Labvēlīgi aspekti starp planētām var sekmēt  perspektīvas pazīšanās un jaunu draugu iegūšanu. Brīnišķīga diena komunikācijai, savstarpējai sapratnei, jo ievērojami pieaugs kopīgi temati, ko apspriest.

 

auns-mil-horAuns

Dienas sākumā tev būs laiks, lai pabeigtu savus pašreizējos uzdevumus, baudītu sasniegumus un attīstītu, nostiprinātu interesantus, noderīgus kontaktus. Zvaigznes norāda, ka šī būs izdevīga diena, lai pievērstu uzmanību sadzīves jautājumiem un vispārējai organisma labsajūtai.

 

versis-mil-horVērsis

Sociālā vai profesionālā darbība, kas iezīmē – aktivitāti, entuziasmu, izlēmību un inovācijas,  būs visefektīvākā pirmajā dienas pusē.  Zvaigznes norāda, ka šajā dienā tev būs iespēja koncentrēties uz personīgo problēmu, jo īpaši sadzīviskajiem jautājumiem. Likstas ar tavu veselības stāvokli vai ģimenes attiecībām būs iespējams efektīvi risināt tikai dienas otrajā pusē.

 

 

dvini-mil-horDvīņi
Zvaigznes norāda, ka dienas pirmajā daļā skaidri iezīmēsies tava mobilitāte, uzņēmējdarbības gars, atvērtība un zinātkāre, kā arī interese par dažādiem aktīviem eksperimentiem. Tomēr tu, visticamāk, riskē palaist garām labvēlīgu brīdi, lai rīkotos ar kādu no saviem  jaunajiem pirmsākumiem.

 

 

vezis-mil-horVēzis
Mēģini maksimāli izmantot savu entuziasmu dienas pirmajā pusē un neļauj sev zaudēt modrību, riskējot palaist garām kādu lielisku iespēju. Tas ļaus pabeigt dažus no taviem pašreizējiem projektiem, stiprināt jau sasniegto un vēl rūpīgāk izanalizēt savu neseno rīcību un apdomāt tās nozīmi.

 

 

lauva-mil-horLauva

No rīta tavs vispārējais emocionālais fons, visticamāk, kļūs familiārāks un labvēlīgāks. Tomēr tavas izredzes uz panākumiem un citām spilgtām uzvarām šajā dienā saruks, kas šajā reizē nebūt nebūs tava vaina. Tā kā tava rīcība šajā dienā darbosies teju tukšgaitā, zvaigznes iesaka koncentrēt savu enerģiju uz pašreizējiem uzdevumiem, īpaši dienas pirmajā daļā.  Vakarā tavā dzīvē notiekošais iegūs daudz lielāku nozīmi.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Planētas norāda, ka tevi teju vajās vēlme riskēt un aktīvi veicināt savas idejas vai intereses visa rīta agrumā. Tomēr tavas psiholoģiskās rezerves šādu vērienīgu plānu sāks pakāpeniski mazināt un iztukšot. Planētas norāda, ka līdz vakaram tev ir jābūt gatavam pilnībā aizmirst par savām kaislīgajām vēlmēm un pāriet uz ticamākām un praktiskākām norisēm.
 

 

