Noskaidro, kāds ir tavai horoskopa zīmei vispiemērotākais diētas plāns. 

 

AUNS (21. marts – 20. aprīlis)

Šajā zīmē dzimušajiem parasti patīk konkurējoši sporta veidi. Kaloriju sadedzināšana tev, visticamāk, nesagādā nekādas problēmas. Ilgstošai enerģijai iekļauj uzturā daudz graudaugu, kā arī svaigus augļus un dārzeņus. Centies mainīt savus steidzīgos ēšanas paradumus. Uzņem pietiekamu ūdens daudzumu, lai izvadītu no organisma toksīnus.

Auni parasti uzsāk diētu ar lielu entuziasmu, bet, ja vien svars nemazinās ātri, drīz vien padodas un pāriet uz jaunu tievēšanas paņēmienu. Lai sasniegtu iecerēto, tev ir nepieciešams saviļņojums par šo procesu. Tava nepatika pret ierobežojumiem un raksturīgā impulsivitāte, sagādā grūtības izturēt diētas un/vai fizisko aktivitāšu plānu pietiekami ilgi, lai sasniegtu vēlamo. Svara zaudēšana būs veiksmīga, ja liksi lietā savas pozitīvās rakstura iezīmes – vēlmi pēc izaicinājumiem un apņēmību gūt panākumus.

Visticamāk, tava interese par veselību un ārējo izskatu padara aptaukošanos nepieņemamu. Tev ir visas iespējas zaudēt liekos kilogramus, ja vien patiesi to vēlēsies, sasniegsi teju neiespējamo.

Ja aptaukošanās aunam ir ilgtermiņa problēma, viņa spēcīgais gribasspēks un vēlme gūt panākumus neļaus atkāpties no iecerētā mērķa.

Pārvari vilinājumu izmēģināt ikvienu diētu, par kuru uzzini, izmanto stabilas vērtības.

 

VĒRSIS (21. aprīlis – 20. maijs)

Tev, visticamāk, patīk ļauties kulinārijām baudām.

Šajā zīmē dzimušajiem vispiemērotākās ir vieglas, bet regulāras fiziskās aktivitātes. Sāc dienu ar stiepšanās vingrinājumiem vai pastaigu pirms gardām brokastīm ar svaigiem augļiem, jogurtu un nesaldinātām pārslām. Diētas laikā lieto produktus ar pazeminātu tauku saturu, uzņem mazāk cukura un cieti saturošus produktus. Pievieno kviešu dīgstus saviem kokteiļiem, ēd daudz jūras veltes un svaigus salātus. Ja vēlies saglabāt slaidu augumu, atsakies no treknām mērcēm un saldiem desertiem.

Vērsim ir nepieciešams saprātīgs diētas plāns. Šajā zīmē dzimušajiem nav raksturīgas modes diētas, kā arī svara zaudēšana bez šķietama iemesla. Parasti viņi nezaudē svaru strauji, jo šiem cilvēkiem ir raksturīga lēna vielmaiņa un nepatika pret vingrinājumi, tomēr diētas ievērošana parasti nesagādā grūtības, jo vērsim ir milzīga pacietība, pat, ja vara zudums ir ļoti lēns.

Tu darīsi visu iespējamo un teju neiespējamo, lai svari rādītu tik, cik tu vēlies! Ja tev ir aptaukošanās tas, visticamāk, ir nepārvaramas saldumu kāres, sātīgu maltīšu un lēnas vielmaiņas kombinācijas dēļ. Pārvari savu nepatiku un viss izdosies!

Tev neder eksperimentālas diētas.

 

DVĪŅI (21. maijs – 21. jūnijs)

Svara pieaugums šajā zīmē dzimušajiem parasti nesagādā problēmas. Atrast laiku, lai ēstu veselīgi tev drīzāk ir interesants izaicinājums.

Lai saglabātu stabilu nervu sistēmu un mirdzošu ādu, lieto daudz svaigu dārzeņu vai spied no tām sulu. Izmēģini savvaļas rīsus un pievieno savam uzturam produktus, kas bagāti ar kalciju – spēcīgai kaulu sistēmai. Samazini uzņemtā kofeīna daudzumu.

