Izbaudi dienu un drosmīgi raugies nākotnē!

 

auns-mil-horAuns

Neraugoties uz to, ka Auni mīl savu neatkarību, viņi šodien tikai ar grūtībām spēs nodrošināt to, ko patiesi vēlas. Ja nealksti, lai tevi pastāvīgi kaitina kādi ierobežojumi, šajā zvaigznājā dzimušajam vajadzētu turpināt atgādināt sev, ka viņi eksistē un rīkojas savas labklājības un drošības dēļ.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien viss, kas notiks, tiks balstīts uz labiem nodomiem un savstarpēju izdevīgumu. Tavs partneris labprāt darīs to, ko tu vēlies, ja tu, savukārt, skaidri izklāstīsi un atklāsi šīs alkas un iegribas. Visticamāk, jaunākās paaudzes nemūžam neapstrīdēs tavu kontroli, jo saskatīs tajā kādu praktisku labumu.

 

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien tu vēlēsies valdīt teju pār visu! Ļoti ticams, ka tev būs ļoti maz laika atlicis kādai personīgai saziņai vai iecienītākajām intelektuālajām darbībām. Zvaigznes iezīmē, ka šajā dienā Dvīņiem ir jākoncentrējas uz iekšējām pamatvajadzībām. Ja viss būs savās vietās, un tavs ledusskapis būs pilns, tu, visticamāk, jutīsies daudz labāk.

 

 

 

vezis-mil-horVēzis

Vēzim šodien ir jāizmanto standarta uzvedības modeļi – tas palīdzēs izvairīties no negaidītiem pārsteigumiem. Jebkurā gadījumā tev jāpārliecinās, ka noteikti izrādi cieņu pret tiem, kuri ir vecāki par tevi. Ja ir iespējams, neaizmirsti par punktualitāti: nekavē satikšanās, pildi savus solījumus un dari savu darbu rūpīgi, pēc labākās sirdsapziņas.

 

 

lauva-mil-horLauva

Tava radošā puse šodien var palikt nerealizēta, kas tev var šķist diezgan nepieņemami. Bet viss, kas notiek, notiek ar zināmu iemeslu, tāpēc nav jēgas krist izmisumā! Tā vietā koncentrējies uz to, kas ir patiesi svarīgi, uz savām šī brīža prioritātēm. Ir pienācis laiks mājās uzkopšanas darbiem un nopietnām revīzijām visapkārt!

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Daudzas Jaunavas šajā dienā var izskatīsies kautrīgas, nopietnas, klusas un pārāk rezervētas. Zvaigznes brīdina, lai nemēģini izpatikt citiem, kļūstot brīvāka un pieejamāka, jo, visticamāk, šobrīd tas nav tavās interesēs! Tie, kuri izsmies tavu nopietnību, visticamāk, slepenībā ir skaudīgi noskaņoti un labprāt gribētu, lai tu kļūsti par viņu labu draugu.

 

 

svari-mil-horSvari

16. marts ir laba, piemērota diena mērķtiecīgai vientulībai. Daudziem Svariem būs konkrēts iemesls tam. Tava veselība var ietekmēt ierasti aktīvo dzīvesveidu vai pat finansiālo situāciju, kļūstot par tavu absolūto prioritāti.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Par spīti tam, ka Skorpioni vēlas izlauzties no apburtā loka, tikai ļoti nelielai daļai šajā zvaigznājā dzimušo tas šodien patiesi izdosies. Iespējams, ka noliegsi labi pazīstamus un visiem pieņemamus stereotipus un tā vietā mēģināsi piedāvāt savus, pat bargākus noteikumus citiem! Tas nebūs pārāk slikti, ja esi savas jomas speciālists un tev ir pamatīga pieredze tajā.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodienas notikumus varētu interpretēt kā sava veida testu, Strēlniek! Galvenais tā mērķis – noteikt, cik labi tu spēj apgūt praktisku bojājumu novēršanu, īpaši kritiskos apstākļos. Ja tu iziesi šo pārbaudi, visticamāk, aptversi, ka patiesībā esi īstens profesionālis, kurš ir nopelnījis tiesības pāriet – nākamajā līmenī!