svari-mil-horSvari
No rīta tev nevajadzētu mēģināt atjaunot savu kaujiniecisko komunikācijas garu – atgriežoties pagātnes līmenī. Ļauj šajā dienā apkārtējiem cilvēkiem pašiem parādīt vēlmi turpināt cīņu par vakardienas uzvarām un sasniegumiem. Planētas norāda, ka pārmērīga aktivitāte šajā dienā nozīmēs nelietderīgu enerģijas izšķērdēšanu. Dienas otrajā pusē kopīgu finansiālu projektu attīstība kļūs arvien svarīgāka.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Planētas norāda, lai no rīta ķeries pie  nekomplicētiem uzdevumiem un mājsaimniecības un/vai profesionālās sfēras plāniem.  Tev šajā dienā būs pietiekami daudz enerģijas, lai organizētu un koordinētu savu dokumentāciju vai darbarīkus, taču var trūkt entuziasma, lai saglabāt pagātnes intensīvo un aktīvo darbības režīmu.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Līdz pat pusdienlaikam tev būs iespēja aktīvi rīkoties ar pašreizējiem uzdevumiem un rūpīgi analizēt katru tā atsevišķo niansi. Tas nav pārsteigums, jo tu, visticamāk, esi ieguldījis lielas pūles šajos projektos, kas izskaidro tavu patieso interesi un atbildības sajūtu par to nākotni.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Planētu stāvoklis norāda, ka pa dienu tavs enerģijas līmenis, visticamāk, sāks samazināties, tāpat kā tavu ģimenes locekļu vai kolēģu dzīves spars. Tomēr tu vari sasniegt pasākumus un pabeigt pašreizējos uzdevumus, taču, visticamāk, nevarēsi sajust to pašu entuziasmu, ko pieredzēji pavisam nesen. Nezaudē drosmi!

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Planētu stāvoklis norāda, ka tu, visticamāk, vairs nebūsi spējīgs pilnībā iegremdēties aizraujošā komunikācijā ar harizmātisku sarunu biedru, kā arī baudīt intensīvu radošu sadarbību ar citiem cilvēkiem. No rīta tu, iespējams, joprojām varēsi saklausīt atbalsis no kādas nesen notikušas diskusijas vai kādas citas aktīvas darbības. Zvaigznes iezīmē, ka dienas otrā puse var būt vērsta uz dažādiem mājsaimniecības jautājumiem.

 

 

zivis-mil-horZivis

Tādi temati kā finanses, personīgie resursi un dzīves vērtības vienā vai otrā veidā dominēs visas šīs dienas garumā. Vienīgās lietas,  kas, visticamāk, šajā dienā var mainīties,  ir tava attieksme pret to, kas lielā mērā var būt atkarīgs no kādiem ārējiem, ar tevi nesaistītiem apstākļiem.

 

 

Jauku dienu!

Sabiedrība

Atbildība nepieļaut vīrusa atkārtotu uzliesmojumu – uz pašu pleciem

  Arī pagājusī nedēļa ļāvusi epidemiologiem pozitīvi lūkoties uz turpmāku Covid-19 dēļ noteikto ierobežojumu atcelšanu. Saslimušo...

Pēc LTV paziņojuma Samanta Tīna nāk klajā ar jaunumiem – VIDEO

  Pēc Latvijas Televīzijas paziņojuma par to, ka 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā, Nīderlandē Latviju pārstāvēs...

Vai aukstums neatgriezīsies? Vai ziemas drēbes var nolikt pavisam? Stāsta Toms Bricis

  Aizvadītajās brīvdienās bija gan saule un siltums, gan arī nomācies un lietains laiks. Maija nogali...

Horoskopi un Testi

Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. maijs

  Planētas iesaka šodien izteikt sevi daudz radošākā veidā dienas pirmajā pusē. Ir ļoti svarīgi, lai...
Foto:Fanpop.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. maijs

  Šī diena ir labvēlīga pirkumiem un sava šarma, valdzinājuma izmantošanai. Cilvēki ne vienmēr būs draudzīgi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. maijs

Dienas pirmā puse izrādīsies diezgan stresa pilns periods. Iespējams, tev trūks pašdisciplīnas un orgenizētības. Iespējams,...

Mājai un Dārzam

Vai aukstums neatgriezīsies? Vai ziemas drēbes var nolikt pavisam? Stāsta Toms Bricis

  Aizvadītajās brīvdienās bija gan saule un siltums, gan arī nomācies un lietains laiks. Maija nogali...
Foto:Flickr.com/likeaduck/CC

Laika vērotājs jau prognozē, kāda būs gaidāmā vasara

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā nācis klajā...
Foto:Flickr.com/Till Westermayer/CC

Zināms, kāds laiks mūs sagaida maija pēdējā nedēļā

  Laika apstākļi tuvākajās dienās būs lielākoties mēreni- pūtīs lēns vējš, pa laikam gaidāms arī lietus,...