Šī izrādīsies laba diena personiskām attiecībām. Varēsi pietiekami labi apspriest savas un partneru idejas. Labvēlīgs laiks, lai uzsāktu jaunas romantiskās attiecības vai vienkārši ļautos tai jau esošajās.

 

 

auns-mil-horAuns

Uzmanības trūkums, paaugstināta zinātkāre, nekonsekvence, sentimentalitāte, emocionalitāte un garastāvokļa svārstības – tas viss šodien maisīsies starp taviem ikdienas darbiem un pienākumiem. Romantisks noskaņojums traucēs biznesa darbībām. Šodien vairāk vajadzētu pievērsties arī personīgajām lietām.

 

 

versis-mil-horVērsis

Par spīti dažādām lietām un neveiksmēm, tava nākotne tomēr rādīsies rožainās krāsas. Iespējams, šodien tev galvu jauks dažādas apkārtējās situācijas. Pilnīgi iespējams, ka nāksies satraukties par sīkumiem, kas neietilpa tavos sākotnējos dienas plānos.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Tavs darbības stils un velmes šodien varētu ļoti uzkrītoši mainīties līdzi ar garastāvokļa svārstībām. Būs grūti ietaupīt naudu, kā arī pareizi sabalansēt savus resursus, iespējas un talantus. Ja vēlies par sevi kādam radīt iespaidu kā par uzticamu, stabilu personu, labāk būtu izvēlēties kādu citu dienu.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šī ir laba diena komunikācijai ar cilvēkiem no tālienes, kā arī, lai darbotos mākslas, mūzikas, reliģijas, izglītības un sociālās palīdzības jomās. Ja esi tipisks Vēzis, rīkojies tā, kā liek tava sirds un ļauj sev izpaust emocijas, jūtas. Nebaidies no tā, ko kāds padomās.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien būsi emocionāli ļoti jūtīgs, kas neļaus pieturēties pie iepriekš stingri noteiktā plāna. Apkārtējo cilvēku attieksme un emocijas liks tev vairākkārt mainīt savus sākotnējos nodomus. Var gadīties arī, ka kāds no līdz šim tev ļoti tuviem cilvēkiem savas jūtas izrāda nepatiesi. Neuzticies visiem.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien pacenties vairāk pievērsties lietām, kas tev ir īpaši svarīgas. Mēģini iegūt patiesos faktus un sev visnoderīgāko informāciju, taču it visu pārbaudi, neuzticies tam, ko tev pastāsta apkārtējie. Šodien vajadzētu visu veikt ar īpašu piesardzību, jo iespējamas dažādas neuzmanības kļūdas.

 

 

svari-mil-horSvari

Lai saglabātu veiksmīgu sadarbību ar cilvēkiem no tālienes, tev vajadzēs prasmīgi spēt pielāgoties esošajiem apstākļiem un sadzīvot ar cilvēku mainīgo attieksmi, dažādajiem viedokļiem.  Tev ir jāiemācās pieņemt to, ka citiem cilvēkiem var būt pavisam atšķirīgi dzīves uzskati.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Ja tev vēl nav bijis laika padomāt par atvaļinājumu, ir pēdējais laiks to darīt. Šī ir lieliski piemērota diena, lai saprastu to, kas pēdējā laikā tev ir īpaši nepieciešams un, iespējams, sarīkotu par plašu mārketinga kampaņu. Lieliski piemērots laiks, lai attīstītu romantiskās attiecības.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien daudz labu lietu var notikt tavā ģimenes, laulības dzīvē, tomēr ne viss noritēs saskaņā ar tavām vēlmēm. Tava partnera vēlmes un uzskati kādā jomā varētu atšķirties no tavējiem, un tas varētu izrādīties kaut kas krasi pretējs tam, pie kādas kārtības ikdienā esi pieradis. Sākotnēji, iespējams, šķitīs, ka tas ir ļoti slikti, taču nekreņķējies – tas ir dabiski!

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien tev varētu rasties daudz un dažādi kārdinājumi. Iespējams, saņemsi interesantus piedāvājumus, no kā būs ļoti grūti atteikties. Neraugoties uz atšķirīgām vēlmēm un citām nesaskaņām, šodien viegli un veiksmīgi spēsi izkļūt no dažādām ķildām.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Tev vajadzētu atturēties no naudas “mētāšanas” pa labi un pa kreisi. Labvēlīga diena, lai iegādātos dažādas nepieciešamākās lietas, taču ir jāzina mērs, kā arī jāsaprot atšķirība starp vajadzēt un gribēt. Šodien pievērs lielāku uzmanību arī attiecībām ar sev tuviem cilvēkiem.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šodien tev vajadzētu būt augstsirdīgam, iecietīgam, delikātam un laipnam – tas viss tev palīdzēs sasniegt vēlamo. Ja iespējams, vari pievērsties arī labdarība – kaut pavisam nedaudz. Tas varētu būt arī atbalsts ne materiālajā ziņā, bet sniedzot kādam savu palīdzību vai padomu.

 

 

Lai tev diena izdodas!

Sabiedrība

Šis vīrs apturējis jau vairākus dzērājšoferus! Arests gan viņiem vairs netiek piemērots – VIDEO

  Kāds acīgs un drosmīgs autobraucējs šorīt Rīgā aizturēja kārtējo dzērājšoferi. Viņa izelpā bija vairāk nekā...

Diemžēl ir slikta ziņa no “Tallink”

  Ņemot vērā, ka Latvijas Slimību un profilakses kontroles centrs paplašināja to valstu sarakstu, kuros 14 dienu...

Mūrniece publiski atklāj faktus, kuri plašāk vēl nebija izskanējuši – VIDEO

  Bijusī politiķe un tagad uzņēmēja Linda Mūrniece gana daudz un atklāti sociālajos tīklos stāsta par...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. septembris

  Šī būs enerģijas piepildīta diena ikvienam! Lielisks laiks, lai uzsāktu jaunus projektus un nodibinātu jaunus...
flicr/PROJames Jordan

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. septembris

  Šodien apkārt valdīs laimes pilna enerģija! Emocijas būs ļoti sasaistītas ar realitāti un ik viens...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam OKTOBRIM

Koku lapas jau pamazām iekrāsojas zeltītajos toņos un arvien vairāk gaisā jaušams – jā, ir...

Mājai un Dārzam

Nākamās nedēļas sākumā laiks krasi mainīsies

  Anticiklona ietekmē iepriekšējās dienās Latvijā bija saulains un silts laiks un daudzviet tika laboti maksimālās...

Diemžēl jau ir zināms, kad beigsies fantastiskā atvasara

  Lai gan katru dienu mūs šonedēļ priecē silts un saulains laiks, tas ilgs tikai līdz...

Ko varam sagaidīt no šīs nedēļas? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  Pagājušajā nedēļa piedzīvojām gan vasarīgu karstumu, gan vētru, brīvdienas bija saulainas, bet daudzviet svētdienas rītā...