Klāt jaunā decembra nedēļa! Uzzini, ko tā tev paredzējusi!

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Planētu stāvoklis norāda, ka turpmāko dienu laikā tu varēsi izmantot savas iztēles spēku un spēju vizualizēt dažāds vēlamas norises vislabākajā veidā. Šī būs lieliska nedēļa, lai gūtu psiholoģiska un garīga rakstura atziņas. Tāpat šis ir arī labs laiks dažādām fantāzijām, tai skaitā – romantisku ideju realizēšanai. Tavi sadarbības partneri šajā periodā būs aizrāvušies ar kādu ideju, apstākļiem vai privātās dzīves norisēm, kas, visticamāk, mudinās vēlēties kaut tu spētu viņus kontrolēt, no jauna noķerts uzmanību. Tomēr viņi alks pēc neierobežotas brīvības. Šis ir piemērots laiks profesionāliem sasniegumiem un dažādiem panākumiem sadarbojoties ar kolēģiem. Zvaigznes uzsver, ka ir ļoti svarīgi pabeigt visus iepriekšējos darbus un tikai tad sākt ko jaunu.

 

 

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Planētu stāvoklis iezīmē, ka šobrīd tu piedzīvo periodu, kad spēj pārvarēt  teju jebkādus šķēršļus savās finansiālajās vai personīgajās attiecībās ar cilvēkiem tev visapkārt. Šonedēļ spēsi gūt atbildes uz daudziem psiholoģiska rakstura jautājumiem. Tu vēlēsies, lai pret tevi ir pilnīgi godīgi, vēlēsies labāk dzirdēt rūgto patiesību, nevis saldos melus. Tomēr nelolo veltas ilūzijas un rēķinies ar to, ka cilvēki ap tevi vēlēsies savās domās un darbībās saglabāt zināmu noslēpumainību. Pirmajā nedēļas pusē, visticamāk, kā prioritāti izvirzīsi  attiecību veidošanu ar kādu tev nozīmīgu indivīdu. Šis ir arī piemērots brīdis, lai paplašinātu zināšanas vai iegūtu jaunas vēsmas kultūras pasākumu baudīšanā. Zvaigznes mudina komunicēt ar kompetentiem cilvēkiem,  kuru pieredze var tev palīdzēt daudzu jautājumu risināšanā.

 

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Turpmākās nedēļas laikā tev būs īpaši raksturīga pamatīga apņēmība, kas izpaudīsies brīžos, kad vēlēsies atrisināt virkni praktisku problēmu. Zvaigznes norāda, ka izredzes, ka spēsi tās realizēt – ir ļoti labas! Jo vairāk pūļu, darba un mērķtiecīgu centienu ieguldīsi konkrētās  problēmas risināšanā, jo lielāka būs iespēja, ka tu sasniegsi vēlamo. Finanšu darījumi ar partneriem, ģimenes locekļiem vai kādas iestādes pārstāvjiem var attīstīties tev vēlamajā virzienā. Šī būs lieliska nedēļā, lai sakārtotu pēdējās formālitātes un precizētu informāciju jebkurā vienošanās procesā. Visticamāk, saņemsi sen nozīmīgu cilvēku atbalstu, kas tev ir tik ļoti nepieciešams, lai pieņemtu kādu sarežģītu lēmumu. 

 

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Zvaigžņu stāvoklis norāda, ka šī būs nedēļa, kad tu varēsi atklāt daudz ko jaunu par savām attiecībām. Ļoti ticams, ka tas palīdzēs  pieņemt kādu svarīgu lēmumu, ko esi apsvēris jau ilgu laiku. Turpmāko dienu laikā tu vari atklāt kādu problēmu, jo īpaši profesionālajā sfērā, kas radīs  pamatīgu saspringumu. Planētu stāvoklis iezīmē, ka šis ir ārkārtīgi labs laiks komunikācijai un dažu nepabeigtu detaļu sakārtošanai saistībā ar projektiem, ko esi aizsācis pirms vairākiem mēnešiem. Ja nespēj tikt galā ar kādu no niansēm profesionālajā darbībā, lūdz darba biedru palīdzību. Visticamāk, viņi būs izpalīdzīgi un atsaucīgi. Tāpat tu spēsi saskatīt kādas personas aizraujošas un inovatīvas perspektīvas, ko piedāvāsi realizēt. Skaidrs ir arī tas, ka ar turpmākajām dienām aizsāksies spēcīgs radošuma periods. Apsver, kā vari realizēt savus talantus mākslinieciskās izpausmēs. 

