Oktobris jau sācies. Tas nesis daudz jaunu vēsmu, taču nu tas jau kļuvis par vēsturi. Jauna nedēļa ir klāt – ar jauniem iespaidiem, notikumiem un sajūtām. Nāc, aplūko, ko šīs septiņas dienas sola tieši tev!

 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šonedēļ viena no svarīgākajām tēmām tavā dzīvē būs mīlestība. Iespējams, tev nāksies pieņemt kādu lēmumu un pārdomāt savas attiecības kopumā. Lielā mērā tas attiecināms uz tevi un tiem ģimenes locekļiem, kuri arī dzimuši Auna zīmē. Iespējams, sastapsi jaunu romantiska rakstura paziņu un iepazīstināsi viņu arī ar saviem radiem un draugiem. Šīs nedēļas laikā var rasties arī konfliktsituācija vai nesaskaņas saistībā ar kādas dāvanas iegādi vai kāda īpašuma pārvaldīšanu. Šī situācija nebūs saistīta ar taviem radiniekiem. Kādam tev labi zināmam cilvēkam radīsies veselības problēmas. Šī persona sāks nopietnāk iesaistīties ārstēšanas procesā, ievērot diētu un darīt citas svarīgas lietas. Iespējams tu ar šo cilvēku sazināsies telefoniski, lai runātu par šo situāciju vai apmeklēsi viņu. Var rasties bažas un spriedze saistībā ar kādu vīrieti tavā dzīvē, kurš ir būtiska lēmuma vai izmaiņu priekšā. Izvairies no dažādiem citu cilvēku padomiem, jo tad haoss tavā galvā kļūs vēl lielāks. Labāk paļaujies uz savu intuīciju un izvairies no pārlieku riskantiem gājieniem. Šīs nedēļas laikā saņemsi arī kādu negaidītu zvanu ar piedāvājumu no personas, kura nav tavu radu lokā. Iespējams, šī persona dzīvo citā pilsētā vai pat valstī.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šī nedēļa sola piepildīt dažādas tavas cerības, kas vienmēr būs saistītas ar liktenīgām tikšanām vai lēmumiem. Šonedēļ varēsi ielikt pamatus kam jaunam vai arī varēsi beidzot pielikt kaut kam punktu. Pēkšņi būs iespēja satikt kādu cilvēku, kuram būs liela nozīme tavā nākotnē. Ļoti ticams, ka šobrīd jebkuram cilvēkam, ar ko iepazīsies, būs kāda misija tavā dzīvē – laba vai slikta, tas ir atkarīgs arī no tevis. Tev būs iespēja gūt panākumus un priecāties par tiem, taču, lai līdz tam nonāktu, būs vajadzīga liela apkārtējo cilvēku palīdzība atbalsts un arī veiksme. Šī noteikti solās būt nedēļa, kas viesīs dažādas izmaiņas tavā dzīvē. Iespējams, tev izveidosies attiecības ar kādu vīrieti no tuvākās apkārtnes. Uzmanies no cilvēka, kurš izrāda pārlieku lielu ziņkārību tavā personīgajā vai profesionālajā dzīvē. Īpaši uzraugi, lai neviens svešs cilvēks nepiekļūst tavam e-pastam. Var gadīties, ka reakcijā uz kādu konkrētu situāciju, tev nākas piedzīvot pamatīgu stresu, migrēnu vai ciest no paaugstināta asinsspiediena. Tas nozīmē, ka jau laikus labāk pievērst pastiprinātu uzmanību tam, lai tu kvalitatīvi izgulētos un atpūstos.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šonedēļ vēlama izvairīties no finansiāla rakstura attiecībām ar draugiem vai citiem cilvēkiem, ar kuriem tev ir labas, nozīmīgas attiecības. Iespējamas dažās neskaidrības un vilšanās, jo krasi atšķirsies viedokļi ar kādu citu personu. Šie notikumi var kļūt par lielu jūsu attiecību pārbaudi, dažos gadījumos par pilnīgām saistību beigām. Vajadzētu pievērst lielāku uzmanību savām mājām. Iespējams, kāds no tavas ģimenes locekļiem būs rīkojies neapdomīgi, tērējot lielu naudas summu tam, kas patiesībā nemaz nav vajadzīgs. Tas varētu radīt robu ģimenes budžetā. Gaidāmas ļoti nozīmīgas brīvdienas un notikumi, saistības, maksājumi tajās, tādēļ vēlams rūpīgi plānot savas finanses. Šonedēļ nāksies risināt dažādas problēmas ģimenē, kas, iespējams, būs saistītas ar bērnu vai mazbērnu. Saņemsi svarīgu informāciju, ko vajadzēs uzmanīgi izpētīt, pārbaudīt un izanalizēt. Nesacenties ne ar vienu muļķīgu iemeslu dēļ. Pieņem saprātīgus lēmumus pats, bet nevadies pēc citu mudinājumiem.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis    

