Pirmā dienas puse sola palielināt tavu enerģiju un uzlabot garastāvokli. Rīta stundas ir piemērotas biznesa jautājumiem, taču vakarpusē varēsi ļauties atpūtai un pat, iespējams, paslinkot.

 

 

auns-mil-horAuns

Rīts būs piemērots dokumentu kārtošanai, īsiem braucieniem un pastaigām vai sadzīviska rakstura telefona sarunām. Ja iespējams, atliec uz vēlāku svarīgas un garas diskusijas, tā vietā labāk pacenties doties un visu noskaidrot pats. Profesionālo plānu sasniegšanai, īstenošanai tuvākajā laikā nebūs piemērotāks brīdis kā tas ir šodien.

 

 

versis-mil-horVērsis

Dienas pirmajā pusē veiksmīgas izrādīsies lietas, kas saistītas ar datu apstrādi, darbībām publiskajā telpā un ar materiālajiem līdzekļiem. Iespējams, daudz ko nāksies risināt tev vienam pašam. Centies padarīt iesākto līdz galam un tikai tad ķerties pie nākamā.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Dienas pirmajā pusē nāksies koncentrēties uz lietām, kas tev patīk un ir tev raksturīgas. Ir labi, ja tev ir laiks darīt to, kas nepieciešams, taču atceries – neko nedari pavirši un pacenties paveikt visu, kamēr nepieciešamās lietas ir labā atmiņā, kamēr neesi aizmirsis būtiskāko. Pēcpusdiena solās būt mazliet brīvāka.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Tev vajadzētu apspriest savus plānus ar savu romantisko partneri vai citiem mājsaimniecības  locekļiem, kā arī iesaistīties diskusijās ar kolēģiem. Pēcpusdienā, iespējams, būs grūtāk koncentrēties uz lieliem darbiem un saglabāt nopietnību.

 

 

lauva-mil-horLauva

Dienas pirmajā pusē tavi panākumi vairāk būs atkarīgi no tavas profesionalitātes, praktiskuma, atjautības un piesardzības. Ieteicams pievērst uzmanību tam, lai tu saglabātu skaidru skatījumu uz lietām un saprastu, ka ir tādi pienākumi, kas jāpadara tieši tā kā prasīts, nevis tā, kā tu to vēlētos.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Dienas sākumā izmanto savu loģisko domāšanu un praktiskumu. Intelektuāla rakstura darbs, sarakstes un sarunas labāk plānot rīta pusē. Otrajā dienas pusē komunikācija ar cilvēkiem kļūs nopietnāka un, iespējams, prasīs vairāk laika un enerģijas.

 

 

svari-mil-horSvari

Koncentrējies uz materiālas dabas jautājumiem, kā arī dažādām problēmām, ar ko pēdējā laikā nācies saskarties. Izmanto savus novērojumus darbā, lai paveiktu iesākto. Piemērota diena, lai saprātīgi un bez liekām emocijām plānotu savas investīcijas un pārdomātu finansiāla rakstura lietas.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Pirmajā dienas pusē tev vajadzētu vai nu doties kādā izbraucienā vai risināt jautājumus, kas saistīti ar uzņēmējdarbību. Šodien būs daudz vienkāršāk uz lietām paraudzīties vieglāk, vairāk spējot pielietot veselo saprātu. Otrajā dienas pusē vairāk tevi pārņems dažādas dīvainības un kaprīzes, savukārt jūtas var izpausties negaidīti agresīvā veidā.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Rīta pusē tevi pārņems ļoti darbīgs garastāvoklis, tāpēc velti laiku tam, lai risinātu jautājumus, kas prasa daudz uzmanības, precizitātes, kontroles un uzraudzības. Vēlāk, turpmākajā dienas gaitā varēsi pievērs uzmanību dažādām lietām, arī atpūtai un izklaidei.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Dienas pirmajā pusē tava piesardzība, apņēmība un praktiskums izrādīsies diezgan parocīgi un izdevīgi sabiedrotie. Janvāra vidū dzimušie Mežāži visvairāk intelektuāla rakstura darba varēs padarīt tieši dienas iesākumā. Vakarpusē dažādi apstākļi varētu ieviest spriedzi ģimenes attiecībās.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Rīta stundās dzīve sniegs iespēju tev pabūt vientulībā, lai tu varētu padomāt par saviem plāniem un objektīvi izvērtēt visus plusus un mīnusus. Šodien vairāk būsi tendēts uz izolāciju, nevis uz socializēšanos, taču nespried par visu dienu, spriežot tikai pēc sajūtām, kādas tev ir no rīta.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šodien spēsi domāt praktiski un saprātīgi. Izmanto to, ja plāno kādu svarīgu sarunu ar kādu draugu vai kolēģi vai reģistrēt svarīgus dokumentus. Otrajā dienas pusē varēsi vairs īpaši neiespringt, jo solās, ka tev viss ies no rokas. Izmanto to!

 

 

Lai tev lieliska un izdevusies šī diena!

Sabiedrība

Izvēle pēc negadījuma: glābt savu kāju vai gaidāmo mazuli

Pēc motocikla avārijas sieviete nokļūst smaga lēmuma priekšā – viņai jāizlemj vai glābt savu kāju...

Kas īsti notika ar Lieni? Kivičs atklāj trakas lietas

  Neminot ne vārda par darba nedēļas beigās it kā notikušo konfliktu, Andris Kivičs naktī uz...

Pēc smagas slimības sestdien mūžībā devies filantrops Boriss Teterevs

  Pēc smagas slimības sestdien mūžībā devies filantrops, Borisa un Ināras Teterevu fonda dibinātājs Boriss Teterevs...

Horoskopi un Testi

Foto:Myfreeonlinegame.blogspot.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. septembris

Dienas pirmajā pusē iespējami negaidīti un visai pēkšņi notikumi. Vari nonākt pretrunā ar saviem vārdiem...
Foto:Hdwallpapers.cat

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. septembris

Dienas pirmā puse var izrādīties īpaši veiksmīgs periods komunikācijai. Būs nedaudz vieglāk izteikt savas jūtas...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23. – 29. septembris

  Klāt jauna nedēļa! Klāt jauni notikumu pavērsieni! Ir laiks uzzināt, ko tev nesīs turpmākās  septembra...

Mājai un Dārzam

Foto:Weheartit.com

Jau zināms, kad sagaidīsim “mīnusus”: Prognoze 7 dienām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par brīvdienās un nākamajā nedēļā gaidāmo laiku. Brīvdienās...

Brīdina par tuvākajās stundās gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 17.09.2019. dienā...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par laiku pirmdien. 16.09.2019. priekšpusdienā daudzviet Latvijā rietumu...