Auns

Šodien galvā raisīsies viena ideja pēc otras un tevi iedvesmos pat ikdienišķi sīkumi. Piemērota diena, lai dalītos savās idejās ar citiem, kā arī uzzinātu, kas nepieciešams, lai varētu tās realizēt. Lai gan neesi no tiem cilvēkiem, kuri pievērs uzmanību detaļām, jo rūpīgāks būsi šobrīd, jo vieglāk nākotnē tev būs attīstīt citas savas idejas.

 

 

Vērsis

Tev priekšā ir visai rāma diena, piepildīta ar darba rutīnu un pienākumiem mājās. Iespējams, pa vidu tam visam tomēr pie tevis atnāks kāda aizraujoša ideja. Centies būt atvērts un domāt ārpus rāmjiem. Ja šīs pārmaiņas liek tev justies nekomfortabli, sāc ar kādas mazākas idejas attīstīšanu.

 

 

Dvīņi

Mēness šodien ieies tavā zīmē, kā arī nesnaudīs tavs valdnieks Merkūrs. Būsi jaunu ideju pārņemts, prātā nemitīgi griezīsies zobrati, ģenerējot aizvien jaunas domas un plānus. Centies paraudzīties uz kopainu, taču neaizmirsti par detaļām. Izmanto šo dienu sava redzesloka paplašināšanai.

 

 

Vēzis

Šodien vēlēsies paslēpties no ārējās pasaules, lai sakārtotu savas jūtas, emocijas, kā arī atjaunotu vakardienas pilnmēness laikā zaudēto enerģiju. Iespējams, izjutīsi vēlmi parūpēties par apkārtējiem, kuriem var būt nepieciešama tava palīdzība un atbalsts. Vispirms gan ieteicams parūpēties pašam par sevi.  

 

 

Lauva

Tev priekšā ir sociāli aktīva diena. Gaidāmas sarunas gan ar seniem draugiem, gan iepazīšanās ar jauniem cilvēkiem, ar kuriem dalīsieties jaunās idejās un radošos plānos. Iedvesmosi apkārtējos ar savu sirds siltumu un labsirdību. Lai gan ierasti tu dod priekšroku būšanai uzmanības centrā, darbs komandā šodien nesīs daudz produktīvākus rezultātus.

 

 

Jaunava

Šodien ieteicams fokusēties uz savu karjeru, it īpaši tiem, kuru darbs saistīts ar komunikāciju un dažādu pasākumu, notikumu organizēšanu. Vakardienas pilnmēness ir atkāpies un nu tev vaļā ir visas durvis uz projekta, pie kura šobrīd strādā, realizēšanu. Atrodi laiku pārdomām, kur un cik tālu tevi var aizvest pašreizējais darbs.  

 

 

Svari

Šodien gaidāms kāds ceļojums, izbraukums vai tikšanās, kura palīdzēs paplašināt tavu redzesloku un paraudzīties uz pasauli no cita skatu punkta. Pat neliela izraušanās no ierastās ikdienas var dot tev pavisam jaunu skatījumu uz lietām, kā arī krietnu devu iedvesmas. Sarunas lielākoties ritēs par un ap lietām, kam tu tici un seko. Iespējams, tevī radīsies vēlme iepazīt kādu jaunu reliģiju.

 

 

Skorpions

Šajā dienā uzmanības centrā būs tavas romantiskās attiecības. Atrodi laiku, lai pārrunātu ar partneri jautājumus, kas tev jau ilgāku laiku neliek mieru. Esi atvērts un dalies savās izjūtās ar savu otro pusīti. Tas var šķist satraucoši vai pat riskanti, taču, kamēr vien jūs abi ticēsiet savu attiecību vērtībai, viss būs kārtībā.

