PILNMĒNESS: Jaudīgs brīdis, kad var iegriezt karmas ratu vēlamā virzienā

 

Apkopojot savu ilgadējo pieredzi un novērojumus, astrologs Kristaps Baņķis iesaka personīgās, ģimenes un tautas labklājības interesēs katru mēnesi svinēt Pilnmēness laiku kā svētkus. Astrologs norāda, ka tīri nejauši Muzeju nakts 22.maijā šogad sakritusi ar Pilnmēness kulmināciju, kas esot patiesi svētīgi.

 

Laiks noņemt no Pilnmēness baiļu un nemiera cēlāja slavu, jo Pilnmēness patiesībā ir auglības, sievišķā spēka un dabas kulminācijas brīdis. Jaudīgu notikumu laiks, kurā atspoguļojas Mēness ciklā sastrādātais. “No vainīgā, par labdari!” uzsver astrologs.

 

Apceļojot daudzas pasaule svētvietas, astrologs atskārtis, ka izsenis senām kultūrām tieši Pilnmēness, kā redzamākā dabas parādība ir īpašo svētku un rituālu laiks. Astrologs uzskata, ka arī latviešiem būtu kā citām viedām un senām tautām svinēt un savā labā izmantot Pilnmēness svētkus: “Varu droši teikt, ka reti kura tauta varētu pārspēt latviešus Mēness cikla zinībās un ievērošanā. Tam krietni palīdzējis mūsu izstrādātais Mēness kalendārs, kuram joprojām neatradīsi līdzvērtīgu visā pasaulē. Laiks paplašināt zināšanas un likt tās lietā ne tikai individuālai veiksmei, bet arī tautas kopīgās interesēs. Būtu skaisti, ja lielākie svētki tiktu plānoti kā senāk senču laikos, pieskaņojot Pilnmēness laikam.

 

“Pilnmēness vienmēr radījis maģisku un noslēpumainu noskaņu, raisījis bailes, devis vielu mītiem un aizspriedumiem. Pat dauzi skeptiķi, raugoties Pilnmēness ripā, saskatījuši apkārt notiekošajā sakarības. Mans piedāvājums ir pretējs tam kā šobrīd saista Pilnmēnesi pat ezotēriķu aprindas. Latvju tautā vajadzētu atdzīvināt lielāku mīlestību pret Pilnmēnesi, to jāsvin kā svētkus!” norāda K.Baņķis.

 

Starp būtiskākajiem iemesliem, kādēļ svinēt Pilnmēnesi, astrologs atsaucas uz Senču Laika lūkām, kas bija pakārtotas tieši Pilnmēness laikam. “Daudzie kalendārie un baznīcas svētki no astroloģijas viedokļa ir kā loterija: te sakrīt, bet lielākoties nesakrīt ar dabas ciklu. Un skandinātais vārda spēks un lielās saiešanas aiziet secen, jo neatbilst dabas aktualitātei ārpus baznīcu mūriem. Dieva vārds skan vienlīdz spēcīgi vienmēr, bet ne vienmēr spēcīgi atbalsojas. Tam vajadzīgs labvēlīgs laiks. Sākotnēji uzspiestā un pieņemtā kalendārā svētku datumu metode noteikts datums savā būtībā ir dīvaina, izslēdzot no spēles Pilnmēnesi. Bet tas, ka mēs to nedaudzinām un ignorējam, atspēlējas ar ikdienas bailēm un nemieriem Pilnmēness laikā par šo, baznīcas valodā runājot, grēku. Sanāk: ko nepazīstam, no tā baidāmies!” norāda astrologs.

 

Svētki uzlabotu Latvijas likteni

Izrādās, ka arī Latvija tas nāktu tikai par labu: Daudz jau rakstīts par Latvijas sarežģīto horoskopu, kur viens no centrālajiem akcentiem ir Pilnmēness pa Vērša/Dvīņu/Skorpiona asi. Tā atsauksmes redzam valsts notikumos, kas aktivizējas bieži vien tieši Pilnmēness laikā.

 

Pilnmēness svētku svinēšana ir palīdzēšana Latvijas valstij! Precīzā laikā svinēti Pilnmēness pozitīvie svētki, kas sakrīt ar valsts horoskopa nostādījumu, padarītu sarežģīto valsts likteni vieglāku, uzlabojot tieši tautas iespējas pastāvošajā valsts iekārtā. Ja svinam tikai valsts svētkus, nevis tautas svētkus, kas izriet no dabas cikla, mūsu ceļš ved vienīgi un tikai autoritāra valsts diktāta virzienā.

 

Kad un kā svinēt Pilnmēness svētkus?

Priecīgākā ziņa, ka šādi svētki sanāk katru mēnesi un, protams, atšķirīgās nedēļas dienās, kas nav pārliekams uz ērtajām kalendārajām brīvdienām. Šeit un tagad, kad Pilnmēness pienācis.

 

Katram Pilnmēnesim esot sava rituālā kārtība, jo atbilst atšķirīgiem Saules un Mēness stāvokļiem Zodiakā. Savstarpējā šo abu Zvaigžņu saspēlē. Pilnmēness laiks sākas 2-3 dienas pirms precīzā kulminācijas brīža. Tas ir kā sagatavošanā slaiks. Skatoties Mēness kalendāra, īpaši ieteicamas visas tajā atļautās nodarbes: čeku dedzināšana, matu griešana utml. Kā īpaši Pilnmēness laikā tiek izcelts pirts apmeklējums, ko ieteicams darīt tieši ieteiktajās dienās 3 dienu intervālā pirms kulminācijas.