Patiesībā dvīņi var būt laimīgi, jo viņiem ir ātra vielmaiņa, kas nozīmē, ka kalorijas tiek sadedzinātas ātri un tātad – liekie kilogrami pazūd kā nebijuši. Tev patīk pārmaiņas, tāpēc uzsākt jaunu diētas plānu nesagādā nekādu apgrūtinājumu. Tomēr dvīņi nereti vēlas tūlītēju svara zudumu un tāpēc ātri sāk garlaikoties, ja diēta nesniedz gaidītos rezultātus. Tā kā ātrs svara zudums bieži ir tikai ilūzija, tas var sagādāt tev problēmas!

Šajā zīmē dzimušajiem ir daudz pozitīvu rakstura nianšu, kas var palīdzēt šajā jautājumā. Pirmkārt, vēlme pēc pārmaiņām, tāpēc jauna diēta drīzāk iedvesmos tevi nomest liekos kilogramus. Tavs optimistiskais raksturs nozīmē, ka tiklīdz zināsi, kā tikt vaļā no liekajiem kilogramiem, tu izmantosi dažādas idejas un ar nepacietību gaidīsi nākamos panākumus. Dažkārt šī zvaigznāja pārstāvju svārstīgā būtība var sagādāt grūtības ievērojot diētas plānu, ja tas būs pārāk sarežģīts. Tomēr neraugoties ne uz ko, tavs svara zuduma potenciāls ir lielisks, ja vien ierobežosi savu nepacietību.

Ja reiz būsi nopietni apņēmusies zaudēt liekos kilogramus un/vai ļauties vingrojumu programmai, ātri sasniegsi vēlamo. Tik uz priekšu!

 

VĒZIS (22. jūnijs – 22. jūlijs)

Tu mīli saldumus, vai ne? Un, visticamāk, emocionālajās garastāvokļa maiņās kļūsti teju nevaldāma un nespēj apstāties.

Lai saglabātu slaidu auguma siluetu, iekļauj savā uzturā liesās olbaltumvielas, mielojies ar zivi un vistu, kā arī tvaicētiem dārzeņiem. Atsakies no sāls un lieto vairāk dažādus kāpostu dzimtas lakstaugus.

Peldēšana, slidošana un slēpošana, visticamāk, ir šī horoskopa pārstāvju vismīļākās aktivitātes un arī svara samazināšanas ieroči. Vēži labprāt nodarbojas ar sportu arī mājās, piemēram, skatoties kādu treniņu video.

Šajā zīmē dzimušie var pavadīt gadus uztraucoties par savu aptaukošanos, bet reti rīkojas uzreiz, lai ko mainītu ar piemērotu diētu vai vingrojumu programmu.

Visticamāk, tu esi lieliska kulināre, tāpēc liec šo prasmi lietā, lai daudzveidotu savu ēdienkarti ar neparastām, bet veselīgām maltītēm nodrošinot svara zudumu bez garlaicības. Tomēr svara zaudēšana var sagādāt grūtības, jo labprāt sātīgi pabaro un lutini, kā citus, tā arī sevi.

Veiksmīgai notievēšanai, šajā zīmē dzimušajiem vislielākā vērtība ir pacietībai. Ja reiz esi uzsākusi šo procesu, jārīkojas apņēmīgi līdz mērķis ir sasniegts.

Tev jāsakārto viss tā, lai diēta un vingrinājumi netraucē tavai ikdienai, nepārrauj ierasto rutīnu un tad viss būs kārtībā. Vēzim ir lielisks svara samazināšanas potenciāls, ja vien šī horoskopa pārstāvis ļaus savā dzīvē ienākt jaunām vēsmām.

Pārbaudi vairākus diētas plānus, līdz atradīsi tādu, kas vislabāk derēs tieši tev.

