Iepazīsties ar grāmatu “Topi vesels”. Izlasi tās recenziju un piedalies konkursā, lai, iespējams, tieši tu iegūtu to savā īpašumā!

 

Dienu, kad Ances Annas Šternbergas grāmata „Topi vesels” nonāca pie manis, pavadīju rikšojot pa pilsētas ielām un laipojot starp ikdienas pienākumiem. No šīs grāmatas neko konkrētu negaidīju, bet – tā kā pašu interesē veselīgs dzīvesveids un veselība, tad pirksti niezēja izslēgt darbus un ieritināties uz saulainas palodzes, lai sāktu lasīt.

 

Tagad, kad „Topi vesels” ir atvērta, izlasīta un rūpīgi nolikta tepat, uz darba galda (tālāk nē, jo es to noteikti šķirstīšu biežāk kā eju pie friziera), galvā kā bezdelīgas šaudās domu domas. Bieži vis negadās izlasīt grāmatu, kas izraisa ne tikai emocijas, bet arī pragmatiskas un eksistenciālas  dabas jautājumus (tā kā tā jau maz ikdienā tie būtu!).

 

Ancei (es atļaušos uzrunāt vārdā, nevis tikai – „Autorei”) ir izdevies daudzpusīgi un kvalitatīvi pieskarties tēmai, kas ikdienā kā liela jautājuma vai izsaukuma zīme pulsē teju katrā cilvēkā. Veselība.

 

Grāmatas dizains jau vien uzrunā. Man tik ļoti mīļa ir violetā un lavandu tēma. Tā asociējas ar mieru, harmoniju, maigumu un dabu. Ances māsas noformējums, zīmējumi ir nepārspīlēti, vienkārši un vienlaikus – ar dziļu mīlestību radīti. Spīdīgās uzlīmītes veidā paustais atgādinājums „Ražots Latvijā” liek rimti pasmaidīt. Re, tiem, kam dvēseles barība ir labas grāmata, beidzot arī ir kas garšīgs no pašu Mājas pagalma!

 

Vēlos uzteikt Autori par rūpīgi un pārskatāmi sadalītajām tēmām. Ir redzams, ka grāmata tapusi ļoti pārdomāti. Proti, lūkojot, kā sariktēt savu Pieredzi (ar lielo burtu!) un iegūtās zināšanas skaistā „visu pēc kārtas” ķēdītē. Jāatzīst, ka grāmatā tēmu izklāsts ir sakārtots ļoti loģiski, pārskatāmi un aprakstīts maksimāli vienkāršā un saprotamā veidā. Par katru dziedniecības/ ārstēšanās tehniku vai uztura veidu ir uzrakstīts pietiekami izsmeļoši, bet vienlaikus tik īsi, ka interneta vietņu redaktori varētu uzslavēt. Nedz par garu, nedz par īsu.

 

Foto:Topivesels.lv
Foto:Topivesels.lv

Nenoliegšu, ka bija brīži, kad lasīšanas aizķeršanos radīja tekstā esošie daudzie es un man, taču – saprotu, ka Ance vien vēlējusies nevis uzsvērt savu Es, bet gan to, ka tā ir viņas pieredze un Būtība, kas ir augusi un izzināta caur sāpēm, bailēm, dusmām, spītības un pietātes pret Dabu un Cilvēka organismu. Tas ir viņas Ceļš.

 

Tagad man ir jāsaka, ka es zinu, kā ir tad, kad iziets no liela biezokņa, kas pilns ērkšķu krūmu. Kad rokas lēnām sadzijušas, bet ir atklāts liels un skaists plašums Dvēselē un to, ko sauc par Dzīves skaistumu. Brīnumu. Tad, lūk, ir vēlme skriet basām kājām (tupeles pa gaisu aizmetot), un dalīties jaunatklātajā un piedzīvotajā. Dalīties tajā priekā, sajūsmā un atvieglojumā, kas ir nesis līdzi arī zināšanas. Ance to ir izdarījusi, sapakojot pārredzami un pēc iespējas neuzbāzīgāk skaistā grāmatā, neaizmirstot nevienu, kas viņu ir atbalstījuši un iedvesmojuši.

 

Paldies, Ance! Vēlu Tev Veselību un sirdsgudrību, kā arī veiksmīgu tālāko sava Ceļa gājumu!

 

!!!KONKURSS!!!

Pārliecinies, ka esi BrīvBrīdis.lv draugu lapas sekotāju pulkā, iesaki šo ziņu un, iespējams, tieši tu būsi laimīgais grāmatiņas “Topi vesels” ieguvējs!

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/clutterandkindle/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 30. janvāris – 5. februāris

  Jau februāris tūdaļ būs nomainījis janvāri, tāpēc palūkosimies, kāda tev solās būt šī - pirmā...

Nopietni brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku sestdienas vakarā un naktī uz...

Šefpavārs Tannis ar mīļoto Ilonu iepazinušies pavisam nejauši – VIDEO

  Elmārs Tannis un viņa mīļotā sieviete Ilona ir iepazinušies neapzināti, noskaidrojis raidījums "Iečeko slavenību". Kabatā saspiedies...

Ar burvīgu ziņu klajā nācis veikalu tīkls “Lidl”

  Nepilnu četru mēnešu laikā Latvijas Samariešu apvienības un mazumtirgotāja “Lidl” kopīgi uzsāktajā labdarības projektā “Lai...
Foto:Pexels.com/CC

Diemžēl liela nelaime notikusi Vidzemes pusē

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 26. janvāra plkst. 6.30 līdz 27. janvāra plkst. 6.30, Valsts...

Nopietni brīdina par laiku šorīt

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem piektdienas rītā. Tas ir...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. janvāris

  Daži kļūst nepacietīgi un tas stimulēs negatīvas emocijas. Kāds kļūs dusmīgs un viegli aizkaitināms, citam...
Foto:Flickr.com/clutterandkindle/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 30. janvāris – 5. februāris

  Jau februāris tūdaļ būs nomainījis janvāri, tāpēc palūkosimies, kāda tev solās būt šī - pirmā...
Foto:Pexels.com/Brenda Timmermans/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. janvāris

  Kopējā atmosfēra šodien solās būt visai labvēlīga. Ir jācenšās ļauties savām radošajām izpausmēm.     Auns Šodien visas darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. janvāris

  Šodien vari atļaut sev kādas paviršības. Saglabā piesardzību un neiesaisties tur, kur tas nav nepieciešams.     Auns ...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. janvāris

  Šajā dienā tavas sajūtas būs tādā kā svētku atmosfērā, taču neaizmirsti, ka līdz vakaram ir...
Foto:Unsplash.com/Jaanus Jagomagi/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. janvāris

  Šodien ir risks zaudēt mīļoto emocionālas nestabilitātes dēļ. Lai tas nenotiktu, paturi savas īgnās piezīmes...

Mājai un Dārzam

Nopietni brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku sestdienas vakarā un naktī uz...

Nopietni brīdina par laiku šorīt

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem piektdienas rītā. Tas ir...

Diemžēl nav patīkamu ziņu par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šīs nedēļas izskaņā būtiski nokrišņi nav gaidāmi, taču jaunnedēļ, vairākām nokrišņu zonām šķērsojot Latvijas teritoriju,...