Klāt visu mīlētāju diena, vai esi jau izdomājis kā pārsteigt savu mīļoto? Nāc, aplūko, kāda šī diena solās būt tieši tev, ko tā prognozē tavam sirdsāķītīm un uzzini, kāda šogad būs vispiemērotākā dāvana tavai otrajai pusītei!

 

 

auns-milestibasAuns

Tavas attiecības risināsies kā amerikāņu kalniņos. Šī diena sola ienest tavā dzīvē jaunu romantikas, mīlestības un uzticības vilni – izbaudi un izmanto to! Tavas attiecības saglabāsies spēcīga, un tas viss pateicoties jaunajam mēnesim, kas gatavojas mijiedarbībai ar tavu zodiaka zīmi. Lai nu kā – tev vajadzētu nopietni padomāt par savām attiecībām. Ja esi pārliecināts, ka šis patiesi ir tavs īstais cilvēks – dari visu, lai jūs justos pēc iespējas labāk. Ja šādu pārliecību neizjūti – nemoki ne sevi, ne viņu. Ja šobrīd esi viens, iespējams, satiksi tieši to, kuri gaidīji. Merkurs un Saule tavā zodiaka zīmē palīdzēs tev lieliski virzīties uz priekšu mīlestības jomā.

 

Vislabākā saderība ar: Aunu, Strēlnieku, Lauvu;

 

Laimīgā krāsa: lavandu violeta;

 

Piemērotākā Valentīndienas dāvana: personalizēts foto rāmis.

 

 

versis-milestibasVērsis

Šī var izrādīties ļoti auglīga Valentīndiena dažādās jomās. Attiecības, romantika, pārsteigumi – tas viss gaida tevi! Tev tiks sniegta iespēja realizēt dažas no savām zudušajām iespējām, un tu tik ļoti aizrausies ar to īstenošanu, ka beidzot gūsi cerēto labumu. Būs neierobežoti daudz iespēju, lai burtiski ienirtu mīlestības skavās. Ja esi viens, šomēnes ir lieliskas izredzes sastapt savu īsto un vienīgo. Saglabā sevī cerību, ticību un mīlestību – tieši tad viss notiks!

 

Vislabākā saderība ar: Vērsi, Jaunavu, Mežāzi;

 

Laimīgā krāsa: zila;

 

Piemērotākā Valentīndienas dāvana: šokolāde ar kartiņu (vislabāk – pašdarinātu).

 

 

dvini-milestibasDvīņi

Tev nepieciešams nopietni padomāt par savām šī brīža vai nākotnes attiecībām. Pieņemt dažādus lēmumus. Diena izrādīsies ļoti noderīga, lai definētu savas romantiskās cerības un ļautu sev skaidrāk saprast, kas ir tas, ko patiesībā vēlies. Tev ir nepieciešams pacelt savu mīlas dzīvi pavisam citā līmenī, kas sniegtu tev beidzot jaunu, pozitīvu pieredzi. Esi pacietīgs un pārstāj nervozēt, drudžaini meklēt un baidīties.

 

Vislabākā saderība ar: Dvīņiem, Svariem, Ūdensvīru;

 

Laimīgā krāsa: tirkīza;

 

Piemērotākā Valentīndienas dāvana: personalizēta krūze.

 

 

vezis-milestibasVēzis

Diemžēl, romantika šodien nebūs tavu prioritāšu augšgalā. Attiecībām būs liela nozīme, taču tu nesaņemsi cerēto atbildi un/vai rezultātu. Ja esi viens, šobrīd nav iespējams tevi iepriecināt ar ziņām, ka atradīsi savu ideālo partneri, taču var gadīties, ka sastapsi cilvēku, kurš tev kļūs par ļoti labu draugu. Tas var ļoti daudz ko mainīt tavā dzīvē. Un vēl kas – ļauj notikumiem attīstīties savu gaitu, jo nekad nevar zināt, kurā mirklī draudzība var pārvērsties mīlestībā.

