Auns

Šodien vairāk pievērsies lietām ar, tā teikt, svaigu skatījumu. Paraugies uz notiekošo no cita skata punkta. Iespējams, šādā veidā lieliski varēsi ievirzīt pozitīvā gultne kaut ko, kas jau vairākus mēnešus ir iesākts, bet nepabeigts. Vajadzētu pabeigt iesākto, lai ar pilnu jaudu varētu doties uz priekšu.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 3, 11, 19, 27, 34, 43

Labākā šīs dienas saderība ar: Strēlnieks

 

Vērsis

Šodien gaisā virmos dažādas lietas, kas varētu atdzīvināt tavas kaislības, kā arī modināt tevī konkurētspējīgu un komandas garu, kurš gatavs mesties jebkurā grupā un izaicinājumā karjeras sektorā. Šodien labi un izteikti darbosies tavi profesionālie instinkti un iztēle. Lieliska iespēja, lai uzsāktu kādus lielākus projektus kopā ar kādu.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 8, 30, 35, 41, 43, 46

Labākā šīs dienas saderība ar: Zivis

 

Dvīņi         

Šodien Mēness vairāk būs vērsts uz taviem profesionālajiem instinktiem un iztēles daudzveidību, tāpēc vēlams rūpīgāk pievērsties darba jautājumiem – jo īpaši dienas pirmajā pusē. Vakarpusē vari doties jaunos piedzīvojumos, taču noteikti paturi prātā arī teicienu: “Kas par daudz – tas par skādi.”

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 7, 10, 19, 31, 33, 40

Labākā šīs dienas saderība ar: Ūdensvīrs

 

Vēzis

Šodien tev vajadzēs pielikt visas pūles, lai saglabātu līdzsvaru starp darbu un privāto dzīvi. Tiks dota zaļā gaisma taviem projektiem darbā, taču nedrīkstēs pamest novārtā arī privātās dzīves jautājumus, tāpēc būs jāspēj izveicīgi lavierēt starp šīm divām sērām. Centies pieiet lietām ar sava veida rotaļīgumu un vieglumu.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 5, 28, 32, 36, 39, 43

Labākā šīs dienas saderība ar: Jaunava

 

Lauva

Lietas, kam pievērsīsies nopietni un dosi savu artavu, sāks gūt un radīt spēcīgākus impulsus. Esi uzmanīgs, kad tev jāizvēlas no vairākām lietām viena, jo ne vienmēr tas var būt ļoti vienkārši. Kopumā šī diena būs bagātīga ar notikumiem un visumā diezgan dinamiska, ātra, tāpēc centies pielāgoties.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 6, 20, 22, 27, 30, 40

Labākā šīs dienas saderība ar: Dvīņi

 

Jaunava

Šī solās būt nozīmīga diena gan finanšu, gan attiecību jautājumos. Ja pievērsīsi šīm jomām uzmanību, tas nāks par labu tām abām. Vairāk uzmanības vajadzētu pievērst arī komunikācijai ar dažādiem cilvēkiem. Ja šodien spēsi sakārtot lietas finanšu sektorā, pēc desmit dienām varēsi atgūt savu finansiālo spēku.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 12, 13, 15, 30, 36, 45

Labākā šīs dienas saderība ar: Vēzis

 

Svari

Šodien ir vērts pievērst uzmanību savam darbam un karjerai kopumā. Apdomāt un saprast vai šobrīd dari tieši to, ko vēlies darīt, vai esi tur, kur vēlies būt karjeras jomā. Iespējams, ka tieši šodien tavas domas un iespējas mainīsies, taču nebaidies no jauniem izaicinājumiem – pieņem tos. Iepriekš gan rūpīgi izvērtē, taču kopumā jauni soļi profesionālajā jomā sola pozitīvus rezultātus visos aspektos.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 5, 8, 11, 15, 25, 43

Labākā šīs dienas saderība ar: Ūdensvīrs

 

Skorpions

Ticams, ka šodien tev nāksies iesaistīties dažādās norisēs, kas saistīsies gan ar pagātni, gan iespējamo nākotni. Būs nepieciešams līdzsvarot darbu un privāto dzīvu, iespējams, atgriežoties pie darba, kas tev bija iepriekš. Lai nu kā – Mēness varētu izcelt un uzsvērt konkrēto problēmu, kam nepieciešams pievērst uzmanību. Uzdrošinies ticēt tam, ka tu vari visu!

