Ceturtdienas vakarā kanālā STV tika demonstrēta kārtējā realitātes šova “Kivičs. Pavisam privāti” epizode, kurā mūziķis Andris Kivičs atzinās – krodziņā Vecrīgā piedzīvotais konflikts ar Niku Endziņu (reperi Neidu) bijis daļēji inscinēts.

Jau vēstīts, ka Kiviča koncerta laikā pirms nedēļas kādā Vecrīgas krodziņā ieradās arī Niks Endziņš, kuru Liene aplēja ar dzērienu un grūstīja, bet Andris pēc neveikla kritiena un pagrūstīšanās beigās izmeta no iestādes. Andris raidījumā atklāj, ka zinājis par gaidāmo Endziņa ierašanos.

“Visas šīs lietas tika inscinētas, nu es saku, par 30-40%. Lai kādam neaiziet točna ciet pa īstam. Nevarēja jau zināt, kā tas viss izvērtīsies un kur Liene ar to alu trāpīs – acīs vai pa kaklu. Lai Endziņš tur nesāk bļaut: “Ārprāts, man deg acis, palīgā!” atklāj Andris.

Liene piebilst, ka pirmo reizi sajutusies kā īsta lauvu mātīte. “Viņa publiski līdz šim nebija nevienu veci grūstījusi.,” tā Andris.

Metot ārā Neidu pa krodziņa durvīm, Kivičs sapratis, ka jaunietis ir diezgan pagarš un ar pasmagiem kauliem, tā uz 90 kilogramiem. Kā zināms, abiem 9. martā bija jāaizvada boksa cīņa, kas Kiviča traumas dēļ nu pārcelta uz 20. aprīli.

Andris norāda, ka, lai arī daļa “kautiņa” tiešām bijusi inscinēta, bijušas arī lietas, ko viņš nav spējis paredzēt. “Es nezināju, ka salauzīšu gandrīz 1000 eiro vērtu ģitāru. Viņa ir remontējama, bet tik un tā. Es nezināju, ka es paslīdēšu un nomaukšos. Es nezināju, ka Liene viņu tur tik ilgi grūstīs un klapēs. Mēs nezinājām, kas notiks tālāk un to nav iespējams inscinēt. Tāpat kā filmās šīs te cīņu ainas. ”

“Man neviena sieviete dzīvē nav aizstāvējusi, neviena sieviete nav mani bildinājusi, ne no vienas sievietes es neesmu dzirdējis tik daudz komplimentu,” ar labiem vārdiem par Lieni neskopojas Andris.

Sabiedrība

AP

Latvietim par nežēlīgu tautieša slepkavību Īrijā piespriests bargākais soda mērs

  Latvijas valstspiederīgais Andrejs Krauze, kurš tika notiesāts par sava tautieša Jura Bula noslepkavošanu pirms vairāk...

Rīgā pie CSDD nepatīkams negadījums, iesaistīts “Rīgas satiksmes” autobuss – VIDEO

  Piektdien Rīgā pie CSDD ēkas Bauskas ielā noticis negadījums, kurā "Rīgas satiksmes" pasažieru autobuss sadūries...

Šodien jāvēro laiks – varēs pateikt, kāds tas būs turpmāk!

  Latvijā atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs sociālajā tīklā "Twitter" publicējis kārtējos norādījumus par...

Horoskopi un Testi

Foto: Tambako The Jaguar/Flickr.com/cc

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. marts

  Šīs dienas galvenais mērķis – pievērst uzmanību būtiskākajam un izvairīties no nevajadzīgiem traucēkļiem. Tas var...
desktopaper.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. marts

  Šīs dienas pirmajā pusē tevi sagaida dažādi pārsteigumi, tev ir jābūt gatavam teju uz visu....
Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. marts

  Šī diena solās būt daudzu izmaiņu un daudzsološu perspektīvu pilna. Iemācies atpazīt labas iespējas un...

Mājai un Dārzam

Šodien jāvēro laiks – varēs pateikt, kāds tas būs turpmāk!

  Latvijā atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs sociālajā tīklā "Twitter" publicējis kārtējos norādījumus par...
Foto:Unsplash.com/Annie Spratt/CC

Tuvākajās dienās pavasarīgais laiks mainīsies; sinoptiķi atklāj prognozes marta beigām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par laiku nedēļas nogalē un nākamnedēļ. Piektdien anticiklons...
Foto:E.standard.net

“Laika vecis” Bricis sarūgtina: Jau drīz pavasari nomainīs pavisam citi laika apstākļi

  Lai arī šīs nedēļas otrā puse ir diezgan pavasarīga, turklāt iestājies arī astronomiskais pavasaris, jau...