 

Vislabākā saderība ar: Vēzi, Zivīm, Skorpionu;

 

Laimīgā krāsa: violeta;

 

Piemērotākā Valentīndienas dāvana: lupu (skūpsta) formas linu spilvens.

 

 

lauva-milestibasLauva

Šī Valentīndiena solās būt kā dažādu lietu un situāciju mikslis. Nāksies pārdomāt dažādus attiecību jautājumus. Tas būs diezgan grūts uzdevums, jo var gadīties, ka vajadzēs padomāt par situācijām, kas līdz šim šķitušas pietiekami ērtas. Iespējams, ļoti daudz kas mainīsies. Var gadīties, ka šobrīd šķitīs – romantika ir tikai pliekana piedeva, tomēr šīs sajūtas neaizēnos attiecību kopumu. Varbūt tieši tādēļ, ka attiecības šobrīd nebūs tava prioritāte. Lai nu kā, tomēr dažādi pārsteigumi ir iespējami, un šī diena var krasi mainīt tavu attiecību redzējumu.

 

Vislabākā saderība ar: Lauvu, Strēlnieku, Aunu;

 

Laimīgā krāsa: persiku tonis;

 

Piemērotākā Valentīndienas dāvana: smaržas ar personalizētu atklātnīti.

 

 

jaunava-milestibasJaunava

Tu esi visjūtīgākā no horoskopa zīmēm, bet, diemžēl, nav iespējams tevi ļoti iepriecināt saistībā ar šo Valentīndienu. Nesolās būt pārlieku daudz aizraujošu mirkļu. Ja esi viens, jāsaka, ka pie apvāršņa šobrīd arī nav neviens jauns potenciālais partneris, kurš varētu uzlabot tavu attiecību redzējumu. Ļauj lietām attīstīties savā tempā, neko nesteidzini un neizvirzi ultimātus. Izvairies no pārlieku lielas emocionalitātes un netērē laiku šņukstot spilvenā vai žēlojoties kādam par to, cik ļoti tev attiecībās nav paveicies. Tavas pārlieku lielās emocijas var izraisīt nevajadzīgu spriedzi attiecībās. Tev ir vajadzīgas attiecības ar kādu nobriedušu personu – tās tevi aizvedīs skaistā un romantiskā mīlestības ceļojumā.

 

Vislabākā saderība ar: Jaunavu, Vērsi, Mežāzi;

 

Laimīgā krāsa: balta;

 

Piemērotākā Valentīndienas dāvana: pulkstenis ar mīlestības zīmīti.

 

 

svari-milestibasSvari

Solās būt dažādas romantiskas aktivitātes. Ne tikai Valentīndienā, bet februārī kopumā būtu vēlams vairāk pievērsties attiecībām. Izmanto romantiskās Venēras un sapņainā Neptūna mijiedarbību un pievērs uzmanību lietām, kas līdz šim šķitušas ikdienišķa parādība. Izturies ar mīlestību un laipnību pret savu mīļoto un arī citiem apkārtējiem cilvēkiem. Tiesa, šomēnes, iespējams, sagaidīsi daudz dažādas drāmas. Ja šobrīd esi viens, Valentīndiena sola, iespējams, tieši šajā mirklī atradīsi savu īsto un vienīgo. Kad sastapsi šo cilvēku – uzreiz jutīsi pārliecību, ka tieši viņš ir tavs izredzētais. Iemācies veiklāk žonglēt starp savu karjeru un mīlas dzīvi!

 

Vislabākā saderība ar: Svariem, Dvīņiem, Ūdensvīru;

 

Laimīgā krāsa: jūras zila;

 

Piemērotākā Valentīndienas dāvana: rotaslietas ar mīlestības simboliku – sirsniņu, amoru, rozi u.c.