 

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Zvaigžņu stāvoklis iezīmē, ka šīs nedēļas laikā tu  vēlēsies par savu prioritāti izvirzīt profesionālo darbību. Tev kāds var atklāt informāciju par izdevīgiem nākotnes plāniem un attīstības iespējām karjeras sfērā. Nedēļas vidū iespējams sagaidīt finansiālu labumu. Ļoti ticams, ka beizot nokārtosi kredītu vai iegūsi papildus līdzekļus, pateicoties taviem radošajiem centieniem. Pēc visai drudžainām iepriekšējām dienām,  šis būs laiks, kad varēsi sākt atkal raudzīties uz dzīvi daudz optimistiskāk. Tavos spēkos būs īstenot praktiskākus plānus, pamatojoties uz uzlabojumiem finansiālajā situācijā. Planētu stāvoklis iezīmē, ka tava uzmanība tiks vērsta uz konstruktīvām izmaiņām arī mājas dzīvē, tai skaitā plāniem par dažāda veida renovācijām. Ir īstais brīdis, kad atbrīvoties no seniem, vairs nevajadzīgiem sīkumiem.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Jaunava

Šajā nedēļā zvaigznes tev ir sarūpējušas iespēju no jauna uzlabot saikni ar partneri vai arī spēcināt savienību ar kādu, kuru esi iepazinis pavisam nesen. Turpmākā nedēļa ir lieliska –  mīlestībai, saziņai ar bērniem un partnerattiecību baudīšanai. Šis ir lielisks brīdis arī dažādām radošām izpausmēm. Varēsi apjaust, ka kāds darba biedrs ir visai atkarīgs no tevis un patiesi vēlēsies turēties tavā tuvumā, lai būtu pilntiesīga komandas daļa. Ja piekrīti tam, planētu stāvoklis mudina šo savienību izdomāt līdz pēdējam sīkumam, ieskicējot turpmākos rīcības plānus. Planētu stāvoklis mudina nesasteigt kādu lēmumu pieņemšanu, velti pienācīgu laiku, lai izanalizētu dažādas nianses tajos. Centies saglabāt pozitīvu skatījumu uz norisēm savā dzīvē, pat, ja gadās kādi sarežģījumi, jo tie, visticamāk, būs īslaicīgi. Izvērtē arī nepieciešamību pēc jauniem pienākumiem, kas nepārpotami nozīmē, ka tev atliks mazāk laika esošo realizēšanai. Centies atbrīvoties no visa liekā. 

 

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Zvaignes iezīmē, ka tu turpmāko dienu laikā spēsi atrast nozīmīgas nianses garīgajai attīstībai. Vēlēsies izglītoties, sazināties ar inteliģentiem un dzīvesgudriem cilvēkiem. Šis ir piemērots laiks, kad spēcināt savu pašapziņu, apzinoties, ka tu spēj un vari daudz vairāk, nekā domāji. Karjeras sfērā tevi var sagaidīt kāda situācija, kas nebūs glaimojoša. Tā var mests nelielu ēnu uz tavu profesionalitāti. Tomēr turpmākajās dienās spēsi rasts nepieciešamo stimulu, lai darbotos un skatītos uz priekšu. Tas mudinās daudz optimistiskāk novērtēt dažādas norises tavā dzīvē. Zvaigznes tev būs sagādājušas vairākas lieliskas iespējas. Tāpat šajā nedēļā sagaidāmi jauni notikumi ģimenes dzīvē. Kāda sen neredzēta persona var no jauna uzrasties tavā ikdienā kas ienesīs tajā jaunas vēsmas. 

