Dilstošais Mēness 18. maijā turpina savu ceļu cauri Ūdensvīra zīmei. Ūdensvīriem rūp sabiedrības labklājība un tiem piemīt spēcīgs raksturs, kas ļoti palīdz būs pārliecinošiem savos sniegtajos argumentos. Esi pārliecināts par savām idejām un to, kam tu tici, taču izvairies no sava viedokļa uzspiešanas citiem, centies būt atvērts un brīvs no aizspriedumiem.

 

aunsAuns

Auna zīmē dzimušie ir ļoti drosmīgi un pašpārliecināti cilvēki, kuri nebaidās savus trumpjus likt lietā sarunās ar citiem. Ja vēlies, lai tevī ieklausītos un tevis teikto ņemtu vērā, izturies ar cieņu pret savu sarunas biedru un izvairies no asām viedokļu apmaiņām.

 

 

 

versisVērsis

Vērši ir ļoti pašpārliecināti un stūrgalvīgi cilvēki, kuru argumenti nereti ir balstīti uz viņu iepriekšējās pieredzes. Lai gan pieredzei ir liela vērtība, fokusējoties tikai uz to tavs redzesloks ir krietni sašaurināts un tu pats kļūsti skeptisks pret jaunām lietām un idejām. Diemžēl, šādā veidā apkārtējo atbalstu savām idejām izdot neizdosies.
dviniDvīņi

Dvīņu zīmē dzimušajiem jāpatur prātā tas, ko citi dažkārt mēdz piemiers – viņi var lepoties ar bīstami asu prātu. Neļauj citiem sevi noniecināt sevi tādēļ vien, ka ārēji esi radījis par sevi iespaidu kā par vienkāršu pļāpu vai tenkotāju. Atrodi iespēju, kā likt apkārtējiem iepazīt arī tavu inteliģento pusi.
 

 

vezisVēzis

Vēžiem bieži vien ir konkrēts viedoklis par dažādiem sociāliem jautājumiem, taču dēļ savām bailēm un kautrības tie to pauž bez pārliecības vai pilnībā izvairās no iesaistīšanās diskusijās ar citiem. Izvairīšanās ko iespējamajiem konfliktiem nav nosodāma rīcība, taču raugi, lai netiec palikts zem citu papēža.
lauvaLauva

Lauvas zīmē dzimušie ir ļoti pašpārliecināti cilvēki un bieži vien paļaujas uz to, ka citi piekritīs viņu viedoklim, jo tas taču ir viņu izteiktais viedoklis. Palūkojies uz sevi ar kritisku aci un iepazīsties arī ar pretējiem viedokļiem, lai diskusiju laikā izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem.
 

jaunavaJaunava

Jaunavas veiksmīgi izvairīsies no lamatām, ko šodien izlicis mēness Ūdensvīra zīmē. Tu bieži vien izvairies no dažādām debatēm un diskusijām, jo nejūti vajadzību mesties kādu apstrīdēt vai par kaut ko pārliecināt. Tiesa gan, var gadīties, ka pilnībā izbēgt no iesaistīšanās tajās nevarēsi un nāksies uzraudzīt, lai saruna norit konstruktīvi un neiziet no sliedēm.
svariSvari

Svariem gaidāma visai darbīga diena. Apkārt plosīsies ideju pārņemti cilvēki, kas, protams, krietni palielina risku dažādu konfliktu un nesaskaņu attīstībai. Izvairies no nostāšanās vienā vai otrā pusē. Centies ieņemt neitrālu pozīciju un vienkārši apdzēst atšķirīgo viedokļu radīto uguni.

 

 

skorpionsSkorpions

Skorpiona zīmē dzimušie kļūst sevišķi aizrautīgi sarunu biedri un diskusiju dalībnieki, ja tiek runāts par kādu viņiem nozīmīgu tēmu. Esi kaislīgs, aizstāvot savu viedokli, taču nepielieto agresiju, cenšoties par to pārliecināt apkārtējos.

 

 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlnieki ir visai rāmas dabas cilvēki un tas viņiem ļoti palīdzēs izvairīties no dažādām spriedzes pilnām diskusijām šajā dienā. Ja tomēr kaut kādā veidā tajās iesaistīsies, vari būt drošs, ka veiksmīgi spēsi gūt apkārtējo cilvēku atbalstu.