Šonedēļ vajadzēs lielāku uzmanību pievērst savai finansiālajai situācijai. Ja iespējams, uzlabot to, tiekoties ar dažādiem cilvēkiem, iesaistoties daudzsološos projektos. Esi uzmanīgs dažādās darbībās, kas saistītas ar naudu. Tev būs iespēja sakārtot finansiālās attiecības ar vīrieti. Nāksies runāt arī par pašreizējām vai turpmākajiem maksājumiem, pakalpojumiem vai līdzīgām lietām, kas saistītas ar tevi. Šonedēļ iespējamas arī situācijas, kad nāksies nosūtīt naudu vai saņemt to nedaudz citādā veidā kā ierasts. Šīs nedēļas laikā var izveidoties arī nepatīkams strīds ar kādu sievieti no tavas ģimenes vai tuvāko radu loka. Var gadīties, ka viņa mēģinās tevi apvainot lietās, kur neesi vainojams, izteiks nievājošas piezīmes vai pat draudus. Būs bažas par tava mīļotā cilvēka veselību. Var nākties doties pie zobārsta vai veikt kādu citu terapiju, lai uzlabotu savu un/vai viņa veselības stāvokli, līdz ar to radīsies neplānoti tēriņi. Šonedēļ kādu iemeslu dēļ nāksies pieņemt grūtu lēmumu saistībā ar savu nākotni. Lai pieņemtu pareizāko, tev būtu ieteicams palikt uz laiku vienatnē, meditēt vai censties ieklausīties tajā, ko saka tava intuīcija.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šonedēļ sagaidīsi jaunumus, telefona zvanu vai vēstuli no sievietes, kura dzīvo citā pilsētā vai pat valstī. Iespējams, tā ir tava radiniece vai draudzene, ar ko tev ir kopīgas biznesa attiecības. Iespējams, dažās no ziņām, ko viņa tev pienesīs, radīs tevī vilšanos. Šonedēļ tavās mājās, iespējams, notiks kādas svinības vai pat radu salidojums, tik pat labi – vienkārša pasēdēšana tuvāko cilvēku lokā. Var nākties apspriest savas attiecības un/vai laulības dzīvi ar radiniekiem vai draugiem, pateicoties kādam notikumam. Nāksies smagi strādāt, lai atrisinātu finansiāla rakstura problēmas, iegūtu lielāku atalgojumu vai tamlīdzīgi. Gaidāmas sarunas, kas saistītas ar tavu finansiālo situāciju. Iespējams, nāksies risināt arī mīļotā cilvēka vai kāda tuva ģimenes locekļa finansiālās problēmas. Var rasties bažas par kādu cilvēku savā ģimenē. Iespējams, ka tev vai tavam mīļotajam cilvēkam radīsies veselības problēmas.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šī nedēļa solās būt interesanta, dinamiska un svarīga. Taču, lai cik daudz arī nebūtu darba, vajadzētu saprast, ka ir nepieciešama arī atpūta, lai tu spētu saglabāt savu garīgo un fizisko veselību. Darbs pie patīkamām lietām vai komunikācija ar draugiem, šonedēļ tev sniegs daudz enerģijas un entuziasma. Iespējams, šonedēļ pieņemsi kādu pārsteidzošu lēmumu vai arī saņemsi negaidītu materiālu labumu no kāda cilvēka, vai laimēsi loterijā. Strīdus vai spriedi attiecībās radīs kāda sieviete pēc tam, kad jums būs bijusi atklāta, vaļsirdīga saruna. Nebaidies no kompromisa, jo tikai tā šī situācija atrisināsies vēlamajā virzienā. Šonedēļ noteikti būsi gatavs uz kompromisu, jo apzināsies, ka dažādiem cilvēkiem var būt dažādi uzskati un pieredzes vai izpratnes par lietām. Pievērs uzmanību solījumiem vai informācijai, ko saņem no jaunas sievietes. Neļauj manipulēt ar sevi. Arī pats nedod solījumus, ko nevari izpildīt, nedod cilvēkiem nereālas cerības. Neļauj nevienam izmantot tavas vēlmes un sapņus savtīgiem nolūkiem. Šonedēļ tevi priecēs kāds negaidīts uzaicinājums vai priekšlikums.