Šī izrādīsies diezgan intensīva diena. Būs grūti saglabāt zināmu līdzsvaru. Šī iemesla dēļ daudzās situācijās, visticamāk, kritīsi galējībās. Centies saglabāt paškontroli un apzinies, ka tavos spēkos tiešām ir sasniegt daudz! Objektīva pašpārliecinātība būs raksturīga daudziem cilvēkiem šajā dienā.

 

 

auns-mil-horAuns

Šī ir piemērota diena vienlīdzīgam dialogam. Parakstot līgumus, savstarpējā sapratne ar otru pusi būs ideāla. Taču iespējamas dažas domstarpības, ko, iespējams, raisījis pārpratums partnerības nosacījumos, taisnīguma un harmonijas izpratnē.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodienas notikumi dos iemeslus pārdomām, bet neļaus pieņemt skaidrus lēmumus. Šis ir labs laiks sadarbības attīstīšanai. Zvaigznes norāda, ka tev, visticamāk, var būt būtiski mīkstināt attiecības ar savu tuvāko paziņu loku. Izmanto savas priekšrocības, lai panāktu pagaidu uzlabošanos kāda cilvēka noskaņojumā.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Dienas pirmā puse tev solās būt ļoti labvēlīga, jo īpaši, ja esi dzimis maijā. Tavas starppersonu attiecības attīstīsies diezgan labi, īpaši, ja izvairīsies stingri uzsvērt savas materiālās vajadzības un estētiskās vēlmes.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien var būt diezgan sarežģīti ievērot harmonijas, līdzsvara, un tiesiskuma principus, jo īpaši tiem, kuri dzimuši jūnijā. Šajā dienā zvaigznes iesaka vairāk koncentrēties uz personiskajām vajadzībām. Tomēr apzinies, ka pat neliela deva pārlieka individuālisma var sarežģīt starppersonu sadarbību.

 

 

lauva-mil-horLauva

Diena ir labvēlīga, lai izveidotu ciešākus sakarus ar tavu paziņu loku. Tāpat piemērota īsiem izbraucieniem un pastaigām patīkamu cilvēku kompānijā. Visticamāk, šodien būsi ļoti sabiedrisks cilvēks, tāpēc daudz vieglāk spēsi komunicēt un saprasties ar jebkuru kompāniju.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Komunikabilitāte, pieklājība un atvērtība nodrošinās patīkamu saziņu ar sarunas biedriem un kolēģiem. Šīs īpašības var palīdzēt izpelnīties labāku reputāciju priekšniecības acīs un tajā pašā laikā – uzlabot tavus materiālos jautājumus.

 

 

svari-mil-horSvari
Sabiedriskums, laipnība, dabiska vēlme pēc taisnīguma un patiesas alkas paplašināt redzesloku, šajā dienā būs tavi vislielākie trumpji. Zvaigznes norāda, ka tavs paziņu loks var kļūt lielāks. Šodien bieži vari nonākt pretrunā pats sev. Visticamāk, no daudz kā atteiksies un mudināsi sevi nolikt malā kaujas cirvi, lai panāktu mierīgu līdzāspastāvēšanu.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions
Planētas norāda, ka šis ir piemērots laiks saziņai ar neitrālām paziņām. Ar tava partnera palīdzību spēsi veiksmīgi pabeigt kopīgus uzdevumus. Kad runa būs par kontaktu ar pretējo dzimumu, tev nevajadzētu censties sasteigt teju jebkādus notikumus.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien ir pienācis laiks, lai mijiedarbotos ar taviem domubiedriem. Zvaigznes norāda, ka daži no viņiem var piedāvāt nenovērtējamu atbalstu kādā sarežģītā uzdevumā. Tas nebūs nekas nosodošs, ja izstāstīsi draugam par savām finansu vai ģimenes problēmām vai informēsi par pašreizējiem plāniem.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis
Piedzīvojumu kāre, ziņkārība un komunikabilitāte šodien palīdzēs ikvienā jaunā darbībā. Kad mijiedarbojies ar cilvēkiem, tev vajadzētu mēģināt būt pieklājīgam un laipnam. Saglabā godīgu un līdzsvarotu manieri, ievēro likums un neaizmirsti par nerakstītajiem etiķetes noteikumiem.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Planētas norāda, ka šī diena ir daudz labāk piemērota atpūtai un aktīvai komunikācijai ar interesantiem cilvēkiem, nevis smagam darbam. Mēģini pavadīt to sazinoties ar citiem un ļaujoties fiziskajām aktivitātēm. Meklēt atbildi uz sev interesējošu jautājumu un tiecies ar jauniem cilvēkiem. Darbā vai mājās šodien vari piedzīvot un izjust spēcīgas emocijas vai fizisku diskomfortu.

 

 

zivis-mil-horZivis

Radošā realizēšanās procesā šodien iespējamas dažas problēmas. Tava izpratne par mīlestību, harmoniju un godīgumu var piedzīvot sakāvi, pakļaujoties tam, kā kāds cits interpretē šos jēdzienus. Kopīgās emocijas un sajūtas, ko dali ar citiem, var izrādīties pārlieku kaislīgas un nekontrolējamas.

 

Lai viss izdodas!

Sabiedrība

Atcelti pasākumi un piesardzība dārziņos: Zināma jaunākā informācija par saindēšanos Siguldā

  Siguldas novada pašvaldība informē, ka 16. septembrī turpinās Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) un Slimību...

PVD brīdina iedzīvotājus par viltus ziņām

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) informē: "Aicinām Latvijas iedzīvotājus kritiski attiekties pret informāciju sociālajos medijos,...

Prinča Harija 35. dzimšanas dienā Mārkla parāda vēl neredzētu foto

Saseksas hercogiene Megana Mārkla oficiālajā “Sussex Royal” Instagram kontā dalījusies ar vēl neredzētu ģimenes fotogrāfiju,...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. septembris

Dienas pirmajā pusē kļūsi pašpārliecinātāks. Spēsi veiksmīgi atrisināt visas problēmas, kas saistītas ar mājām, ģimeni...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. septembris

  Diena iezīmē dažādus negaidītus pavērsienus. Draugu vai ģimenes locekļu zvani vai apciemojumi var pamatīgi izsist...
Foto:Cn.forwallpaper.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. septembris

  Planētu stāvoklis iezīmē, ka šī diena būs veiksmīga. Šis ir ideāls laiks, lai attīstītu personiskās...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par laiku pirmdien. 16.09.2019. priekšpusdienā daudzviet Latvijā rietumu...
Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Sliktas ziņas par laiku tuvākajās dienās; pēc tam laiks mainīsies

  Šajā darba nedēļā laika apstākļus noteiks ciklonu darbība - līdz ar to bieži gaidāms lietains...

Dabas vērotājs parāda, ko sestdienas krusa pastrādājusi Viļakā -FOTO

  Latvijas atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā "Twitter" kontā dalījies ar attēliem no...