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Visi tavi aprēķini šodien var izrādīties ļoti precīzi! Tomēr, ja tu īpaši nepiedomāsi pie savām spējām – prognozēt nākotni, citi noteikti šajā dienā centīsies atgādināt par to! Šī diena, 16. marts ir laba iespēja, lai Mežāzis varētu satikt savus vecos draugus. Zvaigznes iezīmē, ka šodien tava dzīves situācija kļūs stabilāka, neatkarīgi no mērķiem, ko pašlaik īsteno.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Drošības garantēšana un nodrošināšana var kļūt par tavu šīs dienas galveno fokusu, Ūdensvīr! Neatstāj bez uzraudzības tās lietas, kas tev ir būtiskas; neļauj svarīgām lietām attīstīties pašplūsmā, centies kontrolēt visu, skaidri iezīmējot savas dzīves virzību. Zvaigznes norāda, ja rūpīgi apzināsi un izvērtēsi pagātnes kļūdas, tas tev palīdzēs izvairīties no daudzu nepatikšanu atkārtošanās.

 

 

 

zivis-mil-horZivis

Zvaigznes norāda, ka Zivīm ir labāk jāizvērtē kritēriji, pēc kuriem izvēlēties draugus un partnerus. Šis ir brīnišķīgs brīdis, lai uzsāktu sadarbību ar kādu uzticamu partneri, kurš nekad nenodos tevi. Šāda pieeja ir īpaši svarīgi, ja tu grasies doties kādā tālā braucienā vai vēlies uzsākt ilgtermiņa projektu.

 

 

Sabiedrība

AP

Latvietim par nežēlīgu tautieša slepkavību Īrijā piespriests bargākais soda mērs

  Latvijas valstspiederīgais Andrejs Krauze, kurš tika notiesāts par sava tautieša Jura Bula noslepkavošanu pirms vairāk...

Rīgā pie CSDD nepatīkams negadījums, iesaistīts “Rīgas satiksmes” autobuss – VIDEO

  Piektdien Rīgā pie CSDD ēkas Bauskas ielā noticis negadījums, kurā "Rīgas satiksmes" pasažieru autobuss sadūries...

Šodien jāvēro laiks – varēs pateikt, kāds tas būs turpmāk!

  Latvijā atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs sociālajā tīklā "Twitter" publicējis kārtējos norādījumus par...

Horoskopi un Testi

Foto: Tambako The Jaguar/Flickr.com/cc

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. marts

  Šīs dienas galvenais mērķis – pievērst uzmanību būtiskākajam un izvairīties no nevajadzīgiem traucēkļiem. Tas var...
desktopaper.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. marts

  Šīs dienas pirmajā pusē tevi sagaida dažādi pārsteigumi, tev ir jābūt gatavam teju uz visu....
Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. marts

  Šī diena solās būt daudzu izmaiņu un daudzsološu perspektīvu pilna. Iemācies atpazīt labas iespējas un...

Mājai un Dārzam

Šodien jāvēro laiks – varēs pateikt, kāds tas būs turpmāk!

  Latvijā atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs sociālajā tīklā "Twitter" publicējis kārtējos norādījumus par...
Foto:Unsplash.com/Annie Spratt/CC

Tuvākajās dienās pavasarīgais laiks mainīsies; sinoptiķi atklāj prognozes marta beigām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par laiku nedēļas nogalē un nākamnedēļ. Piektdien anticiklons...
Foto:E.standard.net

“Laika vecis” Bricis sarūgtina: Jau drīz pavasari nomainīs pavisam citi laika apstākļi

  Lai arī šīs nedēļas otrā puse ir diezgan pavasarīga, turklāt iestājies arī astronomiskais pavasaris, jau...