Aprīlis jau galā, sākas maijs – šķietami īstākais pavasara mēnesis, kad varēsim sākt baudīt vairāk saulītes un jauku, pavasarīgu mirkļu. Aplūkosim, kā izkārtojušās zvaigznes, un ko tās sola tieši tev! Kā iesāksies maijs?

 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Iespējams radīsies kādas intereses par pagātnē notikušo – mēģini saprast, izskaitļot visu pareizi. Mēģini atrast pareizos vārdus un pareizo pieeju ikkatrā situācijā. Nedēļas gaitā tu varētu mēģināt saprast, kāda ir tava nozīme tuvāko cilvēku dzīvēs. Šonedēļ vari censties arī izbaudīt romantiku – radi nepieciešamos apstākļus. Piemērots laiks, lai pievērstos meditācijai un sakārtotu vidi ap sevi ne tikai fiziski, bet arī garīgi un emocionāli.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 40, 47, 62, 92, 97

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šonedēļ vajadzēs vairāk koncentrēties. Pieliec visas pūles, lai padarītu to, kas darāms un spētu just tajā gandarījumu. Ja grasies ko mainīt savā dzīvē, rūpīgi apdomā visus iespējamos šķēršļus, kas varētu gadīties tavā ceļā, apdomā visus plusus un mīnusus iespējamajām pārmaiņām, īpaši, ja runa ir par karjeru. Liela nozīme šonedēļ būs arī romantikai un tam, kā tu izturies pret saviem vistuvākajiem cilvēkiem. Ja tu apmierināsi savas lielākās prioritātes, spēsi vienkāršāk koncentrēties uz darāmo un tava reputācija necietīs.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 2, 49, 63, 64, 76

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šonedēļ visas pūles un uzmanību velti darbam. Tev ir jāsāk nopietnāk pievērsties lietām, kas darāmas, nevis sapņot par to, ka kādreiz viss būs. Lai viss būtu – ir jāstrādā. Iespējams, sajutīsi, ka citi nenovērtē tavus centienus vai neatbalsta tevi. Ja vēlies sasniegt kādu konkrētu mērķi, nosaki saprātīgus termiņus un sadali visu darāmo darbu sarakstu pa soļiem. Tas palīdzēs tev koncentrēties un patiešām padarīt uzsākto. Iespējams, romantikas jomā nāksies atrisināt kādu problēmu, pat saskarties ar skarbo realitāti. Padomā par savu mīlas dzīvi!

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 3, 37, 56, 68, 77

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Ap nedēļas vidu tu saņemsi ilgi gaidītās atbildes savu jūtu jomā. Iespējams, sajutīsi nepieciešamību apspriest savas iekšējās sajūtas ar kādu labu draugu vai mīļoto. Padomā par iespēju mācīties ko papildus vai pilnīgi no jauna, kā arī par savu karjeru – vai viss ir tieši tā, kā tu vēlies? Mēģini plānot savu ikdienu un patiešām arī rīkoties pēc plāna, cik vien tas ir iespējams. Vari pievērsties arī kam aktīvākam – iespējams, uzsākt jaunas fitnesa nodarbības.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 9, 11, 27, 81, 87

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šonedēļ pēc iespējas vairāk pievērsies tam, kas tev patīk, ko tu novērtē un cieni. Vari pievērst uzmanību vairāk tam, ko dari un, ja ir jādara kas tāds, kas tev ne visai patīk, mēģini to iemīlēt. Mēģini saprast, ka teju jebko tu vari darīt ar smaidu un pozitīvu attieksmi. Pievērs uzmanību savām attiecībām – gan romantiskajām, gan vienkārši draudzīgajām un koleģiālajām. Mēģini tikties ar tiem, kuri tev ir svarīgi un, kuru kompānijā jūties ērti.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 1, 23, 54, 77, 79

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Zvaigžņu ietekmē nedēļas vidū tev var rasties kādi sarežģījumi, kas apgrūtinās tavu izvēli. Vajadzība pēc komforta ir saprotama un pavisam normāla lieta, tāpēc neliedz sev to – arī tev ir jāatpūšas un jāmēģina rast risinājums, lai gūtu prieku. Dari kaut ko jauku, dari to, kas tev sagādā prieku – atpūties, cik vien iespējams. Dzīvei ir jābūt daudzveidīgai. Aizver durvis uz pagātni un atver nākamās – uz nākotni! Pieņem lēmumus, veic pārmaiņas savā dzīvē un aizstāvi savu viedokli, ja uzskati, ka tas ir tiešām pareizs.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 13, 21, 32, 40, 64

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Iespējams, šonedēļ tev radīsies jauni spēki un iedvesma, kas pēdējā laikā krietni vien izpalika. Radīsies sajūta,ka tev uz pleca sēž eņģelis, kurš visu negatīvo pārvērš pozitīvajā. Darbs kļūs interesants it īpaši, ja spēsi piesaistīt pareizos cilvēkus un atbrīvoties no tiem, kuri nedara to, kas vajadzīgs. Tev vajadzēs uzsākt garu sevis izpētes ceļojumu šonedēļ. Pievērs uzmanību arī romantikai, izbaudi to.padomā par to, ar ko šobrīd esi kopā – vai tiešām viss ir tieši tā, kā tu vēlies? Ja šobrīd esi viens – padomā, kādu nākotni sev vēlētos, un ko vari darīt tās labā.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 34, 46, 55, 74, 89

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Nedēļas pirmajā pusē gadīsies vairāki saspringti momenti, taču nedēļas gaitā tev būs vieglāk kontrolēt to, kas notiek un tādējādi tu spēsi visu izkārtot tā, kā nepieciešams tev. Mīlestība un rūpes par sev mīļiem cilvēkiem šonedēļ būs viena no tavām prioritātēm. Aprunājies un dalies sajūtās ar kādu sev tuvu, uzticamu cilvēku, kurš tev palīdzēs darīt kaut ko, lai izmainītu vajadzīgo un sniegs ticību taviem spēkiem. Iespējams, saņemsi kādu zvanu no tālienes, kas tevi pārsteigs un sniegs ticību tam, ka viss patiešām būs labi. Atceries, ka rūpējoties par citiem, nedrīkst aizmirst arī par sevi pašu!

