, pat, ja nekad mūžā otrreiz netiksieties. Bezbailīgs ceļojums – vienalga kurp, neraugoties uz to, ka tev patīk kruīzi un kūrorti – tu nesmādē grupu ekskursijas un labprāt ļaujies stopošanas piedzīvojumiem. Tu vēlies iepazīt pēc iespējas plašāku lokālo sajūtu, visu krāsu gammu. Iespējams,  labprāt ceļo ar draugiem vai radiem, iedvesmojot citus brīžos, kad gar acīm pazib plašā pasaule. Eksotiskas salas vai citi paradīzes nostūri spēj atklāt tavu bezbēdīgo būtību.

 

VĒZIS (21. 06. – 22. 07.)

Atvaļinājuma laikā tev visbūtiskākā nepieciešamība ir ūdens tuvums! Pludmale, pludmale un vēlreiz pludmale! Mājīga būdiņa okeāna krastā tālu prom no civilizācijas, iespējams, būtu tava svētlaimes vieta. Vēžus ietekmē Mēness, kas rada paisumus, tāpēc ūdens klātbūtne nomierina un dziedē tavu dvēseli.  Tu nevēlies saplānotas ekskursijas, viss, kas tev ir nepieciešams – miegs, atpūta un laiskas nodarbes. Visticamāk, ka šīs zīmes pārstāvjus nesaista ceļojumi ar autobusu kopā ar baru svešiniekiem, jo vislabprātāk ceļo inkognito.  Vēži tērē daudz laika, lai uzzinātu ko vairāk par apmeklētās vietas kultūru un noteikti vēlas būt tur, kur ir kultūras liecības un vietējie gardumi. Nākotnē apskati Indiju un Senegālu.

 

 

LAUVA (23. 07 – 22.08.)

Foto:Wallpaperpimper.com

Ceļošana liek tev justies dzīvai! Lauvas bezbailīgi apceļotu pasauli, īpaši – Āfrikas safari, kā arī tropu meži ir kā radīti tev, tāpat kā eksotisks atvaļinājums Taizemē vai Bali. Ņem līdzi fotokameru, dažus krāšņus tērpus un meties ceļojumā!  Iespējams, šīs horoskopa zīmes atvaļinājuma galamērķa izvēlē ir tikai daži priekšnosacījumi – saule un pēc iespējas augstāka gaisa temperatūra. Tu neiebilstu pret grupu ekskursijām vai ceļošanu draugu bariņā. Lauvas labprāt bauda teātri, tāpēc, piemēram, Londona vai Ņujorka šajā ziņā būtu lielisks galamērķis, tāpat pilnīgi pretēji – Lasvegasā noīrēts jaunlaulāto numuriņš ar milzīgu džakuzi un gultu ar baldahīnu. Ceļotājas – lauvas var atpazīt pēc lielām platmalēm, košām drēbēm un Holivudas dīvas cienīgām saulesbrillēm, tomēr tas nenozīmē, ka esi tipiska tūriste, tu vienkārši dzīvi baudi ar pilnu krūti, uzskatot, ka izgulēsies tad, kad būsi mirusi!

 

 

JAUNAVA (23.08. – 22. 09.)

 Foto:Yogabreaks.org.uk

Parasti visai aizņemtās jaunavas salīdzinoši reti dodas kārtīgā atvaļinājumā, taču kad tas notiek, tu vēlies mieru un klusumu. Kā gaisa stihijas pārstāve tu dievini dabu, tāpēc labprāt izvēlies rāmu atpūtu zaļumos. Ceļojuma laikā apmeklē jogas nodarbības un izbaudi klusumu,  lai atputinātu prātu un dvēseli, sniedzot tev garīgu un fizisku atjaunošanos. Klusēšanas terapija tev nesagādātu problēmas. Izvairies no kruīzu kuģiem, metropolēm un ekskursijām gidu pavadībā. Apmeklējot jaunu pilsētu tu vēlies sameklēt tīru, klusu viesnīcu un nesaplānot saspringtu ekskursiju grafiku. Noteikti apdomā vai vēlies dodies kopīgā atvaļinājumā ar draugiem, pirms tam ieteicams pārliecināties, ka jūsu atpūtas un objektu apskates ieradumi sakrīt, ja tā nav, riskējat sabojāt attiecības. Tev ir nepieciešama atpūta no rūpēm par citiem. Kad šīs zīmes pārstāves  ir prom no mājām, iespējams, kļūst nedaudz neirotiskas, tāpēc ir jānodrošina maksimāli komfortabli atvaļinājuma apstākļi.

 

 

SVARI (23.09. – 22.10.)

