Pirmā dienas puse solās būt veiksmīga un labvēlīga. Tomēr garastāvoklis var nebūt visai stabils, tas var būt  saistīts ar neplānotiem pasākumiem, kas šobrīd, visticamāk, nav vēlami. Zvaigznes iesaka ļauties šīs dienas notikumu gaitai,  ļaujot apstākļiem ieviest izmaiņas tavos plānos.

 

auns-mil-horAuns
Zvaigznes iesaka veltīt pirmo dienas pusi darbam. Koncentrējies uz to, lai pabeigtu vecos projektus un sistematizētu to, kas jau ir paveikts. Tu varēsi arī novērtēt savus panākumus profesionālajā jomā un izteikt objektīvus spriedumus par saviem kolēģiem un viņu kompetenci.

 

 

versis-mil-horVērsis
Rīts ir vislabvēlīgākais periods tiem šī zvaigznāja pārstāvjiem, kuri dzimuši maija vidū. Būsi gatavs iet savu ceļu, lai pilnveidotu projektus vai attīstītu radošos centienus. Ja tev ir atvases,  visticamāk, vēlēsies stingrāk uzraudzīt viņus, mēģinot īstenot stingru kontroli pār viņu rīcību.

 

dvini-mil-horDvīņi 
Limiti un ierobežojumi šajā dienā ietekmēs dažādus apstākļus, saglabājot kontroli pār tevi pirmajā dienas pusē. Ja esi dzimis jūnija vidū, vari piedzīvot kādus īpaši grūtus brīžus. Planētas norāda, ka šajā dienā vari justies noguris, pat spēku izsmelts un piedzīvot dažas nospiedošas domas.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Rīta stundas ir īpaši piemērotas, lai risinātu tirdzniecības darījumus un svarīgas sarunas saimniecības jautājumos. Tev var būt nepieciešams apsvērt sava partnera vēlmes un intereses biežāk nekā tu to, visticamāk, vēlētos. Šī ir arī laba diena, lai apspriestu profesionālos jautājumus, it visu to, ko vēlies nokārtot.

 

 

 

lauva-mil-horLauva

Planētu stāvoklis tev šorīt nevar apsolīt optimisma pilnus brīžus un notikumus. Ir piemērota diena, lai apkopotu savas domas un risinātu informāciju par kādu biznesa projektu – sistematizētu savus ienākumus, koncentrējot uzmanību uz tādiem principiem kā  – darbības iemesls, taupība un veselais saprāts.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Pirmajā dienas pusē būsi īpaši atbildīgs un nopietns. Tu vari analizēt ilgtermiņa plānu rezultātus un atsijāt dažas bezjēdzīgākās,  nevajadzīgākās nianses. Ja esi dzimis septembra vidū, vari šajā dienā justies kautrīgs, neveikls un, iespējams, pat vientuļš. Šī ir diena, kad var rasties sajūta, ka esi nonācis kādā strupceļā.

 

 

svari-mil-horSvari

Būs pavisam normāli, ja sāksi savu dienu vientulībā vai iegremdējies kādā slepenā darbībā. Tava rīcība šajā dienā būs saistīta ar atbildību un konfidencialitāti, to savā ziņā var uzskatīt par garlaicīgu, taču ļoti nepieciešamu. Vakars ļaus iziet no izstumtā lomas un no jauna mesties dzīves baudīšanā.

 

skorpions-mil-horSkorpions
Zvaigznes norāda, ka šajā dienā ir jāveic praktiskus pasākumus, lai stabilizētu savu nākotni, ieskaitot profesionālos plānus, kā arī, lai stiprinātu draudzības saiknes. Tu vari izdarīt apzinātu izvēli, lai atbrīvotos no kādas nevajadzīgas informācijas, kas saistīta ar iepriekšējo dzīvi – pagātnes posmu.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks
Pirmajā dienas pusē tevi sagaida disciplīna, pienākumi un kāds nepieciešams sniegums darba jautājumos. Ja šajā dienā ir paredzētas darba tikšanās, tās prasīs no tevis pilnīgu koncentrēšanos un uzmanību, īpaši uz uzņēmējdarbības jautājumiem. Spēja koncentrēties un novērtēt informāciju par saviem uzdevumiem, padarīs tavu dzīvi daudz vieglāku.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Zvaigznes norāda, ka šajā dienā tev ir jādzīvo savu dzīvi – ierastajā tās ritmā! Dari to,  ko esi iepriekš plānojis un tevi gaida veiksme. Vakarā tev vajadzētu paturēt prātā, ka izcili profesionālas perspektīvas un veiksmīgas partnerattiecības, visticamāk, izrādīsies saistītas ar jauniem, regulāriem pienākumiem un dalību kādos projektos.

 

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Līdz pat vakara sākumam tavi galvenie uzvedības principi būs disciplīna, atbalsts, precizitāte, atbildība un pat sava veida askētisms. Tikai šādā veidā tev būs iespēja tikt galā ar visiem obligātajiem uzdevumiem un tikai tā – spēsi uzlikt pamatīgu, treknu izsaukuma zīmi uz padarīto darbu saraksta.

 

 

zivis-mil-horZivis

Ja esi dzimis marta vidū, no rīta un pēcpusdienā tev var  nākties samierināties ar partnera atsavināšanos, kritiku un, iespējams, pat mīļotā cilvēka prombūtni. Ļoti ticams, ka aizvien būs grūti panākt izpratni par nepieciešamajiem rīcības modeļiem, tomēr zvaigznes šajā dienā var radīt labus apstākļus tam, lai tu spētu atrisināt kādas senas nesaskaņas.

 

Lielisku tev šo dienu!

Sabiedrība

Live Nation

Lūdz palīdzēt Olgai, kura sirgst ar smagu slimību

  Olga ir jautra, dzīvespriecīga, uzlādē līdzcilvēkus ar savu enerģiju un dzīves mīlestību, parāda kāda ir...
Foto:Weheartit.com

Nav patīkamu ziņu par svētdienas rītā gaidāmo laiku

  Svētdienas agrā rītā daudzviet Latvijā gaidāma salna, ziņo LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis. "Jāņem vērā,...

“Panorāma” 70. dzimšanas dienā viesojas pie redzi zaudējušās skatuves leģendas Plēpja – VIDEO

  Šās nedēļas jubilārs aktieris Rūdolfs Plēpis saka, ka viņš nekad nav gribējis slēpties un melot....

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. septembris

Šo dienu labāk pavadīt vientulībā vai ar saviem vistuvākajiem cilvēkiem, kuriem patiesi uzticies. Spēsi strādāt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. septembris

Romantiskajā dzīvē dominēs praktiskums, kas atsevišķos gadījumos nāks tikai par labu. Emocionāli jutīsies droši un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. septembris

  Tev priekšā ir pārsteigumu pilna diena! Prāts valdīs pār sirdi, kā rezultātā ik viens būs...

Mājai un Dārzam

Foto:Weheartit.com

Nav patīkamu ziņu par svētdienas rītā gaidāmo laiku

  Svētdienas agrā rītā daudzviet Latvijā gaidāma salna, ziņo LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis. "Jāņem vērā,...
Pexels

Brīdina par laiku naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku naktī uz piektdienu. 17-18.09.2020. nakts...
jackeeholder.com

Parādās jauna informācija par nākamnedēļ gaidāmo laiku

  Pēc vētrainās ceturtdienas nedēļas izskaņā no rietumiem pakāpeniski sāks pastiprināties anticiklona ietekme. Līdz ar to...