 

LAUVA (23. jūlijs – 22. augusts)

Tu dievini bagātīgu, sātīgu ēdienu. Tomēr daudzi šī zvaigznāja pārstāvji spēj saglabāt pietiekamu motivāciju, lai ar sabalansētas diētas un vingrojumu kompleksa palīdzību sasniegtu vēlamās auguma aprises.

Teniss un dejas, iespējams, būs lieliskas nodarbes, lai saglabātu gan možu garu, gan fizisko labsajūtu.

Tev ir pietiekams spēks un vitalitāte, lai sasniegtu vēlamo. Būtisks nosacījums tam ir harmoniska vide.

Šajā zvaigznājā dzimušajiem ir augsti standarti, tāpēc jāapzinās, ka svara zudums nebūt nenozīmē būt perfektai, bet veselai. Centies saskatīt to, ka diēta un sportošana sniedz brīvību.

Veiksmīga tievēšana ir atkarīga no labas organizētības un plānošanas, kas šī zvaigznāja pārstāvjiem ir labi attīstītas iemaņas. Tu šajā jautājumā vari palīdzēt arī saviem draugiem un tuviniekiem.

Lauvu entuziasms, visticamāk, neļaus pamest novārtā iesākto diētas plānu, to nodrošinās arī vēlme pēc pilnasinīgas dzīves un kontroles pār to. Tomēr neļauj šai rakstura iezīmei nostāties pret tevi – piekrītot riskantām, pat bīstamām svara zaudēšanas metodēm.

Šī zvaigznāja pārstāvjiem ir jāizvēlas diētas plāns, kas atļauj socializēties.

 

JAUNAVA (23. augusts – 22. septembris)

Šī zvaigznāja pārstāvjiem regulāras fiziskās aktivitātes parasti nav problēma, tomēr tu nedrīksti ēst steidzoties, jo, nesagremojot pārtiku, var rasties gremošanas sistēmas traucējumi.

Svaigi ķiploki, garšaugi, jogurts un daudz šķiedrvielu palīdzēs uzturēt lielisku pašsajūtu.

Jaunavām īpaši piemērots ir visa ķermeņa kompleksais treniņš. Tomēr tava vēlme pēc pilnības padara sarežģītu pieturēšanos pie konkrēta diētas plāna. Ja kādu dienu nejutīsies labi, iespējams, pārtrauksi uzsākto.

Lai kā, tavs praktiskums un uzmanības pievēršana detaļām, padara veiksmīgu slaiduma atgūšanas procesu.

Jaunavas ir enerģiskas, tāpēc tievēšanā noteikti ir jāiekļauj regulāras fiziskās aktivitātes, kas palīdzēs sadedzināt liekās kalorijas un samazinās tauku apjomu daudz ātrāk.

Parasti jaunavām ļoti rūp viņu veselība, tāpēc, visticamākā, izvēlēsies saprātīgu svara samazināšanas veidu. Slavenību ieteiktās diētas nav paredzētas tev.

Jaunavas vēlme pēc ideāla nodrošina salīdzinoši ātru un noturīgu svara izmaiņu. Bet šo procesu var apgrūtināt tas, ka tu gandrīz nekad neesi apmierināta ar sevi. Jaunava nereti vēlies pārāk daudz, tāpēc ja vien nezaudēs svaru ātri, saredzot fizisko aktivitāšu panākumus, iespējams, padosies. Tev ir jārēķinās ar to, ka šis process ne vienmēr norit gludi.

Bieži šī horoskopa pārstāvji izvēlas diētu, kurā ir pārāk maz kaloriju, līdz ar to drīz vien sajūt neizturamu izsalkusi, kas sekmē pārēšanos.

Tomēr, ja reiz būsi nolēmusi mainīt savas auguma aprises, nekas tevi neapstādinās.

Jaunavām ir piemērots veģetārs uzturs. Rieksti būs lielisks proteīnu avots, tāpat visi dārzeņi, īpaši termiski neapstrādātā veidā. Ēd šķiedrvielām bagātu pārtiku – graudaugus, maizi, brūnos rīsus un samazini ātro uzkodu un gaļas patēriņu.

