Ko zvaigznes mums sola piektdien, 21. februārī?

 

 

auns-mil-horAuns

Auniem ieteicams izvēlēties sākt tādus darbus, kuru veikšanai nav nepieciešams ilgs laiks. Tev piemīt apņēmība un entuziasms strauji uzņemties dažādu darba uzdevumu izpildi, taču ne vienmēr esi spējīgs iesākto novest līdz galam. Šodien pievērsies ātri veicamiem uzdevumiem, lai būtu pārliecināts, ka pusceļā tiem neatmetīsi ar roku.

 

 

versis-mil-horVērsis

Vērši ir strādīgi un uzticami cilvēki, kuriem šodien vajadzētu apsvērt iespēju palīdzēt citiem savilkt astes un padarīt līdz galam iesāktos darbus. Tevī enerģijas būs vairāk kā pietiekami, lai veiksmīgi izpildītu gan savus darba pienākumus, gan dotos talkā apkārtējiem. Tava palīdzība tiks augstu novērtēta.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Dvīņi šodien spēs motivēt gan sevi, gan apkārtējos. Šī būs visai enerģiska diena, un tu vari veicināt  vēl vairāk apkārt valdošo darbīgo noskaņu, nodarbinot sevi un savus kolēģus, lai dienas beigās baudītu gandarījumu par labi padarīto darbu.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Vēžiem labākais veids, kā izmantot pašreizējo zvaigžņu stāvokli, būs padarīt savu darbu un doties mājup. Zvaigznesraisīs tevī vēlmi pabūt ar sevi, savā vidē un nav šaubu, ka tava māja ir tava pils un tajā jūties visērtāk. Vien pārliecinies, ka esi paguvis izdarīt visu, kas bija plānots, pirms beidz savu darba dienu.

 

 

lauva-mil-horLauva

Lauvas zīmē dzimušajiem vajadzētu vispirms organizēt un tikt kārtībā ar savu darbu un tikai tad mesties motivēt pienākumiem citus. Tu bieži vien mīli socializēties ar citiem, lai gūtu respektu un nodibinātu jaunas, draudzīgas attiecības, taču ņem vērā, ka tas veiksmīgi izdosies vien tad, ja vispirms tiksi galā pats ar sevi.

 

jaunava-mil-horJaunava

Jaunavas vienmēr strādā daudz un produktīvi, taču der apsvērt iespēju izmantot zvaigžņu stāvokli, lai sava darba efektivitāti divkāršotu. Tu proti atrast veiksmīgus risinājumus sarežģītām problēmām, savukārt Strēlnieki prot tās risināt ātri, līdz ar to šodien kompleksu jautājumu apspriešana ritēs raitāk kā ierasts.

 

 

svari-mil-horSvari

Svari ir apdāvināti runātāji un zvaigžņu stāvoklis tikai pastiprinās tavas spējas izteikties un ātri nogludināt dažādas nesaskaņas un konfliktus. Lai gan zvaigznes nesola īpašus sarežģījumus šajā dienā, jebkura problēma, ar ko saskarsies, tev lielas galvassāpes nesagādās.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Skorpiona zīmē dzimušie, visticamāk, šodien konfliktos netiks iesaistīti, bet, ja nu tomēr, tad tie būs viegli un ātri atrisināmi. Uztver pasauli kā slīdošo lenti, kur tev jāizdara viens konkrēts darbs, pirms ķerties pie nākamā. Šādi strādājot spēsi paveikt ievērojami daudz.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Visi trumpji šodien būs tavās rokās un būsi neapturams. Iespējams, saskarsies ar problēmām, kuras spēsi ātri un veiksmīgi atrisināt. Vispirms ķeries klāt pie sarežģītāko situāciju risinājuma rašanas un neatstāj uz rītu to, ko vari izdarīt jau šodien.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Mežāža zīmē dzimušie bieži vien upurējas sava darba un kompāniju labā. Šodien nekas netraucēs tev fokusēties uz darbu, līdz ar to spēsi paveikt lielu tā apjomu. Noslēdzies no apkārtējiem un ienirsti pienākumu pildīšanā, lai sasniegtu maksimālu progresu.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

 Ūdensvīriem vajadzētu šo dienu veltīt labdarībai vai kāda sev nozīmīga mērķa īstenošanai. Ja daļai ir paveicies ar iespēju strādāt sociālā taisnīguma vai tiesību jomā, vairumam tomēr darbs ir līdzeklis, ar kura palīdzību nomaksāt rēķinus, kamēr paralēli paši veic pienākumus sabiedrības labā. Lai nu kā, šodien tev izdosies apvienot patīkamo ar lietderīgo.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šodien Zivis būs īpaši uzcītīgi darbinieki, pateicoties apkārt valdošajai enerģiskajai atmosfērai. Apvienojot savas prāta un darba spējas, tev veiksmīgi izdosies veikt vairākus uzdevumus vienlaicīgi, līdz ar to diena solās būt diezgan ražīga.

 

 

Veiksmīgu dienu!  

Sabiedrība

Latvijā miris otrais Covid-19 pozitīvais cilvēks; arī šoreiz aizdomas par citu nāves iemeslu

  Kā sestdienas rītā vēsta portāls delfi.lv, naktī ap plkst.3 reliģiskās organizācijas "Zilais krusts" patversmē Rīgā...

Naktī Rīgā notikusi ļoti smaga avārija – VIDEO, FOTO

  Kā vēsta aculiecinieks vietnē "Sadursme", naktī uz sestdienu ap plkst. 2.30 ļoti smaga avārija notikusi...

Igaunijā situācija aizvien bēdīgākā Baltijas valstīs: 13 mirušie un 1018 inficētie

  Igaunijā reģistrēti jau 13 nāves gadījumi ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19, savukārt apstiprināto inficēšanās...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Matt Malone/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. aprīlis

  Šodien atrodi laiku, ko veltīt mājas darbiem un savai ģimenei. Sazinies ar draugiem un vecākiem,...
Foto:Pexels.com/Sergei Degtyarev/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. aprīlis

  Planētu kopējais stāvoklis dienas pirmajā pusē neļaus tev sēdēt rokas klēpī salikušam. Jo lielāka pasivitāte...
stylearena.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. aprīlis

  2. aprīlī ikvienam nāksies likt lietā savas komunikācijas prasmes un prāta spējas, lai gan pārsvarā...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptķi izplatījuši brīdinājumu par laiku piektdienas rītā. 03.04.2020. dienas laikā...

Sinoptiķis Bricis pastāsta par tuvākajās nedēļās gaidāmo laiku – VIDEO

  LTV sinoptiķis Toms Bricis savā "Facebook" kontā ceturtdien nācis klajā ar jaunāko informāciju par laiku...
drdvmd.com

Nākamnedēļ laiks krasi mainīsies

  Tuvākās nedēļas laikā gaidāmi mainīgi laikapstākļi - brīvdienās vēl naktīs gaidāms sals, bet jaunnedēļ kļūs...