Vai tiešām pie Kembridžas hercogpāra attiecību problēmām vainojama ir šī liktenīgā kļūda? 

 

Prinča Viljama un Katrīnas  Elizabetes  jeb Keitas Midltones kāzas notika 2011. gada 29. aprīlī Vestminsteras abatijā, Londonā, Apvienotajā Karalistē. Tā bija diena, ko gaidīja ne tikai viņu tautieši, bet neskaitāmi atbalstītāji visā plašajā pasaulē.

 

Kopš šī īpašā brīža pagājuši teju seši gadi, un Kembridžas hercogpāris pa šo laiku ir kļuvuši par vecākiem diviem bērniem. Princis Džordžs Aleksandrs Luiss pasaulē nāca 2013. gada 22. jūlijā, savukārt mazā princese Šarlote Elizabete Diāna karalisko ģimeni papildināja 2015. gada 2. maijā. Kas gan vēl spētu darīt laimīgākus laulātos draugus?

 

Foto:Kensingtonas pils oficiālais Twitter konts
Foto:Kensingtonas pils oficiālais Twitter konts

 

Tomēr pēdējā laika notikumi met aizvien lielāku ēnu uz Keitas Midltones un prinča Viljama laulības dzīvi. Karaliskajam pārim pietuvinātas personas un britu bulvārprese norāda, ka abi pēdējā laikā bieži pavada laiku šķirti. Tā tas bija arī abu saderināšanās gadadienā, kad princis Viljams bija nevis kopā ar mīļoto sievu, bet gan  devās vizītē uz Vjetnamu. Un tas nebūt nav viss.

 

Britu bulvārprese rakstīja, ka Viljams tur fiksētās fotogrāfijās izskatījies tik laimīgs un apgarots, ka tas licis daudziem aizdomāties,  ka viņš juties patiesi atvieglots uz dažām dienām tiekot prom no sievas.

 

Lai skaidrotu abu attiecības, talkā nāk astrologi, kuri jau iepriekš – vēl pirms abu kāzām – ielūkojās zvaigznēs, lai meklētu atbildes par viņu saderību un laulības dzīves nākotni.

 

Keita Midltone ir dzimusi 1982. gada 9. janvārī, tātad viņa pēc horoskopa ir Mežāzis. mezazis

 

Savukārt princis Viljams pasaulē nācis 1982. gada 21. jūnijā Vēža zīmē. 

vezis

 

Šo horoskopa zīmju savstarpējā saderība paredz, ka šīs zīmes ir pretējas. Astrologi uzsver, ka šāds pāris spēj viens otru lieliski papildināt, tādēļ par rutīnu, visticamāk, nebūs jāuztraucas. Šī kombinācija var radīt milzīgu abpusēju aizraušanos, taču attiecību sākums var izpausties pat kā izteikta nepatika vienam pret otru. Sākotnējā reakcija vienam uz otru var būt pilnīgi pretēja, taču iekšējās sajūtas nebeidz tirdīt, jo tomēr ķīmija starp šīm zīmēm pastāv jau kopš pirmās tikšanās reizes. Reizēm šajās attiecībās abi partneri mēdz ieslīgt dažādās galējībās. Šajās attiecībās ļoti iederas teiciens, ka no mīlestības līdz naidam ir tikai viens solis. Tiek uzsvērts, ka labāk netērēt laiku, lai pierādītu viens otram savu taisnību, tā vietā labāk jāmācās no partnera.

 

Ielūkojoties Keitas Midltones un prinča Viljama attiecību jomā daudz sīkāk, izpētot abu natālās kartes, astrologi par abu laulību iezīmējuši sekojošas lietas.

 

 

Lai gan tas, ka viņi ir pretējo zīmju pārstāvji, kas padara abus par teju ideālu pāri, kas var lieliski papildināt viens otru, astrologi ir pārliecināti, ka abu noteiktais kāzu datums ir bijusi ļoti slikta izvēle, kas stimulē starp abiem dažādu problēmu rašanos.  

 

Līdzīgi kā cilvēku piedzimšanas brīdi,  astrologi pēta planētu stāvokli un to mijiedarbību arī šādiem nozīmīgiem notikumiem kā laulības. Speciālisti uzsver, ka Keitas Midltones un prinča Viljama kāzu dienā gandrīz visas planētas atradās disharmoniskā pozīcijā, kas var skaidri iezīmēt un paredzēt, ka laulības un attiecības tajās būs piepildītas ar dažādiem izaicinājumiem un pārpratumiem.

 

Daudzi no zvaigžņu pārzinātājiem norāda, ka, ja būtu dzīva Viljama mamma – Velsas princese Diāna, viņa nekad nebūtu ļāvusi savam dēlam un topošajai vedeklai izvēlēties tieši šo datumu. Izrādās, ka viņa bieži izmantoja astrologu pakalpojumus, lai plānotu dažādas norises savā dzīvē.  

 

Saturna, Plutona, Mēness, Urāna, Venēras, Merkura, Marsa un Jupitera saspringums šajā datumā radījis un turpina attīstīt dažādas privātās dzīves nesaskaņas, lai gan rūpīgi pārdomātais publiskais tēls, iespējams, mudina domāt, ka starp abiem viss ir lieliski. Tāpat speciālisti uzsver, ka, ja mediji pamana starp Kembridžas hercogpāri kādas nesaskaņas, tad patiesībā ikdienā tās ir daudz lielākas.