 

SVARI (23. septembris – 23. oktobris)

Visbiežāk šī zvaigznāja pārstāvjiem ir ķermeņa uzbūve, kam nepieciešama regulāra ieturēšanās un fiziskās aktivitātes.

Tevi var viegli iedrošināt un motivēt pievienoties kādām veselību uzlabojošām aktivitātēm.

Svariem ir jāēd sabalansēti, izvēloties produktus ar dabisku cukuru – saldos kartupeļus, banānus, ābolus un dažādas ogas. Tāpat iekļauj savā ēdienkartē daudz svaigu dārzeņu, liesās olbaltumvielas un brūnos rīsus.

Nereti šajā zīmē dzimušie domā, ja nogaidīs pietiekamu laiku – liekais svars un/vai augstais holesterīna līmenis pazudīs pats no sevis. Tomēr šī horoskopa pārstāvu salīdzinoši lēnā vielmaiņa un tieksme uz aptaukošanos, kas kopā ar nevēlēšanos sportot, kā arī pārlieka saldumu lietošana, padara svara zaudēšanu teju neiespējamu. Tomēr, visticamāk, tev ir ļoti būtisks savs izskats, tāpēc spēj novērtēt un apzināties, ka diēta un regulāras fiziskās aktivitātes palīdz saglabāt arī labu izskatu.

Svari ātri pielāgojies nestandarta situācijām, tāpēc jauns lieko kilogramu zaudēšanas plāns vai sporta programma nesagādās nekādas problēmas.

Parasti šajā zīmē dzimušie ļoti pārdomā pirms rīkojas. Pavadīs ilgu laiku, lai izvēlētos vispiemērotāko diētu. Tev ir jāpiedomā par disciplīnu, kas, visticamāk, rada vislielākās problēmas svara samazināšanas procesā. Laiska mielošanās un fizisko aktivitāšu trūkums nozīmē, ka kalorijas ātri pārvērtīsies taukos. Tieši lēnās vielmaiņas dēļ, sportošanai būtu jākļūst par neatņemamu ikdienas aktivitāti, ja vēlies samazināt svaru.

Svariem vispiemērotākā būs diēta ar dažādu, neparastu ēdienkarti.

 

SKORPIONS (24. oktobris – 22. novembris)

Tev ir liels gribasspēks; spēj paveikt teju visu, tai skaitā arī stingu pieturēšanos pie svara zaudēšanas plāna.

Uzņem minerālvielām bagātos jūras produktus, vēžveidīgos, liesu gaļu, sparģeļus, puķkāpostus, baklažānus, sēnes, vīģes un kokosriekstus. Ja spēsi sabalansēt veselīgu, taču garšīgu uzturu – tā būs viena no pamata veiksmes atslēgām uz lielisku augumu!

Skorpioni spēj ieturēt ļoti komplicētu un sarežģītu diētu, kas prasa lielu gribasspēku. Lai veiksmīgi zaudētu svaru, šī horoskopa pārstāvjiem ir ļoti jākoncentrējas uz diētas noteikumiem un tā būs jau puse no uzvaras.

Tavs entuziasms un organizatoriskās prasmes palīdz zaudēt svaru. Ātrs tā zudums tev ir vieglāks. Ja reiz tu esi uzsākusi diētu, turēsies pie plāna un noteikti gūsi panākumus. Pozitīvs skats uz visu un sakārtots prāts var palīdzēt pārvarēt visus notievēšanas traucēkļus.

Skorpioniem nevajadzētu izvēlēties mazkaloriju diētas, kā arī pārmērīgas fiziskās aktivitātes. Daudzveidīgs uzturs un prātīgs vingrojumu plāns, kas ļaus skorpionam izmantot mentālo un fizisko enerģiju – drīz vien nesīs augļus.

 

STRĒLNIEKS (23. novembris – 21. decembris)

Klinšu kāpšana, skriešana, riteņbraukšana, izjādes ar zirgiem, gumijlēkšana un daudzi citi sporta veidi palīdzēs justies laimīgai pat kaloriju dedzināšanas laikā.

