Planētu pozīcijas šodien neveicinās panākumus dzīves problēmu un materiālo jautājumu risināšanā. Tev vajadzētu veltīt laiku atpūtai, nevis filozofisku pieeju meklēšanai. Rīts ir labs garīgajām aktivitātēm. Otrā dienas  daļa var nenest jebkādus pozitīvus notikumus.

 

auns-mil-horAuns
Mājas dzīve šodien tev, visticamāk, kļūs arvien svarīgāka. Tev var nākties risināt sadzīves problēmas pašam pret savu gribu. Tomēr tavs enerģijas līmenis solās būt pietiekami augsts, lai tu spētu nolīdzināt it visu, kas būs tavā ceļā. Tu vari būt ļoti aktīvs, kad rūpēsies par savu vai radinieku veselību.

 

versis-mil-horVērsis

Šī ir brīnišķīga diena enerģiskām darbībām, kas vērstas uz tavas ģimenes labklājību. Vari būt īpašā sajūsmā, kad runa būs par taviem bērniem, kādu hobiju, laulāto draugu vai ģimenes atpūtu. Šodienas laikā tavi kontakti ar radiniekiem, kaimiņiem vai ģimenes senākajiem draugiem var kļūt aktīvāki.

 

dvini-mil-horDvīņi

Tavas pašreizējās vajadzības var pārsniegt iespējas. Īpaši aktuāli tas būs dienas sākumā. Centies nodalīt prieklšaicīgas un acīmredzami pārmērīgas prasības no nepieciešamajām un obligātajām darbībām. Nepakļaujies primitīviem impulsiem, pretējā gadījumā tu riskē izšķērdēt savas ģimenes ietaupījumus un iztērēt personīgos līdzekļus vai ģimenes resursus.

 

vezis-mil-horVēzis
Šodien ievērojami palielināsies tavs  jūtīgums. Vari izpaust spēcīgu emocionālu reakciju uz kādu valstiska mēroga rīcību vai personu izteiktiem viedokļiem. Tā vietā, lai apslāpētu emociju izpausmes un pārlieku kontrolējot sevi, šajā dienā neapspied savas patiesās sajūtas, tomēr neizvirzi jebkādas pretenzijas.

 

lauva-mil-horLauva

Šodien labāk neīsteno jebkādus globālus uzdevumus, ja apzinies, ka  neesi tiem gatavs. Lai gan apslēpsi no citu cilvēku acīm savu iekšējo jutību un emocionalitāti, tomēr tas tāpat neļaus rīkoties drosmīgi un enerģiski.

 


jaunava-mil-horJaunava

Zvaigznes norāda, ka šajā dienā iespējamas krasas izmaiņas tavā ģimenes dzīvē. Tāpat vari piedzīvot apvērsumu kontaktos ar radiniekiem, draugiem un domubiedriem. Paturi prātā, ka tavs priekšstats par ideālām savstarpējām attiecībām var ievērojami atšķirties no citu cilvēku uzskatiem.

 

svari-mil-horSvari 

Fundamentālas izmaiņas šodien var izrādīties nedrošas. Tomēr šajā dienā var būt grūti nosēdēt dīkā un gaidīt dabiskas pārmaiņas. Ja tu esi dzimis septembrī, tava vēlme īstenot revolūciju ģimenes dzīvē, personīgajā biznesā, karjerā, laulībā vai citās attiecībās, var būt ļoti spēcīga, gandrīz nekontrolējama.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Diena ir labvēlīga taviem personīgajiem centieniem, īpaši, ja esi dzimis oktobrī. Taču zvaigznes iesaka nepārvērtēt savas spējas. Veselības problēmas var būt kā sekas pārmērīgai emocionalitātei, nekontrolētai uzvedībai un pārspīlētam optimismam.

 


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Zvaigznes norāda, ka šajā dienā tev būs iespēja pāršķirt jaunu lappusi savas personīgās dzīves grāmatā, tostarp intīmās sfēras niansēs. Mīlestība saistības būs pārpilnas ar aizraujošiem momentiem. Kad runa būs par tavu biznesa sfēru, šodien vari pēkšņi sajust spēcīgu vēlmi pēc riskantām, strīdīgām un bīstamām shēmām.

 

mezazis-mil-horMežāzis 

Tavs partneris šodien var nebūt vienkārši pārmērīgi emocionāls, bet gan tendēts uz savādi provokatīvu rīcību. Ja esi dzimis decembrī, pastāv risks, ka kļūsi par dalībnieku kādam nestabilam darījumam.  To var sekmēt un pastiprināt tavas dzīves apstākļi. Tāpat tevi var iedvesmot kādas citas personas eksperimenti.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Ir pienācis laiks ieviest jaunus elementus tavā ikdienas darbā. Tev var rasties nepieciešamība pilnībā mainīt kādu savu aktivitāšu norises gaitu. Zvaigznes norāda, ka šajā dienā tevi arvien vairāk interesēs dažādas inovācijas, progresīvas metodes, instrumenti un programmas.

 

zivis-mil-horZivis

Zvaigznes norāda, ka šajā dienā vari pēkšņi iegūt dīvainu hobiju, interesi vai pieķeršanos. Tevi var sagaidīt dažas neparastas radošas atklāsmes un jauninājumi. Visticamāk, šodien būsi visai emocionāls un jūtīgs, vērsts uz visu jauno un unikālo.

 

Lielisku dienu!

Sabiedrība

Atcelti pasākumi un piesardzība dārziņos: Zināma jaunākā informācija par saindēšanos Siguldā

  Siguldas novada pašvaldība informē, ka 16. septembrī turpinās Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) un Slimību...

PVD brīdina iedzīvotājus par viltus ziņām

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) informē: "Aicinām Latvijas iedzīvotājus kritiski attiekties pret informāciju sociālajos medijos,...

Prinča Harija 35. dzimšanas dienā Mārkla parāda vēl neredzētu foto

Saseksas hercogiene Megana Mārkla oficiālajā “Sussex Royal” Instagram kontā dalījusies ar vēl neredzētu ģimenes fotogrāfiju,...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. septembris

Dienas pirmajā pusē kļūsi pašpārliecinātāks. Spēsi veiksmīgi atrisināt visas problēmas, kas saistītas ar mājām, ģimeni...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. septembris

  Diena iezīmē dažādus negaidītus pavērsienus. Draugu vai ģimenes locekļu zvani vai apciemojumi var pamatīgi izsist...
Foto:Cn.forwallpaper.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. septembris

  Planētu stāvoklis iezīmē, ka šī diena būs veiksmīga. Šis ir ideāls laiks, lai attīstītu personiskās...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par laiku pirmdien. 16.09.2019. priekšpusdienā daudzviet Latvijā rietumu...
Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Sliktas ziņas par laiku tuvākajās dienās; pēc tam laiks mainīsies

  Šajā darba nedēļā laika apstākļus noteiks ciklonu darbība - līdz ar to bieži gaidāms lietains...

Dabas vērotājs parāda, ko sestdienas krusa pastrādājusi Viļakā -FOTO

  Latvijas atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā "Twitter" kontā dalījies ar attēliem no...