Astroloģija mums var sniegt visdažādāko ieskatu mūsu mīlestības dzīvē, karjeras ceļos un nākotnē. Bet vai tā var atklāt to, cik lielas iespējas kļūt bagātam? Lūk, ir četras horoskopa zīmes, kam pēc zvaigžņu norādēm ir lielāks potenciāls kļūt bagātām.

Protams, lai garantētu bagātību un pārtikušu dzīvi, ir nepieciešams daudz vairāk nekā piedzimt noteiktā gada dienā. Bet, ja tu esi viena no šīm zodiaka zīmēm, tev var būt kāda papildu veiksme.

Vērsis

Greznā dzīve tika radīta, lai Vērsis to varētu baudīt, jo šī jutekliskā zemes zīme dabiski rada līdzsvaru starp to, ka ir čakls darbinieks un greznas atpūtas cienītājs. Vērši ir pazīstami ar smagu darbu, lai viņi varētu arī atļauties baudīt vēl vairāk. Viņiem patīk plūst līdzi laikam, un viņi ir uzticami darbā, stingri savos tēriņu paradumos un viņiem patīk veltīt laiku, lai izvēlētos piemērotākās lietas. Tomēr, tā kā Vērsis viena no Venēras (naudas un skaistuma planētas) pārvaldītajām zīmēm, tā arī ļoti mīl smalkas lietas un nesamierinās ar otro labāko.

 

Jaunava

Jaunava ir viena no čaklākajām un pragmatiskākajām zodiaka zīmēm, tāpēc nav pārsteigums, ka tā nosaukta par vienu no tām, kam ir lielākā iespēja kļūt bagātām. Šīs zemes zīmes pārstāvji ļoti pievērš uzmanību detaļām, tāpēc tās diezgan veikli spēj papildināt savus bankas kontus, kā arī spēj noslēgt labus darījumus, kas palīdz ietaupīt ne tikai uzreiz, bet arī ilgtermiņā. Jaunavas mēdz būt arī perfekcionistes, tāpēc viņas pastāvīgi cenšas būt labākās un uzlabot savas prasmes – neatkarīgi no tā, vai tas attiecas uz viņu uzkrājumu plānu vai darba sniegumu. Jaunava ir saistīta arī ar labsajūtu un nevainojamību, tāpēc viņām patīk ļoti rūpēties par sevi un viņas leposies ar izsmalcinātu veselīgu pārtiku vai sevis lutināšanas procedūrām.

 

Svari

Kaut arī Svari ir vienīgā zīme, kas nav Zemes stihijas zīme, bet tomēr iekļuvusi šajā sarakstā, ir izpētīts, ka tieši Svaru zīmē ir dzimusi liela daļa pasaules miljardieru. Tiesa, tas nav pārāk pārsteidzoši, ņemot vērā, ka Svaru valdošā planēta ir Venēra, naudas un greznības dieviete. Turklāt šī gaisa zīme ir pazīstama ar to, ka tā ir diplomātiska un gracioza, kas īpaši noder, kad runa ir par uzņēmējdarbību un sadarbību veidošanu. Kā jau Svaru zīmei piedien, arī viņu bankas kontu līdzsvarošanai tāpat kā viņu dzīvei ir otra daba – kas pat ir labi, jo šīm mākslinieciskajām un estētiski noskaņotajām zodiaka zīmēm ir dārga gaume.

 

Mežāzis

Tas nenozīmē, ka Mežāži ir tikai bagāta un žilbinoša dzīvesveida piekritēji – viņus bagātus dara tas, ka viņi ir viena no lietišķākajām un taupīgākajām zodiaka zīmēm, tāpēc skaidras naudas sakrāšana viņiem bieži notiek dabiskāk nekā citiem. Mežāzis ir Saturna pārvaldītā zodiaka zīme, kas ir visstingrākā un autoritatīvākā no planētām. Šī ietekme padara šīs strādīgās zemes zīmes par īpaši atbildīgām pret naudu un konservatīvākas savos tēriņu paradumos. Lielākā daļa Mežāžu ir taupīgi un novērtē kvalitāti, nevis kvantitāti, tāpēc viņi bieži izvēlas ieguldīt vairāk augstas kvalitātes materiālā, nevis iegādāties ko lētāku tikai tāpēc, ka var dabūt lētāk.

Sabiedrība

Foto:Latloto.lv

Oficiāli: Vakcinācijas loterijā varēs laimēt 100 000 eiro

  Latvijā tiks rīkota Vakcinācijas loterija ar iespēju laimēt no 100 līdz pat 100 000 eiro. Pretendēt...

Ceturtdienas vakarā ļoti smaga avārija piedzīvota Ozolnieku pusē – VIDEO

  Smaga avārija ceturtdienas vakarā piedzīvota Ozolnieku pusē, vēsta aculiecinieki vietnē breaking.lv. Pēc aculiecinieku vārdiem autovadītājs nesavaldīja...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par stipru vēju piektdien un sestdien, kā...

Septiņi glābēji cietuši, četri slimnīcā. Rīgā dzēsts milzīgs ugunsgrēks – VIDEO

  Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēkā, kas šorīt izcēlās Rīgā, Rumbulas apkaimē, cietuši septiņi ugunsdzēsēji. Četri no viņiem...

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šajā un nākošas nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks galvenokārt aktīvu ciklonu darbība - gaidāms...

Pašizolācijā Tokijā nonākuši četri Latvijas Televīzijas darbinieki – kā tas ietekmēs spēļu atspoguļošanu?

  Četru Latvijas Televīzijas darbinieku nonākšana pašizolācijā olimpisko spēļu atspoguļošanu būtiski neietekmēs, jo visiem nodrošināta iespēja...

Horoskopi un Testi

Foto:Unsplash.com/Andrew Branch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. jūlijs

  Šī diena būs kā radīta tam, lai tu varētu izteikties - nepalaid to garām. Saki...
Foto:Wallpapersas.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. jūlijs

  Šodien pieņemtie lēmumi būs balstīti uz katra paša domām un viedokli. Ko vēl zvaigznes sola...
Foto:Newhope.org.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. jūlijs

  Šodien pacenties pievērst vairāk uzmanības cilvēkiem, kuri ir no zemāka sociālā slāņa. Iespējams, kāds meklēs...
Foto:Flickr.com/Maria Eklind/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. jūlijs

  Politiskā situācija darbā var kļūt diezgan saspringta. Mēģini būt lietas kursā par to, kas ir...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. jūlijs

  Šodien pievērs uzmanību savai veselībai. Ēd veselīgāk, pat, ja iepriekš tev trūka iniciatīvas, nu ir...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 26. jūlijs – 1. augusts

  Šīs nedēļas beigās jau klāt vasaras pēdējais mēnesis – augusts! Tas jāizbauda un jāļaujas, lai...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par stipru vēju piektdien un sestdien, kā...

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šajā un nākošas nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks galvenokārt aktīvu ciklonu darbība - gaidāms...

Sinoptiķi nopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās stundās gaidāmajiem laika...