 

Pilnmēness svētku kulminācija ir precīzā fāžu maiņa un 6-12 stundu intervāls pirms tās, atkarībā no Mēness zīmes, Mēness dienas laika un precīzajiem planētu aspektiem.

 

“Pilnmēness ir jaudīgākais brīdis, kad var iegriezt personīgo, dzimtas, ģimenes un tautas karmas ratu vēlamā virzienā. Laika lūka kā latvieši to dēvēja, norāda astrologs. “Jo garīgāka būs svinēšana, jo labvēlīgāk. Atšķirībā no citiem latvju svētkiem šajās neēd un nedzer pār mēru. Jau izsenis zināms, ka Mēness fāžu maiņā 6-12 vajag ieturēt atslodzi vai pat gavēni. Tas palīdz organismam veselīgāk noskaņoties jaunajam ciklam.”

 

Par prieku dāmām, astrologs saskata ikmēneša Sieviešu dienas: “Manuprāt, viens no svarīgākajiem un maznovērtētiem Pilnmēness rakursiem ir Sievišķās enerģijas kulminācijas laiks. Varētu pat teikt, ka tas ir ikmēneša sievišķi dievišķā cildināšanas laiks. Vīrieši, apdāviniet savas sievietes Pilnmēness laikā un viņas staros savā pilnībā kā Pilnmēness debesjumā!”

 

Pilnmēness svētki 2016.

Piedāvājam Pilnmēness svētkus nosaukt atbilstoši mūsu senču mēnešu nosaukumiem.

 

Lapu Pilnmēness svētki 22.maijs pl.0:15
Pilnmēness Strēlnieka / Dvīņu zīmēs

 

Ziedu Pilnmēnesss svētki 20.jūnijs. pl.14:02
un Vasaras Saulgriežu tuvums  21.jūnijā pl.1:34
Pilnmēness Mežāža / Vēža zīmēs

 

Liepu Pilnmēness svētki  20.jūlijs pl.1:57
Pilnmēness Mežāža / Vēža zīmēs

 

Rudzu Pilnmēness svētki  18.augusts pl.12:27
Pilnmēness Ūdensvīra / Lauvas zīmēs

 

Viršu Pilnmēness svētki  16.septembris pl.22.05
un Pusēnas Mēness Aptumsums
Pilnmēness Zivju / Jaunavas zīmēs

 

Veļu Pilnmēness svētki  16.oktobris pl.7:23
Pilnmēness Auna / Svaru zīmēs

 

Salnu Pilnmēnesss svētki  14.novembris pl.15:52
Pilnmēness Vērša / Skorpiona zīmēs

 

Vilku Pilnmēness svētki / 14.decembris pl.2:06
Pilnmēness Dvīņu / Strēlnieka zīmēs

 

 

Sabiedrība

Valsts policija nākusi klajā ar nopietnu brīdinājumu iedzīvotājiem

Šā gada jūlijā un augustā Valsts policijas iecirkņos visā Latvijā ir saņemta informācija no iedzīvotājiem,...
Foto:Pixabay.com/Hans/CC

Ceturtdiena iesākusies ar satraucošām ziņām

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 10.augusta plkst. 6.30 līdz 11.augusta plkst. 6.30, Valsts...

Nopietnas veselības likstas piemeklējušas dziedātāju Marku Rivu

Dziedātājs Markus Riva izdevumam “Privātā Dzīve” atklājis, ka pēdējā laikā jutis izteiktāku sagurumu un sāpes...

Policija Rīgā sastop bērnu un piedzērušos vecākus; sākas negaidīts jandāliņš

  Otrdien, 9. augustā, neilgi pēc pulksten 21.30, patrulējot Čiekurkalna apkaimē, Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes...

Ar emocionālu ziņu klajā nākusi dziedātāja Aija Andrejeva

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 6. augustā, Ogres novada Lielvārdes parkā – blakus vēsturiskajām pilsdrupām Daugavas krastā...

Tikšanās ar bijušo Magonei neizvēršas gluži kā plānots – VIDEO

  STV šova "Slavenības. Bez filtra"zvaigzne Magone kopā ar dēlu Raimondu ieradusies pie Venta Vītola, lai...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. augusts

Dienas pirmajā pusē tev vajadzētu vairāk paļauties uz savu intuīciju. Ļoti piemērota diena, lai to...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. augusts

Šī nudien būs saspringta diena. Attiecībās šajā dienā kļūs dziļākas, stabilākas un nopietnākas. Jutīsi enerģijas...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. augusts

Šī diena būs piepildīta ar dažādiem negaidītiem notikumiem. Iespējams, viss attīstīsies pretēji tam, kā biji...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. augusts

Laba diena, lai izvēlētos sabiedrotos. Šodien tev būs paaugstinātas analītiskās spējas un intuīcija būs īpaši...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. augusts

  Labs laiks problēmu risināšanai un lēmumu pieņemšanai, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Centieni un darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. augusts

  Augusts sācies pilnā sparā, arī jauna darba nedēļa klāt - aplūko, ko šonedēļ gaidīt, bet...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Brīdina par laiku šorīt Rīgā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs otrdienas rītā izplatījis brīdinājumu par stipru lietu Rīgā. 09.08.2022. no...

Sinoptiķim Bricim ir ziņa kārtīgas vasaras faniem – pavisam jauna prognoze šai nedēļai

  Eiropas rietumos daudzviet ilgstoši valda karstums, Francijā un Lielbritānijā ierobežo ūdens izmantošanu, izsīkst upes un...

Parādās pilnīgi jaunas ziņas par laiku šonedēļ

Nedēļas nogalē Latviju no rietumiem šķērsoja aukstā atmosfēras fronte, kas atnesa nokrišņus un aukstāku gaisu....