 

Astrologi norāda, ka Keitu Midltoni un princi Viljamu šķir atšķirīgas filozofijas, kā arī viņiem ir diezgan izteiktas komunikācijas problēmas. Un tieši tas viņus kopdzīves laikā sāk pamazām šķirt vienu no otra.

 

 

Gaismā nāk šokējošs karalienes Elizabetes II laulības noslēpums

 

 

Tomēr neraugoties uz savstarpējām saziņas problēmām, abi ir teju publisko attiecību sapņu komanda, neapturami savu mērķu sasniegšanā, jo abi burtiski spēj uzlikt pareizās, vēlamās sejas, lai atstātu labu iespaidu uz ikvienu.

 

Stabilitātes panākšana dažādās jomās var nomākt šī pāra intīmās, emocionālās vajadzības. Keitai Midltonei un princim Viljamam pēc speciālistu domām ir pārāk liels uzsvars uz pieklājības un pareizības demonstrēšanu, taču viņi, visticamāk, ir  aizmirsuši par emocionālajām vajadzībām un fizisko kaislību. Zvaigznes uzsver, ka viņi var pamazām kļūt vēsi viens pret otru.

 

Planētu stāvoklis iezīmē arī to, ka Keita Midltone darīs visu, lai pasaules acis uzlūkotu viņu kā perfektu sievu un māti. Viņa tieksies pēc pilnības, lai gan patiesībā daudz ko var darīt vien pienākuma pēc.

 

Speciālisti norāda, ka zvaigznes abu lauleņu zīmēs izkārtojušās tā, ka, visticamāk, pēc pasakai līdzīgā attiecību sākuma, laulību dzīve kļūs par ierastu rutīnu, kas nesīs visai atsvešinātu saikni un prātīgu realitāti.

 

Tāpat tiek uzsvērts, ka patiesībā Kembridžas hercogiene nemaz nav tik maiga būtne, kā daudziem varētu šķist. Viņas rakstura iezīmes ir pietiekami spēcīgas un dažkārt neiecietīgas! Ne velti tik bieži ir nācies dzirdēt par to, ka viņa mērķtiecīgi stājas pretī Apvienotās Karalistes galvai – karalienei Elizabetei II, cenšoties mainīt iesūnējušās karaliskās paražas.

 

Zvaigžņu stāvoklis iezīmē, ka pastāv liela iespējamība, ka Kembridžas hercogpāris izjūt savu attiecību dēļ pamatīgu stresu. Vairāk tas izpaužas princim Viljamam, kas saskan ar faktu, ka viņš pēdējā laikā arvien biežāk atrodas projām no sievas.  

 

 

Lai ko arī rādītu zvaigznes, novēlēsim šim karaliskajam pārim ilgu un laimīgu kopdzīvi!

 

Sabiedrība

Kādēļ tā? Ar pēc vakcinācijas blaknēm rekomendē trešo poti

  Iespēju tikt pie kompensācijām kovida vakcīnu radīto blakņu dēļ valsts solīja nodrošināt no šī gada....

Latviete Līga Anglijā sameklē hobiju un kļūst par pasaules čempioni – VIDEO

  Svarbumbu celšana ir ļoti demokrātisks un tāpēc pēdējā laikā arī diezgan populārs sporta veids. Tā...

Bērnu vakcinācija: Talkā ņem konfektes – VIDEO

  Brīvdienās novērota liela vecāku interese par bērnu vakcināciju. Galvaspilsētā tādēļ tika pagarināts vakcinācijas punkta darba...
coolwallpapers.org

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 24. – 30. janvāris

  Klāt jauna nedēļa, kad tūdaļ jau ar vienu kāju kāpjam februārī. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās...

Vēl teju 5800 jaunu Covid-19 gadījumu; ceturtdien miris trīsdesmitgadnieks

  Sestdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 5789 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, kas ir pārliecinoši...

Izskan pirmās prognozes par laiku ziemas turpinājumā

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par laiku turpmākajā ziemā. "Prognozes februārim un...

Horoskopi un Testi

coolwallpapers.org

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 24. – 30. janvāris

  Klāt jauna nedēļa, kad tūdaļ jau ar vienu kāju kāpjam februārī. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. janvāris

  Šodien pasivitātei un slinkumam vajadzētu pārvilkt treknu krustu. Šīs dienas enerģētikas potenciāls būs ļoti liels,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. janvāris

  Nedēļas noslēgums izdosies lielisks, šodien droši uzņemies pat visgarlaicīgāko darbu, jo tev pietiks pacietības un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. janvāris

Nāksies turpināt apdomīgi un taktiski spert savus ikdienas soļus. Vajadzētu izmantot šodienas pretrunas un ķildas...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam FEBRUĀRIM

  Šī gada pirmais mēnesis jau tūliņ ir galā, bet te nākamais jau steidz – jāsaka...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. janvāris

  Rīts var sagādāt pārsteigumus. Kādi tie būs – viss atkarīgs tikai un vienīgi no mums...

Mājai un Dārzam

Izskan pirmās prognozes par laiku ziemas turpinājumā

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par laiku turpmākajā ziemā. "Prognozes februārim un...

Izplatīts brīdinājums par laiku naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par naktī uz sestdienu gaidāmo laiku. 21.-22.01.2022. naktī...

Kāds laiks būs brīvdienās un nākamnedēļ? – prognoze 7 dienām!

  Līdz ar brāzmaino vēju tuvākajās dienās pie mums ieplūdīs aukstāka gaisa masa un visā valstī...