Pirmā dienas puse solās būt veiksmīga un labvēlīga. Tomēr garastāvoklis var nebūt visai stabils, tas var būt  saistīts ar neplānotiem pasākumiem, kas šobrīd, visticamāk, nav vēlami. Zvaigznes iesaka ļauties šīs dienas notikumu gaitai,  ļaujot apstākļiem ieviest izmaiņas tavos plānos.

 

auns-mil-horAuns
Zvaigznes iesaka veltīt pirmo dienas pusi darbam. Koncentrējies uz to, lai pabeigtu vecos projektus un sistematizētu to, kas jau ir paveikts. Tu varēsi arī novērtēt savus panākumus profesionālajā jomā un izteikt objektīvus spriedumus par saviem kolēģiem un viņu kompetenci.

 

 

versis-mil-horVērsis
Rīts ir vislabvēlīgākais periods tiem šī zvaigznāja pārstāvjiem, kuri dzimuši maija vidū. Būsi gatavs iet savu ceļu, lai pilnveidotu projektus vai attīstītu radošos centienus. Ja tev ir atvases,  visticamāk, vēlēsies stingrāk uzraudzīt viņus, mēģinot īstenot stingru kontroli pār viņu rīcību.

 

dvini-mil-horDvīņi 
Limiti un ierobežojumi šajā dienā ietekmēs dažādus apstākļus, saglabājot kontroli pār tevi pirmajā dienas pusē. Ja esi dzimis jūnija vidū, vari piedzīvot kādus īpaši grūtus brīžus. Planētas norāda, ka šajā dienā vari justies noguris, pat spēku izsmelts un piedzīvot dažas nospiedošas domas.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Rīta stundas ir īpaši piemērotas, lai risinātu tirdzniecības darījumus un svarīgas sarunas saimniecības jautājumos. Tev var būt nepieciešams apsvērt sava partnera vēlmes un intereses biežāk nekā tu to, visticamāk, vēlētos. Šī ir arī laba diena, lai apspriestu profesionālos jautājumus, it visu to, ko vēlies nokārtot.

 

 

 

lauva-mil-horLauva

Planētu stāvoklis tev šorīt nevar apsolīt optimisma pilnus brīžus un notikumus. Ir piemērota diena, lai apkopotu savas domas un risinātu informāciju par kādu biznesa projektu – sistematizētu savus ienākumus, koncentrējot uzmanību uz tādiem principiem kā  – darbības iemesls, taupība un veselais saprāts.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Pirmajā dienas pusē būsi īpaši atbildīgs un nopietns. Tu vari analizēt ilgtermiņa plānu rezultātus un atsijāt dažas bezjēdzīgākās,  nevajadzīgākās nianses. Ja esi dzimis septembra vidū, vari šajā dienā justies kautrīgs, neveikls un, iespējams, pat vientuļš. Šī ir diena, kad var rasties sajūta, ka esi nonācis kādā strupceļā.

 

 

svari-mil-horSvari

Būs pavisam normāli, ja sāksi savu dienu vientulībā vai iegremdējies kādā slepenā darbībā. Tava rīcība šajā dienā būs saistīta ar atbildību un konfidencialitāti, to savā ziņā var uzskatīt par garlaicīgu, taču ļoti nepieciešamu. Vakars ļaus iziet no izstumtā lomas un no jauna mesties dzīves baudīšanā.

 

skorpions-mil-horSkorpions
Zvaigznes norāda, ka šajā dienā ir jāveic praktiskus pasākumus, lai stabilizētu savu nākotni, ieskaitot profesionālos plānus, kā arī, lai stiprinātu draudzības saiknes. Tu vari izdarīt apzinātu izvēli, lai atbrīvotos no kādas nevajadzīgas informācijas, kas saistīta ar iepriekšējo dzīvi – pagātnes posmu.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks
Pirmajā dienas pusē tevi sagaida disciplīna, pienākumi un kāds nepieciešams sniegums darba jautājumos. Ja šajā dienā ir paredzētas darba tikšanās, tās prasīs no tevis pilnīgu koncentrēšanos un uzmanību, īpaši uz uzņēmējdarbības jautājumiem. Spēja koncentrēties un novērtēt informāciju par saviem uzdevumiem, padarīs tavu dzīvi daudz vieglāku.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Zvaigznes norāda, ka šajā dienā tev ir jādzīvo savu dzīvi – ierastajā tās ritmā! Dari to,  ko esi iepriekš plānojis un tevi gaida veiksme. Vakarā tev vajadzētu paturēt prātā, ka izcili profesionālas perspektīvas un veiksmīgas partnerattiecības, visticamāk, izrādīsies saistītas ar jauniem, regulāriem pienākumiem un dalību kādos projektos.

 

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Līdz pat vakara sākumam tavi galvenie uzvedības principi būs disciplīna, atbalsts, precizitāte, atbildība un pat sava veida askētisms. Tikai šādā veidā tev būs iespēja tikt galā ar visiem obligātajiem uzdevumiem un tikai tā – spēsi uzlikt pamatīgu, treknu izsaukuma zīmi uz padarīto darbu saraksta.

 

 

zivis-mil-horZivis

Ja esi dzimis marta vidū, no rīta un pēcpusdienā tev var  nākties samierināties ar partnera atsavināšanos, kritiku un, iespējams, pat mīļotā cilvēka prombūtni. Ļoti ticams, ka aizvien būs grūti panākt izpratni par nepieciešamajiem rīcības modeļiem, tomēr zvaigznes šajā dienā var radīt labus apstākļus tam, lai tu spētu atrisināt kādas senas nesaskaņas.

 

Lielisku tev šo dienu!

Sabiedrība

Tirgotājs “Maxima” pirms svētkiem nāk klajā ar jauku ziņu

  Sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, “Maxima Latvija” izveidojusi grandiozu rotaļu lāci, kas sagaidīs ģimenes un bērnus...

Kurš brauks uz Eirovīziju Liverpūlē? Noslēgusies dziesmu pieteikšana Latvijas Televīzijas konkursam “Supernova”

  1. decembrī noslēdzās pieteikšanās Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu konkursam “Supernova” – kopā šogad iesniegta 121...

Magones cīņa ar nelūgtiem viesiem beidzas pavisam nelāgi

  “Avotiņu” mājas pakšos iemitinājušās žurkas, kuras STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone cer iznīdēt...

Kiviči piedzīvo nepatīkamu atklājumu bērnu preču veikalā

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigznes Kiviču pāris plāno kristīt savu meitiņu, taču izaicinājumu sagādā...

Karaliskā ģimene atklājusi patieso karalienes Elizabetes II nāves izraisītāju

Lai izvairītos no pazemojuma un informācijas, kas atkal, iespējams, tiktu “izmesta” no Harija un Meganas...

Šefpavārs Tannis izrāda glauno savrupnamu, kuru iekārtojis kopā ar mīļoto

  Šefpavārs un uzņēmējs Elmārs Tannis Covid-19 laikā iegādājies jaunu mājvietu un abi kopā ar draudzeni...

Horoskopi un Testi

Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena sniegs pozitīvas tendences tavas personības attīstībā, mudinot nebūt pārāk piesardzīgiem un baudīt dzīvi...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Klāt gada pēdējais mēnesis. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās mums paredzējušas!   AUNS Zvaigznes paredz, ka decembra...

Mājai un Dārzam

Vai saglabāsies “mīnusi” un kad uzsnigs? Izskan jaunas prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...