Ko zvaigznes tev sola 13. decembrī?

 

auns-mil-horAuns

Zvaigznes tev šodien nodrošinās iespēju izmantot savas oratora dotības, nevis ragus, jo būsi tādā noskaņojumā, kas vērsts uz saziņu. Pievieno šai norisei zināmu drosmes, kaislības un entuziasma devu, kas tik ļoti raksturīga šī zvaigznāja pārstāvjiem,  nevis vienīgi pašpārliecinātību. Ja tev ir nepieciešams aizstāvēt sevi, mēģini to darīt ar daiļrunību un pieklājību.

 

versis-mil-horVērsis

Tev šajā dienā vajadzētu attīstīt sevī pieklājīgu un tolerantu noskaņojumu, kas var izrādīties liels pārbaudījums. Apsver iespēju izmantojot piedāvājumu, lai ļautos kādai jaunai nodarbei vai mēģini kaut ko darīt pavisam citādāk nekā ierasts.

 

dvini-mil-horDvīņi
Šī tev solās būt laba diena. Tu, iespējams, vēlēsies runāt ar citiem, kuri izrādīs tādu pašu vēlmi pēc komunikācijas. Šodien vēlams uzlabot savas valodas prasmes, tad visa pasaule būs atvērta dažādiem izaicinājumiem. Ieklausies citu viedoklī, tacu atceries, ka daudzi cilvēki var runāt ātrāk, nekā spēj domāt.

 

vezis-mil-horVēzis

Tu šodien vari apjaust, ka teju ikvienam no mums ir kāds radinieks, kurš vienmēr vēlas kaut ko pateikt vai pat uzspiest savu viedokli citiem. Arī tu šajā dienā vari uz savas ādas par to pārliecināties. Tev ir ļoti svarīga ģimene un, ja reiz ir kāda diena, kad varēsi rast ar šiem cilvēkiem lielisku saskaņu, tad tā ir tieši šī!

 

lauva-mil-horLauva

Šodien ir laba diena, lai iepazītos un sadraudzētos ar jauniem cilvēkiem. Tāpat, lai ļautos komunikācijai un īstenotu dažādus darījumus. Laikā, kad ļaujies sabiedriskās dzīves norisēm un nonāc pretrunās ar kādu personu, esi uzmanīgs, lai pirms izsaki savas domas,  esi tās prātā kārtīgi apsvēris. Nepalaid garām iespēju sazināties ar sev nozīmīgiem cilvēkiem.

 

jaunava-mil-horJaunava

Lai gan tu, visticamāk, parasti esi visai kluss un uz sevi vērsts,  šodien būs lieliska diena, lai izrunātos ar kādu. Protams, tev nav jākomunicē ar visiem, kurus satiksi un nav jādara tas pie pirmās izdevības, īpaši ar Lauvām vai Dvīņiem, tomēr ņem vērā, ka tev vajadzētu vismaz izteikt savu viedokli par kādu būtisku jautājumu. Tava vispārējā tendence daudz ko paturēt pie sevis, var citus mudināt kļūt daudz ieinteresētākiem par tavu viedokli.

 

svari-mil-horSvari 

Tu esi labi zināms ar savu šarmanto un diplomātisko personību, taču pasaulei šajā dienā, visticamāk, nebūs nepieciešams lielisks starpnieks. Tomēr daudzām norisēm šodien vajadzētu būt diezgan harmoniskām. Apsver iespēju doties ciemos pie kāda no  draugiem. Uz mirkli aizmirsti par savu darba kārtību un pienākumiem, un runā ar cilvēkiem par visu, kas šobrīd tev ir nozīmīgs.

 

skorpions-mil-horSkorpions
Tu bieži centies izvairīties no saziņas. Zvaigznes norāda, lai šajā dienā mēģini nebūt dzēlīgs pret citiem, jo šie cilvēki alks vienkārši aprunāties. Tu nereti ieņem aizsadzības pozīciju un ātri rīkojies, tomēr šodien centies izvairīties no pārāk ātrām, sasteigtām darbībām. Citi var visai asi izteikt tev savus atzinumus, tomēr šīm personām, visticamāk, nav sliktu nodomu, viņiem vienkārši patīk runāt.