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šonedēļ varēsi nedaudz atslābt saistībā ar kādu spraigu notikumu, kas risinājies pagājušajā nedēļā. Šajās dienās būs iespējams arī beidzot gūt panākumus lietās, pie kā strādā jau ilgu laiku, kam velti savas domas un cerības. Var gadīties, ka beidzot realizēsi ko tādu, pie kā strādā jau kopš septembra sākuma. Protams, nekas nenotiek tāpat vien, tāpēc tev noteikti jāiemācās analizēt dažādas situācijas un strādāt ar informāciju, ne tikai to uzklausīt. Pasākums, ko apmeklēsi vai organizēsi savās mājās, radīs tev pozitīvas emocijas un uzlabos garastāvokli. Labvēlīgs laiks arī tam, lai izbaudītu romantiku, meklētu dzīvesbiedru vai sazinātos ar saviem draugiem. Esi atvērts jauniem cilvēkiem un piedāvājumiem. Nesacenties ar citiem nevajadzīgu iemeslu dēļ. Neatmet viegli ar roku dažādās situācijās pie pirmajām grūtībām. Dažreiz vislabākā draudzība vai vislieliskākās attiecības sākas ļoti grūtā veidā. Pievērsies tam, lai attīstītu savus plānus profesionālajā jomā. Iespējams, saņemsi ziņas par naudas iegūšanu, kas būs saistīta ar kādu vīrieti. Būs iespēja noslēgt finansiāla rakstura līgumu vai vienošanos. Svaru vīrieši var izmēģināt savu roku loterijā, taču par saprātīgu summu un nekādā gadījumā nepārspīlējot, un neaizraujoties.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šonedēļ dažādi notikumi, tikšanās un sarunas atgādinās tev par pagātni, kas saistīta ar lielām jūtām. Daži Skorpioni šo sajūtu ietekmē sāks izvērtēt iespējamās kļūdas mīlestībā vai partnerattiecībās, meklēs atbildes uz līdz šim neskaidriem jautājumiem. Citi Skorpioni būs ļoti priecīgi par to, ka izbēguši no nepatikšanām savā dzīvē. Katra atmiņa par pagātnes notikumiem būs atšķirīga un pamācoša. Iespējams, saņemsi ziņas saistībā ar notikumiem, kas risinās tava bijušā mīļotā vai laulātā dzīvē. Šonedēļ iespējamas nesaskaņas un/vai nesaprašanās komunikācijā ar kādu meiteni vai jaunu sievieti. Laulības problēmas vai attiecību krīze var rasties meitas, mazmeitas, māsas vai citas tev tuvas sievietes dzīvē. To izjutīsi teju kā savu pieredzi un vēlēsies visiem spēkiem iesaistīties. Gaidāmi izdevumi saistībā ar bērnu vai jaunieti no tava ģimenes loka, kas būs saistīti ar kādu dokumentu vai līgumu. Šonedēļ saņemsi vai nosūtīsi naudu kādam, kurš dzīvo citā pilsētā vai valstī. Pirmdiena var izvērsties par ļoti interesantu dienu.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šonedēļ tevi var pārsteigt kāds uzmanības žests no radinieka un/vai cilvēka, ar ko tev ir saistības profesionālajā jomā. Iespējams, saņemsi ziņu, kas būs saistīta ar mājas iegādi un tev tuviem cilvēkiem. Labvēlīga nedēļa dažādu dokumentu sagatavošanai vai citu formalitāšu kārtošanai saistībā ar māju, automašīnu vai citu dārgu īpašumu. Daudziem Strēlniekiem būs pieredze ar cilvēkiem, kuri aprunā aiz muguras, izturas slikti vai runā, nepainteresējoties par to, kā ir patiesībā. Tev nevajadzētu par to satraukties, bet likt šīm personām saprast, kā tas izskatās no malas, likt saprast, ka neļausi sevi vazāt aiz deguna un aprunāt, nomelnot. Šo septiņu dienu laikā izturies piesardzīgi pret svešiniekiem, jo īpaši tiem, kuri sazināsies ar tevi profesionālajā jomā. Pārsteigums šonedēļ var būt saistīts ar negaidītām ziņām par naudas saņemšanu, peļņas palielināšanos. Vari izmēģināt savu veiksmi loterijā, taču ar nelielu naudas summu!

