Planētu kopējais stāvoklis dienas pirmajā pusē neļaus tev sēdēt rokas klēpī salikušam. Jo lielāka pasivitāte būs, jo vairāk tā tevi kaitinās. Taču nevajadzētu ļauties pārlieku lielām aktivitātēm. Otrajā dienas pusē vajadzētu atturēties no grādīgo dzērienu lietošanas.

 

 

auns-mil-horAuns

Nebaidies no darba – tu spēsi tikt galā ar jebkura veida slodzi. Spēja sevi apzināties un saprast, ka patiesībā tieši tu pats esi spējīgs uz daudz ko tādu, ko iepriekš pat necerēji, dāvās tev papildu pozitīvas emocijas. Arī tu vari būt lielisks līderis, ja vien vēlies.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šī diena var izvērsties diezgan saspringta, taču tā varētu atstāt arī neaizmirstamu iespaidu uz tevi. Var gadīties dažādas domstarpības gan profesionālajā, gan privātajā dzīvē. Cik vien iespējams, centies pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien, iespējams, “niķosies” dažādas tavā rīcībā esošās iekārtas. Jebkurā gadījumā – vajadzētu uzmanīties ne tikai strādājot, bet arī komunicējot ar apkārtējiem cilvēkiem. Ja rodas situācijas, kad jāaizstāv savs viedoklis, pārliecinies, ka dari to laipni un pieklājīgi!

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien varēsi būt enerģisks un sirsnīgs, jo īpaši, ja vajadzēs aizstāvēt savas tiesības un/vai finanšu politiku. Daudz spēsi iegūt no cilvēkiem, kuri vēlēsies ar tevi dalīties savās zināšanās. Izmanto iegūto pieredzi savās interesēs.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien jo īpaši vajadzētu uzmanīties no cilvēku divkosības. Uzmanies no tiem, kuri pārlieku aizraujas ar glaimiem. Arī pats atturies no šāda veida taktikas un saki to, ko domā, nevis to, ko kāds vēlas dzirdēt. Nepadari sevi par intrigantu un neiesaisties apšaubāmā komunikācijā.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Kaislībām, kas pašlaik norisinās tev apkārt, iespējams, nebūs nekādas saistības ar tevi personīgi. Tava jūtīguma pakāpe šodien būs atkarīga galvenokārt no tava temperamenta īpatnībām un mērķiem, ko vēlies tuvākajā laikā īstenot. Jebkurā gadījumā šodien aktīvi rīkoties kaut kādu apstākļu vadītam vajadzētu tikai tad, ja situācija to neizbēgami “prasa”.

 

 

svari-mil-horSvari

Spilgtākie un neaizmirstamākie šīs dienas notikumi varētu norisināties tādās jomās kā radošums, mārketings, finanses, sociālā sfēra, kā arī tajās, kas saistītas ar mīlas, seksuālo dzīvi, draudzību, bērniem, sportu un izklaidi.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Ja tu vēlies sasniegt savus mērķus, tev vajadzētu izrādīt savu enerģiju, drosmi, uzdrīkstēšanos un neatlaidību. Nenovērtē par zemu tādas īpašības kā taktiska elastība, attapība un izdoma. Var rasties gadījumi, kad būs nepieciešams pielietot psiholoģiskas metodes, jo cilvēki tev apkārt (īpaši tie, ar kuriem esi saistīts profesionālajā ziņā) varētu lolot konkrētas ilūzijas, ko tu varētu darīt savā darbā, vai kā vairāk izpausties savā izdomā.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Kopumā šī solās būt ļoti laba diena un lielāko daļu no taviem plāniem būs viegli realizēt. Tomēr, kad runa būs par globālākām problēmām, tev vajadzētu pacensties un nereaģēt tikai ar emocijām, bet saprast lietu patieso būtību un nozīmi. Neizšķērdē veltīgi savu centību, bet dodies tieši uz savu mērķi!

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien vajadzētu vairāk pacensties neļaut emocijām valdīt pār prātu un darbībām. Ja kaut kur dodies, vajadzētu vispirms izveidot skaidru plānu, jo tikai tad būs iespējas ļauties drosmīgiem lēmumiem, paļaujoties uz veiksmi un līdzcilvēku klātbūtni.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šodien nevajadzētu ļaut sev kādu konfrontēt, sodīt. Tev ir jāiemācās būt iecietīgākam, ja vien vēlies nodrošināt sev pēc iespējas labāku nākotni. Ja esi dzimis februāra vidū, šodien tev viss labi padosies un spēsi saprast diezgan daudz no tā, ko tev sevī ir nepieciešams mainīt. Ne vienmēr labākā aizsardzība ir uzbrukums!

 

 

zivis-mil-horZivis

Enerģiskākās darbības mīsies ar risku. Tu varēsi būt pilnīgi pārliecināts par to, ko tu dari. Ikdienas darbus šodien spēsi padarīt (pat tad, ja tie ir pietiekami grūti) ar lielu entuziasmu, ja vien spēsi apzināties, cik konkrēti un, iespējams, pat cēli ir tavi mērķi.

 

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/Micke Jakobsson/CC

Izskan jaunas ziņas par laiku jūnija pirmajā nedēļā

  Jūnija pirmajā nedēļā lielākoties saglabāsies vasarīgi silts laiks ap +15…+20°, tomēr vietām piekrastē gaiss uzsils...
Foto:Pexels.com/CC

Zināms, kāds laiks mūs sagaida JŪNIJĀ

  Latvijas atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā interneta blogā stāsta par jūnijā gaidāmo...

Brīvlaika pašā sākumā smagā avārijā Liepājā bojā gājusi pusaudze; vairāki ievainotie

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 73 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 22 cilvēki un viens gājis...

Horoskopi un Testi

Foto:Hdwallpapers.cat

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. jūnijs

  Pirmā dienas puse izrādīsies ļoti labvēlīgs periods dažāda veida komunikācijai. Tā solās būt patīkama un...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 1. – 7. jūnijs

Ar pilnu sparu vasarā - aidā! Jūnijs - pirmais īstais vasaras mēnesis - ir sācies....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 31. maijs

Šī var izrādīties klusa un diezgan ikdienišķa diena. Tā ļaus pilnībā koncentrēties uz taviem tiešajiem...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Micke Jakobsson/CC

Izskan jaunas ziņas par laiku jūnija pirmajā nedēļā

  Jūnija pirmajā nedēļā lielākoties saglabāsies vasarīgi silts laiks ap +15…+20°, tomēr vietām piekrastē gaiss uzsils...
Foto:Pexels.com/CC

Zināms, kāds laiks mūs sagaida JŪNIJĀ

  Latvijas atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā interneta blogā stāsta par jūnijā gaidāmo...

Sinoptiķi brīdina par tuvākajām dienām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par ugunsdrošību mežā tuvākajās dienās. Latvijas centrālajos...