Pirmā dienas puse būs pārpilna ar garīgām aktivitātēm: izstrādā plānus, nāc klajā ar jaunām idejām un sāc analizēt savus nākotnes soļus. Pēcpusdiena un vakars būs labāk piemēroti praktiskajai darbībai, kas prasa fizisku piepūli: sportam, uzkopšanai, remontam, rekonstruēšanai un darbībām ar dažādiem rīkiem.

 

auns-mil-horAuns

Šī diena mudinās tevi domāt par nākotni. Jauni cilvēki visapkārt un jaunas idejas dos stimulu pārmaiņām. Mijiedarbošanās ar draugiem un tiešsaistes resursu izmantošana, var sniegt daudz svaigu domu. Var daļēji mainīties tavas prioritātes. Tu vari kļūt par kāda cita iedvesmojošu piemēru.  

 

 

 

versis-mil-horVērsis

Ja tu, Vērsi, gribi labi saprasties ar cilvēkiem, tev vispirms ir jācenšas iepriecināt viņus. Neierobežo sevi brīžos, kad demonstrē acīmredzamos tikumus. Neslēp savu individuālo estētisko gaumi, esi draudzīgs un pretimnākošs; nebaidies no jaunām lietām.

 

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Zvaigznes mudina apjaust, ka nav nekādas nepieciešamības pastāvīgi saglabāt aizsargpozīciju. Tu vari darīt, ko vien vēlies, izņemot to, kas varētu kaitēt tavai veselībai un radīt nevajadzīgas, liekas problēmas. Šī ir brīnišķīga diena neformālai komunikācijai. Daudzi šajā zvaigznājā dzimušie būs laimīgi apstiprinot, apzinoties faktu, ka viņiem ir draugi visā pasaulē.

 

 

 

vezis-mil-horVēzis

Konservatīvisms, kas ir tik tipisks, raksturīgs šajā zvaigznājā dzimušajiem šodien pavērs ceļu uz tik nepieciešamo, jauno pieredzi. Zvaigznes iezīmē, ka tavs skatījums uz lietām var kļūt diezgan neparasts. Iespējams, nolemsi mainīt savu uztura plānu, apkārt notiekošu vai draugus. Šis ir īpaši labs brīdis, lai ieviestu korekcijas ierastajā ēšanas stilā.

 

 

lauva-mil-horLauva

Ja Lauva patiesi vēlas realizēt savas idejas, tev ir nepieciešams sazināties ar pasauli. Neatraidi savus draugus, pat tad, ja jūsu attiecības cieš no dažādām būtiskām nesaskaņām, teju viss ir atrisināms. Ja tu piedāvā kaut ko cilvēkiem, kādas preces, svaigas idejas vai ko citu, pārliecinies, ka pietiekami izpēti, izanalizē pieprasījumu un piedāvājumu.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Jaunavu gaida jaukas pārmaiņas savā ikdienas darbībā. Tā var būt ērtāka un mūsdienīgāka vide darbā, unikāls un labi apmaksāts pasūtījums vai jauns un interesants projekts, kas, visticamāk, stimulēs tavu radošo pusi.

 

 

svari-mil-horSvari

Svariem šodiena, 26. marts garantē veiksmi un labu garastāvokli. Šī ir laba diena radošam darbam, izklaidēm un jutekliskiem baudījumiem. Tomēr zvaigznes norāda, ka tu vari gūt labumu, ja būsi pietiekami piesardzīgs. Izmanto savu laiku, lai izdarītu nopietnus secinājumus. Ja esi tikko iemīlējies, neļauj izzust mīlas eiforijai – dod savam partnerim pietiekami daudz kopīga laika, lai jūs viens otram pilnībā atvērtos.

 

 

 

skorpions-mil-horSkorpions
Zvaigznes norāda, ka šī diena ir piemērota, lai ieviestu izmaiņas savā mājas interjerā, jo īpaši tad, ja tava otra pusīte uzstāj, ka mājsaimniecības uzlabošanai jau sen bija pienācis laiks. Ja tu dzīvo vienatnē, nepārvērt savu dzīves platību darba birojā vai darbnīcā. Padari to par lielisku un piemērotu vietu atpūtai, ne tikai smalkam darbam.

 

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šī diena, 26. marts nav peļama bezmaksas komunikācijai un jaunu paziņu iegūšanai. Ne kādi noteikumi vai priekšraksti neatturēs ne tevi, ne cilvēkus visapkārt no draudzīgas saziņas, it īpaši, ja izlemsi patērzēt tiešsaistē. Iekšējie nevis ārēji ierobežojumi izrādīsies tava patiesā šīs dienas problēmu!