 

 

Strēlnieks

Šodien būsi ļoti optimistiski noskaņots un ar pozitīvu skatu raudzīsies savā nākotnē. Iespējams, būsi arī jaunu ideju pārņemts un apkārtējās pasaules, notikumu iedvesmots. Apkārtējie vēlēsies visam pieiet no praktiskās puses, līdz ar to savu ideju prezentēšana var būt sava veida izaicinājums. Ieklausies viņu sniegtajos padomos un ļauj citiem tev palīdzēt pārvērst savus sapņus par realitāti.

 

 

Mežāzis

Šodien nāksies smagi pastrādāt, līdz ar to esi gatavs sakopot visas savas spēka un enerģija paliekas, lai spētu sasniegt pozitīvu rezultātu. Labvēlīgs laiks sarunām ar kolēģiem un draugiem – tās palīdzēs gūt jaunu skatījumu uz lietām un notikumiem. Atrodi veidu, kā saglabāt koncentrēšanos un izdarīt to, kas darāms.  

 

 

Ūdensvīrs

Šodien būsi radošu ideju pārņemts. Vēlēsies apkārtējai pasaulei parādīt savu mirdzošo personību un unikālo skatījumu uz dzīvi. Tas var piesaistīt apkārtējos gan iesaistīties kopīgos radošos projektos, gan uzsākt kādu romantisku piedzīvojumu, tādēļ esi atvērts jaunām iespējām. Ļauj sev mazliet parotaļāties un nebaidies izmēģināt ko pavisam jaunu.

 

 

Zivis

Šodien koncentrēsies uz mājām, ģimeni un attiecību stiprināšanu, uzlabošanu ar tiem, kuri tev sirdij tuvi. Iespējams, sajutīsi īpašu saikni ar saviem priekštečiem, kuri nu jau atrodas aizsaulē. Esi tai atvērts un smelies no tās spēkpilnas enerģijas.

 

 

Veiksmi!

Sabiedrība

Atbildība nepieļaut vīrusa atkārtotu uzliesmojumu – uz pašu pleciem

  Arī pagājusī nedēļa ļāvusi epidemiologiem pozitīvi lūkoties uz turpmāku Covid-19 dēļ noteikto ierobežojumu atcelšanu. Saslimušo...

Pēc LTV paziņojuma Samanta Tīna nāk klajā ar jaunumiem – VIDEO

  Pēc Latvijas Televīzijas paziņojuma par to, ka 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā, Nīderlandē Latviju pārstāvēs...

Vai aukstums neatgriezīsies? Vai ziemas drēbes var nolikt pavisam? Stāsta Toms Bricis

  Aizvadītajās brīvdienās bija gan saule un siltums, gan arī nomācies un lietains laiks. Maija nogali...

Horoskopi un Testi

Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. maijs

  Planētas iesaka šodien izteikt sevi daudz radošākā veidā dienas pirmajā pusē. Ir ļoti svarīgi, lai...
Foto:Fanpop.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. maijs

  Šī diena ir labvēlīga pirkumiem un sava šarma, valdzinājuma izmantošanai. Cilvēki ne vienmēr būs draudzīgi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. maijs

Dienas pirmā puse izrādīsies diezgan stresa pilns periods. Iespējams, tev trūks pašdisciplīnas un orgenizētības. Iespējams,...

Mājai un Dārzam

Vai aukstums neatgriezīsies? Vai ziemas drēbes var nolikt pavisam? Stāsta Toms Bricis

  Aizvadītajās brīvdienās bija gan saule un siltums, gan arī nomācies un lietains laiks. Maija nogali...
Foto:Flickr.com/likeaduck/CC

Laika vērotājs jau prognozē, kāda būs gaidāmā vasara

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā nācis klajā...
Foto:Flickr.com/Till Westermayer/CC

Zināms, kāds laiks mūs sagaida maija pēdējā nedēļā

  Laika apstākļi tuvākajās dienās būs lielākoties mēreni- pūtīs lēns vējš, pa laikam gaidāms arī lietus,...