Tu esi piedzīvojumus alkstoša ceļotāja un labprāt ļaujies iepriekš neizmēģinātām lietām. Svariem patīk izpētīt dažādas, atšķirīgas lokalizācijas – sākot no Čehijas Republikas līdz pat Kenijai, jo vēlies iepazīt atšķirīgās kultūras. Tu pārstāvi gaisa stihiju, kas paceļ tevi intelektuālajos meklējumos. Lai kur arī dotos, tevi iedvesmo cilvēki, vēlies izzināt ikvienu, ko satiec sava ceļojuma laikā. Atvaļinājumā tu vēlies ļauties dažādiem ekstrēmiem sporta veidiem, visam, kas ļaus tev būt tuvāk debesīm. Tev patiktu arī SPA kūrorta apmeklēšana, šādi atjaunojot savu enerģiju, tomēr tu nealksti pēc greznības, bet dažādām emocijām, jo neceļo, lai laiskotos, bet izbaudītu iepriekš nepiedzīvoto!

 

 

SKORPIONS (23.10. – 21.11.)

Tev piemīt ārkārtīgi lielas darbaspējas, tāpēc reti dodies atvaļinājumā. Tomēr, kad tas notiek, vēlies izpētīt visu sīki un pamatīgi. Tev patīk ceļot ar tuviem draugiem un radiniekiem, taču, iespējams, nekas nebūtu pret to, ja atpūstos vienatnē. Skorpioni ir ekstrēmi ceļotāji, ja vien aizmirstas no darbiem un ļaujies piedzīvojumiem. Tev noteikti vajadzētu apskatīt Āziju, Taizemi vai pamatīgi apceļot Eiropu un Austrāliju,  bet tu visur meklēsi piedzīvojumus pat Antarktīdā! Šajā zīmē dzimušajiem nepieciešami izaicinājumi it visā! Skorpioniem atvaļinājuma laikā nepieciešams ūdens tuvums, piemēram, skaistā pludmalē, lai aizmirstu visas ikdienas rūpes. Ja dosies ceļojumā kopā ar mīļoto, vēlēsies izbaudīt divvientulību, izvairoties no pūļiem.

 

 

STRĒLNIEKS (22.11. – 21.12.)

Šīs zīmes pārstāvjiem patīk ļoti tāli ceļojumi, jo strēlnieki labprātāk pavada laiku ceļā, nevis dzīvo rāmu dzīvi. Atvaļinājuma laikā tu jūties maksimāli brīvi un esi iedvesmota un, jo tālāk tu dodies, jo brīvāk jutīsies. Tādas eksotiskas vietas kā: Bali, Āzija un Austrumeiropa ir piemērotas tieši tev! Dodies arī uz Lasvegasu, jo šī zvaigznāja pārstāvji ir azartiski cilvēki. Dienvidamerika ar silto klimatu un viesmīlību līdzsvaros tavu ugunīgo dabu. Visticamāk tu esi atlētiska un atvaļinājuma laikā vēlēsies ļauties aktīvajai atpūtai, lai pārbaudītu savu izturību. Grupu ekskursijas viennozīmīgi nav domātas tev, jo tev nepatīk pakļauties citu noteikumiem. Tu, iespējams, spētu pārcelties uz svešu valstu vai kļūt par gidi. Lai atcerētos atvaļinājumā piedzīvoto, izrotā māju ar savu iecienītāko galamērķu suvenīriem un aksesuāriem, novieto uz plauktiem ceļojumu foto, un, ja tas ir iespējams – apgūsti valodas, lai savu nākamo piedzīvojumu laikā spētu vēl vairāk izbaudīt visu sajūtu gammu.

 

 

MEŽĀZIS (22.12. – 19.01.)

Tu esi zemes stihijas pārstāve, tāpēc ceļojumos alksti pēc dabas klātbūtnes. Tev, iespējams, ir grūti neņemt līdzi nepabeigtās darba lietas, centies to nedarīt. Šī iemesla dēļ nespēj pilnībā atslābināties un pat izjūti iracionālas bailes. Lai pilnībā relaksētos, tev ir nepieciešama laba grāmata un dievišķi dabas skati vai rāma laiskošanās baseina malā. Mežāži nereti satraucies par daudz ko, šī horoskopa zīmē dzimušajiem var būt bail lidot vai saindēties ar nekvalitatīvu pārtiku, centies apslāpēt šīs bailes un ļauties piedzīvojumiem, jo tiklīdz pamodināsi sevī ceļotāja garu, viss notiks pats no sevis! Ieslīgstot nesteidzīgā atpūtā, brīnīsies – par ko gan bija jābažījas?! Atvaļinājumā dodies aplūkot kādu no Eiropas pilsētām.

 

 

ŪDENSVĪRS (20.01. – 18.02.)

