Šī solās būt gana labvēlīga diena, taču ir svarīgi, lai tu spētu kontrolēt savu optimismu pirmajā dienas pusē. Diena būs laba dažādiem pirkumiem. Nepārsteidzies ar dažādu izvēļu izdarīšanu.  Neesi augstprātīgs, labāk uzsmaidi cilvēkiem.

 

 

auns-mil-horAuns

Piemērota diena dažādiem praktiskiem pasākumiem, piemēram, lietām, kas nepieciešamas mājās vai medicīnas pakalpojumiem. Pievērsies darbam, dari visu pēc labākās sirdsapziņas un ar lielu atdevi. Ja par kaut ko neesi pārliecināts, labāk palūdz padomu zinošākiem.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien tiek dota zaļā gaisma visām lietām, kas saistītas ar tavu uzņēmumu vai darbu. Spēsi veiksmīgi risināt jebkuru projektu, kas saistīts ar sistematizēšanu, uzglabāšanu, analīzi un vadību.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Neplāties ar savām finanšu lietām cilvēkiem, kurus visai labi nepazīsti. Viņiem nav vajadzības zināt par tavu materiālo situāciju. Tev nāksies uzņemties lielu atbildību, pierādīt, ka spēj būt precīzs un drosmīgs, lai nodrošinātu kaut kā izdošanos, un tas neradītu liekas problēmas nākotnē.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Izmanto savu enerģiju visu perspektīvo plānu realizēšanai, kā arī lietām, kas saistītas ar tavu ģimeni un mājokli. Šodien praktiski nebūs nekādu šķēršļu saņemt svarīgu informāciju no uzticamiem avotiem, kā arī veidot jaunas pazīšanās ar cilvēkiem.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien spēsi reāli novērtēt savus profesionālos sasniegumus un izvērtēt to, cik un kas vēl ir nepieciešams, lai iegūtu to, ko vēlies. Piemērots mirklis, lai runātu par savu atalgojumu, taču, ja jūti, ka ir lietas, ko neesi līdz galam nokārtojis – neuzsāc šādu sarunu. Nokārto visu, kas no tevis tiek prasīts.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šī tev solās būt ļoti veiksmīga diena. Tavas prasmes tiks novērtētas, turklāt – tu, iespējams, saņemsi atzinību ne tikai no saviem tuvākajiem cilvēkiem. Var gadīties, ka tiksi novērtēts ļoti plašā lokā, pat ārzemēs. Viss ir sasniedzams, Jaunava!

 

 

svari-mil-horSvari

Labvēlīga diena oficiāliem apmeklējumiem, padomā vai nav sakrājies kas svarīgs kārtojams. Laba diena, lai apspriestu svarīgus finanšu jautājumus, aplūkotu ilgtermiņa investīciju iespējas, kā arī izstrādātu un sāktu īstenot jaunus projektus.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šī diena veicinās komunikāciju ar draugiem, partneriem un kolēģiem. Spēsi prasmīgi risināt praktiska rakstura problēmas, kas nebūs pretrunā ar tavām radošajām idejām un romantiskajiem centieniem. Šodien šīs divas tavas dzīves nianses lieliski spēs papildināt viena otru, tāpēc mēģini skaidri saprast, ko vēlies.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Risinot ikdienas lietas, pārliecinies, ka rīkojies konsekventi, rūpīgi un sistemātiski. Nav svarīgi, ko tu dari, jo kvalitātei būs liela nozīme ikvienā tavā darbībā. Protams – tai ir un būs daudz lielāka nozīme kā kvantitātei. Ja tu ceri saņemt vadības atzinību – strādā cītīgi un noteikti redzēsi uzlabojumus!

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Mēģini sākt darīt kaut ko, kas tev ļoti patīk. Pievērsies savai mīļākajai aktivitātei – vai tā būtu tava profesija, vai hobijs – tas var izrādīties labākais veids, kā pavadīt savu brīvo laiku. Nav pat svarīgi vai tu tādā veidā vari darīt savu darbu, vai gūt morālu un estētisku gandarījumu, galvenais, lai tev patīk tas, ko dari.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Pēdējais laiks, lai sakārtotu lietas savās mājās. Ja esi dzimis februāra vidū, nāksies pacīnīties pašam ar sevi līdz pienākuma apziņa tomēr ņems virsroku. Tikai tad spēsi risināt nepieciešamos uzdevumus. Centies cīnīties pret savu slinkumu un, iespējams, pat nepatiku pret mājas darbiem.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šodien patiesi jutīsies kā zivs ūdenī. Iespaidi un emocijas nespēs novirzīt tavas domas no praktisku uzdevumu risināšanas. Pat gluži pretēji – tie palīdzēs, izveidojot lielisku uztveres spēju un izpratni. Komandējumi un dažādas tikšanās sola labus rezultātus.

 

 

Lai tev izdevusies šī diena!

Sabiedrība

“Viņa nekustējās!” Avārijā Rīgā starp diviem auto iespiež jaunieti

  Par nopietnu avāriju Rīgā otrdien vēsta LNT "Degpunktā". Biķernieku ielas malā stāvējusi 17 gadus jauna meitene,...

Rīga vai Venēcija? Galvaspilsēta atkal pludo – VIDEO

  Šovasar esam jau vairākas reizes pieredzējuši, ka pēc spēcīga lietus applūst Latvijas pilsētas, tostarp galvaspilsēta...

Jarāns atklāti par vienu no apkaunojošākajiem mirkļiem dzīvē – VIDEO

  Pazīstamais komiķis un aktieris Jānis Jarāns, viesojoties STV raidījumā "Starp mums runājot", dalījies ar vienu...

Horoskopi un Testi

Foto:Pixabay.com/Daria-Yakovleva/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. jūlijs

  Šī ir piemērota diena, lai kaut ko pabeigtu. Neatkarīgi no apkārt notiekošā, diena būs pozitīvisma...
Foto:Unsplash.com/Craig Lovelidge/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. jūlijs

  Šodien viss notiks pilnasinīgi! Dažkārt pat vismazākais solis pareizajā virzienā, var kļūt par visnozīmīgāko tavā...
Foto:Wallpaperhd.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. jūlijs

  Šodien esi laipns pret citiem un atceries, ka neesi viens. Dažreiz vienkāršs sveiciens ir viss,...

Mājai un Dārzam

Nopietni brīdina par laika apstākļiem šodien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku otrdien dienā. 16.07.2019. dienā teritorijas lielākajā...
Foto:Pexels.com/CC

Beidzot sagaidītas arī labas ziņas par laiku šonedēļ

  Aizvadītajās naktīs vairākās meteoroloģisko novērojumu stacijās tika uzstādīti jauni minimālās gaisa temperatūras rekordi, kā arī...

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās stundās. Dienas vidū un pēcpusdienā...