 

 

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodienas atmosfēra iepriekš labvēlīgi noskaņos tevi tam, lai spēj ieviest izmaiņas savā mājsaimniecībā. Kaut kas netaustāms, nemateriāls virzīs tevi pretī jaunai pieredzei vai mudinās veikt negaidītu pirkumu. Ļaujies šai sajūtai tikai tad, ja vairs nevari cīnīties pretī kārdinājumam, un, ja esi drošs par savu maku.

 

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Noteikumi, ko tev šobrīd nākas ievērot reizēm ir pārāk stingri un pamazām pat novirza no tavas individualitātes. Nepārvērt šo tendenci absurdā, ļauj saviem ieradumiem un dabiskajām vajadzībām zināmu brīvība. 26. martā tu vari izrādīt pastiprinātu interesi par visu, kas saistīts ar modi, estētiku, make – up, popkultūru un/vai avangarda mākslu.

 

 

 

zivis-mil-horZivis

Šodien tu, visticamāk, vēlēsies sazināties un kontaktēties vienīgi ar pašiem tuvākajiem, savas ģimenes apļa visciešāko kodolu. Tu vēlēsies ieelpot svaigu gaisu un patiesi izbaudīt apkārt notiekošo. Zvaigznes norāda, ka, iespējams, pēdējā laikā esi kļuvis pārāk konservatīvs, un pats neesi to pamanījis. Iesaisties komandas projektos un sabiedriskajā dzīvē biežāk, vismaz virtuāli.

 

Lai jums izdevusies šī diena!

 

Sabiedrība

“Trim devām ir jābūt!” Šovasar turpina pieaugt ar Covid-19 inficēto skaits

  Pēdējā mēneša laikā Eiropā kovida gadījumu skaits trīskāršojies. Pasaules veselības organizācija jau paziņojusi, ka šajā...

Zināms, kāds laiks mūs sagaidīs JŪLIJĀ

  Jūlijs ir vasaras galvenais mēnesis. Tas ir siena un liepzieda mēnesis. Ja jūlija sākumā vēl...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku pirmdienas pievakarē. Brīdinājums ir spēkā...

Aicina netuvoties Kurzemes piekrastē iznākušajam valzirgam

Šonakt ap plkst. 3 ir konstatēts, ka Baltijas jūras krastā pie Liepājas ir izpeldējis valzirgs.  Dabas...

Braucot ar elektroskrejriteni, noticis traģisks negadījums; daudzi pieķerti reibumā

  Valsts policija ikdienā aizvien biežāk fiksē ceļu satiksmes negadījumus, kuros ir iesaistīti elektroskrejriteņu vadītāji. Aizvadītās...

Brīdina par laiku šodien; zināms, kas mūs sagaida turpmāk

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā brīdinājis par laiku pirmdienas pēcpusdienā un īsi ieskicējis prognozi...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. jūlijs

  Šī ir laba diena, lai rūpētos par citiem. Neatkarīgi no tavām iespējām, palīdzība bieži vien...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. jūlijs

  Dienas pirmajā pusē iespējams pārvērtēt savas spējas un prasmes. Kontrolē savas emocijas, lai nedotu solījumus,...

Horoskopa zīmes, kurām JŪLIJS būs īpaši labvēlīgs

Aplūko, kuras šī gada jūlija dienas solās būt veiksmīgas, bet kuras ne tik ļoti.   Ja tu...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 4. – 10. jūlijs

  Vasaras vidus teju klāt. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, uzzini, ko tās šai...
Pexels.com/Tobi Dami/CC0 License

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. jūlijs

  Vērs uzmanību uz apkārt notiekošo un to, kā tas ietekmē arī tavu dzīvi! Ko zvaigznes...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. jūlijs

  Kopumā šī diena solās būt visai mierīga. Daudziem būs iespējas atbrīvoties no emocionāla rakstura važām....

Mājai un Dārzam

Zināms, kāds laiks mūs sagaidīs JŪLIJĀ

  Jūlijs ir vasaras galvenais mēnesis. Tas ir siena un liepzieda mēnesis. Ja jūlija sākumā vēl...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku pirmdienas pievakarē. Brīdinājums ir spēkā...

Brīdina par laiku šodien; zināms, kas mūs sagaida turpmāk

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā brīdinājis par laiku pirmdienas pēcpusdienā un īsi ieskicējis prognozi...