 

 

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmē dzimušajiem izdosies izvairīties no mežonīgiem konfliktiem darba vietā. Tu esi ļoti ieinteresēts saglabāt labu reputāciju, tādēļ neļausi nesaskaņām kolēģu starpā to aptraipīt. Toties brīvajā laikā būsi nelokāms un pārņemts ar sacensību garu.
 

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīri šodien jutīsies īpaši saviļņoti un motivēti iesaistīties diskusijās. Tu ar lielu aizrautību iesaisties dažādu politisko un sociālo jautājumu risināšanā un bieži vien to dari, pārkāpjot dažādas robežas. Atceries, ka ir lietas, kuras, iespējams, būtu labāk publiski neizpaust.

 

 

zivisZivis

Zivju zīmē dzimušajiem nāksies pacīnīties par mieru šajā dienā. Liec lietā spēju saprast citu cilvēku emocijas un sajūtas, lai palīdzētu tiem atrisināt savstarpējās nesaskaņas. Drošākā pozīcija, kur atrasties šajā spriedzes pilnajā dienā, būs kāda konflikta epicentrā, mēģinot rast kompromisu starp abām tajā iesaistītajām pusēm.
 

 

Sabiedrība

Pārdzērusies māte bērnu klātbūtnē draud sevi sadurt ar nazi; policisti rīkojas nekavējoties – VIDEO

  Brīvdienās Rīgas pašvaldības policisti devušies uz izsaukumu Bolderājā, kur kādā dzīvoklī atrodoties smagi piedzērusies sieviete...

Nedzirdīgo pasaules čempioni Zani piemeklē liela laime

  SuperBingo 20. februāra Auto spēlē laimētā automašīna Škoda Octavia nodota tās saimniecei Zanei Embrektei. Zane ir pasaules čempione peldēšanā – nedzirdīgo...

VIDEO: Ledus aiznes Līgatnes pārceltuvi

  Līdz ar ledus sanesumiem aizpeldējusi arī vēsturiskā Līgatnes pārceltuve, kas ne vien kalpo par pārvietošanās...

Pirmdienas vakaru vairākiem šoferiem sabojā nelaime uz Pleskavas šosejas – VIDEO

  Pirmdienas vakarā uz Pleskavas šosejas pie Augšlīgatnes notikusi piecu automašīnu - "Ford", "Peugeot", "BMW" un...

Izskan satraukums par aktiera Ķestera veselību

  Kā savā 23. februāra - 1. marta numurā ziņo izdevums "Kas jauns", seriāla "Nemīlētie" skatītāji...

Pavisam savādi notikumi risinājušies Magones mājā Gulbenes pusē – VIDEO

  TV zvaigznes Magones Šutovienes mājā Covid-19 aizliegumu ēnā notikusi kāda "neatļauta pakalpojuma sniegšana" - protams,...

Horoskopi un Testi

Horoskopa zīmes, kurām MARTS būs īpaši veiksmīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Flickr.com/Eric Lynch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. marts

  Šodien daudziem cilvēkiem tā vien būs gaisā jūtama mīlestība. Iespējams, šodien daudzi cilvēki spēs savienoties...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. marts

  Par ļaunu nenāks piesardzība, jo īpaši, ja esi sācis domāt par jauniem projektiem. Ko vēl...
Foto:Unsplash.com/Jordan Whitt/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 1.-7. marts

  Esam teikuši ardievas ziemas pēdējam mēnesim. Uzzini, ar kādām vēsmām un notikumu pavērsieniem sagaidīsim martu....

Tavs horoskops veiksmīgam MARTAM

  Pirmais pavasara vēstnesis – marts – ir klāt! Sveicināsim to ar smaidiem un labām domām!...
Foto:Wonderfulengineering.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. februāris

  Šī diena kopumā sola būt visai labvēlīga. Enerģijas būs daudz, līdz ar to varēsi aktīvi...

Mājai un Dārzam

Kļuvis zināms, kāds laiks mūs sagaida martā

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā publiskojis laika...

Sinoptiķim Bricim ir jaunas ziņas par laiku tuvākajās dienās – VIDEO

  Latviju lielais siltums skāra tikai mazliet, bet citviet Eiropā vairākas dienas vadījušas vasarai atbilstošas temperatūras....

Mīnusi un sniegs vēl nepazudīs… Izskan jaunas ziņas par laiku marta pirmajā nedēļā

  Aizvadītajā nedēļā uzstādīti 11 maksimālās gaisa temperatūras rekordi un teju visā Latvijas teritorijā ir nokususi...