 

 

skorpions-milestibasSkorpions

Šī Valentīndiena tev solās būt īpaša, mīlestības piepildīta. Ja tev ir savs mīļotais – pavadiet pēc iespējas vairāk laika kopā un izrādiet viens otram to, ko, iespējams, ikdienas steigā vairs tik aktīvi nedariet. Ja šobrīd esi viens – var gadīties, ka satiksi tieši tādu cilvēku, par kādu esi sapņojis. Taču uzmanies! Tava spītība un reizēm pat augstprātīgā izturēšanās šodien var radīt problēmas. Mēģini neaizrādīt, nebūt nīgrs un “nebubināt” uz otru par visu, kas tevi kaut mazliet neapmierina. Atceries – ikvienam ir savs pacietības mērs. Pievaldi emocijas!

 

Vislabākā saderība ar: Skorpionu, Zivīm, Vēzi;

 

Laimīgā krāsa: kastaņbrūna;

 

Piemērotākā Valentīndienas dāvana: vīna pudele.

 

 

strelnieks-milestibasStrēlnieks

Šis tev solās būt zelta gads, Strēlniek. Tajā slēpjas milzīgas iespējas attiecību jomā, taču tas nenozīmē, ka tajās vari neieguldīt neko no sevis. Ja esi viens, zvaigznes prognozē, ka tieši šogad un, iespējams, jau Valentīndienā atradīsi ne vien savu mīļoto, bet pat dvēseles radinieku. Dzīve sniegs tev neskaitāmi daudz iespēju smaidīt un baudīt romantiski lieliskus brīžus. Izbaudi!

 

Vislabākā saderība ar: Strēlnieku, Aunu, Lauvu;

 

Laimīgā krāsa: zāles zaļa;

 

Piemērotākā Valentīndienas dāvana: personalizēts gleznas rāmis.

 

 

mezazis-milestibasMežāzis

Šī Valentīndiena sola piepildīt tavas romantiskākās vēlmes un cerības. Taču neiznieko laiku vienkārši gaidot, kad kāds tevi aizvedīs romantiskā sajūtu lidojumā, bet piestrādā pie tā, lai tādu radītu pats. Gūsti pārliecību par to, ko vēlies no savas dzīves. Mēģini izrādīt un izteikt savas jūtas, runā par savām šaubām, kas mitinās tavā prātā. Ir iespēja ne tikai baudīt, bet arī daudz ko mācīties.

 

Vislabākā saderība ar: Mežāzi, Jaunavu, Vērsi;

 

Laimīgā krāsa: melna;

 

Piemērotākā Valentīndienas dāvana: mīļlieta sirds formā.

 

 

udensvirs-milestibasŪdensvīrs

Tev solās būt liela laime un veiksme attiecībās. Venēra bruģē ceļu uz romantiku, iespējams, tādu, uz ko cerēji pirms desmit vai par vairāk gadiem. Iespējams, ne vien šī diena, bet viss februāris tev paies tādā kā mīlestības hipnozes varā. Planētu mijiedarbība pacels tavu mīlas dzīvi pavisam citā līmenī. Labākā ziņa ir tā, ka ar godīgumu un atklātību tu spēsi sasniegt savus mērķus visātrāk, arī tos, kas saistīti ar mīlestību. Tātad – lec iekšā mīlas kuģītī!

 

Vislabākā saderība ar: Ūdensvīru, Svariem, Dvīņiem;

 

Laimīgā krāsa: tumši sarkana;

 

Piemērotākā Valentīndienas dāvana: ziedi.

 

 

zivis-milestibasZivis

Tu esi zodiaka zīme – sapņotāja. Taču nu vajadzētu nopietnāk pievērsties tam, ko vēlies un saprast, kas ir tas, ko nevēlies. Izdari savas izvēles un ļaujies tām. Iespējams, pēdējā laikā ne visai korekti vai varbūt vienkārši pārāk neitrāli esi izturējies pret savu mīļoto cilvēku, ir pienācis laiks, lai tu kļūtu romantiskākam, izrādīt savu mīlestību. Iegaumē – reizēm pārlieku liela klusēšana un rutīna var otru sāpināt visvairāk. Koncentrējies uz savu mīlas dzīvi, jo tieši šobrīd tai ir nepieciešamas rūpes un uzmanība no tavas puses!

