Piektajā jūnijā Mēness turpina augt, dodoties cauri Svaru zīmei. Svaru zīmē dzimušie ir komunikabli un atvērti cilvēki, kuri mīl gūt jaunas zināšanas, kas ir arī acīmredzams gan ikdienā, gan dažādos nelielos pasākumos. Ienirsti zināšanu jūrā, ko piedāvā grāmatas un, atkarībā no noskaņojuma, izvēlies ko sev un šai dienai piemērotu.

 

aunsAuns

Auniem, kuri vēl nav atklājuši savus patiesos talantus un aizraušanās, ieteicams šajā dienā paņemt rokā kādu vēstures grāmatu. Grāmatas par seno pasauli vēsta par spēcīgiem un ambicioziem reālās dzīves varoņiem, no kuriem noteikti varēsi iedvesmoties un, iespējams, atrast daļu šo varoņu sevī pašā.

 

versis

Vērsis

Vērši vislabprātāk šodien metīsies padziļinātāk izpētīt ar savu algoto darbu saistītās jomas. Protams, tavs priekšnieks par to varētu tikai sist plaukstas, tomēr apsver iespēju pabarot ne vien savu prātu, bet arī dvēseli un izvēlēties litertūru, kas saistīta ar mākslu vai mūziku. Piemēram, kāda aktiera, rakstnieka, mākslinieka vai komponista biogrāfiju.

 

dviniDvīņi

Komunikablie Dvīņi visvairāk spēj izbaudīt iespējas, pateicoties kurām var ko vairāk uzzināt par cilvēkiem. Apvieno interesanto ar praktisko un šajā dienā izzini dažādus psiholoģijas un socioloģijas jautājumus. Tas pavisam noteikti tev būs gan saistoši, gan noderīgi.

 

vezis

Vēzis

Vēži ir īsti ģimenes cilvēki, tomēr šodien, kad pasaule būs izslāpusi pēc jaunām zināšanām, ieteicams pievērsties kam pavisam citam. Apsver iespēju pavadīt laiku, iepazīstot tādas jomas kā ekonomika vai politika.

 

 

lauvaLauva

Lauvas zīmē dzimušajiem šajā dienā ieteicams pastudēt dažādus ar valsts vadību saistītus jautājumus un menedžementa stratēģijas. Bieži vien tu izvēlies ieņemt autoritāru lomu un iepriekšminēto jomu izpēte var tev ikdienā lieti nodertēt.

 

 

jaunavaJaunava

Jaunavas zīmē dzimušajiem, kuri ikdienā primāri izvēlas lasīt tekstus, kuri satur praktiskas pamācības un instrukcijas, vēlams šodien izvēlēties ko baudāmāku. Tev lieliski padodas gatavot ēst, kā arī nav noslēpums, ka tu rūpējies par savu veselību, līdz ar to veselīga uztura recepšu grāmata būs gan saistoša, gan tajā gūtās zināšanas vēlāk praktski izmantojamas.

 

svariSvari

Svariem rūp taisnīgums, kas nozīmē, ka tiem sevišķi tuvas tēmas ir tieslietas, ētika un filozofija. Ja iespējams, atrodi laiku, lai iepazītu tās padziļinātāk. Protams, tā vietā vari izvēlēties arī vienkāršu izklaidējošu literatūru.

 

 

 

skorpions

Skorpions

Skorpioni ir kaislīgi cilvēki, kuriem nav viena konkrēta, vienojoša aizraušanās. Labvēlīga diena, lai pievērstos kāda sava hobija attīstīšanai vai gūtu jaunas zināšanas, kas var lieti noderēt ikdienas darba gaitās.

 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlnieki paši par sevi allaž ir izslāpuši pēc jaunām zināšanām un tas tikai pastiprināsies šodien, kad mēness ir Svaru zīmē. Tas palīdz tev būt īstam ekspertam savā darbības sfērā. Apsver iespēju pievērsties kādai sev līdz šim vēl neizzinātai jomai.

 

 

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmes pārstāvjiem vajadzētu izvairīties no pārāk dziļu un sarežģītu tēmu izpētes. Tas var atstāt reālu un ievērojamu iespaidu uz tavu dzīvi. Tevi ļoti uztrauc tava pozīcija un attīstība, kas nozīmē, ka pārāk liela iedziļināšanās atsevišķās jomās var raisīt tevī nevajadzīgas bailes un satraukumu.

