Astoņpadsmitajā aprīlī redzama vien mazāk kā puse no dilstošā mēness, kad tas turpina savu ceļu cauri Mežāža zīmei. Šī ir ambicioza zīme, kura mīl smagi strādāt, taču problēmas bieži vien sagādā veiksmīgu attiecību veidošana ar kolēģiem. Apzini veidus, kā tavs darbs ietekmē tos, kas tev apkārt.

 

 

aunsAuns

Auna zīmē dzimušajiem īpaši vajadzētu piedomāt pie tā, kā viņu veiktais darbs un rīcība iespaido viņu kolēģus.  Bieži vien tu strādā tik entuziastiski, ka kaut kādā veidā kļūsti par šķērsli citiem viņu projektu realizācijā vai arī tie cieš neveiksmi dēļ tā, ka tu liedz savu padomu vai palīdzību.

 

 

versisVērsis

Vērši bieži vien ir ļoti apkrauti ar pienākumiem, kā rezultātā tiem nav vēlmes iesaistīties komunikācijā ar apkārtējiem. Neskatoties uz to, tev ir daudz, ko teikt un tava dalīšanās zināšanās un pieredzē var ieviest pozitīvas izmaiņas un samazināt apkārt valdošo spriedzi.

 

 

dviniDvīņi

Dvīņu zīmē dzimušajiem vajadzētu sevi nedaudz ierobežot, atrodoties darba vidē. Tu esi ļoti komunikabls cilvēks un bieži vien tas palīdz apkārtējiem atbrīvoties no stresa un paaugstināt darba produktivitāti, taču tev ir ļoti viegli pāršaut pār strīpu un kļūt par apkārtējo traucēkli.  

 

 

vezisVēzis

Vēžiem mēness Mežāža zīmē allaž sniedz gan papildus devu motivācijas, taču negatīvi ietekmē to komunikācijas spējas. Tu esi tendēts izolēties no apkārtējiem un labāk smagi strādāsi un tad ātri dosies mājup, nekā pavadīsi laiku socializējoties ar kolēģiem. Centies nojaukt robežas, ko sev apkārt esi uzbūvējis un iepazīsti cilvēkus, kuriem esi līdzās ik dienas.  

 

 

lauvaLauva

Lauvas zīmē dzimušajiem vienmēr ieteicams pievērst uzmanību viņu saskarsmei ar apkārtējiem. Bieži vien tu par sevi esi augstākās domās, nekā pārējie, taču nereti tas ir nepamatoti. Paskaties kritiski uz sevi pats, pirms prasi un gaidi respektu un cieņu no citiem.

 

 

jaunavaJaunava

Jaunavas zīmē dzimušajiem bieži vien ir vairāk ko dot un ieguldīt apkārtējās sabiedrības labā, nekā tie reāli sniedz. Tu esi pārliecināts par sevi un mīli paslēpties no citu acīm, lai mierīgi pievērstos saviem pienākumiem. Ieteicams izmantot iespēju iesaistīties darbā un lēmumu pieņemšanā kopā ar citiem, nedaudz atliekot malā individuālo darbu.

 

 

svariSvari

Svariem, kuri tendēti atrast līdzsvaru it visā un visur, vajadzētu pārliecināties, ka arī viņu pašu ietekme uz apkārtējiem neiziet ārpus rāmjiem. Tu bieži vien iesaisties līdzcilvēku dzīvē un viņu problēmu risināšanā, tādēļ jābūt īpaši piesardzīgam un jāpatur prātā, ka citi tavu palīdzību var gan pieņemt, gan ignorēt un tas ir pilnīgi normāli. Neesi uzstājīgs.

 

 

skorpionsSkorpions

Skorpiona zīmē dzimušie ir ļoti kaislīgi cilvēki, kuri savu kaisli izpauž gan attiecībās ar cilvēkiem, gan dažādās aktivitātēs, interesēs, hobijos un darbā. Diemžēl, lielā aizrautība nereti rezultējas konfliktos, it īpaši reizēs kad tiek aizskarta tev tuva tēma vai cilvēks. Centies savaldīt savas emocijas un nerīkojies mirkļa iespaidā.

 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlnieki un viņu darbs kolēģu vidū allaž tiek augstu vērtēts un respektēts. Uzmanīgi izvērtē, kā šo respektu izmantot savā labā. Tiesa gan, kļūšana par absolūtu līderi nebūs tev sevišķi piemērota, ņemot vērā tavu vēlmi strādāt vienatnē.

 

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmē dzimušie bieži vien satraucas par to, kā viņi izskatās priekšniecības acīs, kā rezultātā atsvešinās no saviem kolēģiem. Attiecības ar darba biedriem ir ļoti nozīmīga darba vides sastāvdaļa. Parūpējies par to uzlabošanu.  

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīru ieguldījums sabiedrības labā allaž tiek augstu novērtēts, taču to vērtība citu acīs krītas, kad tie vēršas pie uzstājīgiem un agresīviem veidiem, lai panāktu iecerēto un pārliecinātu apkārtējos par savu viedokli. Iemācies uzklausīt un ņemt vērā arī citu domas un ieteikumus.  

 

 

zivis-2Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem ieteicams vairāk socializēties ar kolēģiem. Tu esi smalkjūtīgs cilvēks ar lieliskām komunikācijas prasmēm, kuras atliek vien likt lietā, taču uzmanies, lai tās negatīvi neietekmē tavu jau tā ne pārāk spožo darba produktivitāti. 

 

 

Lai jauka šī diena!

Sabiedrība

Brīdina par laiku pirmdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par laika apstākļiem pirmdien. 10.08.2020. dienas laikā daudzviet...
Foto:Pixabay.com/metadog/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. augusts

  Šodien, 10. augustā, kļūsi nedaudz sapņaināks un romantiskāks kā ierasts. Zvaigznesieviesīs zināmas izmaiņas sirdslietās, ļaujot...

Pilnīgs vājprāts! Pie Ķekavas apļa nofilmē neprātīgu autobraucēju – VIDEO

  Pie Ķekavas apļa uz Rīgas apvedceļa kāds autovadītājs nofilmējis neprātīgi braucošu šoferi, kurš apdraudējis gan...

Horoskopi un Testi

Foto:Pixabay.com/metadog/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. augusts

  Šodien, 10. augustā, kļūsi nedaudz sapņaināks un romantiskāks kā ierasts. Zvaigznesieviesīs zināmas izmaiņas sirdslietās, ļaujot...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 10. – 16. augusts

  Vasaras pēdējais mēnesis augusts drošiem soļiem uzņem apgriezienus. Tik daudz vēl jāizpauda, jāpiedzīvo, kamēr Latvijā...
nbcnews.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. augusts

  Pirmo dienas pusi būtu vēlams veltīt savai ģimenei un draugiem. Draudzīgu un mīļu attiecību stils...

Mājai un Dārzam

Brīdina par laiku pirmdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par laika apstākļiem pirmdien. 10.08.2020. dienas laikā daudzviet...
spiritualjourneyguide.com

Zināms, kad beigsies karstuma vilnis – prognoze 7 dienām!

  Arī turpmākajās dienās gaidāms silts un lielākoties saulains laiks. Nedēļas vidū lēns līdz mērens ziemeļu...

Sinoptiķis Bricis nāk klajā ar atvainošanos – VIDEO

  "Prognoze, ka augustā karstuma viļņu iespējamība ir niecīga un valdīs bieži mainīgi laika apstākļi, izrādījās...