Mēness šodien teju savienosies ar pundurplanētu Eris. Iespējams, no rīta jau zināsi, kas ir šodien svarīgākais, uz ko koncentrēties, lai gūtu lielākus panākumus mēnesī.

 

 

Auns

Šodien tevī nebūs daudz spēka, taču tas nenozīmē, ka tu nevarēsi gūt personiskus panākumus, savas mazās uzvaras. Šodien priekšplānā vairāk vari izvirzīt apkārtējo intereses. Tavs laiks sev nāks nedaudz vēlāk. Ja šī diena būtu jānovērtē skalā no viens līdz desmit, tad būtu septiņi. Neatsaki savu palīdzību kaimiņam.

 

 

Vērsis

Šodien vairāk koncentrējies uz savu garīgo pusi. Velti laiku lasīšanai, atrodi grāmatu, kas tev ļoti interesē, kas varētu tevi iedvesmot. Lieliska diena, lai apģērbā izvēlētos maigus toņu un nodotos sevis meklējumiem.

 

 

Dvīņi

Lieliski piemērota diena profesionālajai izaugsmei. Meklē iespējas apgūt ko jaunu un, iespējams, uzņemties jaunus pienākumus. Iespējams, radīsies sajūta, ka esi lielu pārmaiņu priekšā. Lielākā daļa izmaiņu solās būt pozitīvas, taču nāksies saskarties ar dažādiem sarežģījumiem.

 

 

Vēzis

Šodien lielāku uzmanību vajadzētu pievērst savai veselībai. Pievērsies veselīgāka uztura uzņemšanai un padomā par savu nākotni. Lielisks laiks, lai beidzot pilnībā pievērstos veselīgākam, pozitīvākam dzīvesveidam. Palīdzi kādam citam cīņā ar viņa veselības problēmām un pozitīvā enerģija atgriezīsies pie tevis.

 

 

Lauva

Šodien pienāks mirklis, lai tu padomātu par ģimenes problēmām. Atceries, ka ģimene mēdz būt dažādās formās un izpausmēs. Iespējams, vienam ģimene ir tikai bērni un/vai vecāki, bet citam ģimene ir arī tuvākie draugi un kolēģi. Rodi iespēju palīdzēt kādam grūtas izvēles priekšā. Tava palīdzība ļoti noderēs.

 

 

Jaunava

Šodien vari meklēt dažādas iespējas pat visneparastākajās vietās. Piemērots laiks, lai domātu par valodas lietām, iespējams, uzsāktu apgūt kādu jaunu vai „ierūsējušu” valodu. Iespējams, tevi uzmundrinās jauna grāmata. Tuvākajā laikā iespējama vecas dzirksteles uzliesmošana – palūkojies uz bijušajām attiecībām un izvērtē.

 

 

Svari

Šodien svarīgi būs plānot savu laiku. Pirms ko saki, noteikti padomā, lai varētu izvērtēt, ko tomēr nevajadzētu izteikt skaļi. Liela nozīme šodien solās būt ciparam „3”. Pievērs uzmanību, kur šodien to redzi un/vai dzirdi. Ja nepieciešams, vērsies pie kāda drauga pēc padoma.

 

 

Skorpions

Būtu labi, ja šodien tu varētu doties kādā pavisam īsā ceļojumā, kaut tādā, kas ilgst vien pāris stundas. Palutini sevi, savu garīgo pasauli. Ļauj savām kaislībām kļūt par tavu ceļvedi. Nebaidies izvilkt no skapja ko vecu un „ieviest” tajā jaunu dzīvību. Tu tiksi atalgots par savu intuīciju un radošumu.

 

 

Strēlnieks

Padari šo dienu par lielisku laiku! Neļauj savām iepriekšējām neveiksmēm kļūt par biedu ceļā uz nākotni. Tu varēsi izdarīt kaut ko, lai ietekmētu šo lēmumu. Šodien tavs laimīgais cipars solās būt 5, un tas parādīsies vietās, kur visvairāk to gaidīji. Paver sev jaunas iespējas!

 

 

Mežāzis

Šodien tev vajadzētu turpināt doties pa savu iesākto pozitīvo ceļu. Tu esi ļoti tuvu uzvarai! Aizvien daudz darba ir priekšā, taču jāpriecājas par to, cik daudz jau ir paveikts, cik daudz palicis aiz muguras. Palūkojies apkārt vai uzmanība nav jāpievērš kam tādam, par ko pēdējā laikā esi piemirsis.

 

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem šodien solās būt visai interesanta diena. Var gadīties, ka tavs ceļš būs bedrains un pa to nebūs viegli braukt, taču no tā nevajag baidīties. Meklē iespējas, lai izbaudītu nezināmo un negaidīto. Neļauj bailēm gūt virsroku. Meklē iespējas, kur likt savu labo enerģiju.

 

 

Zivis

Pievērs uzmanību jauniem šedevriem savā dzīvē – vai nu profesionālajā, vai privātajā jomā. Meklē iespējas, kā sevi pilnveidot garīgi, jo, iespējams, pēdējā laikā tieši garīgi tu esi ļoti noguris. Problēmas ir bijušas, ir un būs, taču paraugies uz to visu ar pozitīvismu – tu esi stiprs un spēj daudz ko atrisināt viens pats. Neatsaki, ja draugs te piedāvā palīdzību.

 

 

Lai lieliska diena!

Sabiedrība

Grupa “Duets Sandra” nāk klajā ar paziņojumu

  Grupa "Duets Sandra", kuras līdere Sandra Brīnuma pirms vairākiem gadiem devās mūžībā, nākusi klajā ar...

Svarīga informācija paciņu sūtītājiem uz un no Lielbritānijas

  Pasta sūtījumu apmaiņas regulējums starp Latviju un Lielbritāniju pēc 2020.gada 31.janvāra, kad sākas Lielbritānijas izstāšanās...
Foto:Ekrānšāviņš

Trīs varonīgi vidusskolēni Mežciemā piespiež zagli atdot sievietei izrauto somu

  Pagājušajā nedēļā Valsts policijas Rīgas Teikas iecirkņa policistu rīcībā nonāca informācija par vairākām somu zādzībām...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Dave & Margie Hill / Kleerup/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. janvāris

  Labvēlīga diena, lai iepirktos, taču tas nenozīmē, ka tev vajadzētu pārgalvīgi tērēties. Līdz ar negatīvo...
Foto:Fanpop.lv

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. janvāris

  Rīta pusē var rasties daudz jaunu sapņu. Nepieķeries tiem visiem pārlieku nopietni, labāk mēģini iegūt...
Foto:Flickr.com/Bill Staney/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. janvāris

  Pirmā dienas puse ir labvēlīgs periods teju jebkurai kosmētiskajai procedūrai. Īstais brīdis, kad doties uz...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Grigory Gusev/CC

“Dominēs sals, brīžiem snigs!” Sinoptiķis nosauc datumu, kad laiks kļūs ziemīgāks

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā atkal ieskatās tuvākajās prognozēs. "GFS jau pāris dienas prognozē, ka...
meteo.lv

Izskan jaunas prognozes par laiku janvāra izskaņā un februāra sākumā

  Šajā nedēļā laika apstākļus noteiks vairāku ciklonu darbība, līdz ar to debesis klās mākoņi un...
Foto:E.standard.net

Nepatīkamas ziņas par šonedēļ gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā nedaudz ielūkojies šīs nedēļas laika prognozēs. "Turpmāk gandrīz katru dienu...