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 2, 28, 31, 48, 85

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šonedēļ liela nozīme būs dažādiem sīkumiem. Dalies ar savām vajadzībām un vēlmēm ar citiem. Veselības problēmas ir jārisina, tāpēc pievērs tai uzmanību – atpūties, sāc domāt pozitīvāk, lai varētu justies labāk. Kādas diētas vai jaunu fizisko aktivitāšu uzsākšana uzlabos tavu pasaules redzējumu un pašsajūtu par visiem simts procentiem. Tev ir nepieciešama kustība, lai tu sasniegtu augstāko apmierinājumu ar sevi un par sevi. Iemācies pateikt “NĒ” pārlieku prasīgiem vai uzstājīgiem, draugiem, radiem un paziņām.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 3, 9, 22, 24, 79

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šonedēļ tavs spēks kļūs aizvien lielāks. Jauni centieni, kas būs par labu tavai veselībai un labsajūtai, atmaksāsies. Padomā par saviem talantiem un spējām, par to, ko tu vari darīt un, ko vēlies darīt – mēģini izdarīt secinājumus. Nedēļas beigās mēģini ieviest savā ikdienā kaut nedaudz jautrības, lai atbrīvotos no spriedzes. Pavadi laiku ar ģimeni un draugiem, mēģini rast pēc iespējas vairāk pozitīvu emociju. Paskaties apkārt, kas ir tas, ko patiesi vēlies. Vai pašlaik tu dari visu iespējamo, lai būtu laimīgs?

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 24, 31, 54, 67, 88

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Mēģini šonedēļ koncentrēties uz dažādu lēmumu pieņemšanu. Uzticies savai intuīcijai un klausi sirdij.ļoti svarīgi, lai tu izmantotu gan savas analītiskās prasmes, gan racionāli intuitīvās, lai sasniegtu pēc iespējas labākus rezultātus. Mēģini darīt to, kas tev ir svarīgs, taču neieslīgsti tikai un vienīgi darbā. Pievērs uzmanību atpūtai – nenoniecini to. Tā ir ļoti svarīga dzīves un labas veselības sastāvdaļa – neaizmirsti to!

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 46, 68, 70, 81, 97

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Tev būs jāpievēršas ģimenei un lietām, kas saistītas ar panākumiem un labklājību. Daudzām lietām būs nepieciešams vairāk laika un pacietības, taču tas garantēs nozīmīgus panākumus tavā un ģimenes nākotnē. Mēģini sabalansēt darbu un atpūtu – neieslīgsti rutīnā. Centies atpūsties un relaksēties, pēc garas darba dienas atpūsties un laicīgi doties pie miera. Nedari sev pāri! Ir pienācis laiks padomāt arī par sevi un savu veselību! Izbaudi laiku kopā ar ģimeni.

Šīs nedēļas laimīgie skaitļi ir: 51, 52, 68, 81, 83

 

Lai tev panākumiem un jaukiem mirkļiem piepildīta nedēļa!

Sabiedrība

apptive.com

Ierodoties vai atgriežoties Latvijā, turpmāk ikviens saņems īpašu īsziņu

  Sākot ar 2020. gada 28. septembrī personas, kuras ierodas vai atgriežas Latvijā, saņems īsziņā informāciju...

Parādās jaunas ziņas par pazīstamo mūziķi Kažu

  Šonedēļ mūziķis Kārlis Būmeisters laidis klajā jaunu dziesmu “Palu bēgumā”, kas ieplānotajā dziesmu ciklā seko...

Kivičs: Tādas provokācijas es negaidīju

  Pazīstamais mūziķis Andris Kivicš nupat nofilmējies dziedātāja Aivo Oska veidotājā "YouTube" šovā "Pabeidz dziesmu!". Kā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. septembris

Perfekta diena jaunu sakaru nodibināšanai! Labvēlīgs laiks jaunu attiecību veidošanai un esošo nostiprināšanai. Ik vienā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. septembris

  Šī diena būs par un ap komunikāciju. Ik viens vēlēsies pateikt visu, kas uz sirds,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. septembris

  Šī diena būs siltas un draudzīgas enerģijas piepildīta. Zvaigznes mīlas dzīvē ieaicinās stabilitāti, aizrautību un...

Mājai un Dārzam

Ko varam sagaidīt no šīs nedēļas? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  Pagājušajā nedēļa piedzīvojām gan vasarīgu karstumu, gan vētru, brīvdienas bija saulainas, bet daudzviet svētdienas rītā...
Foto: LVĢMC

Izskan jaunas ziņas par šonedēļ gaidāmo laiku: Prognoze 7 dienām!

  Tuvākajās dienās Latvijā saglabāsies silts un sauss laiks, nedēļas vidū, termometra stabiņam sasniedzot +24...+25° atzīmi,...
Foto:Weheartit.com

Nav patīkamu ziņu par svētdienas rītā gaidāmo laiku

  Svētdienas agrā rītā daudzviet Latvijā gaidāma salna, ziņo LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis. "Jāņem vērā,...