Tā kā šīs zīmes pārstāvjiem nepatīk ierobežojumi, tu labprāt ceļo un apskati pasaules plašumus. Nesmādēsi grupu ceļojumus ar vistuvākajiem draugiem, jo vēlies dalīties ar kādu piedzīvotajā, pārrunājot redzēto un savas emocijas. Visticamāk,ka tev visai regulāri ir nepieciešama šāda aizlaišanās no ikdienas, tāpēc vēlies doties tik tālu prom no mājām, cik vien iespējams. Tomēr dažkārt atvaļinājuma odziņa var būt arī netālu esošas brīvdienu mājas noīrēšana un bariņš vistuvāko draugu – jautrākai kompānijai. Ja ceļosi viena, tu nejutīsies vientuļa, jo ūdensvīri sameklē draugus it visur. Dodies uz Romu, tur jutīsi tev tik nepieciešamo brīvības sajūtu. Patiesībā vari doties jebkur, jo spēsi visur justies labi! Tu alksti bohēmas un piedzīvojumu, jo esi spontāna un neparedzama. Pasaule ir tik plaša un neviens cits nemīl to izpētīt vairāk par tevi!

 

 

ZIVIS (19.02. – 20.03.)

Foto:Hdwpapers.com

 

Sapņainajām zivīm patīk aizbēgt no ikdienas, lai atvaļinājuma laikā piepildītu visas slēptākās vēlmes. Tev patīk apmeklēt eksotiskus galamērķus, īpaši ūdens tuvumā, tāpat – senlaicīgas pilis ar rožu dzīvžogu vai skaisto Maroku, Aļaskas ledājus un Klusā okeāna plašumus, kas ir kā radīti zivtiņām. Tu labprāt baudi romantiskus ceļojumus, vēloties dalīties piedzīvotajā ar mīļoto.  Šajā horoskopa zīmē dzimušie ir ļoti empātiski tāpēc, iespējams, ar grūtībām spētu uzlūkot nabadzīgo valstu dzīves līmeni, īpaši paši baudot luksusa izklaides, zinot, ka kādam neklājas labi.  

 

 

 

Sabiedrība

Latvijas populārākā grupa “Prāta Vētra” izplata svarīgu paziņojumu

  Šī gada vasarā “Prāta Vētra” dosies koncerttūrē “Gads bez kalendāra” un uzstāsies piecās Latvijas pilsētās...
Elektrība

Arī vairāki letāli gadījumi – sākoties brīvlaikam, “Sadales tīkls” izplata svarīgu paziņojumu

  Sākoties vasaras brīvlaikam un atvaļinājumu laikam, kad cilvēki mēdz kļūt izklaidīgāki, AS "Sadales tīkls" atgādina...

Liels pavērsiens populārā mūziķa Eilanda dzīvē

  Grupa “The Hobos” kopā ar Ralfu Eilandu apvienojušies, lai šovasar klausītājiem sniegtu 3 koncertus –...

Tirdzniecības centrs “Alfa” nāk klajā ar paziņojumu pircējiem

  Iepirkšanās centrs “AKROPOLE Alfa” savā nomnieku lokā uzņēmis vairākus jaunus veikalus – “Frame Ģimenes optika”,...
Foto:Flickr.com/Michel Filion/CC

Diemžēl nedēļa sākusies ar ļoti skumju ziņu

  Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 20.maija plkst. 6.30 līdz 23. maijam plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku turpmāk

  Jaunās darba nedēļas sākumā laiks būs sauss un saulains. Sākot no trešdienas, pietuvojoties ciklonam no...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. maijs

  Auns Šī diena lielas izmaiņas tavā dzīvē neatnesīs. Vienīgais svarīgais notikums norisināsies vēlā vakarā. Kādā no...
Foto:Unsplash.com/Stefan Steinbauer/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23.-29. maijs

  Palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai uzzinātu, ko tās maija pēdējai pilnajai nedēļai sola...
Foto:Pexels.com/Tarek Ansary/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. maijs

  Auns Šodien ieteicams atturēties no ģenerāltīrīšanas veikšanas. Pat, ja to iesāksi, dažādu iemeslu dēļ pabeigt to...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. maijs

  Auns Šajā dienā pastāv liels risks sasirgt ar angīnu vai citu respiratoro orgānu saslimšanu. Lai no...
Foto:Flickr.com/Nomad YC /CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. maijs

  Auns Šodien būsi pārlieku runīgs. Ja tev tuvumā pagadīsies kāds „spiegs”, viņam pavisam noteikti izdosies savākt...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam JŪNIJAM

Kādi notikumu un dzīves pavērsieni jūnijā sagaida tieši tevi, uzzini šī mēneša horoskopā!   Auns Pagājušajā mēnesī tev,...

Mājai un Dārzam

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku turpmāk

  Jaunās darba nedēļas sākumā laiks būs sauss un saulains. Sākot no trešdienas, pietuvojoties ciklonam no...
Foto:Pexels.com/CC

Sinoptiķiem ir pilnīgi jaunas ziņas par laiku nogalē un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas izskaņā debesis būs apmākušās, lielā daļā valsts teritorijas ir gaidāmas lietusgāzes, vietām tās būs...

Pastāsta par laiku tuvākajās dienās; nepatīkamas ziņas par tālāko

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par laiku šajā nedēļas nogalē un...