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šonedēļ uzzināsi kāda tuva cilvēka ģimenes problēmas, kas būs visai nepatīkamas, jo saistītas ar mīlas dēkām. Sagaidi interesantus notikumus, pavērsienus un pārsteigumus savā darba vidē. Vairumā gadījumu tie būs saistīti ar kādiem jauniem un interesantiem darba pienākumiem. Uzzināsi par iespēju nopelnīt un papildināt savas ģimenes budžetu. Nedēļas laikā uztraukumus var sagādāt kāds zēns vai jauneklis. Gaidāmi arī prieka brīži, tomēr vēlams turēt acis un ausis vaļā. Gaidāma interesanta tikšanās ar vīru, kurš dzīvo un strādā citā pilsētā vai pat valstī. Pievērs uzmanību notikumiem trešdien un ceturtdien.

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Šonedēļ vari iespaidoties no kādas jaunas meitenes rīcības vai lēmuma. Viņa ir tavs draugs vai starp radiniekiem. No šīs meitenes iespējams daudz mācīties, saņemt palīdzību, pat neņemot vērā viņas vecumu. Nedēļas laikā iespējams kāds jauns darbiņš vai peļņa, kas saistīta ar sievieti. Tāpat vajadzētu nokārtot savas finansiālās saistības pret sievietēm, ja tādas ir. Attiecībās iespējams atsalums, tādēļ no tevis sagaidīs konkrētu rīcību un risinājumus. Tev jāpieņem lēmumi, nevis jādod tukši solījumi. Iespējams negaidīts nepatīkams notikums, vilšanās vai nelaime, kas saistīti ar jaunu zēnu vai jaunekli. Nedēļas nogalē būs steidzama un svarīga saruna.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Šonedēļ iespējams piedzīvot emocionālu ģimenes atkal apvienošanos vai satikt sen neredzētus radus/draugus. Biežāk kā ikdienā būsi saistīts ar ģimeni. Nedēļa sniegs daudz pozitīvu emociju, kas saistītas ar meiteni vai jaunu sievieti. Šis laiks īpaši veiksmīgs būs jaunām sievietēm – iespējas sasniegt sen kāroto, atrisināt problēmas vai iegūt kādu lielisku izdevību. Šonedēļ Zivīm iespējams iegūt kādus materiālus labumus – laimests loterijā, negaidīta peļņa, atgūts aizdevums. Šonedēļ nāksies pieņemt svarīgu lēmumu par kādu braucienu, kas saistīts ar vienu vai vairākām sievietēm. Zivju dāmas vairāk apsvērs nākotnes ieceres vai ceļojumu plānus. Būsiet atvērti jauniem iespaidiem un pat cilvēkiem savā dzīvē.

