Šī diena tevi iedvesmos jaunām un unikālām domām, idejām un plāniem. Taču, ja to visu darīsi ar pārlieku lielu optimismu, teju lidinoties mākoņos – nekas neizdosies. Tieši tas būs iemesls, kādēļ dažām idejām pirms realizācijas būs nepieciešami dažādi uzlabojumi.

 

 

auns-mil-horAuns

Tev būs ļoti svarīgi apzināt dažādus veidus, kur un kā iegūt informāciju. Šodien lieliski varēsi likt lietā savas personīgās prasmes. Dzīve piespēlēs iespēju vēlreiz palūkoties uz dažādām lietām, kas var palīdzēt tev saprast kaut ko vai pareizi izdarīt nepieciešamo.

 

 

versis-mil-horVērsis

Izmanto mirkli un ļauj savam partnerim (vai labam draugam) darīt tev labu, palīdzēt tev. Šodien šāds atbalsts būs ļoti noderīgs, jo nebūsi īsti objektīvs, kas palielinās iespēju nespēt uz lietām paraudzīties tālredzīgi.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Domā par savu laimi. Daudz kas šodien būs atkarīgs tieši no tavas personīgās gribas. Emocijas būs krietni sakāpinātas, līdz ar to – lieliski, ja vari šodien daudz laika pavadīt labu draugu kompānijā vai mīlestības skavās.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien tu burtiski spēsi gāzt kalnus, lai sasniegtu savu mērķi. Sporta vai komerciāla rakstura pasākumos tavas spējas un sasniegumi šodien būs vienkārši izcili. Izrādi rūpes tiem, kurus tu mīli, pierādi savu mīlestību ar patiesiem darbiem.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien ir piemērots laiks, lai tu sevi popularizētu tajos virzienos, kur tas visvairāk nepieciešams. Ja vien iespējams, izvēlies pēc iespējas vairāk šodien izdarīt kopā ar savu partneri. Nav izslēgts, ka radīsies kādas jaunas attiecības, iespējams, pat jauna mīlestība.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien mēģini izpaust savu radošumu – neierobežo sevi ar maziem un nenozīmīgiem uzdevumiem, bet rīkojies, vadoties pēc savām domām un intuīcijas. Ja tu nerīkosies tā, kā vēlas tava sirds, tu vari kļūt nepamatoti agresīvs un mēģināt cilvēkiem uzspiest savu gribu, kļūt autoritatīvs.

 

 

svari-mil-horSvari

Šodien izvēlies tikai tās tikšanās, ko pats uzskati par svarīgām, neizšķērdē laiku nenozīmīgām lietām. Ja vēlies izrādīt savas jūtas, mēģini harmonizēt attiecības, pārrunāt savstarpējās izjūtas un nekavējoties uzsākt nepieciešamās darbības, lai vērstu par labu iepriekš sabojāto. Rīkojies tā, kā uzskati par vajadzīgu, neko nepārspīlē. Klausi sirdsbalsij!

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Nekas nav neiesējams, taču šodien pievērsies tam, lai uzlabotu savu un savas ģimenes dzīvi, ikdienu. Iedvesmo gan sevi, gan apkārtējos ar savu ticību labākai nākotnei. Šodien īpaši lielas izredzes gūt panākumus jomās, kas saistītas ar nekustamo īpašumu, darbu ar instrumentiem un iekārtām, kā arī darbu no mājām.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Tava partnera klātbūtnei tavā dzīvē kļūs aizvien lielāka nozīme. Visticamāk, tev pašlaik nav skaidra priekšstata par to, kā būtu jāizskatās tavām attiecībām, tāpēc ļaujies, lai partneris tev to parāda priekšā. Galvenais – esi pacietīgs un gatavs dažādiem notikumiem.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien tev savus labos nodomus nāksies pierādīt ar fdarbiem, nevis ar vārdiem. Mēģinājumi slēpt savu patieso finansiālo situāciju var būt sekmīgi apkārtējiem, taču no saviem tuvākajiem cilvēkiem neko nespēsi noslēpt.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Tavs dāsnums un labestība var sasniegt vēl nebijušus apmērus. Lielus panākumus šodien vari gūt jo īpaši jomās, kas saistītas ar braucieniem, iekārtām, medicīnu un izglītību. Ir lieliska iespēja iesaistīt savos plānos tuviniekus.

 

 

zivis-mil-horZivis

Zvaigznes aicina pievērst uzmanību savai mājas dzīvei un cilvēkiem, ar kuriem tu dzīvo kopā. Ja esi dzimis februārī, iespējams, dažādas izmaiņas šajā sfērā var radīt tev diskomfortu un pat nelielu stresu.

 

 

Lai tev šī izdevusies un laimīgu mirkļu piepildīta šī diena!

Sabiedrība

Jūrā pazudušā Aiga Audera tuvinieki izplata jaunu lūgumu

  Kā zināms, ceturtdien Igaunijas piekrastē uziets 16. augustā jūrā izbraukušā latvieša Aiga Audera kajaks. Nedēļas...

Pārtika no cepumiem… Rīgā vairākas dienas dzīvoklī pamesti mazi bērni

  Pavisam nesen policisti paviesojušies kādā miteklī galvaspilsētā, kurā māte bija ”aizmirsusi” divus mazus zēnus. Puikas,...
pixabay.com

Pirms dēliņa dzimšanas dienas Rīgā laimē lielu summu

  Simtgades loterija ar 10 000 eiro laimestu iepriecinājusi kādu vīrieti no Rīgas, kurš laimīgo loterijas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. augusts

  Zvaigznes norāda, ka šajā dienā sagaidāma fiziskas un seksuālas saiknes pastiprināšanās starp cilvēkiem. Tomēr vairumā...
Foto:Blockstory.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. augusts

  Šī izrādīsies diezgan intensīva diena. Būs grūti saglabāt zināmu līdzsvaru. Šī iemesla dēļ daudzās situācijās,...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. augusts

  Pirmā dienas puse būs īpaši labvēlīga komunikācijai ar cilvēkiem. Jebkura komunikācija un kopīgas aktivitātes nodrošinās...

Mājai un Dārzam

pixabay.com

Nākamās nedēļas vidū gaidāms stiprs karstums

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par nedēļas nogalē un nākamnedēļ gaidāmo laiku. Nedēļas...
Photo by Sarmad Mughal from Pexels

Augusts varētu noslēgties ar pamatīgu karstumu

  Augusts, iespējams, noslēgsies ar gaisa temperatūru, kas augstāka par +30 grādiem, ziņo sinoptiķis Jānis Trallis. Rietumu...

Izplatīts brīdinājums par laiku šodien

  Sinoptiķi brīdina par trešdien, 21. augustā, gaidāmo laiku. "Trešdien daudzviet līs, Sēlijā un Latgalē iespējams ļoti...