 

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Katram Ūdensvīra zīmes pārstāvim ir vismaz viens nozīmīgs politisks vai sociāls jautājums. Lai būtu pārliecinošāks tā prezentēšanā un aizstāvēšanā, noderīga būs arī opozīcijas viedokļu uzklausīšana un izpēte.

 

 

 

zivis-2Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem ieteicams brīvajā laikā pievērsties sociālajām zinātnēm. Tev ir apskaužamas spējas saprast citus cilvēkus un tās var būt ļoti noderīgas tādās jomās kā socioloģija, antropoloģija, vēsture un psiholoģija.

 

 

 

 

Sabiedrība

TV zvaigzni Magoni pat grūti atpazīt; viņa atklāj savus jaunumus mīlas frontē

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone jaunās sezonas sākumā tā sapucējusies, uzkrāsojusies un tikusi...

Valsts policija ļoti meklē šo kundzi – FOTO

  Lūdzam aplūkot attēlā redzamo sievieti un, ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija, kas sekmētu viņas...

Parādījusies jauna informācija par estrādes leģendu Margaritu Vilcāni

Otrdien, 25. janvārī, plkst. 19.00, godinot brīnišķīgo mākslinieci Margaritu Vilcāni, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO)...

“Rimi” veikalu tīkls izplatījis jaunu paziņojumu pircējiem

  Lielveikalu tīkls Rimi jau pērnā gada oktobrī Latvijā uzsāka pilotprojektu elektronisko čeku ieviešanā, piedāvājot pircējiem atteikties no čeku drukāšanas pašapkalpošanās kasēs, un gandrīz trešdaļa aktīvāko klientu jau ir izvēlējušies šo...
Foto:Flickr.com/Spiros Vathis/CC

“Elektrum” izplata ziņu klientiem, kuriem radušās grūtības samaksāt rēķinu

  Iepriekšējā mēneša maksājumi par siltumu, gāzi un elektrību būtiski palielinājuši klientu tēriņus par šiem pakalpojumiem,...

Lieli jaunumi izskan par tautā mīlēto dziedātāju Reiniku

  Latvijas Televīzijas dziesmu konkursa “Supernova 2022” tiešraides šogad vadīs Ketija Šēnberga un Lauris Reiniks –...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. janvāris

  Šī diena kopumā solās būt harmoniska un mierīga. Šī diena dos tev daudz pozitīvu emociju...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. janvāris

  Šodien būs grūti pretoties jebkāda veida kārdinājumiem. Neaizmirsti par to, kas tev ir svarīgs un...
wallpapersis.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. janvāris

  Šodien vairāk varētu nākties iesaistīties savstarpējās attiecībās, paužot savas simpātijas. Ja kāds ar tevi flirtē,...
flckr.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 17.-23. janvāris

  Klāt kārtējā šī gada janvāra nedēļa. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas. Uzzini, ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. janvāris

  Lieliski piemērota diena, lai sāktu atradināšanos no kaitīgajiem ieradumiem. Koncentrējies uz to un rīkojies neatlaidīgi....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. janvāris

  Šī diena ir visnepiemērotākais brīdis, lai veiktu būtiskas izmaiņas personīgajā vai profesionālajā dzīvē. Viss, ko...

Mājai un Dārzam

Rīgas satiksme/Facebook

Rīgas dome pirms spēcīgās vētras izplatījusi brīdinājumu iedzīvotājiem

  Pirmdien, 17. janvārī, Rīgā gaidāma viena no stiprākajām vētrām pēdējo gadu laikā. Sagaidāms, ka vislielāko...

Vētra beigusies: zināms, kāds laiks gaidāms nedēļas turpinājumā

  Pēc pirmdienas ciklona otrdien debesis skaidrosies un vējš pierims un iegriezīsies no dienvidrietumiem, bet ceturtdien...

Rīgā un centrālajos rajonos sarkanais brīdinājums, laika apstākļi kļūst bīstami!

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi pirmdien visā piekrastē izsludinājuši oranžo brīdinājumu (tas nozīmē,...