 

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Zvaigznes iezīmē, ka šī ir nedēļa, kad tu spēsi apzināties un sajust, ka spēj izteikt sevi, savu personību dažādos veidos. Daudz no tavām labākajām un izteiktākajām īpašībām tiks no jauna uzspodrinātas, kas īpaši attiecas uz radošo personības pusi. Visticamāk, vēlēsies baudīt mūziku, kino un dažādas radošas izpausmes, kas sniegs patiesu prieku. Planētu stāvoklis norāda, ka turpmākajās dienās vari apzināties, līdz galam apjaust savus romantiskos sapņus. Tev piemitīs patiess valdzinājums un harizma, kas palīdzēs piesaistīt tev simpatizējošā cilvēka uzmanību. Sadarbība ar partneriem no kļūs optimistiskāka un sekmīgāka. Jūsu kopdarbs var nodrošināt lieliskas iespējas. Centies saskatīt tās savas dzīves nianses, ko šobrīd vēlies uzlabot un mērķtiecīgi ķeries tam klāt! 

 

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Planētu stāvoklis norāda, ka šī nedēļa sekmēs kūtrumu profesionālajos jautājumos. Vari pieķert sevi tajā, ka domas nemitīgi ir kur citur. Tomēr tieši turpmāko dienu laikā zvaigznes ir sarūpējušas lielisku iespēju atjaunot sadarbību ar partneri kā personīgajā, tā profesionālajā sfērā. Nepalaid to garām! Vari gūt finansiālu labumu no kādas vienošanās, kas noslēgta pims dažiem mēnešiem. Tāpat šajā nedēļā vari iegūt kādu noderīgu informāciju, ko varēsi izmantot, lai mazinātu savus zaudējums. Centies lieki neizšķērdēt savu laiku un resursus. Planētu stāvoklis norāda, ka šis ir labvēlīgs laiks draudzības stuprināšanai. Iespējams, kāds no taviem draugiem vai tuviniekiem šobrīd izjūt nospiedošu grūtsirdību, centies pievērst šai personai pietiekamu uzmanību. Tavos spēkos būs to mainīt! 

 

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Zvaigznes norāda, ka šonedēļ tavā dzīvē iespējamas vairākas pārmaiņas. Vari izveidot sadarbību ar kādu personu no tev ļoti tuvu cilvēku loka. Jūsu lieliskā saprašanās būs pamats panākumiem. Spēsi gūt labumu no komunikācijas ar kādu no biznesa partneriem. Iegūtās zināšanas palīdzēs pārskatīt daudzas norises tavā dzīvē. Planētu stāvoklis iezīmē, ka šajās dienās vari būt romantiski noskaņots. Gatavojies, ka iespējamas izmaiņas tavā attiecību sfērā. Pastāv iespēja, ka tavā dzīvē atgriezīsies persona, ar kuru reiz bijušas attiecības. Zvaigznes uzsver, ka šis ir piemērots brīdis, kad realizēt kādu ideju, kas radusies pirms vairākiem mēnešiem. Apsver papildus izglītības vai ceļošanas iespējas. Tomēr ielāgo, ja vēlies uzsākt jaunu projektu, apzinies, ka vispirms neieciešams nokārtot visu iesākto. 