 

Vislabākā saderība ar: Zivīm, Skorpionu un Vēzi;

 

Laimīgā krāsa: tumši violeta;

 

Piemērotākā Valentīndienas dāvana: personalizēts amulets.

 

 

Lai tev mīlestības un romantikas piepildīta Valentīndiena! Mīli un esi mīlēts!

Sabiedrība

Pavisam savādi notikumi risinājušies Magones mājā Gulbenes pusē – VIDEO

  TV zvaigznes Magones Šutovienes mājā Covid-19 aizliegumu ēnā notikusi kāda "neatļauta pakalpojuma sniegšana" - protams,...

Eksperti: Nedrīkstam ļaut ieskrieties Covid-19 trešajam vilnim

  Ar Covid-19 inficēto cilvēku skaits Latvijā turpina pakāpeniski samazināties – aizvadītajā nedēļā fiksēti kopumā 4667...

Parādījušās jaunas ziņas no tirgotāja “Maxima Latvija”

  Turpinot digitalizācijas attīstību, no šodienas, 1. marta, “Maxima Latvija” paplašina “Skenē pats!” risinājumu, kas ļauj...

Svētdien vēl teju 300 Covid-19 gadījumu un 3 mirušie; slimnīcās atkal virs 800 cilvēkiem

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) pirmdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 272 jauni...

Par Latviju skaļi pāršalkušo robežsarga slepkavības mēģinājumu meklē šos vīriešus – FOTO

  Jau iepriekš ziņojām, ka 2020. gada 6. novembrī pulksten 07.06 Daugavpilī, Stāvu ielā 22, Valsts...
Foto:Flickr.com/TEDxRiga/CC

Vīķes-Freibergas ģimene izturējusi smagu likteņa triecienu

  Kā savā 23. februāra līdz 1. marta numurā vēsta izdevums "Kas jauns", smagu likteņa triecienu...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. marts

  Par ļaunu nenāks piesardzība, jo īpaši, ja esi sācis domāt par jauniem projektiem. Ko vēl...
Foto:Unsplash.com/Jordan Whitt/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 1.-7. marts

  Esam teikuši ardievas ziemas pēdējam mēnesim. Uzzini, ar kādām vēsmām un notikumu pavērsieniem sagaidīsim martu....

Tavs horoskops veiksmīgam MARTAM

  Pirmais pavasara vēstnesis – marts – ir klāt! Sveicināsim to ar smaidiem un labām domām!...
Foto:Wonderfulengineering.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. februāris

  Šī diena kopumā sola būt visai labvēlīga. Enerģijas būs daudz, līdz ar to varēsi aktīvi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. februāris

  Šī būs interesanta diena, kad ikvienam cilvēkam vajadzētu mēģināt iepazīties ar apkārtējo pasauli.   Auns Tevi šodien neietekmēs...
Foto:Flickr.com/Snowshoe Photography/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. februāris

  Ikvienā horoskopa zīmē dzimušajiem šodien vajadzētu apsvērt reto iespēju – būt patiešām pašiem.   Auns Auni ir drosmīgi...

Mājai un Dārzam

Kļuvis zināms, kāds laiks mūs sagaida marta mēnesī

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā publiskojis laika...

Sinoptiķim Bricim ir jaunas ziņas par laiku tuvākajās dienās – VIDEO

  Latviju lielais siltums skāra tikai mazliet, bet citviet Eiropā vairākas dienas vadījušas vasarai atbilstošas temperatūras....

Mīnusi un sniegs vēl nepazudīs… Izskan jaunas ziņas par laiku marta pirmajā nedēļā

  Aizvadītajā nedēļā uzstādīti 11 maksimālās gaisa temperatūras rekordi un teju visā Latvijas teritorijā ir nokususi...