Ceturtdienas vakarā kanālā STV tika demonstrēta kārtējā realitātes šova “Kivičs. Pavisam privāti” epizode, kurā mūziķis Andris Kivičs atzinās – krodziņā Vecrīgā piedzīvotais konflikts ar Niku Endziņu (reperi Neidu) bijis daļēji inscinēts.

Jau vēstīts, ka Kiviča koncerta laikā pirms nedēļas kādā Vecrīgas krodziņā ieradās arī Niks Endziņš, kuru Liene aplēja ar dzērienu un grūstīja, bet Andris pēc neveikla kritiena un pagrūstīšanās beigās izmeta no iestādes. Andris raidījumā atklāj, ka zinājis par gaidāmo Endziņa ierašanos.

“Visas šīs lietas tika inscinētas, nu es saku, par 30-40%. Lai kādam neaiziet točna ciet pa īstam. Nevarēja jau zināt, kā tas viss izvērtīsies un kur Liene ar to alu trāpīs – acīs vai pa kaklu. Lai Endziņš tur nesāk bļaut: “Ārprāts, man deg acis, palīgā!” atklāj Andris.

Liene piebilst, ka pirmo reizi sajutusies kā īsta lauvu mātīte. “Viņa publiski līdz šim nebija nevienu veci grūstījusi.,” tā Andris.

Metot ārā Neidu pa krodziņa durvīm, Kivičs sapratis, ka jaunietis ir diezgan pagarš un ar pasmagiem kauliem, tā uz 90 kilogramiem. Kā zināms, abiem 9. martā bija jāaizvada boksa cīņa, kas Kiviča traumas dēļ nu pārcelta uz 20. aprīli.

Andris norāda, ka, lai arī daļa “kautiņa” tiešām bijusi inscinēta, bijušas arī lietas, ko viņš nav spējis paredzēt. “Es nezināju, ka salauzīšu gandrīz 1000 eiro vērtu ģitāru. Viņa ir remontējama, bet tik un tā. Es nezināju, ka es paslīdēšu un nomaukšos. Es nezināju, ka Liene viņu tur tik ilgi grūstīs un klapēs. Mēs nezinājām, kas notiks tālāk un to nav iespējams inscinēt. Tāpat kā filmās šīs te cīņu ainas. ”

“Man neviena sieviete dzīvē nav aizstāvējusi, neviena sieviete nav mani bildinājusi, ne no vienas sievietes es neesmu dzirdējis tik daudz komplimentu,” ar labiem vārdiem par Lieni neskopojas Andris.

Sabiedrība

Kivičs un Skulme beidzot godīgi atklāj, ko īsti dara Tenerifē

  Jau nepilnu mēnesī saulainajā Tenerifē dzīvo Latvijas šovbiznesa karstākais pārītis Andris Kivičs un Liene Skulme,...
Valsts policija

Vīrietis Kuldīgas parkā gūst miesas bojājumus, no kuriem vēlāk mājas nomirst

  Pagājušā gada oktobrī Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Kuldīgā, kādā dzīvoklī ir atrasts...
Foto:Pexels.com/CC

“Noderēs veselības uzlabošanai!” Pensionārs no Rīgas laimējis neticamu naudas summu

  Kāds kungs no Rīgas Simtgades loterijā laimētos 5 eiro nolēma nevis paturēt, bet par tiem...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. maijs

Planētu izvietojums dienas pirmo pusi nodrošinās visai produktīvu: jutīsiet entuziasmu, vēlmi eksperimentēt un meklēt dažādus...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. maijs

Šodien cilvēkos mitīs liels entuziasms un daudzi būs gatavi jauniem sasniegumiem. Būs ļoti svarīgi virzīt...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 27. maijs līdz 2. jūnijs

Hokeja noskaņās aizvadīta visa nedēļa, nu pienācis laiks paraudzīties atkal uz priekšu. Nāc, aplūko, kā...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Feggy Art/CC

Izskan pirmās prognozes par laiku šovasar

  Latvijas atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas savā interneta blogā prognozē šovasar...
spiritualjourneyguide.com

Nākamnedēļ laiks atkal mainīsies

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par brīvdienās un nākamnedēļ gaidāmo laiku. Šīs nedēļas...

Nopietns brīdinājums par apstākļiem tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi aizvien patur spēkā oranžo brīdinājumu par situāciju valsts...