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Lai gan, visticamāk, esi nolēmis aktīvi turpināt pirms dažām nedēļām uzsāktās darbības, vari apjaust, ka šis process daļēji vai pilnībā ir apstājies. Zvaigznes iezīmē, ka šis ir piemērots laiks, lai pārskatītu savus nākotnes mērķus, apzinoties, kas no tiem vairs šobrīd nav aktuāli. Centies būt racionāls, koncentrējies uz praktiskajiem savas dzīves aspektiem! Visticamāk, turpmāko dienu laikā daudzas pārmaiņas notiks tavā sabiedriskajā dzīvē. Tiecies ar draugiem un sen neredzētiem radiniekiem, kuri ienesīs tavā ikdienā jaunas vēsmas, padarot tavu dzīvi nedaudz jautrāku un bezrūpīgāku. Zvaigznes iezīmē, ka ir īstais brīdis, kad atmest negatīvismu un tendendi uz grūtsirdību. Izbaudi ikvienu šīs nedēļas norisi un pieņem dzīves mestos izaicinājumus.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Zvaigznes norāda, ka jaunā nedēļa mudinās pārvērtēt un no jauna uzlūkot iepriekš paveiktās darbības. Šī nedēļa ir labvēlīga komunikācijai un attiecību stiprināšanai. Kāds, ar kuru tev iepriekš izveidojās laba saikne, šonedēļ vēlēsies turpināt jūsu saskarsmi. Šīs personas klātbūtne tavā dzīvē sniegs arī praktiskus labumus. Izbaudi šo laiku, kas ir sekmīgs attiecībām un draudzībai!  Planētu stāvoklis norāda, ka turpmākajās dienās tavs mīļotais cilvēks vai potenciālais partneris nonāks kādā sarežģītā situācijā, kas prasīs tavu iesaistīšanos tās atrisināšanā. Kopīgiem spēkiem tas izdosies daudz ātrāk. Šo dienu laikā tev ir jācenšas apzināties, ka attiecībās ar personu, ar kuru tu vēlies būt kopā – tev ir jābūt tādam, kāds esi ikdienā. Iztiec bez nevajadzīgiem pārspīlējumiem un neveiklas aktierspēles. 

 

Lai lieliskas turpmākās decembra dienas!

Sabiedrība

Spontāns lēmums Lielvārdes benzīntankā jaunu pāri atstāj trīcošām rokām

  Spontāniem lēmumiem mēdz būt dažādi iznākumi. Kādai sievietei no Ogres lēmums par vairāku loterijas biļešu...

Ļoti smaga avārija pēcpusdienā notikusi uz Rīgas apvedceļa – VIDEO

  Diemžēl ļoti smaga avārija piektdienas pēcpusdienā notikusi uz Rīgas apvedceļa, ziņo aculiecinieki vietnē "Sadursme". "Apvedceļā starp...

Pirms Jaunā gada no mājām izgājis Roberts… Aizvien nav pārnācis

  Pagājušā gada decembra beigās Rēzeknes pagastā, Miglinieku ciematā, pazuda 62 gadus vecais Roberts Znotiņš. Pēc...

Horoskopi un Testi

Foto:Pixabay.com/Spiritze/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. janvāris

  Šodien veiksmīgi spēsi darīt visu, lai palielinātu savu ietekmi dažādās jomās un uzlabotu reputāciju. Būs...
Foto:Flickr.com/Alvin Smith/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. janvāris

  Šodien ļoti svarīgi būs spēt rast harmoniju ar sevi. Tava spēja radīt iekšējo līdzsvaru un...
Foto:Flickr.com/Bousure/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. janvāris

  Planētas ir izvietojušās tā, ka kopumā veido diezgan pozitīvu tendenci. Šodien veiksmīga būs dažāda veida...

Mājai un Dārzam

coolwallpapers.org

Turpmākajā nedēļā sagaidīsim nelielu salu un sniegu, tomēr ir arī nepatīkama ziņa

  Brīvdienās Latvijas teritorijā pastiprināsies anticiklona ziemeļu daļas ietekme, līdz ar to laiks būs nedaudz vēsāks...

Kāds laiks mūs sagaida februārī? Vai beidzot klāt ziema? Stāsta Toms Bricis

  Sinoptiķis Toms Bricis LTV raidījumā "Rīta Panorāma" stāsta par februārī gaidāmo laiku. Kā jau šoziem ierasts,...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par laiku trešdien. 22.01.2020. dienas vidū...