Planētu pozīcijas šodien neveicinās panākumus dzīves problēmu un materiālo jautājumu risināšanā. Tev vajadzētu veltīt laiku atpūtai, nevis filozofisku pieeju meklēšanai. Rīts ir labs garīgajām aktivitātēm. Otrā dienas  daļa var nenest jebkādus pozitīvus notikumus.

 

auns-mil-horAuns
Mājas dzīve šodien tev, visticamāk, kļūs arvien svarīgāka. Tev var nākties risināt sadzīves problēmas pašam pret savu gribu. Tomēr tavs enerģijas līmenis solās būt pietiekami augsts, lai tu spētu nolīdzināt it visu, kas būs tavā ceļā. Tu vari būt ļoti aktīvs, kad rūpēsies par savu vai radinieku veselību.

 

versis-mil-horVērsis

Šī ir brīnišķīga diena enerģiskām darbībām, kas vērstas uz tavas ģimenes labklājību. Vari būt īpašā sajūsmā, kad runa būs par taviem bērniem, kādu hobiju, laulāto draugu vai ģimenes atpūtu. Šodienas laikā tavi kontakti ar radiniekiem, kaimiņiem vai ģimenes senākajiem draugiem var kļūt aktīvāki.

 

dvini-mil-horDvīņi

Tavas pašreizējās vajadzības var pārsniegt iespējas. Īpaši aktuāli tas būs dienas sākumā. Centies nodalīt prieklšaicīgas un acīmredzami pārmērīgas prasības no nepieciešamajām un obligātajām darbībām. Nepakļaujies primitīviem impulsiem, pretējā gadījumā tu riskē izšķērdēt savas ģimenes ietaupījumus un iztērēt personīgos līdzekļus vai ģimenes resursus.

 

vezis-mil-horVēzis
Šodien ievērojami palielināsies tavs  jūtīgums. Vari izpaust spēcīgu emocionālu reakciju uz kādu valstiska mēroga rīcību vai personu izteiktiem viedokļiem. Tā vietā, lai apslāpētu emociju izpausmes un pārlieku kontrolējot sevi, šajā dienā neapspied savas patiesās sajūtas, tomēr neizvirzi jebkādas pretenzijas.

 

lauva-mil-horLauva

Šodien labāk neīsteno jebkādus globālus uzdevumus, ja apzinies, ka  neesi tiem gatavs. Lai gan apslēpsi no citu cilvēku acīm savu iekšējo jutību un emocionalitāti, tomēr tas tāpat neļaus rīkoties drosmīgi un enerģiski.

 


jaunava-mil-horJaunava

Zvaigznes norāda, ka šajā dienā iespējamas krasas izmaiņas tavā ģimenes dzīvē. Tāpat vari piedzīvot apvērsumu kontaktos ar radiniekiem, draugiem un domubiedriem. Paturi prātā, ka tavs priekšstats par ideālām savstarpējām attiecībām var ievērojami atšķirties no citu cilvēku uzskatiem.

 

svari-mil-horSvari 

Fundamentālas izmaiņas šodien var izrādīties nedrošas. Tomēr šajā dienā var būt grūti nosēdēt dīkā un gaidīt dabiskas pārmaiņas. Ja tu esi dzimis septembrī, tava vēlme īstenot revolūciju ģimenes dzīvē, personīgajā biznesā, karjerā, laulībā vai citās attiecībās, var būt ļoti spēcīga, gandrīz nekontrolējama.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Diena ir labvēlīga taviem personīgajiem centieniem, īpaši, ja esi dzimis oktobrī. Taču zvaigznes iesaka nepārvērtēt savas spējas. Veselības problēmas var būt kā sekas pārmērīgai emocionalitātei, nekontrolētai uzvedībai un pārspīlētam optimismam.

 


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Zvaigznes norāda, ka šajā dienā tev būs iespēja pāršķirt jaunu lappusi savas personīgās dzīves grāmatā, tostarp intīmās sfēras niansēs. Mīlestība saistības būs pārpilnas ar aizraujošiem momentiem. Kad runa būs par tavu biznesa sfēru, šodien vari pēkšņi sajust spēcīgu vēlmi pēc riskantām, strīdīgām un bīstamām shēmām.

 

mezazis-mil-horMežāzis 

Tavs partneris šodien var nebūt vienkārši pārmērīgi emocionāls, bet gan tendēts uz savādi provokatīvu rīcību. Ja esi dzimis decembrī, pastāv risks, ka kļūsi par dalībnieku kādam nestabilam darījumam.  To var sekmēt un pastiprināt tavas dzīves apstākļi. Tāpat tevi var iedvesmot kādas citas personas eksperimenti.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Ir pienācis laiks ieviest jaunus elementus tavā ikdienas darbā. Tev var rasties nepieciešamība pilnībā mainīt kādu savu aktivitāšu norises gaitu. Zvaigznes norāda, ka šajā dienā tevi arvien vairāk interesēs dažādas inovācijas, progresīvas metodes, instrumenti un programmas.

 

zivis-mil-horZivis

Zvaigznes norāda, ka šajā dienā vari pēkšņi iegūt dīvainu hobiju, interesi vai pieķeršanos. Tevi var sagaidīt dažas neparastas radošas atklāsmes un jauninājumi. Visticamāk, šodien būsi visai emocionāls un jūtīgs, vērsts uz visu jauno un unikālo.

 

Lielisku dienu!

Sabiedrība

Pēkšņs lēmums “Maximā” pie kases maina jauna rīdzinieka dzīvi

  Kādam jaunam vīrietim Rīgā sestdienas vakara atpūta ar draugiem izvērtās necerēti produktīva. Veiksminieks iegājis Maxima...
Foto:Flickr.com/Grigory Gusev/CC

“Dominēs sals, brīžiem snigs!” Sinoptiķis nosauc datumu, kad laiks kļūs ziemīgāks

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā atkal ieskatās tuvākajās prognozēs. "GFS jau pāris dienas prognozē, ka...

Ļoti smaga avārija vakarā notikusi uz Jelgavas apvedceļa – VIDEO

  Pirmdienas pievakarē smaga frontālā sadursme starp vieglo un kravas auto notikusi uz Jelgavas apvedceļa netālu...

Horoskopi un Testi

Foto:Fanpop.lv

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. janvāris

  Rīta pusē var rasties daudz jaunu sapņu. Nepieķeries tiem visiem pārlieku nopietni, labāk mēģini iegūt...
Foto:Flickr.com/Bill Staney/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. janvāris

  Pirmā dienas puse ir labvēlīgs periods teju jebkurai kosmētiskajai procedūrai. Īstais brīdis, kad doties uz...
Foto:Flickr.com/Mike/CC

Tavs horoskops veiksmīgam FEBRUĀRIM

  Pirmais šī gada mēnesis jau galā, nu ir kārta nākamajam. Kā zvaigznes izkārtojušās un, ko...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Grigory Gusev/CC

“Dominēs sals, brīžiem snigs!” Sinoptiķis nosauc datumu, kad laiks kļūs ziemīgāks

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā atkal ieskatās tuvākajās prognozēs. "GFS jau pāris dienas prognozē, ka...
meteo.lv

Izskan jaunas prognozes par laiku janvāra izskaņā un februāra sākumā

  Nākamajā nedēļā laika apstākļus noteiks vairāku ciklonu darbība, līdz ar to debesis klās mākoņi un...
Foto:E.standard.net

Nepatīkamas ziņas par šonedēļ gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā nedaudz ielūkojies šīs nedēļas laika prognozēs. "Turpmāk gandrīz katru dienu...