Iekļauj savā ēdienkartē daudz pilngraudu produktu, noteikti auzu pārslas! Tāpat augstas kvalitātes proteīnu diēta palīdzēs saglabāt spēcīgus muskuļus.

Tev ir nepieciešams daudzveidīgs diētas plāns, kas sniegs brīvību.

Zvaigznes tev veselības un svara zaudēšanas nolūkos iesaka ierobežot uzņemto kaloriju daudzumu no alkohola.

Visbiežāk šajā zīmē dzimušie uzsāk diētu ar lielu apņemšanos. Tava optimistiskā daba paredz, ka sagaidi, ka bez problēmām zaudēsi liekos kilogramus. Tomēr nepārsteidzies.

Strēlnieki labi pielāgojas diētai un, ja reiz to ir uzsākuši, visticamāk, pabeigs iesākto. Tomēr svara zaudēšana šai horoskopa zīmei nevedas īpaši viegli. Plānošanas trūkums un nepacietība padara to vēl sarežģītāku. Izvēlies diētas plānu ar vienkāršiem ēdieniem. Ja spēsi ierobežot savu nepieciešamību visu darīt vienīgi pa savam prātam, gūsi lieliskus panākumus. Mērķa sasniegšanai izmanto savu entuziasmu!

Šajā horoskopa zīmē dzimušie reti ir aptaukojušies, taču nereti tauki galvenokārt ir uzkrājušies uz strēlnieku gurniem un augšstilbiem, tāpēc pievērs īpašu vērību šīm zonām.

Lai veiksmīgi mazinātu tauku masu, strēlniekiem ir nepieciešama diēta ar pietiekamu C vitamīna devu. Lieto citrusaugļus, kivi, tomātus, puravus, sīpolus un ķiplokus, kā arī uzņem mērenu proteīnu devu. Strēlniekiem ir jāsamazina ātro uzkodu, cukura, saldumu un dažādu cepumu patēriņu. To vietā ēd svaigus augļus – šādi mazinot kāri pēc našķiem.

 

MEŽĀZIS (22. decembris – 20. janvāris)

Laiks ir tavā pusē, jo šajā zīmē dzimušie ar brieduma pakāpi iegūst lieliskas auguma kvalitātes.

Visticamāk, tev patīk doties pārgājienos, kā arī esi iecienījusi tādas fiziskās aktivitātes kā skriešanu, nūjošanu un distanču slēpošanu.

Šajā zīmē dzimušajiem jāiekļauj savā ēdienkartē liellopu un vistas gaļa, makaroni, spināti, neapstrādāti lapu salāti un dažādos veidos izmantoti mieži.

Mežāžiem ir raksturīga vēlme koncentrēties uz strauju un ātru svara zudumu. Tev, iespējams, vislabāk patīk stingrs diētas plāns, lai gan, ja tas noiet greizi, visticamāk, vainosi visus citus, dažādas greizas nianses, bet tā nekad nebūs tava vaina!

Tev ir daudz stipro rakstura iezīmju, kas palīdzēs zaudēt svaru, piemēram, organizatoriskās prasmes. Svara samazināšanas programma, kas ir praktiska, ar stingriem noteikumiem tev ir vispiemērotākā.

Tomēr nereti mežāžiem tievēšanas procesā var rasties grūtības, jo viņi nelabprāt uzklausa jebkādus citu padomus. Tu, visticamāk, uzskati, ka vislabāk zini, kas un kā darāms!

Skaiti kalorijas, samazini tauku daudzumu savā ēdienkartē, palielini fiziskās aktivitātes un drīz vien sasniegsi vēlamo. Uzņem liesu gaļu, pilngraudu maizi, makaronus un kukurūzu. Iekļauj savā uzturā ar kalciju bagātus produktus, lai pasargātu savas vājās zonas – kaulus un zobs.

Zvaigznes norāda, ka tev nav vēlama auksta pārtika, vislabāk, lai viss uzņemtais ir istabas temperatūrā vai krietni siltāks.

