Šī diena būs ļoti piemērota finanšu analīzei. Runa nav tikai par to, lai tu novērtētu savus pašreizējos ieņēmumus, bet arī, lai padomātu, ko un kā šajā jautājumā vari mainīt. Šodien ir laiks, lai padomātu par to, kāpēc kāds ir ļoti bagāts, bet citam nav nekā. Izpētot bagātības un nabadzības filozofiju, tu veicināsi savu ieguldījumu nākotnē, proti – jāizdara pareizie secinājumi.

 

 

Auns

Šodien kaut kādu iemeslu dēļ tu neuzklausīsi kāda tuva cilvēka atbalstu vai aicinājumu. Iespējams, tas būs tikai sākotnēji, jo vēlāk abi vienosieties, ka izlīdzēsiet svarīgās lietās viens otram. Kad tas būs izdarīts, sapratīsiet, ka tiešām no sirds esat centušies abi. Jums būs prieks, ka šī situācija parādījusi, cik ļoti nozīmīgi esat viens otram.

 

 

Vērsis

Šodien nebūs laika atpūtai. Tev būs tik daudz darāmā visās jomās, ka tu fiziski nespēsi viens ar visu tikt galā. Tu diezgan ilgi izvēlēsies kādu no apkārtējiem cilvēkiem, kurš varētu tev palīdzēt. Ja tu taktiski un diplomātiski runāsi ar cilvēkiem, visticamāk, tev palīdzību arī neatteiks. Vakarā būsi tik noguris no šīs aktīvās dienas, ka vēlēsies tikai un vienīgi atpūsties.

 

 

Dvīņi

Šī varētu tev izvērsties par patiesi laimīgu dienu. Viss, kas ir attiecībā uz darbu un radošumu, būs tevis paša rokās. Turklāt apstākļi būs tādi, ka varēsi sasniegt teju visus savus mērķus. Iespējams, beidzot sagaidīsi, ka tev uzmanību pievērsīs kāds, kurš tev pagātnē šķitis ļoti īpašs. Tas gan ir pavisam cits jautājums – vai tu šobrīd vēlēsies tērēt savu dārgo laiku, sazinoties ar šo personu.

 

 

Vēzis

Šodien tev vajadzētu atteikties no lielu un dārgu lietu iegādes. Tas tāpēc, ka tavā dzīvē var uzrasties pēkšņi izdevumi, kas saistīti ar vecāka cilvēka slimību. Tu dosies palīdzēt šim cilvēkam, neuztraucoties par naudu, kas iztērēta zāļu iegādei. Daudz svarīgāk par naudu būs tas, lai tu dzirdētu no ārsta pārliecinošu atbildi, ka viss būs kārtībā.

 

 

Lauva

Šo dienu tu varēsi pavadīt tādā kā pārdomu noskaņā. Iespējams, pēkšņi tevi pārņems domas, ka neesi pietiekami labs savam jaunajam partnerim, kuram ir daudz dažādu nopelnu. Ticams, ka tas tev liks sākt domāt par to, kā tu pats varētu gūt jaunas uzvaras. Pēcpusdienā tu pieliksi daudz pūļu, lai tava karjera sāktu virzīties augšup, bet vakarā pievērs uzmanību sportam vai jaunam hobijam.

 

 

Jaunava

Šodien nav ieteicams vērsties pie vadības ar dažādiem pieprasījumiem, sūdzībām vai iniciatīvām. Kamēr tavs draugs ir nejaukā omā vai dusmīgs, vislabāk būtu, ja jūsu ceļi nekrustotos. Ja tev nav iespējams izvairīties no sarunas ar viņu, centies būt mierīgs un pacietīgs. Uzņemies atbildību par lietām, ko dari.

 

 

Svari

Šodien nevarēsi būt pārliecināts par to, kādus mājienus saņem no apkārtējiem cilvēkiem. Iespējams, sapratīsi, ka tu kādam ļoti patīc, taču pilnībā drošs par to nebūsi. Lai nu kā – tagad viss būs atkarīgs no tevis. Tu vari uzsākt svarīgu sarunu, aizsākot to kā pavisam nevainīgu un neitrālu sarunu tēmu. Esi uzmanīgs, ja vēlies nostiprināt mīlestību.

 

 

Skorpions

Šī būs diena, kas tev nepaliks atmiņā ne ar lielu prieku, ne arī ar trauksmi. Šī būs visai parasta diena, kas prasīs uzmanību ikdienišķajām lietām, taču ne ar ko īpašu neizcelsies. Ticams, ka šāda diena liks tev sākt domāt par savu dzīvi kopumā. Par to, kas liek tev justies neapmierinātam ar to. Taču, iespējams, ka lielākais vaininieks ir tavas domas. Ja spēsi atbrīvoties no pesimisma, uzlabosies arī tavas dzīves kvalitāte.

 

 

Strēlnieks

Šodien tev nevajadzētu izturēties rupji pat pret savu mūžseno ienaidnieku. Mēģini saglabāt mieru neatkarīgi no tā, kas notiek apkārt. Tu to neredzēsi un nejutīsi, bet ticams, ka kāds svarīgs cilvēks tevi šodien vēro. Jo izglītotāk, taktiskāk, humānāk un pieklājīgāk parādīsi sevi citiem cilvēkiem, jo lielāka iespēja, ka šī ietekmīgā persona piekritīs veicināt tavas karjeras izaugsmi. Kopumā šī diena tev sagādās patīkamas atmiņas.

 

 

Mežāzis

Ticams, ka šodien tu atteiksies atbalstīt projektu/pasākumu, kur pulcējas tavi tuvākie radinieki. Tu iebildīsi pret to tikai tāpēc, ka tev tas viss šķitīs pārāk dārgs. Ticams, ka tava nostāja liks arī apkārtējiem padomāt par to, ka šis un tas pāršauts pār strīpu. Iespējams, šis būs labs laiks, lai vismaz nodotos sarunām par un ap savu vai sev tuvāko bērnu nākotni.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien tev nav ieteicams vērot pūļa noskaņu un tai pielāgoties. Paliec tāds, kāds esi un tas, kas esi, neļaujot savai individualitātei ciest no apkārtējo ietekmes. Nemēģini smieties līdzi tikai tāpēc, ka citi smejas par kādu neveiklu joku. Vienīgais cilvēks, ar kuru šodien patiesi vari dalīties savās emocijās un pievērst uzmanību viņa sajūtām – tavs partneris.

 

 

Zivis

Šodien tu nedrīksti prasīt, lai apkārtējie pakļautos tikai tavai gribai. Ja esi gaidāmu pārmaiņu priekšā, tev vajadzētu tām sagatavoties. Iespējams, runa ir par to, ka kāpsi pa karjeras kāpnēm, taču tas nenozīmē, ka vari sākt citus pakļaut savām vajadzībām jau šodien. Esi uzmanīgs, pacietīgs un galvenais – draudzīgs, tas noderēs.

 

 

Lai jauka tev šī sestdiena!

Iepriekšējais raksts“Cilvēki satraukušies par skatu, kas pavēries Daugavā..” Kas noticis? Skaidro sinoptiķis Bricis
Nākamais rakstsCovid-19 ierobežošanai jauni piesardzības pasākumi