 


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Tu esi persona, kurai vienmēr ir ko citiem pavēstīt un pastāstīt. Tāpat tu, visticamāk, vēlies, lai citi atklājas arī tev. Zvaigznes norāda, ja pašlaik tu esi tendēts uz dažādiem piedzīvojumiem, nevis vēlies apsvērt kādas profesionālās sfēras nianses, runāt par tiem! Citi var izrādīt pastiprinātu interesi par šiem stāstiem. 

 

mezazis-mil-horMežāzis
Zvaigznes tev šodien nodrošinās lieliskas iespējas realizēt savas  intereses. Tu varēsi komunicēt ar citiem, lai virzītu uz priekšu kādu no saviem projektiem, vai gluži pretēji – sarunas ceļā mēģināsi apslēpt daudzus savus nodomus. Šī ir lieliska diena brīvai tērzēšanai ar kolēģiem. Tomēr rēķinies, ka saprasties neizdosies tik viegli ar Auniem un Vēršiem, tomēr tavs entuziasms vai spītība padarīs šo komunikāciju veiksmīgu. Lai ko tu šodien ieņemsi galvā, tā, visticamāk, būs vislabvēlīgākā nianse.  
                                        

                            

udensvirs-mil-horŪdensvīrs 

Zvaigznes norāda, ka tev vajadzētu šodien izbaudīt dažādu viedokļu un atzinumu saņemšanu. Lai gan daudziem no šī zvaigznāja pārstāvjiem patiesi patīk būt visskaļākās balss īpašniekiem telpā, šodien tu visai dabiski pielāgosies citu saziņas tempam un manierei, patiesi izbaudot to.  

 

zivis-mil-horZivis 

Ir diezgan neizbēgami tas, ka ap tevi šajā dienā būs daudz viedokļu, kas radīs situāciju, ka tu īsti nezināsi, kādai ir jābūt tavai nostājai pret radušos situāciju. Tomēr debates šajā dienā nepadosies visai viegli, tāpēc esi īpaši uzmanīgs, lai komunicējot ar sev nozīmīgiem cilvēkiem, tu neaizskartu viņu jūtas.

 

Lielisku dienu!

Sabiedrība

Aivo Oskis izdod jaunu dziesmu un “TikTok” iedvesmoto videoklipu – FOTO, VIDEO

  Trešdienas, 12. augusta vakarā, pašā Vecrīgas sirdī “Doma dārzā” skanīgi un koši aizritēja dziedātāja Aivo...
Foto:Flickr.com/Jesús Pérez Pacheco/CC

Celtnieks no Mārupes vēl nezina, kā tērēt iespaidīgo laimestu

  4. augustā, spēlējot Simtgades loteriju internetā www.latloto.lv, kāds 43 gadus vecs vīrietis no Mārupes, kurš strādā celtniecībā,...
Valsts policija

Jau kopš sestdienas mīklaini pazudusi jauna rīdziniece

Valsts policija meklē bezvēsts prombūtnē esošo 2005. gadā dzimušo Kristiānu Melāniju Poļakovu Valsts policijas Rīgas reģiona...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Feggy Art/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. augusts

  Daļai šī diena kaut kādā ziņā var izrādīties liktenīga. Tā būs piesātināta ar neiedomājamām apstākļu...
Pexels/CC0 License

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. augusts

  Piemērota diena jebkāda veida aktivitātēm, kur nepieciešams likt lietā savu enerģiju un komunikācijas spējas. Šajā...
Foto:Tharunaya.co.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. augusts

  Šodien nāksies izjust un cīnīties ar nogurumu. Mēģini pārlieku daudz neieslīgt relaksācijā, citādi tas var...

Mājai un Dārzam

Foto:Newhope.org.uk

Zināms, kad atkal atgriezīsies karstums

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā pastāstījis, kāds laiks gaidāms turpmākajās dienās. "Rīt un parīt gaidāms...

Brīdina par laiku pirmdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par laika apstākļiem pirmdien. 10.08.2020. dienas laikā daudzviet...
spiritualjourneyguide.com

Zināms, kad beigsies karstuma vilnis – prognoze 7 dienām!

  Arī turpmākajās dienās gaidāms silts un lielākoties saulains laiks. Nedēļas vidū lēns līdz mērens ziemeļu...