 

ŪDENSVĪRS (21. janvāris – 19. februāris)

Šajā zīmē dzimušajiem patīk dažādas neparastas veselību uzlabojošas metodes vai to kombinācijas ar tradicionālajām, bet tām noteikti ir jābūt spraigām! Peldēšana, skriešana, pārgājieni un dažādas īpaši aktīvas aerobikas metodes ir tev kā radītas.

Ūdensvīriem ir būtiski uzturēt pietiekamu skābekļa līmeni organismā un normālu asins cirkulāciju. Zvaigznes šiem procesiem iesaka lietot asos piparus un daudz svaigus augļus.

Lai iegūtu lielisku augumu, tev, visticamāk, nebūs tabu ātrās, nežēlīgās diētas, kā arī augu izcelsmes uztura bagātinātāju un svaru samazinošu tablešu izmantošana. Tomēr ūdensvīru loģiskais prāts ātri apjauš, ka veselīga diētas programma ir nepieciešamība.

Zemu tauku satura diēta un regulāras fiziskās aktivitātes ir būtisks nosacījums, lai novērstu šai zīmei raksturīgās asinsrites problēmas.  

Visticamāk, tava optimistiskā daba pārvērtīs svara zaudēšanas procesu lieliskā, jautrā piedzīvojumā. Esi radoša un atrodi veidus, kā padarīt svara zaudēšanas programmu interesantu!

Šajā zvaigznājā dzimušie reti pakļaujas kārdinājumam pārtraukt iesākto diētu, jo ir apveltīti ar spēcīgu un neatkarīgu gribu. Tomēr lieko kilogramu zaudēšana var būt visai apgrūtinoša, jo tev ir savs konkrēts, nelokāms viedoklis par šo procesu un, ja nespēsi mainīt to, izmēģinot, piemēram, jaunas tievēšanas metodes, nekas neizdosies.

 Ūdensvīru pārliecības trūkums dažkārt var atturēt viņu no liekā svara problēmu risināšanas. Tomēr tiklīdz tu sapratīsi, kāpēc ir jāsāk samazināt ķermeņa apjoms un jāuzsāk regulāras fiziskās aktivitātes, nebūs nekādu problēmu.

Maz ticams, lai ūdensvīrs kļūs par daļu no diētu atbalsta grupas, jo tavs privātumu ir pārāk svarīgs.

Diēta ar zemu tauku saturu šī zvaigznāja pārstāvjiem ir vispiemērotākā. Lieto augļus, īpaši ābolus un citrusaugļus. Centieties atteikties no visiem treknajiem ēdieniem, pusfabrikātiem, sātīgām mērcēm un konfektēm.

 

ZIVIS (20. februāris – 20. marts)

Lai sasniegtu iecerēto, šajā horoskopa zīmē dzimušajiem ir būtiski ieskaut sevi pozitīvismā. Zivīm ir tendence uzņemt kā pozitīvas, tā negatīvas vibrācijas, kas var būtiski ietekmēt viņu vispārējo labsajūtu.

Grūtības atbrīvojoties no liekajiem kilogramiem var sagādāt tas, ka pārlieku mīli visus ēdienu veidus.

Iesējams, dejošana un peldēšana ir tavas iecienītākās stresu mazinošās nodarbes. Zivīm ideāli piemērota ir arī meditācija un joga, kas palīdzēs nomierināt viņu attīstīto iztēli.

Parasti, ja šī horoskopa pārstāvis būs nolēmis zaudēt svaru, vispirms, apēdīs pamatīgu kūkas gabalu. Tev, iespējams, ir raksturīgs tas, ka apgalvo vienu, bet tad – rīkojies gluži pretēji.

Lai nomestu nevēlamos kilogramus, tu, visticamāk, lietosi šaubīgus notievēšanas līdzekļus. Ļoti ticams, ka šajā zīmē dzimušie akli uzķeras uz reklāmas trikiem, kas sola teju momentālu svara samazināšanu pat tiem, kuri nemainīs ēšanas paradumus. Ja tā, esi piesardzīga!

Tomēr, ja galu galā būsi nolēmusi zaudēt svaru, apņēmīgi realizēsi savu plānu.