 

Lai tev izdodas veiksmīga šī nedēļa!

Sabiedrība

“Es pieredzēju, kā tiek noslepkavota mana sieva, lūk, kas notika pagājušajā naktī”

Medijus pāršalcis sirdi plosošs notikums. 33 gadus veco Šaralambu Anagnostopulu otrdienas, 11. maija, rītā paša...

Otrdien 729 jauni Covid-19 gadījumi un 6 mirušie; slimnīcās 652 cilvēki

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) trešdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 729 jauni...

Samantas Tīnas Eirovīzijas pusfinālam jau noteikts uzvarētājs

Jau vēstījām, ka mūsu šī gada pārstāve starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Samanta Tīna aizvadījusi emocionālu...

Ar svarīgu informāciju klajā nācis tirgotājs “Maxima”

  Sākoties iedzīvotāju masu vakcinācijai pret Covid-19 un vakcīnām kļūstot plaši pieejamām, “Maxima Latvija”, kā lielākais...

“Acīs saskrēja asaras…” Izskan jaunas ziņas par Eirovīzijas norises vietā ieradušos Samantu Tīnu

  Vēlā pirmdienas vakarā dziedātāja Samanta Tīna un Latvijas delegācija ieradās Roterdamā, kur šodienas pēcpusdienā aizvadīja...

Smaga avārija šodien notikusi Rīgā – VIDEO

  Rīgā, Dzelzavas un Kaivas ielas krustojumā, otrdien notikusi smaga sadursme starp vieglo auto un kravas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. maijs

Laba diena dažādu, gan ar darbu, gan personīgajām interesēm saistītu pētījumu veikšanai. Auns Auna zīmē dzimušajiem ieteicams...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. maijs

  Auns Auna zīmē dzimušie ir tendēti ļoti strauji uzsākt dažādus projektus un aizrautīgi arī turpināt pie...

Horoskops: Katras horoskopa zīmes SIEVIETES PATIESĀ seja

Astrologi apgalvo, ka zina patiesību. To, ka katrai horoskopa zīmei ir gan labās, gan sliktās...
Foto:Wallpapermania.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. maijs

  Nebaidies pastāvēt par sevi un par lietām, kuras tev rūp, taču dari to adekvātā manierē....

Šīs ir trīs neuzticamākās horoskopa zīmes

Horoskopi mēdz būt dažādi, tie spēj noteikt un ietekmēt daudz. Lūk, izdalītas trīs horoskopa zīmes,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. maijs

Aizstāvi savas idejas un ar aizrautību tiecies pakaļ saviem mērķiem, taču uzmanies, lai nekļūtu agresīvs...

Mājai un Dārzam

Izskan jaunas ziņas par laiku šonedēļ un turpmāk. Stāsta sinoptiķis Bricis – VIDEO

  Kāds laiks gaidāms šonedēļ? Stāsta LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis! "Izskatās, ka trešdiena būs šīs...
Foto:7-themes.com

Tuvākās dienas – sausas un ļoti siltas, pēc tam laiks mainīsies – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks anticiklons ar centru virs Krievijas, tāpēc gaidāms sauss laiks,...

Parādās jaunas ziņas par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!

Šīs nedēļas otrajā pusē ciklonu ietekme turpinās dominēt - saglabāsies vēss laiks un bieži līs....