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 11, 13, 14, 15, 47, 48

Labākā šīs dienas saderība ar: Jaunava

 

Strēlnieks

Ne tikai šodien, bet šogad kopumā tev sāksies aizraujošs un neaizmirstams gads, kas būs pilns ar jaunām iespējām ne tikai redzēt pasauli, bet arī dzīvot pilnvērtīgāku dzīvi. Taču tas nav tāpat vien. Tā kā Jupiters Strēlniekā atgriežas ik pēc 12 gadiem, tu šajā posmā esi izdarījis ļoti daudz, lai saņemtu šos nopelnus. Tu esi to visu pelnījis, tāpēc nebaidies izmantot!

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 3, 8, 9, 15, 46, 49

Labākā šīs dienas saderība ar: Auns

 

Mežāzis

Šodien vairāk uzmanības vajadzētu pievērst mājas lietām, ģimenei un/vai īpašuma jautājumiem. Šodien šos jautājumus vajadzētu virzīt kā prioritārus, taču vari būt pārliecināts, ka viss izdosies, to solās garantēt planēta Marss. Padomā par to, kādu mācību vari paņemt no pagātnē iedzīvotā, šobrīd tas būs īpaši svarīgi. Tas ļaus tev virzīties uz priekšu.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 14, 16, 17, 32, 40, 45

Labākā šīs dienas saderība ar: Zivis

 

Ūdensvīrs

Šī būs lieliska diena, lai pārvarētu dažādas komunikācijas barjeras, kas, iespējams, veidojušās jau ilglaicīgi. Lai komunikācija izdotos, nav iespējams sēdēt malā un gaidīt, kad tas notiks, ir jāpraktizē. Ja ir situācijas, kad neesi pārliecināts par sevi, labāk vairākkārt apdomā sava komunikācijas stila piemērotību konkrētajam mirklim.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 9, 13, 15, 30, 33, 35

Labākā šīs dienas saderība ar: Dvīņi

 

Zivis

Ieklausies savā iekšējā balsī un izveido intuitīvi darāmo darbu sarakstu šai un tuvākajām citām dienām. Visticamāk, šis būs liks, kad beidzot sapratīsi, uz ko koncentrēties, un kāds kopumā solās tev būt šis gads. Iespējams, tevī radīsies vairāk uzticības, aizrautības un arī cerību.

Šīs dienas laimīgie skaitļi: 15, 16, 22, 26, 31, 38

Labākā šīs dienas saderība ar: Mežāzis

 

Skaistu dienu!

 

Sabiedrība

“Viņa nekustējās!” Avārijā Rīgā starp diviem auto iespiež jaunieti

  Par nopietnu avāriju Rīgā otrdien vēsta LNT "Degpunktā". Biķernieku ielas malā stāvējusi 17 gadus jauna meitene,...

Rīga vai Venēcija? Galvaspilsēta atkal pludo – VIDEO

  Šovasar esam jau vairākas reizes pieredzējuši, ka pēc spēcīga lietus applūst Latvijas pilsētas, tostarp galvaspilsēta...

Jarāns atklāti par vienu no apkaunojošākajiem mirkļiem dzīvē – VIDEO

  Pazīstamais komiķis un aktieris Jānis Jarāns, viesojoties STV raidījumā "Starp mums runājot", dalījies ar vienu...

Horoskopi un Testi

Foto:Pixabay.com/Daria-Yakovleva/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. jūlijs

  Šī ir piemērota diena, lai kaut ko pabeigtu. Neatkarīgi no apkārt notiekošā, diena būs pozitīvisma...
Foto:Unsplash.com/Craig Lovelidge/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. jūlijs

  Šodien viss notiks pilnasinīgi! Dažkārt pat vismazākais solis pareizajā virzienā, var kļūt par visnozīmīgāko tavā...
Foto:Wallpaperhd.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. jūlijs

  Šodien esi laipns pret citiem un atceries, ka neesi viens. Dažreiz vienkāršs sveiciens ir viss,...

Mājai un Dārzam

Nopietni brīdina par laika apstākļiem šodien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku otrdien dienā. 16.07.2019. dienā teritorijas lielākajā...
Foto:Pexels.com/CC

Beidzot sagaidītas arī labas ziņas par laiku šonedēļ

  Aizvadītajās naktīs vairākās meteoroloģisko novērojumu stacijās tika uzstādīti jauni minimālās gaisa temperatūras rekordi, kā arī...

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās stundās. Dienas vidū un pēcpusdienā...