Zivis izbauda labu ēdienu, tāpēc ir būtiski izvēlēties diētas plānu, kas nodrošinās daudzveidīgu, bet veselīgu pārtiku. Izmanto savu lielisko iztēli, lai vizualizētu kā tu izskatīsies, kad būs zaudēti liekie kilogrami.

Šī zvaigznāja pārstāvjiem tievēšanas procesā var traucēt neizlēmība, jo tu esi pārlieku emocionāla un nereti viegli ietekmējama. Pat kritisks komentārs no kāda puses var novirzīt tevi no iesāktā mērķa.

Ielāgo, ka, jo vecāki kļūstam, jo vieglāk uzņemam lieko svaru, tāpēc tiklīdz jūti, ka sāc šis process ir sācies, rīkoties, lai to novērstu, krietni samazinot aptaukošanās risku nākotnē.

Tu zaudēs liekos kilogramus ātri, ja vien pārtrauksi šaubīties par nepieciešamību atgūt vēlamo formu un vienkārši rīkoties!

 

Lai veicas!

Sabiedrība

Ļoti svarīga ziņa ikvienam, kurš ikdienā pārvietojas ar vilcienu

  No 11. jūnija stāsies spēkā vilcienu kustības vasaras grafiks, kurā gaidāmas būtiskas vilcienu kustības izmaiņas...

Jūras krastā pie Ventspils šonakt notikusi traģiska avārija

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 110 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 14 personas un viena gājusi...

Diemžēl svētdien saņemta ļoti skumja vēsts

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 103 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 14 personas un viena gājusi...

Zināmi raidījuma “Latvijas Sirdsdziesma” 15 finālisti un pasākuma norises vieta

  Ir noskaidrotas piecpadsmit dziesmas, kas sacentīsies par titulu – Gada Sirdsdziesma – raidījuma “Latvijas Sirdsdziesma”...
policija

Nepilngadīgai ventspilniecei nolaupīta telefona meklējumos atklāj īstas šausmas

  Pagājušā gada aprīlī Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka kādai nepilngadīgai jaunietei, ventspilniecei...

Vidzemniece 50. kāzu jubilejā vīram sarūpē neaizmirstamu dāvanu

1. jūnijā, pie savas saimnieces – Anitas Ārstnieces no Tūjas – nonāca TV šova SuperBingo Lielā laimes rata spēlē...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. jūnijs

  Šī solās būt labvēlīga diena. No rīta atklāsi, ka cilvēki cenšas novirzīt tavus mēģinājumus uzsākt,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. jūnijs

  Planētu stāvoklis ir nelabvēlīgs izbraucieniem, īpaši dienas pirmajā pusē. Arī komunikācija šodien nebūs visveiksmīgākā. Tā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. jūnijs

  Auns Agrs rīts ir labākais laiks uzdevumiem, kas prasa daudz uzmanības un precizitātes. Tie var būt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. jūnijs

  Šodien tu jutīsies enerģijas pārpilns un gatavs darbam. Tomēr mēģini virzīt savu enerģiju radošajā virzienā...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 5.-11. jūnijs

  Nāc, aplūko, kāda šī nedēļa solās būt tieši tev. Ko sola zvaigznes un planētas, bet...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. jūnijs

Pirmā dienas puse sniegs tev laimes un optimisma sajūtu. Veiksme pavadīs jebkurā rīcībā. Šodien tev...

Mājai un Dārzam

Brīdina par apstākļiem trešdien un ceturtdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra speciālisti pagarinājuši brīdinājumus par augstu ugunsbīstamību mežos. Tagad tie...

Sinoptiķim Bricim diemžēl nav patīkamu ziņu par laiku šonedēļ un vasaras turpinājumā

  Latvijas Televīzijas laika ziņu redaktors Toms Bricis pirmdienas rītā raidījumā "Rīta panorāma" pastāstījis par šonedēļ...

Laiks pilnībā mainīsies – jaunākās sinoptiķu prognozes 7 dienām!

Jūnijs iesākās ar vēsu un mitru laiku. Dažviet tika uzstādīti jauni aukstuma rekordi, bet Stendes...